עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים. - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים.

nineball

Recommended Posts

ההבדל בין תמיר ללבנת מתחיל בזה שתמיר סיימה בית ספר...

אבל היא הוכיחה שהיא לא שרת חינוך טובה אלא עוד פוליטיקאית...

אני נוטה לא להסכים.

אני סמוך ובטוח שלולא רן ארז היה פוליטקאי מושחת ומגעיל מאין כמוהו, שהדבר האחרון שבראש מעיניו(ובראש ארגון המורים) הוא החינוך, אלא טובתו האישית וטובתם של המורים האפסים החברים בארגון, מערכת החינוך הייתה היום במקום נורמלי יחסית, יחסית ללבנת המזעזעת, שקיצצה בכל הבא ליד והתנהגה כמו פרחה במקום לשמש דוגמא.

עריכה: האם ייתכן שמרצ והעבודה "יתאחדו" בכנסת הנוכחית? נראה לי שזה יכול לעשות רק טוב לשתי המפלגות המוכות האלו, ככה אולי יהיה אפשר להרכיב ממשלה של ליכוד/קדימה/עבודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני לא אגלוש לנושא מערכת החינוך כי זה לא נושא הדיון, אבל אולי כדאי שתנסה להבין שרן ארז הוא הצרה הקטנה ביותר של המערכת הזאת.

אגב, העבודה ומר"צ לא יתאחדו. מר"צ תצטרך לוותר על הרבה מהעקרונות שלה בשביל שזה יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע עומרי, מותר לך שיהיו לך יותר משתי מילים בהודעה... נמאסת כבר עם התגובות שתי מילים שלך, חלאס.

פעם זה "קשקוש בלבוש", פעם זה "אתה מטומטם"... חלאס, התבטא כמו בן אדם, לא כמו ילד בן 12 בFXP.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטיעונים מגובים בעובדות אולי? בהתנסחות של אדם מבוגר שמכבדת את זה שהוא מדבר איתו? אבל עזוב, זה פנטזיות שלי, תרבות דיון וכאלה.

אמור לי אילו מאפיינים של מרצ הם כמפלגת שמאל קיצוני(לא אומר שהם לא שמאל, אבל הם לא ממש קיצוניים, זה שיש הרבה ילדודס בני 14 שחושבים שיש אפרטהייד בארץ והם גם בנוער מרצ לא אומר כלום, מרצ הם לא שמאל קיצוני... חד"ש הם שמאל קיצוני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שביבי משוכנע שהעם רוצה ממשלת ימין קיצונית אז רציתי לדעת כמה מאלו שבחרו ליכוד באמת רוצים שהליכוד יקימו ממשלת ימין קיצונית ולא ממשלת אחדות כאשר ביבי ראש הממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שביבי משוכנע שהעם רוצה ממשלת ימין קיצונית אז רציתי לדעת כמה מאלו שבחרו ליכוד באמת רוצים שהליכוד יקימו ממשלת ימין קיצונית ולא ממשלת אחדות כאשר ביבי ראש הממשלה.

אני! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קראתי את כל הדיון ולא יכנס פה לוויכוח אבל מישהו זוכר שבסקרים שפורסמו ליברמן קיבל 19 העבודה 15

וקדימה ליכוד 24-23 ?

מצחיק לראות את הטעויות של הסוקרים ליברמן במציאות ירד ל15 וקדימה והליכוד עלו כל מפלגה בכמה מנדטים

העבודה ירדה ל13 אבל הדבר המצחיק ביותר זה שמרץ קיבלה 3 מנדטים וזה אומר שזהבה גלאון בחוץ הגיעה הזמן לעשות מסיבה :funn: :funn: :funn:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצבעתי לליכוד מתוך מחשבה שביבי ירכיב קואלציה עם קדימה ליברמן ש"ס ואולי מפלגת העבודה, כתבתי אולי מפני שהיה צפוי שמפלגת העבודה תהיה מפלגה קטנה בכנסת ואז החכים של העבודה לא יאפשרו לברק להיכנס לקואלציה - מבחינתי מפלגת העבודה עדיפה על קדימה.

אבל בגלל שנאתי הרבה לקדימה (אני בניגוד לרוב העם לא שכחתי את מלחמת לבנון ה-II) ובגלל שאני מסכים עם עמדות הימין אין לי בעיה שתוקם ממשלה המורכבת ממפלגות המחנה הלאומי ולאחר מכן אם קדימה רוצה היא מוזמנת להצטרף.

מבחינתי נתניהו צריך לעשות הכל ע"מ למנוע את המשך שלטונה הכושל של קדימה.

ועוד משהו הניסוח "ממשלת ימין קיצוני" לא מקובל עלי, זה מונח שהתקשורת משתמשת בו ע"מ ליצור פאניקה, למה את מרצ (או מה שנשאר ממנה) לא מכנים שמאל קיצוני??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...