עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים. - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים.

nineball

Recommended Posts

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

זו בדויק הנקודה, שטחים תמורת שלום וגם בימין יודעים את זה.

אין דבר כזה שטחים תמורת שלום עם אוייב שרוצה להשמיד אותך, ובכלל לא מכיר בך!

אם הם רוצים שלום אז הם יקבלו בתמורה שלום, אם הם רוצים מלחמה אז הם יקבלו מלחמה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדויק הנקודה, שטחים תמורת שלום וגם בימין יודעים את זה.

זה מה שהיו צריכים לעשות בעזה, שגם לפי דעתי היינו צריכים לצאת משם, אבל אך ורק בהסכם ולא כפי שקרה בפועל.

גם בחינם אני לא רוצה את השלום שלהם. יש כאן עוד מישהו מספיק נאיבי להגיד שה"שלום" המיוחל לא יהיה בסך-הכל הסכם שכובל אותנו מלפעול נגד התעצמות הולכת וגדלה של האויב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואל תשלו את עצמכם לארץ השלמה תחת שלטון הימין' date=' להזכירכם בגין החזיר את סיני, ביבי הצביע בעד ההתנתקות וליברמן כבר הצהיר

שצריך להעביר שכונות במזרח ירושלים לשליטת הפלסטינאים.

[/quote']

LOL !!!!

טמטום חוצה גבולות!!!

ביבי לא הצביע בעד ההתנתקות, היא הצביעה בעד רק בשלבים המוקדמים כשהקול שלו במילא לא היה רלוונטי - וזאת על מנת להישאר בממשלה ולהמשיך לתקן את הכלכלה. בהצבעה הסופית הוא הצביע נגד. אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך, או את הקמפיין השיקרי של קדימה בבחירות האלה.

וליברמן - פה כבר בכלל הרגת אותי מצחוק... ברור שצריך להעביר שכונות במזרח ירושליים, מדובר של שכונות של ערבים וזו כל מהות המצע שלו ותוכנית החלפת השטחים. הוא גם אומר שצריך להעביר כפרים ערביים (למשל אום אל פאחם שהיתה בכותרות ביומיים האלה) מישראל לפלסטינאים. טוב שלא הגדרת אותו שמאל קיצוני בגלל זה. פאק אתה כל כך טיפש שזה כואב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקווה שתיהיה טעות :-\

אני פשוט לא רוצה שהיא תזכה!

אבל יש סיכוי שגם עם לבני תנצח ביבי יהיה, כי צריכה תמיכה של 60 מנדטים ומעלה(לא כולל 60) ובינתיים לימין יש 63 מנדטים.

ככה שהכל עוד פתוח :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL !!!!

טמטום חוצה גבולות!!!

ביבי לא הצביע בעד ההתנתקות, היא הצביעה בעד רק בשלבים המוקדמים כשהקול שלו במילא לא היה רלוונטי - וזאת על מנת להישאר בממשלה ולהמשיך לתקן את הכלכלה. בהצבעה הסופית הוא הצביע נגד. אבל אל תיתן לעובדות לבלבל אותך, או את הקמפיין השיקרי של קדימה בבחירות האלה.

וליברמן - פה כבר בכלל הרגת אותי מצחוק... ברור שצריך להעביר שכונות במזרח ירושליים, מדובר של שכונות של ערבים וזו כל מהות המצע שלו ותוכנית החלפת השטחים. הוא גם אומר שצריך להעביר כפרים ערביים (למשל אום אל פאחם שהיתה בכותרות ביומיים האלה) מישראל לפלסטינאים. טוב שלא הגדרת אותו שמאל קיצוני בגלל זה. פאק אתה כל כך טיפש שזה כואב.

אני רואה שתרבות דיון זה ממך והלאה.

שיהיה לכם בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שקורה כשאנשים מטומטמים מצביעים לליברמן כי גם ככה הוא ישב עם ביבי בממשלה ושניהם ימנים, רק שהאחד שקרן והשני פאשיסטי קצת.. :P

סתם, בכל זאת לא הצבעתי היום וחבל שלא הצבעתי, היתי מצביע לביבי.

אסור שליבני תשב בממשלה,

אגב, ^^ מה שקיל B 7 אומר...יש בזה גם משהו נכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אך אתם הישראלים לא לומדים אה?

לא משנה מי ינצח בבחירות האלו, אין טעם להצביע. מי שקובע בסוף מה יקרה בישראל זו לא חחח.

קיים דבר שנקרא "הרע במיעוטו".

לא להצביע זה לחזק את ש"ס, וזה לבד היווה סיבה מספיק טובה בשבילי לצאת מהבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גוש הימין מוביל בגדול,אני בכלל לא מבין איך מבחינה מספרית פשוטה ליבני תוכל להיות ראש ממשלה.

אלא אם כן ליברמן יבגוד בבוחריו.

אם כך יקרה אז זה סופו של ליברמן בחיים הפוליטיים וכנראה זה גם סופה הפיזי של מדינת ישראל(ראו את החתימה שלי למטה).

עצוב,פשוט עצוב אם ליברמן ימכור את המדינה ואת בוחריו עבור כיסא שמן (שר ביטחון\אוצר\שר חוץ?) בממשלת ליבני.

הבחירות הללו הן סימפטום נוסף לשיטת הבחירות הדפוקה שלנו.

חבל רק שאם ליבני בכל זאת תהיה ראש ממשלה,אז כבר יהיה מאוחר מדי לתקן את השיטה,מפני שלא תהיה כבר מדינה יותר...

אני ממש לא מבין איך זה שברוב הדמוקרטיות יש מספר מפלגות בודדות שניתן לספור על יד אחת שנבחרות בבחירות אזוריות(בריטניה ,

ארצות הברית,גרמניה וכיוצא בזה),

ואילו אצלנו יש עשרות רבות של מפלגות קיקיוניות עם מצע הזוי,מטורלל וסהרורי לחלוטין שחלקן מצליחות להיכנס לפרלמנט

בזכות אחוז חסימה נמוך עד כדי גיחוך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2.98% מהקלפיות נספרו: 24.6% לקדימה, 18.8% לליכוד

מספירת 2.98% מהקלפיות עולה כי קדימה זכתה ב-24.6%, הליכוד ב-18.8%, העבודה ב-17.7% וש"ס ב-7.3%.

מדובר בתוצאות מיישובים קטנים, שהקלפיות בהן נסגרו בשעה 20:00.

(ynet)

וש"ס מתכוונים להמליץ לנשיא על נתניהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הזין.

מי הצביע לקדימה מי.

אני הצבעתי עבודה... הם התרסקו.

נקווה שישבו באופוזיציה ויתחזקו כמו הליכוד בבחירות האחרונות.

וסעמק למה לעזאזל, למה לעזאזל, לבני ניצחה ולא ביבי... כל קדימה זה המיץ של הזבל... איך אחרי פיאסקו אולמרט מישהו בחר בהם איך?

וליברמן... נייט ליברמן...

במילותיהם של צוות רוקט:

היכונו לצרות, כפולות ומכופלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...