עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים. - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד תוצאות האמת- יאללה מדגמים.

nineball

Recommended Posts

כי מרצ היא לא שמאל קיצוני. שמאל קיצוני זה חד"ש, בל"ד ורע"ם תע"ל.

אין שום אפשרות שתהיה ממשלת שמאל-קיצוני וממשלת שמאל-מרכז(שיש לה סיכוי קלוש ביותר) תהיה מורכבת מקדימה, העבודה והליכוד. אף אחת מהן היא לא מפלגת שמאל קיצוני ולכן אתה לא שומע את המונח "ממשלת שמאל-קיצוני".

לעומת זאת, ממשלת ימין-קיצוני שתורכב מהליכוד, ביתנו, ש"ס, יהדות התורה, הבית היהודי והאיחוד הלאומי היא סבירה ביותר(אני מקווה שאני לא צריך לפרט כמה מהמפלגות פה הן ימין-קיצוני) ולכן את המונח "ממשלת ימין-קיצוני" אתה כן שומע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 187
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

תפרט לי בבקשה למה המפלגות שציינת בתור "ימין קיצוני" הן ימין קיצוני... ובאותה הזדמנות, תסביר לי מה זה שמאל קיצוני ומה זה ימין קיצוני...

בעצם עזוב, אין לי כוח לקרוא בולשיט. קודם תברר מה זה ה"קיצוני" בכל צד, מה השאיפות והקו המנחה, ואז תחזור לפה ותראה כמה ההודעה שלך מפגרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3670572,00.html

"לבני צריכה לשקול לשבת באופוזיציה, לתקוף את המדיניות של הליכוד, ותוך שנה וחצי קדימה עשויה לנהל את המדינה".

בושה וחרפה, חבל ש-YNET לא מפרסמים את שמו של הדובר. אני מתאר לעצמי שאם המצב היה הפוך היינו שומעים דברים דומים מהליכוד, אבל זה עדיין מרתיח אותי.

על הזין המדינה, אנחנו רוצים את הכסא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלום חיי יתגשם ממשלת ימין בדיוק כמו שהרוב רצה. ממשלה נטולת סחטנות, חינוך שווה לכולם ,הגדלת תקציבי הישבות (מגיעה להם שהתקציב יעלה כי הם עובדים קשה בחייהם ומשרתים בצבא) ,כפייה דתית ,פשוט החלום סוף סוף יתגשם 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אה?

ישיבות של חרדים שטוענים שהם מגינים על המדינה בעזרת תפילה ולימוד תורה, בלי סחטנות בכלל למגזר הדתי-חרדי (ולאומי).. אכן, ממשלה נטולת סחטנות.

בושה וחרפה, חבל ש-YNET לא מפרסמים את שמו של הדובר. אני מתאר לעצמי שאם המצב היה הפוך היינו שומעים דברים דומים מהליכוד, אבל זה עדיין מרתיח אותי.

אם למשל אותו גורם ביקש לא להזדהות, ו-YNET היו מפרסמים את השם שלו, הם במקרה הטוב היו מפסידים מקור, ובמקרה הפחות טוב מסתכנים בתביעה (נכנסת כאן השאלה של איפה עובר גבול חופש העיתונות אבל זה דיון אחר).

כמו כל דבר אחר במדינה הזאת (ובכל העולם), הכל זה פוליטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל בין ברוך מרזל ואיתמר בן גביר שרוצים לצעוד באום אל פחם (עיר בישראל) עם דגלי לבין ההומויים שצועדים עם דגלי הגאווה בירושלים??

למה הצעידה של מרזל נחשבת פרובוקציה ו"קיצונית" בעוד הצעידה של ההומויים היא לגיטימית ע"פ התקשורת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי מצעד הגאווה לא תוכנן בירושלים אך ורק כדי לעשות פרובוקציה, תוכנן בתוואי שלא עובר בתוך האזורים הבעייתיים, ועדיין היו מפגעים בגוף (להזכירך, אחד ממשתתפי המצעד נדקר).

אגב, בשני המקרים בג"ץ חייב את המשטרה לאבטח את הארוע, ההבדל הוא שלמרות ההחלטה של בג"ץ, המשטרה מסרבת לאבטח את מרזל, והמדינה כבר קיבלה נזיפה בעניין מבג"ץ. מעניין מה יהיה עכשיו, כי המדינה פועלת בניגוד להוראת צו בית משפט שמחייב אותה, נכון לעכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בניגוד אליך חושב ששני המצעדים לגיטימיים, אנחנו מדינה דמוקרטית וכל אחד יכול לנוע איפה שמתחשק לו.

אבל אני גם חושב ששני המצעדים נועדו ע"מ לעורר פרובוקציה האחד להתסיס את המגזר הערבי והשני להתסיס את המגזר החרדי.

ועוד משהו בלי קשר לנושא הנ"ל

שטרית:קדימה תציע לשס להקים ממשלת שמאל בלי ביבי וליברמן

הממשלה תכלול לדבריו,את קדימה, את העבודה, את מרץ ,את שס, ואת יהדות התורה

סך הכל 60 מנדטים ובתמיכת הערבים מבחוץ,לפחות לדבריו ,ישכנעו את חד"ש לתמוך בממשלה.

בתשובה לשאלת איילה חסון,

אם הם לא הולכים נגד רצון הבוחר,ענה שטרית שהציבור לא חכם ולא יודע מה הוא רוצה.

המקור:ראיון לתכנית "הכל דיבורים" ברשת ב.

זאת ממשלת שמאל קיצוני!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה עם זה?

גוש הימין קיבל את המנדט מהעם, שינהל את המדינה.

ביבי הוא זה שחושב על הכסא, הוא צריך את קדימה לפחות כמו שקדימה צריכה אותו (שים לב לכתבות על המ"ומ עם האיחוד הלאומי, הבית היהודי וישראל ביתנו)

אם ביבי היה אחראי, הוא היה שוקל רוטציה שזאת האלטרנטיבה הטובה ביותר שלו כרגע,

הוא מחליט שהוא יכול לבד, שינהל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דוגמאות למפלגה אחת שבקושי מגרדת 4 מנדטים ומייצגת את הקצה הפחות קיצוני של הימין הקיצוני... מרזל וגביר אומנם עובדים בשביל המפלגה אבל הם הרבה יותר קיצוניים ממה שהמפלגה מיצגת- ואני יודע שיש אנשים אפילו יותר קיצוניים.

ומה לגבי השמאל הקיצוני? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשמאל הציוני אין קיצונים כמו בימין הציוני.

מר"ץ היא לא קיצונית כמו שרידי מולדת.

אגב מפלגה אחת, זאת אחת המפלגות שיכולות להפיל את ממשלת ביבי השניה בכל שלב,

ככה זה כשכל מפלגה יכולה לשבור את הכלים.

בקרוב יהיה ח"כ שחושב שצריך לבנות בית מקדש חדש ולהקריב קורבנות- :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב מפלגה אחת, זאת אחת המפלגות שיכולות להפיל את ממשלת ביבי השניה בכל שלב,

ככה זה כשכל מפלגה יכולה לשבור את הכלים.

בקרוב יהיה ח"כ שחושב שצריך לבנות בית מקדש חדש ולהקריב קורבנות- :xyxthumbs:

גוש הימין מונה 65 מנדטים, לאיחוד הלאומי 4 מנדטים - אם הם פורשים עדיין יש ממשלה של 61 מנדטים.

אבל אין ספק שקואליציה עם 65 מנדטים היא קואלציה לא יציבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חדש לך?

כל המפלגה הזאת הוקמה על טהרת "רדיפת הכיסא", זה היה ככה מאז ומעולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...