Mirror's Edge - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mirror's Edge - הדיון הראשי

navk2

Recommended Posts

גם חבל אין כמעט בכלל שלבים על האדמה, הכל חוץ מ2 וחצי דקות זה על הגגות\בתוך בניינים.

שלבים על האדמה זה אומר סתם לרוץ ולירות, כמו שסיימון טען, יש לנו מספיק כאלא.

ד"א, מישהו שם לב שאין שום הסבר על איך להתחמק ? במקרה גיליתי את זה ! אבל גם בזה, בקושי משתמשים, רק באוייבים המיוחדים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 324
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

להתחמק מאגרופים\בעיטות..אה וגם מנגחות (כן כן, יש אויב במשחק שנותן בך נגחות...).

תלחץ על אחד הצדדים ואז תקפוץ.

יש לאנשים פה טיפים למשחק? :)

קח את הזמן ואל תמהר לשום מקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אממ יש לי בעיה קטנה.. שיחקתי במשחק בשלב הראשון רץ לי סבבה ביותר על הגדרות גבוהות ו-AA (יש לי רידון 4850)

ואז ראיתי שיצא עידכון התקנתי אותו התחלתי לשחק בשלב השני הכל רץ עדיין סבבה, אבל !

פתאום שהאנשים הרעים התחילו לירות עליי המשחק התחיל לקרטע בטירוף... קרה למישהו בעיה כזאת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקה האפקט של הפיזיקה נורא נחמד, באחד השלבים רצתי על הScaffolding ופתאום הופיע מולי איזה שוטר. קפצתי והבאתי לו בעיטה, הוא עף דרך חתיכת בד למטה כמובן שהוא קרע חור ענק בבד. זה היה נחמד מאוד.

אני לא זוכר אם היה את האפקט הזה בלי הphsyx אבל כשירו בי דרך זכוכיות הן התנפצו, נפלו לריצה וכל הרסיסים התנהגו באופן פיזיקלי ריאליסטי.

גם כשבורכים ממסוק (רוב המשחק ?) ניתן לראות רסיסים מהקירות\ריצפה עפים ומתנהגים באופן ריאליסטי.

לא יודע אם ראיתם את זה אבל יש פה סרטון השוואה של הphysx

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא אם יש לך כרטיס מסך של אנוידיה (סדרה 8 ומעלה) שמבצע את החישובים הפיזיקלים במקום ה-CPU (אין פגיעה רצינית בפריימים)

בסך הכל זה מוסיף קצת חיים לאוירה הדוממת משהו... תוספת eye candies תמיד מבורכת.

למרות שאני מאמין שיכלו להשיג תוצאות ויזואליות דומות גם ללא physx (מלבד הבדים אולי והעשן שמגיב לסביבה)

אגב יצא דריבר בטא לאנוידיה שמומלץ לביצועים אופטימלים עם physx ב-mirror's edge

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...