Mirror's Edge - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mirror's Edge - הדיון הראשי

navk2

Recommended Posts

אחלה משחק, אני בשלב 7 (מתוך *009*)

משלב 4 המשחק ניהיה הרבה יותר פאזל מאשר סתם לרוץ...אבל גם זה כיף.

העלילה מתפתחת יפה למרות שהיא קצת ילדותית אבל בכל זאת, מעניינת.

האוייבים מאוד מתפתחים.

והשאר נשאר סה"כ אותו דבר פשוט צריך להיתמש בטריקים קצת יותר מורכבים לאט לאט.

שני דברים שדיי מרגיז אותי לגבי העלילה, לא יודע למה, אני מרגיש כאילו נזרקתי לתוך סיפור, הסיפור רקע לא הועבר מספיק בפירוט, בנוסף

כל העלילה מתקדמת ממש מהר...

תחליט בעצמך, אני אישית לא הייתי משלם עליו 50$, אבל אני זה לא דוגמא טובה :P

חשוב לי להדגיש לך שאני בשלב 7 מתוך 009 בתוך יומיים !

למרות שאפשר לעשות " מירוצים", זה מהר מאוד יימאס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 324
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סיימתי את המשחק, הסיום טיפה מפתיע אבל לא משהו מיוחד.

הבעיה שלי עם המשחק זה שהמשחק נותן לך הרגשה שצריך למהר, לרוץ ולשמור על מומנט ולכן קצת קשה לי להנות מהסביבה המהממת.

ובקשר לפיזיקה, אם מפעילים אותה, יש בעיקר אפקטים של בדים. יש סצינה שבורכים ממסוק והוא יורה דרך , עם אפקט הפיזיקה אפשר לראות את הויילון זז ונקרע מהכדורים. יש גם בדים ודגלים בעוד מקומות שאם יורים בהם הם נקרעים ונופלים. חוץ מזה אין שימוש גדול בPhsyX.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בשלב השני.. ככה שאני לא יודע מה יופיע בהמשך, אבל מאוד מבאס שמשחק כזה ברובו נותן לך רק לרוץ ולברוח ולטפס בלי לירות ובלי להיכנס לקרבות.

אגב היה מתאים מאוד שהמשחק היה משוחק ב3RD PERSON ולא FPS, אם היינו רואים את הדמות מולנו זה היה יותר מהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי DONE.

הסיום מאוד מאוד מוצלח, ממש אהבתי.

אני ממש לא מבין את המפתחים, יש כל כך הרבה דברים שייכלו להיכנס למשחק בצורה נרחבת והופיעו רק פעם אחת...אני לא מבין למה...

במקום זה יצא שחצי משחק רודפים אחריך ואתה רץ בלי להספיק לראות כלום ובחצי השני של המשחק את זוחל בתוך תעלות איוורור.

תחשבו איזה יופי היה לשלב רימונים בתוך המשחק, לשלב יותר צלפים, היה יכול ליהיות ממש כיף שלב של ריצה, סנייפינג, ריצה סנייפינג...

הייתי רוצה עוד סתם לרוץ אפילו... המשחק הזה עם בסיס כל כך טוב, חבל שלא הרחיבו יותר את המשחק.

בהתחלה לא הבנתי איך נתנו לכזה משחק חדשני 7, עכשיו אני מבין. למרות שהייתי מוסיף לו עוד חצי נקודה בגלל הסאונד והגרפיקה.

וגם ב 34$ לא הייתי קונה אותו.

עריכה : הקטע עם הכרבות היה מדהים !

כל כך היה אפשר לשלב את הרכבות עם עוד דברים, למשל לקפוץ מזיפר לרכבת...

יש עוד הרבה מאוד דברים שמופיעים פעם פעמיים ולפי דעתי היו צריכים להרחיב אותם יותר פשוט כרגע אני לא זוכר...

עוד משהו, סה"כ יש מספר קטן של פיצוצים אבל הם ניראים מעולה ! היו צריכים לעשות יותר קטעים דרמתיים כאלא יפים עם פיצוצים,

לא חבל על העבודה שלמי שעשה אותם ? אותו דבר לגבי אש שמופיע רק פעם אחת בכל המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעייה במשחק הזה וגם ב L4D אף אחד עוד לא ענה לי איך לפתור אותה

אני מפעיל את המשחק אחרי התקנה מוצלחת והמשחק עולה והמסך נכבה וכותב OUT OF FRIQWENSSY משו כזה

הוא סופר 13 שניות ומתכבה יש לי את הבעיה בכמה משחקים איך אני משנה את ההגדרות של המסך או מה הבעיה אני רוצה לשחק וזה מפריע לי בכמה משחקים כבר

לאף אחד אין פתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...