Mirror's Edge - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mirror's Edge - הדיון הראשי

navk2

Recommended Posts

זה בטח הרבה יותר קשה כשמכבים את ה-Vision ואז אין צבעים בכלל.

גם אני נתקעתי מס' פעמים, בעיקר כי זילזלתי ביכולות האקרובטיקה של Effie (אחותה קוראת לה "אפי" !)

סיימתי אותו ככה בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 324
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו ניתקתי בשלב שאחרי איזה מישהו קופץ למעקה והמעקה נופל והוא נופל על הגב ומת ואז הוא קם

אז יש כזה בניין שאני מגיע אליו פתאום יש כמו זמן קליע כזה כול פעם ואני נמצא על איזה גג של בניין ואין דלתות או כול דבר לעלות עליו

מה עושים??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אי נתקעתי...

בשלב שאתה מגיע לקניון, eden mall או משו כזה...

ואז השוטרים רודפים אחריך.

הגעתי לקטע שאתה בחדר בלי שהשוטרים רודפים אחריך (החדר צבוע בכחול בחציו) ויש מעבר לתעלות אוורור למעלה וצריך להגיע למן מעבר מתכתי (שצבוע גם בכחול) כדי להגיע אליו.

הוספתי תמונה

hzomn1izdtjw.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק אחד הטובים ששיחקתי

עד עכשיו למה שהגעתי נהנתי מכל רגע משחק מהיר ומהנה

הגעתי רק עד הקטע שיש את אתר העבודה הזה

אבל הדבר שהכי אהבתי שהוא רץ כמעט על כל מחשב

אני עם המחשב שלי והמעבד זה 3000 (כי ה4200X2 שקניתי יד שנייה נשרף X_X) שמתי על 1440x900 על הגדרות הכי גבוהות(לא HIGH יש עוד מעל זה) ופילטר AAX2 ורץ לי חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקיר שבצד שמאל של התמונה בצע ריצה עליו ובאותה שניה לחץ על היפוך הדמות {כלומר Q } ושוב קפיצה , לאחר מכן תמצא את עצמך על המעקה העליון .

בהצלחה ותהנה :xyxthumbs:

{אל mz155 }

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקיר שבצד שמאל של התמונה בצע ריצה עליו ובאותה שניה לחץ על היפוך הדמות {כלומר Q } ושוב קפיצה , לאחר מכן תמצא את עצמך על המעקה העליון .

בהצלחה ותהנה :xyxthumbs:

{אל mz155 }

הבעיה שניסיתי את זה כבר ואני לא מצליח..

טוב נו אני אנסה שוב פעם.. תודה

עריכה:

הצלחתי תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביא תמונה,אבל לא רק של השערים אלא קח כמה צעדים אחורה ונראה את כל האזור ככה יהיה קל יותר לעזור.

לגבי המשחק,אני חייב לציין שהוא באמת מגניב ומאוד מהנה.סה"כ די קצר,לקח משהו כמו 7-8 שעות לסיים אותו,אבל באמת הנאה צרופה.בהתחלה זה בכלל מגניב,שאתה חדש בעולם של המשחק אז אתה מאוד נשאב אליו,אחר כך לפי דעתי זה קצת דועך אבל עדיין נשאר כיפי.

הגרפיקה ממש יפה,האדום והצהוב על רקע הלבן הבוהק שבתוך הבניינים פשוט מדהים,זה נראה כאילו לקחו את הסרט Sin City רק שהפעילו עליו קונטרסט ואת כל השחור המדכא הפכו ללבן בוהק.גם הסאונד מוצלח מאוד.

אני מציע לאנשים לשחק גם בTime Trials,לא חייבים בOnline,פשוט כשתא השחק במשחק עצמו אז לרוב אתה מתנהל לאט יחסית כי אתה יודע שיש לך זמן ואתה לפעמים מחפש דרכים יותר טובות ובכל מקרה אתה לא מנסה להשתפר.מה שקורה בTime Trials זה שאתה שואף לכמה שפחות זמן ואז אתה באמת זורם עם המשחק כמו שצריך והתחושה פשוט אדירה,אתה ממש נכנס לזה.

8.5/10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתקעתי בשלב PLEASE HELP:

זה בדיוק תחילת השלב, ויש לי שני שערים מחושלמים, אין לי מושג איך לדלג מעליהם או איך לעבור את החלק הזה..

מישהו..?

יש צינור בהתחלה. טפס לשם ואז קפוץ למאוורר הזה, משם למוט ואז עברת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...