Mirror's Edge - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Mirror's Edge - הדיון הראשי

navk2

Recommended Posts

http://www.vouchercodes.com/vouchers/eastore.htm

באתר הזה אפשר לקבל הנחה של עוד 25 אחוז.(כשעדיף להשתמש בהעתק הדבק מאשר להעתיק ידנית)

ויותר חשוב:בפעם השניה שבאתי לקנות שם זה לא עבד דרך פיירפוקס אבל עבד לי באקספלורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 324
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ייתכן שהמשחק רץ ממש טוב עם 4650 ברזולוציה של 1366*768 + AAX2, בנוסף עם PHYSX? אני לא רואה נפילות FPS דרסטיות במגע עם עשן או בסביבה ליד וילונות וכדומה, עובד ממש יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיזיקס למיטב הבנתי הדלה,הוא פיצ'ר שבלעדי רק לכרטיסים של .(ולא ATI RADEON)

ככה שהסבירות היא שזה רץ חלק בלעדיו..על הצד החיובי זה נראה לך יפה גם ככה? מה טוב.

בבאטמן למשל יש לפיזיקס דרישות מוגזמות מהכרטיס מסך,והתמורה שהוא נותן היא לא עד כדי כך משמעותית (לעניות דעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טעות.

ניתן להרית פיזיקס גם בלי כרטיס ייעודי (או של NVIDA), קרא בתחילת הת'רד.

אולי המעבד שלך חזק מספיק כדי שזה ייסחוב בלי הפרעה, או שפשוט עוד לא הגעת לקטעים עם פיזיקס.

לפי דעתי, כל הפיצ'ר הזה פה מיותר, מוסיף כמעט כלום, סתם עוד כמה ווילונות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אווופס.לפחות על חוסר היעילות של הרכיב הזה אין מחלוקת.למעשה,הוא כ"כ לא יעיל שאני מקווה שיכניסו אותו לכמה שיותר משחקים,ככה שאלה עם המחשבי מפלצת יוכלו להשוויץ בו והחברה עם המחשב הרגיל עדיין יוכלו להנות ממשחקים שרצים ונראים טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת תמיכה אז אני רואה את ההבדלים במשחק עם ובלי ה PHYSX, ככה שבטוח זה תומך :P

אבל הקטע המוזר הוא שקראתי על מלא אנשים שברגע שהפעילו את זה ה FPS צנח לרמות מגעילות, בכל מקרה המעבד של הנייד לא כזה חזק T6600 אבל עושה עבודה בסדר לגמרי, הצניחת פריימים שאני רואה היא רק אם אני ממש נכנס לתוך העשן, אז יש ירידה (לא דרסטית) של FPS.

בכל מקרה תודה רבה עניתם לי על התשובה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיימתי את המשחק לפני כמה ימים.

אחד המשחקים הכי טובים (והמקוריים ויחודיים) שבהם שיחקתי!

מישהו שם לב לאסתטיקה המדהימה של המשחק הזה? החל מהעיצוב של כל העיר (לעמוד על גג בניין ולהביט על הנוף האורבני של העיר ועל הרחובות היה אחד המראות היפים שיצא לי לחוות במשחק וידאו), הרחובות, ועד לחדר ולמסדרון הכי קטנים, הכל מעוצב כ"כ יפה, בצורה מינימליסטית ונקייה, אך עם זאת עצמתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...