Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 21 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:errrr: :errrr:

PC GAMES ARE BAD FOR YOUR MENTAL STATE!

המשחק בהחלט כיף, הדבר היחיד (חוץ מהדברים הגראפיים) שמטריד אותי זאת העובדה שהמשימות דיי משעממות \ קצרות \ קלות..

זה למה יוצאים לגיחות ציד שוטרים! זה הדבר הכי כיף בעולם! במייוחד כיף ליראות איך מסוק נופל על מחסום משטרה ופיצוץ ענק עם כמה גופות שוטרים עפות...

אגב תגידו למה כשאני מתקשר לרומן ומזמין מונית תמיד בא אותו נהג ומנהל איתי אותו דיאלוג???

ועוד דרך טובה לנצל את רומן. מזמינים מונית, יושבים מאחורה, מוציאים אקדח ומתחילים להפציץ! המקסיקני (הנהג) הזה בורח מהמשטרה יותר טוב ממיסטר בין (לאדן...)!

אגב איזה ביאוס זה לגלות שמישל היא מי שהיא... יצא לי כבר לעשות אותה 3 פעמים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[

HAVE FAN....

אתה גם נראה לי ילדותי.....

אני לא מבין מה הקטע

מה זה המשחק הראשון ביקום שהבטיח הרבה ולא ממש קיים??

תפסיקו להיות כל כך בכינים

כואב לך ה200 שקל שעלה לך??

דרך אגב מה שקצת מוזר לי פה זה שהמשחק יצא כבר כמעט לפני חודש

אבל עדיין אין תביעות/שערוריות/כתבות בעיתונים וכו'.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה למה יוצאים לגיחות ציד שוטרים! זה הדבר הכי כיף בעולם! במייוחד כיף ליראות איך מסוק נופל על מחסום משטרה ופיצוץ ענק עם כמה גופות שוטרים עפות...

אגב תגידו למה כשאני מתקשר לרומן ומזמין מונית תמיד בא אותו נהג ומנהל איתי אותו דיאלוג???

ועוד דרך טובה לנצל את רומן. מזמינים מונית, יושבים מאחורה, מוציאים אקדח ומתחילים להפציץ! המקסיקני (הנהג) הזה בורח מהמשטרה יותר טוב ממיסטר בין (לאדן...)!

אגב איזה ביאוס זה לגלות שמישל היא מי שהיא... יצא לי כבר לעשות אותה 3 פעמים

מה שכתבתי!!!

אתה צוחק אני כבר עשיתי אותה יותר מ50 פעם כי אחרי 50 הפסקתי לספור :-\{מה אני יגיד לחברים שלי שעשיתי שוטרת ישר יוציא AK47 וירססו אותי ברחוב :o}

תגידו אז יש משהו חדש אם מישהו מצא איך לשמור בטוח??כי עדיין לא פירמטתתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברי פתיחה: :lol: :lol: :lol:

השתמשתי בטריק הנדנדה שToxin II גילה ועפתי 3000 קיבינימטים באוויר...

lolsp3.jpg

והדבר ההזוי ביותר... אין לי מושג איך... אבל 2 שניות אחרי התמונה הזאת... נכנסתי בבניין ונחתתי נחיתה רכה... אני בחיים!

גם GTAIV, קיבל את התג: WTF!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומן הראוי לשתף אנשים שלא יודעים על איזו שיטה מדובר שגיליתי:

אני אצטט את עצמי מהדיון שני:

"חחחחחחחחחחחחחחח מצאתי באג מטורף במשחק.

אם מגיעים לנדנדה מאוד ספציפית במשחק, היא מתחילה לההתחרפן ומרסקת ומעיפה את כל מה שבדרכה.

שמתי COMET מתחת לנדנדה, זה ריסק לה את הצורה ואז העיף אותי לאי השני [והרכב עלה לשמיים לגובה תעופה של מסוק]

רק כדי שתדעו איך לעשות את זה - תתקעו חזק באחת מהרגליים של הנדנדה ואז תכנסו מתחתיה ותתחילו להזיז אותה עם הרכב, היא תתן מכות ממש חזקות לרצפה ובסוף תביא גם לרכב פיצוץ...ואם המכה באה מכיוון נכון - הוא ישתגר לשמיים, במקרים אחרים זה פשוט יהפוך אותו לפיתה או יעיף אותו על איזה קיר קרוב.

אה, ותזהרו לא להכנס מתחת לנדנדה ברגל, זה יעיף אותכם לעזאזל ויהרוג אותכם על הדרך"

הנה הנקודה על המפה:

http://img68.imageshack.us/my.php?image=96261224ug6.jpg

ולדברי סיום: איך נראה אחרי שהוא ביקר ב"נדנדה"

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברי פתיחה: :lol: :lol: :lol:

השתמשתי בטריק הנדנדה שToxin II גילה ועפתי 3000 קיבינימטים באוויר...

lolsp3.jpg

והדבר ההזוי ביותר... אין לי מושג איך... אבל 2 שניות אחרי התמונה הזאת... נכנסתי בבניין ונחתתי נחיתה רכה... אני בחיים!

גם GTAIV, קיבל את התג: WTF!

HOW THE HELL???

איפה טריק הנדנדה? אפשר ציטוט או משו?[br]פורסם בתאריך: 25.12.2008 בשעה 19:06:06

טעות שלי לא שמתי לב לעדכון... I GONNA TRY IT

עכשיו ניסיתי.... זה כזה LOL... תנסו להכנס בא עם אופנוע..... או אם אוטו משטרה... אני לא אהרוס לכם את ההפתעה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה בקטע שאני רודף אחרי דימיטרי, ואני בסירה והוא במסוק ואז בא ג'ייקוב עם המסוק להעלות אותי מהסירה..אז אני נתפס ברגליים של המסוק ואז אני אמור לתפס לבפנים עם SCAPE (כנראה, ככה זה כותב לי) אבל אני לא מצליח להעלות אני לוחץ על SCAPE שעה וגם על W' וגם על החץ למעלה וגם ביחד...ושום דבר לא מצליח לי, ואני כל הזמן נופל אחרי כמה שניות מה אני אמור לעשות ?

וגם בכמה פעמים האחרונות שניסיתי לעבור את זה אז כל פעם שאני תופס במסוק כעבור שניה שתיים הוא מתפוצץ מעצמו כזה מה זה לעזאזל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...