Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 83 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

טוב אז יצא המוד iCEnhancer 1.3 לא מזמן ואחרי שלא הצלחתי להתקין את הגרסא הקודמת החלטתי לבדוק איפה הבעיה ומה צריך לעשות כי ממש רציתי לראות את המוד בפעולה. אז אחרי הרבה קריאה והסברים הצלחתי להתקין והתוצאות פשוט מדהימות והמשחק נראה שונה והרבה יותר טוב מהמקור. ראיתי שהרבה לא הצליחו להתקין את המוד אז הנה הסבר קטן שיפתור את כל הבעיות:

דבר ראשון תצטרכו כמובן להתקין את IV עם דריוורים מעודכנים של הכרטיס מסך.

דבר שני שחשוב זה הגרסא של המשחק. המוד (ושאר המודים בכלל) עובד בצורה הטובה ביותר עם הפאץ' 1.0.4.0. חלק אמרו שהמוד עובד טוב גם על 1.0.7.0 אבל אני אישית לא ניסיתי.עכשיו אם יש לכם גרסאת קופסא שקניתם מהחנות כל מה שצריך הוא להוריד את הפאץ ולהתקין. אם זוהי גרסא של המשחק בסטים אז הוא יגיע עם הפאץ השביעי, אבל אפשר להתקין את הפאץ הרביעי בדרך הבאה:

1. תורידו את הפאץ הרביעי מכאן, ואת Rockstar Social Group tool מכאן אבל אל תפתחו אותו עדיין!!.

2.לכו לתיקייה של המשחק שאמורה להימצא בכתובת Steam \ steamapps \ common \ iv ותשנו את השם של התיקייה למשהו אחר, לא משנה מה.

3. עכשיו תפתחו את Social Group tool והוא יצור תקייה חדשה בשם GTAIV. תעתיקו את מה שיש בתיקייה החדשה שנוצרה לתיקייה הישנה ששינתם לה את השם ואחרי ההעתקה תחזירו לתיקייה המקורית את השם המקורי.

עכשיו המשחק שלכם אמור להיות "מעודכן" לפאץ הרביעי

מכיוון שהמשחק לא ממש אוהב מודים מטבעו יש עוד כמה קבצים קטנים שצריך להתקין כדי לגרום למשחק לפעול טוב עם כל מוד.

קובץ ראשון - להעתיק את הקובץ ל GTAIV/pc/data

קובץ שני - להעתיק את התיקייה ושתי הקבצים לתיקייה הראשית של המשחק.

זהו :yelclap: עכשיו אפשר להתחיל להתפרע :xyxthumbs:

אז אחרי שהכנו את המשחק איך בכלל מתקינים מודים?

למוד הספיציפי הזה iCEnhancer 1.3 ההתקנה היא פשוטה - פשוט להעתיק את כל הקבצים וגם את הקבצים מהתיקיות למיקומים המתאימים.

הערות לגבי המוד:

1.המוד יחסית כבד לכרטיסי מסך ומחמם יותר מהנורמלי את הכרטיס לכן יש להעלות את אחוזי המאוורר.

2.המוד מבטל את ההגבלה של הראם במשחק ככה שתוכלו לשים את כל ההגדרות על המקסימום האפשרי.

3.כמו שאמרתי המוד הוא כבד ולכן צריך מחשב די חזק כדי להריץ אותו נורמלי (וזאת בנוסף למשחק עצמו שהוא גם ככה נוראי) אם הFPS נמוך מידי תמיד אפשר להוריד קצת הגדרות או לרצוח את המחשב באוברקלוק ;D .

זהו, אולי אני יוסיף עוד כמה דברים בהמשך. בינתיים תהנו ותביאו סקריניים!!!

יש מלא תמונות טובות בפייסבוק של iCEnhancer. הבלוג שלו מכיל עוד כמה המלצות למודים.

קצת משלי (לא הכי מוצלחים אבל רק להיתרשמות קלה.)

gtaiv2011090221061668.jpggtaiv2011090221074742.jpggtaiv2011090221083734.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קניתי את המשחקים במבצע האחרון בסטים..ואני נתקע די בהתחלה,אני מציל את הבנדוד שמותקף על ידי פושטקים במגרש משחקים ואז צריך לרדוף באוטו אחרי אחד נוסף שבורח,הבעיה היא שאני לא מצליח ליסוע כמו שצריך. השליטה באוטו ממש מצ'וקמקת לי.עכשיו בטוטוריאל אמרו שיש איזה משהו שכדאי ללחוץ לפני פניות או משהו רק שהם כותבים אותיות מוזרות במקום האמתיות אז אין לי מושג מה זה ואני לא רואה משהו כזה בתפריט של המקשים..אולי פספתי. למישהו יש מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט להאט לפני כל פנייה, אין משהו מיוחד. המרדף הזה לא קשה במיוחד, אתה לא חייב להיות ליד המכונית הנרדפת כל הזמן, יש לך טווח מספיק גדול עד שהם "נעלמים".

בהתחלה באמת השליטה במכוניות קצת מוזרה וקשה אבל מתרגלים מהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לקח לי יותר מדי זמן לעבור את המרדף הארור הזה. אבל לאט לאט קלטתי את הבעיה. אתה כל הזמן נתקע בדברים! מה לעזעזל הם חשבו?! בשביל משחק שמאפשר לך לדרוס אנשים בחופשיות למה להרוס לאנשים את הכיף של המרדף על ידי זה שכל עמוד חשמל ופח אשפה ארור גורם לך לעצור..כל קיצור דרך שניסיתי לקחת..כל פעם שעברתי במדרכה..וגם הכבישים עצמם מלאים במכשולים..בעע מזלם שהעלילה נשמעת מענינת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...