Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 18 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

grunt birthday clown- המפה הזאת פשוט מעולה, תודה! :)

Dk89- בPC המשחק נראה הרבה יותר חי עם יותר צבע ותמונה יותר חדה. בXBOX זה פשוט נראה כאילו הורידו את ההגדרות ממש כמעט ל0.[br]פורסם בתאריך: 22.12.2008 בשעה 17:36:31

משחקי השנה שעברה אולי ::).

cod4 זה 2008 לא?

בכל זאת אז לא משחקי השנה, המשחקים הכי טובים שיצאו בשנתיים האחרונות מבחינתי.

911 מתניעים לך את הרכב? חחח גדולל.

סתם בשביל הקטע. אם המנוע הלך ואי אפשר להתניע אותו פיזית איך הם מתניעים אותו מרחוק? xD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום כשיצאתי מהבית באי הקטן ליד הבית של אליזבטה התנגשתי בטעות ברכב משטרה עם שוטגן שלוף... לא נישאר לי כלום חוץ מלהרוג את היושבים, טחר כך רצתי לתוך הבית ותפסתי מחסה ממש ליד דלת הכניסה, יריתי ירייה והשוטרים החלו לבוא בהמוניהם, וזה קל רצח להרוג אותם! הרגתי משהו כמו 70 שוטרים (מרוב גופות הם לא יכלו להכנס פנימה מהדלת הקידמית...) ולפני שהבוטים החליטו להכנס מהדלת האחורית השארתי רימון בלי ניצרה ורצתי לדירה לישון. קמתי בבוקר, ירדתי למטה והופה כמה AMMO! כל הנשקים על המקסימום. אחלה שיטה למלא את מלאי הכדורים (אל תשכחו אם יורים באקדח מקסימום יבואו אליכם עם שוטגן, בשביל שיבואו החברה מהSWAT צריך להשתמש בBIG GUNS

אגב עכשיו נסעתי על אופנוע באחד הגשרים, שילמתי והכל כמו שצריך ואז עשיתי WHEELE וישר עלה לי הWANTED ל3 כוכבים... לא דרסתי אפחד ולא הרגתי אפחד... רק הרמת גלגל בלי קסדה...(מה אני שפרה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום כשיצאתי מהבית באי הקטן ליד הבית של אליזבטה התנגשתי בטעות ברכב משטרה עם שוטגן שלוף... לא נישאר לי כלום חוץ מלהרוג את היושבים, טחר כך רצתי לתוך הבית ותפסתי מחסה ממש ליד דלת הכניסה, יריתי ירייה והשוטרים החלו לבוא בהמוניהם, וזה קל רצח להרוג אותם! הרגתי משהו כמו 70 שוטרים (מרוב גופות הם לא יכלו להכנס פנימה מהדלת הקידמית...) ולפני שהבוטים החליטו להכנס מהדלת האחורית השארתי רימון בלי ניצרה ורצתי לדירה לישון. קמתי בבוקר, ירדתי למטה והופה כמה AMMO! כל הנשקים על המקסימום. אחלה שיטה למלא את מלאי הכדורים (אל תשכחו אם יורים באקדח מקסימום יבואו אליכם עם שוטגן, בשביל שיבואו החברה מהSWAT צריך להשתמש בBIG GUNS

אגב עכשיו נסעתי על אופנוע באחד הגשרים, שילמתי והכל כמו שצריך ואז עשיתי WHEELE וישר עלה לי הWANTED ל3 כוכבים... לא דרסתי אפחד ולא הרגתי אפחד... רק הרמת גלגל בלי קסדה...(מה אני שפרה?)

איך אתה מרים גלגל ניסיתי עם הNUM LOCK ועוד מקשים אני לא מצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לי קטע מצחיק...

טסתי במסוק, ורדף אחרי POLICE MAVERICK [המסוק השחור עם המקלעים]

קיצר, הוא הפך את המסוק שלי למסננת, אז החלטתי להתאבד עליו..נכנסתי בו חזיתית והמסוק שלו נחצה לשניים, התרסק לרצפה ובווווווווום עשה פיצוץ ענקי שהרים איזה 4 וואנים של SWAT שעמדו בכביש למטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשימות במשחק ממש טובות (וקל נורא סיימתי אותו ביומים)

אני ממש התאכזבתי מהסוף של המשחק לא קורה כלום לא מקבלים שום דבר. חשבתי אני יקבל איזה וילה או משו. אפילו אי אפשר לקנות בתים. לא מבין מה יש לעשות עם כל כך הרבה כסף.

מי שישים לב הרכב למבורגיני אז האחורה שלו זה של זונדה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי :xyxthumbs:

אבל עכשיו איך אני שומר את השמירות פשוט נכנס ל :xyxthumbs:משתמש אם מספר איזהשהוא , עושה עתק הדבק,שומר בדיסק,עושה פירמוט,מתקין את המשחק,ועושה הדבק למקום הזה וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חביבי שים לב שלא יידפק לך המשחק, אתמול פירמטתי את הויסטה, לפני זה כמובן גיביתי את השמירות של הGTA, כשהתקנתי הכל מחדש וניסיתי לטעון את השמירות מחדש, זה לא עבד, אני מקבל ERROR LOADING FAILED משהו עם ההארדיסק.. לדעתי צריך לגבות עוד משהו חוץ מזה.. ובאסה גדולה לי כי עברתי המון במשחק ועכשיו אני ממש לא רוצה להתחיל הכל מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכננתי לפרמט את הויסטה היום.

בגלל ההודעה שלך החלטתי לדחות את זה לעתיד הקרוב-רחוק אחרי שיימאס לי מGTA :jump:

אלא אם כן תמצא דרך לגרום לזה לעבוד אחרי כל ההתקנות מחדש.

כי בטוח שיש דרך אני פשוט חשבתי שהדרך הכי פשוטה של לגבות את הקובץ שמירה ולהחזיר אותה לאחר מכן תפעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך זה בGTA כי עוד לא התחלתי לשחק

אבל באובליביון קרה לי אותו דבר

שמרתי את הSAVEים ופירמטתי

אחר כך עשיתי הדבק וזה לא עלה לי

מה שפתר את זה זה להכנס למשחק להתחיל משחק חדש ולשמור

אחר כך לסגור ולהדביק את השמירות הישנות

באובליביון זה פתר את הבעיה

שווה ניסיון בGTA :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...