Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

לא יודע איך זה בGTA כי עוד לא התחלתי לשחק

אבל באובליביון קרה לי אותו דבר

שמרתי את הSAVEים ופירמטתי

אחר כך עשיתי הדבק וזה לא עלה לי

מה שפתר את זה זה להכנס למשחק להתחיל משחק חדש ולשמור

אחר כך לסגור ולהדביק את השמירות הישנות

באובליביון זה פתר את הבעיה

שווה ניסיון בGTA :xyxthumbs:

האמת שניסיתי וזה לא עזר..

כנראה שאני אצטרך להתחיל מחדש את המשחק :\ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הינה שאלה...

האים יש פה עוד אנשים, חוץ ממני, שלא רוצים שהמשחק הזה יזכה בתואר "משחק השנה"?

GTA4 באמת אדיר וגדוש תוכן OFFLINE ו ONLINE, אבל עבורי הוא מאוד ממחזר את הכותרים הקודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הינה שאלה...

האים יש פה עוד אנשים, חוץ ממני, שלא רוצים שהמשחק הזה יזכה בתואר "משחק השנה"?

GTA4 באמת אדיר וגדוש תוכן OFFLINE ו ONLINE, אבל עבורי הוא מאוד ממחזר את הכותרים הקודמים.

והוא עושה עבודה נפלאה בזה.

המשחק הראשון השנה [2008] שאני אשכרה נהנה ממנו ומצליח לשחק בו יותר משעה רצוף.

כל שאר המשחקים הם:

1) מאכזבים

2) גרועים

3) לינאריים מדי

GTA4 לקח את הנוסחה של , לקח מנוע חדש, לקח את כל הטעויות של המשחקים הקודמים ותיקן אותן, הוסיף על זה אחלה דמות עם אחלה עלילה, אחלה אקשן, אחלה גראפיקה, משחקיות, מוזיקה וחופש פעולה. מה בדיוק רע במשחק הזה?

ואם לא מספיק לך כל תוכן הOFFLINE שמספיק ללפחות 100 שעות משחק, יש לך מולטיפלייר מעולה ואם עדיין זה לא הספיק לך, אז יש לך גם את עורך הוידאו [שללא ספק הוא העורך הכי גאוני שנעשה למשחק מחשב עד היום] שמבזבז לך בכיף עוד כמה שעות טובות.

בשביל 200 ש"ח קיבלתי חבילת בידור יותר מוצלחת מכל משחק אחר השנה.

לא רק שמגיע לו את טייטל משחק הפעולה של השנה, אלא גם את משחק השנה.

אומנם יש בעיות טכניות, אבל המשחק עצמו [הCORE GAMEPLAY] הוא כ"כ טוב ומתעלה בכמה רמות על כל משחק אחר, שזה פשוט מגיע לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והוא עושה עבודה נפלאה בזה.

המשחק הראשון השנה [2008] שאני אשכרה נהנה ממנו ומצליח לשחק בו יותר משעה רצוף.

כל שאר המשחקים הם:

1) מאכזבים

2) גרועים

3) לינאריים מדי

GTA4 לקח את הנוסחה של , לקח מנוע חדש, לקח את כל הטעויות של המשחקים הקודמים ותיקן אותן, הוסיף על זה אחלה דמות עם אחלה עלילה, אחלה אקשן, אחלה גראפיקה, משחקיות, מוזיקה וחופש פעולה. מה בדיוק רע במשחק הזה?

ואם לא מספיק לך כל תוכן הOFFLINE שמספיק ללפחות 100 שעות משחק, יש לך מולטיפלייר מעולה ואם עדיין זה לא הספיק לך, אז יש לך גם את עורך הוידאו [שללא ספק הוא העורך הכי גאוני שנעשה למשחק מחשב עד היום] שמבזבז לך בכיף עוד כמה שעות טובות.

בשביל 200 ש"ח קיבלתי חבילת בידור יותר מוצלחת מכל משחק אחר השנה.

לא רק שמגיע לו את טייטל משחק הפעולה של השנה, אלא גם את משחק השנה.

אומנם יש בעיות טכניות, אבל המשחק עצמו [הCORE GAMEPLAY] הוא כ"כ טוב ומתעלה בכמה רמות על כל משחק אחר, שזה פשוט מגיע לו.

SOUNDS LIKE A FANBOY SPIRIT...

את האמת אתה נישמע כמו אחד שלא אכפת לו איך המשחק ניראה. הוא מהנה בהחלט אבל הוא לא משחק השנה. אולי בקונסולות כן אבל במחשב לא וזה חדמשמעית. עם כל כך הרבה בעיות בן אדם שפוי לא יתן לו תואר כזה. אולי אתה מדבר כך בגלל שקניתה אותו ולא בא לך שתחשב פראייר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת אתה נישמע כמו אחד שלא אכפת לו איך המשחק ניראה. הוא מהנה בהחלט אבל הוא לא משחק השנה. אולי בקונסולות כן אבל במחשב לא וזה חדמשמעית. עם כל כך הרבה בעיות בן אדם שפוי לא יתן לו תואר כזה. אולי אתה מדבר כך בגלל שקניתה אותו ולא בא לך שתחשב פראייר?

תאכלס מסכים.

עד כמה שהמשחק מעניין נטו הוא בלתי ניתן לשיחוק לא משנה כמה הוא טוב

ועד שלא ייצא פאץ' טוב שיתקן לפחות 50% מהבעיות איתו, הוא לא יכול להיות משחק השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה לא, אם הוא נהנה מהמשחק אז זה משחק השנה בשבילו, מה גם שאין יותר מדי מתמודדים ראויים השנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה בדיוק פראייר?

את כל הבעיות פתרתי...אין לי אפילו בעיה אחת.

המשחק רץ חלק אצלי על הגדרות בינונית-גבוהות [טקסטורות מדיום, רנדר קוואלטי על HIGHEST]...ממוצע 30FPS

אז למה בדיוק שאני רגיש פראייר? כי יש לי משחק שאני מעביר עליו הרבה יותר זמן מכל משחק אחר השנה [שלא היה שווה אפילו שקל?]

תן לי שם של משחק אחד שעלה על המשחק הזה השנה...אפילו CALL OF DUTY: WAW שהיה אמור להיות כ"כ מבטיח התגלה כמשחק סביר-מינוס עם טונות של בעיות טכניות.

DMC4 - היה מצוין, אבל הוא SP בלבד והוא לא מתקרב לרמה של DMC3...מאכזב

DEAD SPACE מצוין, אבל אין מה להשוות אותו לGTA4, כשהמשחק הזה מכיל בדיוק 10 שעות משחק וSP בלבד

SPORE - אכזבת המילניום הזה

FAR CRY2 זה אחד המשחקים הכי גרועים שיצא לי לשחק בהם בחיי

וCRYSIS WARHEAD הצליח לקחת את הנוסחה של CRYSIS, להפוך את עצמו ללינארי בצורה מחרידה+בעיות ביצועים קשות [למרות שקרייטק התחייבו לביצועים משופרים]+גראפיקה פחות טובה ומשחק SP יותר קצר מהחיים של חבר במשפחת פשע במדינה שלנו.

אז איך בדיוק לא מגיע לGTA4 את תואר משחק השנה עם כל עדר המשחקים הכושלים שיצאו השנה?

היחידי שיכול להתמודד מולו ברמה זה FALLOUT3, שגם הוא רחוק מלהיות נקי מבעיות טכניות.

בוא אני אגיד לך את זה ככה - זה לא המשחק היחידי שקניתי השנה וזה המשחק הראשון השנה שאני מרגיש שאשכרה היה משתלם לקנות אותו.

כל השאר סתם זבל שהוצאתי עליו כסף...וכן- על השאר אני באמת מרגיש פראייר ואני מתבאס שקניתי אותם.

אבל לא . ממש לא .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעייה במשחק

כל פעם שאני מתחיל את המשימה הראשונה אז הנהיגה ברכב סבבה,רומן יושב לידי,אבל כשאני מגיע לקטע מסויים הרכב מתחיל להשתולל ואני מאבד את השליטה עליו

מה הסיבה לכך?מה אפשר לעשות כדי למנוע את הבעייה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בעייה במשחק

כל פעם שאני מתחיל את המשימה הראשונה אז הנהיגה ברכב סבבה,רומן יושב לידי,אבל כשאני מגיע לקטע מסויים הרכב מתחיל להשתולל ואני מאבד את השליטה עליו

מה הסיבה לכך?מה אפשר לעשות כדי למנוע את הבעייה?

זה בגלל שהורדת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW ציפיתי לאיזה ציון נמוך בולט אבל לכזה ציון לא ציפיתי.

הביקורת האחרונה למשחק של המגזין המקוון GAME OVER

10%

Game Over Online

In GTA4-land Im having problems, lots of them, almost nothing but problems, and numerous articles and forums indicate that Im far from alone, and I think that Ive gone above and beyond what many gamers would do to try and make it go.

http://www.game-over.com/reviews/pc/Grand_Theft_Auto_IV.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...