Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 20 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפי דעתי זה ממש לא אחראי לתת למשחק כזה 10 מתוך 100

זה רק מראה על הילדותיות/חוסר עניין/אי אחריות של מנהלי האתר הזה

אוקי יכול להיות שיש לו מלא בעיות

אבל אי אפשר לשפוט משחק רק על ידי קטוגוריה אחת

הגראפיקה שלו נראה ממש מעולה (לפי התמונות שאני רואה, עוד כמה ימים אני יוכל לבדוק בעצמי)

הרמה של הראליזם בו פשוט מעל ומעבר מהרבה משחקים שראיתי עד היום (אפילו מכמה שמתימרים להיות ראליסטים)

המשחקיות שלו זה גם קטגוריה שצריך לשפוט

שלא לדבר על הסאונד, על האינטליגציה המאלאכותית, מצב מקוון......

בקיצור נראה ממש ילדותי לתת למשחק כזה 10 מתוך 100

אני, על אף כל הבעיות והביקורות המאכזבות, הולך לקנות את המשחק הזה ואני גם הולך להנות ממנו :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי יכול להיות שיש לו מלא בעיות שמפריעות זועתית לגיימפלי

אבל אי אפשר לשפוט משחק רק על ידי קטוגוריה אחת מסכים איתך, אי אפשר לתת למשחק ציון 100 רק בגלל שהוא מהנה ולוקח לך מלא זמן לעבור אותו.

הגראפיקה שלו נראה ממש מעולה (לפי התמונות שאני רואה, עוד כמה ימים אני יוכל לבדוק בעצמי) הגראפיקה בתמונות היא או מגרסאת הקונסולות או מרונדרת מראש כלומר היא לא מתוך הגיימפלי. לי יש את המשחק המקורי ואני יודע איך הוא ניראה בהגדרות הכי גבוהות. כמו כן בוא ניראה מה תגיד שכשאתה נוסע פה ושם פתאום צצות להן טקסטורות מסוגים שונים? למשחק אין AA ! אז בגראפיקה ובביצוע הטכני הוא קיבל 0.

הרמה של הראליזם בו פשוט מעל ומעבר מהרבה משחקים שראיתי עד היום (אפילו מכמה שמתימרים להיות ראליסטים) ריאליזם? ניקו חוטף יריית שוטגן בגב ומה שיש לו זה כתם דם שאפילו לא מתפשט אלא מתיימר ליהיות טקסטורה בצבע אדום שתמיד מופיע באותו מקום? שוטרים לא מרחמים על חייהם ועל מכוניותיהם בשביל להתנגש במכונית שלך כשאתה נוסע? עם רובה הצלפים לאן שתירה לשם הכדור יגיע. אין פה התחשבות ברוח וכו'. יש עוד הרבההה מאוד דברים שחוסכים מהמשחק הזה ליהיות ריאליסטי, דוגמא אחרונה- אתה נוסע במכונית והספידומיטר הגיעה למקסימום ואתה מתהפך ונוסע כמה מאות מטרים עם הראש למטה, עדיין יושב על הכיסא ומחזיק בהגה! אבל אם תתנגש ב20 קמ"ש בעמוד מסויים תעוף מהחלון הקידמי.. דיי מוזר לא?

המשחקיות שלו זה גם קטגוריה שצריך לשפוטרק על משחקיות ועלילה נתנו לו ציון. 5% משחקיות כי אחרי 20 שעות הכל חוזר על עצמו רק עם מטרות שונות. ו5% על עלילה, טוב רק פה אני לא מסכים איתם.

שלא לדבר על הסאונד, על האינטליגציה המאלאכותית, מצב מקוון...... פה אתה מדבר כאילו אתה משחק בו כבר שנים... סאונד? בסיסי+- AI? אחלה אבל לא נטול באגים ועדיין מפגר ברמות. אודה ואתוודה במקרים מסויימים הAI של סטולקר אפילו יותר טוב...

בקיצור נראה ממש ילדותי לתת למשחק כזה 10 מתוך 100 נכון, מגיע לו ציון עד 50. לא יותר

אני, על אף כל הבעיות והביקורות המאכזבות, הולך לקנות את המשחק הזה ואני גם הולך להנות ממנו : xyxthumbs:

[

HAVE FAN....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי יכול להיות שיש לו מלא בעיות

אבל אי אפשר לשפוט משחק רק על ידי קטוגוריה אחת

הגראפיקה שלו נראה ממש מעולה (לפי התמונות שאני רואה, עוד כמה ימים אני יוכל לבדוק בעצמי)

הרמה של הראליזם בו פשוט מעל ומעבר מהרבה משחקים שראיתי עד היום (אפילו מכמה שמתימרים להיות ראליסטים)

המשחקיות שלו זה גם קטגוריה שצריך לשפוט

שלא לדבר על הסאונד, על האינטליגציה המאלאכותית, מצב מקוון......

בקיצור נראה ממש ילדותי לתת למשחק כזה 10 מתוך 100

אני, על אף כל הבעיות והביקורות המאכזבות, הולך לקנות את המשחק הזה ואני גם הולך להנות ממנו :xyxthumbs:

מסכים, לדעתי רק בגלל הבעיות והבאגים הוא היה אמור לקבל 75, אם זה לא היה קיים היה מגיע לו ללא ספק 95-100.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו יצא לי לעבור כבר מספר מכובד של משימות + לעשות את מישל פעם אחת :nixweiss:

סך הכל אחרי התחלה מצוינת המשחק לא כזה גדול

השקיעו המון בפרזנטציה \פיזיקה \גרפיקה ואפילו בפלי ליסט בראדיו

אבל מאוד חסר לי גיוון במשחקיות עצמה

זה משחק טוב שלא תבינו לא נכון אבל אני לא מבין למה הרבה מבקרים נתנו לו ציון מושלם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא מצוין!

כ"כ טוב שהם חזרו למשחקיות של 3 וVC(אני מתכוון בלי כל השרירים ורמת השומן האידיוטית מSA)

תיקנו כ"כ הרבה דברים כמו הGPS, האיזור הבוהק של המשטרות, הסאונד היותר הראליסטי ושאר הדברים שאפשר להשתמש במשחק(אינטרנט, משטרתי...).

אני נותן לו מבחינתי 99/100

הנקודה היא רק בגלל הFPS הסביר(35FPS)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא מצוין!

כ"כ טוב שהם חזרו למשחקיות של 3 וVC(אני מתכוון בלי כל השרירים ורמת השומן האידיוטית מSA)

תיקנו כ"כ הרבה דברים כמו הGPS, האיזור הבוהק של המשטרות, הסאונד היותר הראליסטי ושאר הדברים שאפשר להשתמש במשחק(אינטרנט, משטרתי...).

אני נותן לו מבחינתי 99/100

הנקודה היא רק בגלל הFPS הסביר(35FPS)

הGPS זה רעיון טוב רק חבל שהוא מציאותי מדי ונותן לך לעשות סיבובים סתם רק בגלל שתשמור על חוקי התנועה שזה מטומטם

זה משחק זה לא סימולטור ללימודי נהיגה

האיזור של המשטרות מטומטם ביותר ומוריד הרבה מרמת האתגר

בכלל המשטרה מאוד עדינה במשחק הזה לפעמים אתה ניתקע במכונית משטרה ולא קורה כלום

וגם רוב המשימות יותר מדי קלות

רואים שהתאימו את המשחק לגימפאד והגימפאד של ה360 עובד מצוין כולל הרטט במשחק הזה

אבל הורידו יותר מדי את רמת הקושי ככה שחוץ ממשימות שבורחים לך או שאתה צריך להגן על מישהו יתר המשימות קלילות ביותר

חלק מהמשימות בכלל מיותרות כמו לקחת מישהו\היא לבילוי ולהחזיר אותם הביתה בלי יריה אחת אפילו

זה סתם מגוכח

וכן הקודם אם המשקולות וכו היה הרבה יותר טוב במשחקיות פשוט היה יותר דברים לעשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מאוד אהבתי את המשחקיות, ונכון שהגרפיקה היא מעולה אבל לא הכי טובה, אבל כמות הפרטים במשחק היא עצומה.

וחוץ מהריאליזם של המשחק, כל הפיצ'רים שהוסיפו למשחק כמו בGPS מראים לך מה הטווח של המשטרה, אם השוטר תופס אותך אתה יכול לברוח והוא מתחיל לירות בך (במשחקים הקודמים אם שוטר מפיל אותך זה ישר BUSTED), עורך הוידאו ועוד.

אני אישית חושב שמגיע לו להיות משחק השנה.

אני אישית מחכה כשיהיה ניתן לראות בבירור מה צריך כדי להריץ את המשחק על 1920*1200 על ההגדרות הכי גבוהות (התכנון לפני יציאת המשחק למחשב היה לקנות בתקופה הזאתי I7 920 + 4850 אבל מהמבחנים אפשר לראות שזה לא יספיק, סיקורי ביצועים של המשחק יתקבל בברכה, אני חושש שהצטרך לחכות לדור הבא של כרטיסי המסך יצא כי אני לא מתכוון לקנות של 280GTX או משהו בסגנון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט כיף לדרוס אנשים

:errrr: :errrr:

PC GAMES ARE BAD FOR YOUR MENTAL STATE!

המשחק בהחלט כיף, הדבר היחיד (חוץ מהדברים הגראפיים) שמטריד אותי זאת העובדה שהמשימות דיי משעממות \ קצרות \ קלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...