Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 30 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

C:\Users\XXXXXXXXXXX\AppData\Local\Rockstar Games\Gta iv\savegames

גם אני צריך אחד של לפני המשימה האחרונה

אם למישהו יש שמירה ממש קרובה לסיום המשחק שישלח לי בבקשה!

תודה.

בבקשה , שמירה שלי - השלב שבו אתה אמור לבחור בין עבודה לנקמה

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי כמה שאלות בקשר למשחק:

1. אם אני מכניס למשחק שירים בעברית אני יוכל לשמוע אותם או שאי אפשר לשמוע שירים בעברית?

2. לא הבנתי למה המשחק נגמר ב65%. מה יש בשאר האחוזים?

3. יש לי בעיה במשחק: אני נכנס למשחק ומשחק ובוחר את ההגדרות ואז אני יוצא מהמשחק ואחרי כמה זמן אני נכנס למשחק וההגדרות לא נשמרות לי. איך שומרים את ההגדרות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה שאלות בקשר למשחק:

1. אם אני מכניס למשחק שירים בעברית אני יוכל לשמוע אותם או שאי אפשר לשמוע שירים בעברית?

2. לא הבנתי למה המשחק נגמר ב65%. מה יש בשאר האחוזים?

3. יש לי בעיה במשחק: אני נכנס למשחק ומשחק ובוחר את ההגדרות ואז אני יוצא מהמשחק ואחרי כמה זמן אני נכנס למשחק וההגדרות לא נשמרות לי. איך שומרים את ההגדרות?

גם לי היה בעיה עם העברית בהתחלה, חשבתי על זה קצת והגעתי למסקנה שSCAN בעצם סורק את השמות של השירים, אם יש לך שיר בעברית תשנה את השם לאותיות אנגליות ויעבוד יופי.

המשחק נגמר ב65% בגלל שבשאר אתה עושה מיני משימות שלא בתוך העלילה כמו מירוצי מכוניות, פגישת אנשים וכו' וכו'

אם אני לא טועה כדי לשמור את ההגדרות אתה צריך פרופיל בווינדוס לייב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכמה אחוזים של המשחק אני עובר מהעיר הראשונה לעיר השנייה?

עכשיו אני 18.84 אחוזים,מה שאומר כמעט 19,ועדיין לא עברתי מהעיר הראשונה לשנייה

ושאלה נוספת:האם כמות הפעמים שנפסלתי משנה למשהו\למישהו,או שזה סתם כדי שאני אוכל לראות כמה פעמים נפסלתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכמה אחוזים של המשחק אני עובר מהעיר הראשונה לעיר השנייה?

עכשיו אני 18.84 אחוזים,מה שאומר כמעט 19,ועדיין לא עברתי מהעיר הראשונה לשנייה

ושאלה נוספת:האם כמות הפעמים שנפסלתי משנה למשהו\למישהו,או שזה סתם כדי שאני אוכל לראות כמה פעמים נפסלתי?

אין "עיר שניה" במשחק, יש רק עיר אחת גדולה עם כמה "רבעים" או חלקים (זה בערך מקביל לחמשת החלקים המרכזיים בניו יורק)

החלק השני של העיר נפתח די מהר אם אתה עושה את המשימות של רומאן.

לכמות הפעמים שאתה מת אין השפעה על המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

ועכשיו עוד בעייה...אני הגעתי למשימות של אליזבטה שמסומת באות E על המפה

את המשימה הראשונה שלוקחים את הסנייפר על הגג עברתי בהצלחה ובקלות,אבל עכשיו במשימה שאני לוקח את פליי בוי לביניין עם המלא אוייבים אני תקוע שם.

את כל האוייבים אני מצליח לחסל,מגיע לגג,מחסל גם על הגג את כל האוייבים,ואז יש אוייב אחד בירידה מהגג,שאיך שאני הורג אותו מתחילות לבוא מלא משטרות ואין לי דרך לצאת מהביניין.איך אני יוצא משם?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי

ועכשיו עוד בעייה...אני הגעתי למשימות של אליזבטה שמסומת באות E על המפה

את המשימה הראשונה שלוקחים את הסנייפר על הגג עברתי בהצלחה ובקלות,אבל עכשיו במשימה שאני לוקח את פליי בוי לביניין עם המלא אוייבים אני תקוע שם.

את כל האוייבים אני מצליח לחסל,מגיע לגג,מחסל גם על הגג את כל האוייבים,ואז יש אוייב אחד בירידה מהגג,שאיך שאני הורג אותו מתחילות לבוא מלא משטרות ואין לי דרך לצאת מהביניין.איך אני יוצא משם?

תודה

אני לא בדיוק זוכר את המשימה הזאת, אבל יש כמה משימות כאלה שאתה מגיע בסוף לגג וצריך לרדת - אבל לא איך שעלית, אלא תחפש מעלית של פועלי בניין (כמו אלה ששוטפים למשל) שנמצאת בצד הגג ותרד ככה למטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו יש למשחק הזה המון באגים?

אמרו לי שלא שווה לקנות אותו בגלל שיש המון בעיות...

לדעתי שווה לקנות, אני משחק עם הפאץ' האחרון וכו' ועובד סבבה, אין באגים מיוחדים במינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...