Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Grand Theft Auto IV & EFLC - הדיון הראשי

tamiravigan

Recommended Posts

• תגובות 1.2k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עזרה במשימה:

היי

המשימה שבה אני תקוע היא משימה 40,קוראים לה HOSTLIE משהו,זו המשימה שצריך לחלץ את רומן מהגג.עכשיו אני מצליח עלבור את כל הקומות וכשאני מגיע לחדר בקרה בקומה השלישית איפה שרומן נמצא וצריך לחלץ אותו יש בעייה.הבעייה היא שיש שני אנשים,אחד שמסומן מעליו חץ כחול והשני שלא מסומן מעליו כלום.איך בעצם אני הורג את מי שצריך להרוג?את מי מביניהם צריך להרוג?

אשמח לקבל עזרה,אני ממש תקוע במשימה הזו

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני במשימה שאני צריך להרוג את פגרינו, אחרי שהוא הרג את קייט (זה קורה אם אתם הורגים את דימיטרי ולא עושים איתו את העיסקה).

אני לקראת המשימה האחרונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

omerrn

אם אתה הורג את דימיטרי אחרי זה יהרגו לך את קייט ויהיה לך תמישמה להרוג אותי.

אם אתה לא הורג אותו אין לי שמץ מה קורה.

תכתוב את ההודעה בצהוב זה ספויילר אחושרמוטה

אם אתה בוחר במשימה השנייה רומן מת בחתונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

liav25 יש שם 2 אנשים לא?

אז אני אמור להרוג את זה שמלפני רומן לא?יש זמן למשימה זאת אומרת בזמן מסויים אני יכול להרוג אותו ואחרי זה אם לא הוא הורג את רומן או שלא משנה מתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

liav25 יש שם 2 אנשים לא?

אז אני אמור להרוג את זה שמלפני רומן לא?יש זמן למשימה זאת אומרת בזמן מסויים אני יכול להרוג אותו ואחרי זה אם לא הוא הורג את רומן או שלא משנה מתי?

מתישהו הוא פשוט יירה בך אם לא תעשה את זה מספיק מהר, ואם לא ישאר לך מספיק חיים בשביל לשרוד תיריות עד שאתה בורח תצטרך להתחיל מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו עוד נתקע במשימה האחרונה בגלל באג,כשאומרים לך ללחוץ מהר מהר על מקש הרווי וזה לא עובד והמשימה נכשלת?

יש איזו דרך לתקן או לפתור את זה?

קראתי שאפשר לנסות לשנות את הכפתור של הקפיצה וזה אמור לעזור או משהו..

משחק כזה מעפן..מכל המשימות בעולם,דווקא במשימה האחרונה חייב להיות קטע כזה דפוק? כמעט ותלשתי את השערות מהראש שלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...