עבור לתוכן
 • צור חשבון

Or94

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  642
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  32יום 8ש' 55דק' 51שנ'

כל דבר שפורסם על-ידי Or94

 1. אני קניתי את המחשב אתמול ובשימוש סטנדרטי של אינטרנט, וורד, קבצי PDF וכו' מחזיק לי 4 וחצי - 5 שעות על בהירות 60 אחוז עם wifi והגדרות חשמל סטנדרטיות של דל.
 2. תוכל להמליץ על מחשבים דומים רק שיש אותם בKSP או באייבורי? אני מעוניין לקנות מאחת החנויות האלה.
 3. יש את המחשבים האלה בKSP או באייבורי? כי לא ראיתי שם. והאם ההפרש בין מעבד I5 8250U לבין מעבד I5 8265 הוא גדול מבחינת ביצועים?
 4. אני הולך ללמוד במכללת אורט בראודה בכרמיאל
 5. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? 4000 שקל , חריגה של 100-200 שקל אפשרי 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? עבודה משרדית, תכני HD, תכנות, תוכנות: visual studio, matlab, orcad ומשחקים בעיקר פוטבול מנג'ר ומשחקי רשת קלים. 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? לא 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) לא 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? חשוב 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? לא 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? לכלול מערכת הפעלה 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. KSP בחיפה עדיף או אייבורי בחיפה. ראיתי גם שיש אתר של התאחדות הסטודנטים bstudent אז אם יש משם משהו טוב גם משם אפשרי. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? עוד כשבועיים - שלושה שבועות 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? לא 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? אם אפשרי שתהיה אפשרות להוסיף עוד SSD זה יהיה נחמד 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: שהמחשב לא יהיה כבד מדי, מסך full hd
 6. איפה ניתן לקנות את הטאבלט של מייקרוסופט בארץ עם אחריות? ולאיזה דגם של לנובו התכוונת? ומבחינת אפליקציות בכל המערכות הפעלה יש אפליקיצות טובות?
 7. שלום, אני לומד הנדסת חשמל (התחלתי עכשיו שנה ראשונה) ואני רוצה לקנות טאבלט חדש שישמש אותי לכתיבה במהלך השיעורים. יש לי מחשב נייד של לנובו עם מעבד I7 וכרטיס מסך NVIDIA GT840M. 1. מה התקציב המירבי? האם מתאפשרת חריגה במידת הצורך? התקציב הוא 3000 שקל. אם צריך לחרוג עד 3500 שקל 2. מה שימושי המחשב (לדוגמא: משחקים, עריכה גרפית, עבודה משרדית, תכני HD וכדומה)? לימודים, כתיבה בטאבלט במשך השיעורים. בעיקר מתמטיקה ופיזיקה ושרטוט של גרפים ושרטוטים וכתיבה של נוסחאות. לתכנות אני משתמש במחשב הנייד. 3. האם יש צורך בציוד הקפי (לדוגמא: מקלדת, עכבר, רמקולים ומסך)? 4. האם יש רכיב בסיסי שאין צורך לכלול במפרט? (לדוג' כונן SSD שכבר קיים ואפשר לצרף להרכבה) 5. עד כמה חשוב שקט פעולת המחשב? 6. האם מתוכנן אוברקלוק (OC)? 7. האם האם יש צורך לכלול מערכת הפעלה/אופיס (אם כן רצוי לציין גרסה מועדפת) ו/או הרכבת מחשב בחנות? 8. האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית? אם לא אפשר גם לציין איזור מגורים. מעדיף מKSP או אייבורי אבל אם יש חנות אחרת באזור חיפה אין לי בעיה. 9. מתי מתוכננת קניית המחשב? בשבועיים הקרובים 10. האם יש בקשות מיוחדות כלשהן בנוגע ליציאות וחיבורים ספציפיים? 11. האם חשוב לשמור על אופק שדרוג המחשב? 12. הערות נוספות, פירוט מורחב ושונות: מבקש שיהיה עט טוב ונוח לאחיזה ושירגיש טוב ביד וכמה שיותר קרוב לעט רגיל.
×
 • צור חדש...
Back to top button
Close
Close