White toyota - פרוייקט CarPC - החלפת OpAmp! עמוד 23 - עמוד 7 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

White toyota - פרוייקט CarPC - החלפת OpAmp! עמוד 23

ravid

Recommended Posts

• תגובות 245
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ההרכבה על הרכב תהיה ממש בזמן הקרוב, אני ממש להוט לשים את זה... צריך למצוא איזה יום פנוי.

אם לא שמתם לב היומן הזה רץ רק חודש בערך והוא ממש קרוב לסיום, שום דבר לא עוצר אותי :smile1:

ובקשר לתוכנת ה Igo8, כבר נרשם מספר עמודים קודם שיש לי את הגירסה למחשב, הכל שם בעברית ובניינים תלת מימדיים.

חוץ מזה קרה לי נזק רציני לשתי לוחות פרספקס של המארז, ניקיתי אותם מסימני העט שיש עליהם לצורך החיתןך עם אציטון.

איך שאני נוגע בהם אני שומע מעין רעשי שבירה, מה שמופיע לי מול היניים זה סדק אחולמניוקי לאורך שתי סמטימטר בלוח! :s07: זה נראה שדחיפה קטנה והלוח יתפרק שלתי חתיחות נפרדות, אבל אין לי כח כבר להחליף את החתיחה.

אלו שנסדקו הם החתיחות ההכי קשות שבתוכם נכנסים ה IO של המארז.

לפחות שאנשים לא יחזרו על הטעות הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון קטן...

יש לי עברית מושלמת ב RoadRunner, בגדול למדתי איך לשים עברית בכמעט כל SKIN שיש.

אם יהיה ביקוש אני אתן פה מדריך קטן.

למדתי להשתמש ב DSP של ה KxProject, התוכנה פשוט מושלמת.

שוב אם יהיה צורך אני אצור מדריך, התוכנה לא כזו מסובכת לשימוש כזה.

הנה המערך שבניתי, אשמח להצעות ממביני עניין.

האות סטריאו עובר דרך אקולייזר 10 מצבים, אחריו מתפצל למסנן תדר גבוה לרמקולים ומסנן תדר נמוך לסאב, ומשם כל אחד ליציאה שלו.

תמונות-

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר...

אחרי חודש בדיוק! (טוב פחות יום) אחרי סיום הלחימה בעזה. מצאתי שוב זמן לעשות את מה שאני עושה הכי טוב וזה להרוס את הרכב :smile1:

אני רוצה להחיות את היומן הזה אז בבקשה תגובות.

הנה הצצה למה שיפורט בהמשך:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב שלושה טיפים ממש נחמדים

1) למקם את המקלט בשמשה (קדמית/אחורית לא משנה, כי שם הקליטה הרבה יותר טובה, אתה בעצמך אמרת שבבית הקליטה לא משהו..)

2) לשים אנטנת WiFi ותמקם כמה שיותר קרוב למחוץ לאוטו או שלא אבל אז הקליטה תהיה חלשה יותר (זה ממש נחמד לעשות עצירות פה ושם ואם יש WIFI אז לעצור לגלישה באינטרנט)

3) לשים דונגל BT במחשב, זה יכול להיות שימושי מאוד, כל מי שנכנס לאוטו יכול להעביר לך שירים למחשב, תקנה מdealextreme.com ב2$ יש BT2.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי חזרתי :hi:

לפני שבועיים עבדתי מספר שעות החל מיום חמישי שבו היה תיכנון ועד שבת שבו כבר בוצע ההרכבה של המחשב.

האמת שלא היה לי מושג איך להרכיב את המחשב לרכב, זו הייתה נראית כמו משימה בלתי אפשרית...

יש מגבר עצבני בסוף הגאז שלא נותן להצמיד את המחשב לדופן. בצדדי הבגאז יש קימורים מוזרים שלא יוצרים מגע עם דפנות המחשב.

הישועה הגיעה מתחת לבאז שם מצאתי פקק בתחתית דופן ימין שכאשר הוצאתי אותו החוצה ראיתי ניצוץ של אור חזק :smile1: ומיד הבנתי שיש כאן מכרה של זהב בהרכבה.

אל החור חיברתי מוט בגודל חצי מטר עם הברגה בכולו. הכנסתי אותו בתוך החור ככה שהוא יוצר מתחתית הרכב.ומה שתופס אותו מלזוז הם שני אומים בכל צד.

וזה מה שהראיתי בתמונה:

newbitmapimage.th.jpg

טוב עמוד אחד לא יחזיק מחשב באופן יציב... מספר סנטימטרים משם יד מעין עוד פקק, אבל הוא לא ניתן להוצאה. הוא למעשה ממש חלק מהרכב.

אז פשוט קדחתי אותו ותוך 2 שניות יצאתי החוצה אלריצפת הרכב. הנה הנקודה לעמוד השני.

כעת שמתי את המחשב מול העמודים ובדקתי האם המחשב יהיה יציב.

והתשובה לצערי היא לא, העמוד די גמיש בגלל האורך שלו, לכן חיברתי את העמודים בקצה שלהם לרכב.

עמוד ימין מחובר לפלסטיק שמכסה את הגישה לפנסים אחוריים, ושמאל לגוף הרכב.

תמונות להמחשה:

img0328.th.jpg

img0327.th.jpg

כעת עם כמה ברזלים בצורת ר' מתחבר המחשב על הרכב והנה התוצאה הסופית:

img0326.th.jpg

*יציב כמו סלע!

כך זה נראה עם חוטי ההזנה למחשב, בקרוב יבוצע החיבור ורכב אז יהיה שם הרבה יותר סדר:

img0329.th.jpg

ומרחוק לסיום:

img0325.th.jpg

שלבים אחרונים:

חיבור מתחי הזנה לספק + חיבור למגבר.

העברה של כבלי המסך עד לקידמת הרכב.

הרכבה של המסך הרכב.

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...