White toyota - פרוייקט CarPC - החלפת OpAmp! עמוד 23 - עמוד 8 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

White toyota - פרוייקט CarPC - החלפת OpAmp! עמוד 23

ravid

Recommended Posts

ואט דא פאק, בנאדם. אני מניח שיש דרך לגרום לזה להיראות יותר כמו פצצה, אבל אני לא מצליח לחשוב איך. אני מבין שאתה ויתרת על הפריווילגיה של לחנות בחניונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 245
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא אתחיל לקרוא את כל התקן, אני מאמין לך, פשוט קשה לי להאמין שהנתונים האלו נכונים, אם כן זה אומר שאני יכול להטיח את הכונן בכל הכוח אל-מול קיר בטון, כל זאת תיאורתית בזמן שהכונן בעבודה והוא ימשיך לעבוד כאילו לא קרה לו כלום...אני לא יודע...נשמע לי טיפה מפוקפק (ושוב, אני באמת מאמין שזה מה שכתוב בתקן, פשוט זה לא נשמע הגיוני יותר משספק-כוח ג'נרי יכול לספק באמת 500W [לצורך העניין]).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא צריך לקרוא את התקן, זה PDF עם 2 עמודים והנתון מופיע בעמוד השני בטבלה מסודרת.

ולא זה ממש לא אומר את זה. נניח שמשך ההתנגשות הוא 100ms (נפילה על מזרון) אז מהירות הפגיעה המקסימלית אשר תואמת ל-70g תהייה 7m/s שזה 25.2 קמ"ש. משך ההתנגשות במקרה של נפילה על משטח קשיח נניח לוקחת 10ms, אז מהירות פגיעה מקסימלית תהה 0.7m/s או 2.5 קמ"ש שזה אומר נפילה מגובה של 7 סנטימטר בערך.

כאמור 70g הוא הנתון עבור בזמן שהכונן עובד. אם אתה רוצה להסיר דאגה מלבך אפשר לקנות HD של אשר יכולים לספוג עד 250g בזמן עבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שהבנתי מעיון בנתונים, ה-70G מתייחסים לפגיעה במשך 2MS, מעבר על פס האטה למשל נמשך מן הסתם יותר מזה, ככה שאני לא יודע עד כמה הנתונים רלוונטיים לשימוש המסויים של הדיסק ב-CARPC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר הזכרתי את זה מקודם, ארד דיסק מחזיק טוב ברכב מניסיון של אנשים.

וארד דיסק מחזיק בכלל מעולה.

מה שיותר מפחיד אותי זה הרטט שעושה הסאב לכל הרכב, זה יכול להזיז את ההלחמות בלוח :smile1:

היום אני בחופש אז תהיה התקדמות ככל הנראה. אני הולך לחבר את חוטי הספק לרכב.

+ אני אזמין כבלים 5 מטר של VGA וגם .

אני לא יודע מה חשבתי לעצמי כשאמרתי שתוך חודשיים כל הפרוייקט הזה יסתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הייתי עסוק מאד ברכב ביומיים האחרונים:

סיפור קטן-

חיברתי את הספק למתחי הרכב. עשיתי בדיקה של הספק כדי לראות אם המחשב נדלק אז חיברתי הכל וננתי למתח ההפעלה של הספק (switch) + ישירות מהמצבר.

מיד נשמע רעש של התלקחות מכיוון המחשב ועיני ראו גוש עשן יוצא מהספק! :o נראה כאילו עולמי חרב עלי. אך המחשב מפעיל את המאוורר ונשמע שהמחשב עולה.

מיד התחלתי לבדוק את החיבורים וניסיתי שוב לבצע הדלקות, הפעם לא יצא עשן :smile1: אבל המחשב לא מתכבה כמו שהוא אמרו אחרי כמה דקות.

אז שוב בדקתי את החיבורים ונמצאה הטעות. חיברתי את ה switch לאדמה, ואת האדמה ל switch. למעשה חיברתי את האדמה ל + של הרכב :kopfpatsch:

בוצע תיקון, הדלקתי את המחשב שוב... הוא נבדק ועושה רעשים וגם מתכבה אחרי הוצאת ה switch!

זה השלב שבו לקחתי את המסך מגע מהבית חיברתי למצת ולמחשב והפעלתי אותו, המחשב נלדק ובמסך ראיתי את ה Boot עולה נפלא עד ל RR.

הכל עובד נפלא, גם עשיתי בדיקה קצרה לשמע, שומעים מצויין אם כי היו לי בעיות בחיבורים.

מלבד זאת אתמול גם עשיתי כפתור הפעלה למחשב + ריסט. כמובן כפתורים ברמה מוטסת :)

נותר להתקין את המסך ברכב.

העברה של כבלי המסך.

חיבור השמע למגבר.

תמונות יגיעו בקרוב.

* בנימה זאת אשמח להצעות של ביתית טובה לקניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...