דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם? - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם?

1_Nike_1

Recommended Posts

• תגובות 235
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קרייסיס וקרייסיס וורהד תומכים בריבוי ליבות? ממתי?

(הכוונה היא למרובע ליבות, לא כפול ליבה)

מהיום שהם יצאו.

קרסיס הוא אגב, המשחק הראשון שעושה שימוש במרובע ליבות.

בפועל, השימוש הוא רק על הנייר. אבל מי באמת שם לב לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

בGTA יש יתרון לQ6600, אבל זה עדיין לא רץ טוב בכל מקרה (ברוב המקרים).

מיום ליום נראה שכשאנשים יפסיקו לשפוט חומרה רק על פי משחק אחד, אולמרט יתפטר (רמז - לא יקרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בGTA יש יתרון לQ6600, אבל זה עדיין לא רץ טוב בכל מקרה (ברוב המקרים).

מיום ליום נראה שכשאנשים יפסיקו לשפוט חומרה רק על פי משחק אחד, אולמרט יתפטר (רמז - לא יקרה).

זה ממש לא נכון! תפסיקו לשפוט את המשחק IV בגלל גרסאות .

אצלי המשחק טס! אצל חבר עם מערכת C2D E7200 וכרטיס 9600GT עובד יפה, ממוצע 30-35FPS בהגדרות בנוניות+.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא מתפטר הוא פשוט לא מתמודד בבחירות הבאות . ציפי ראש קדימה אם אתה לא מעודכן . גם אם יחזור לפוליטיקה זה לא כמו שאתה חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא נכון! תפסיקו לשפוט את המשחק IV בגלל גרסאות .

אצלי המשחק טס! אצל חבר עם מערכת C2D E7200 וכרטיס 9600GT עובד יפה, ממוצע 30-35FPS בהגדרות בנוניות+.

תתפלא, לחבר שלי יש את הגירסא המקורית ויש לו E8400 ו8600GT ושני ג'יגהבייט ראם, והמשחק לא עובד חלק גם על ההגדרות הכי נמוכות ברזולוציה הכי נמוכה.

ואל תגיד שזה בגלל שיש לו משחב חלש, כי זה לא מחשב חלש, והוא אמור להריץ כל משחק היום לפחות על המינימום.

תיכנס גם לפורום משחקים, תראה שיש שם דיון שלם שמוקדש כולו רק לבעיות הטכניות במשחק.

ו-bluemail, את המושג מטאפורה, שמעת?

בכל מקרה, תודה שהערת את עיני בעינייני פוליטיקה. בפעם הבאה אשתמש ב"חזירים יעופו באויר"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא, לחבר שלי יש את הגירסא המקורית ויש לו E8400 ו8600GT ושני ג'יגהבייט ראם, והמשחק לא עובד חלק גם על ההגדרות הכי נמוכות ברזולוציה הכי נמוכה.

ואל תגיד שזה בגלל שיש לו משחב חלש, כי זה לא מחשב חלש, והוא אמור להריץ כל משחק היום לפחות על המינימום.

תיכנס גם לפורום משחקים, תראה שיש שם דיון שלם שמוקדש כולו רק לבעיות הטכניות במשחק.

ו-bluemail, את המושג מטאפורה, שמעת?

בכל מקרה, תודה שהערת את עיני בעינייני פוליטיקה. בפעם הבאה אשתמש ב"חזירים יעופו באויר"...

אתה עושה צחוק...? 8600GT זה כרטיס שלא נכנס אפילו לקטגורית MID. :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא עושה צחוק בכלל, כבר התנסיתי עם הכרטיס הזה ואפילו קרייסיס הוא מריץ על 1024X768, במדיום. וכן, בהחלט שחיק, 30 FPS.

כמו שאמרתי, לא רץ אצלו בצורה שחיקה גם בהגדרות הכי נמוכות שאפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, נכון, זה כרטיס זבל.

אבל תסכימו איתי שהוא צריך להריץ את המשחק הזה על הגדרות מינימום חלק לגמרי, כן? מדובר פה על 800X600...

בכל מקרה, זה לא רק אני שאומר שהמשחק הזה לא מנצל את החומרה כמו שצריך וגם ככה אין טעם להתווכח על זה פה, אנחנו לא בדיון המתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אם תיקח את ה-E8400 ל-3.8 אני מניח שתוכל לקחת את ה-Q6600 ל-3.4

בכל אופן, ה-Q6600 הוא קניה מעט חכמה יותר כרגע מכיוון שיש כבר מספר משחקים שתומכים בריבוי ליבות בשוק והמחיר של שניהם זהה, בדיוק כמו הביצועים שלהם במשחקים שאינם תומכים בריבוי ליבות אשר גם הם, זהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...