דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם? - עמוד 10 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם?

1_Nike_1

Recommended Posts

• תגובות 235
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

והE8600 יקר בצורה מטורפת.

ההבדל של החצי מכפלה בין E8500 ל-E8400 לא כזה משמעותי, אלא אם אתם מתכוונים לבצע OC גדול מאוד, שיקח את המערכת לקצה.

את המאה שקל הבדל האלו תוכלו להשקיע בקירור טוב, או סתם לחסוך אותם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

נכון, ואני אישית בדקתי אגב את עניין הביצועים בעזרת חברי לפורום LANZER

בדקנו איפה במבחנים הE7300 שלי יוכל להשתוות לE8500 שלו בסטוק (3160MHZ) ויוצא שכשהרמתי את המעבד לאיזור ה3.5GHZ קיבלנו את אותן התוצאות

המעבד שלי יושב ב4GHZ עכשיו מה שנותן קצת פרופורציה על כמה שהוא נותן תוצאות טובות במשחקים וזאת אגב הסיבה שקניתי אותו ולא E8XXX למשל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר לבצע הכללה חד משמעית שכזו ואפילו לא להעריך.

במשחקים נכנס עניין 4 ליבות ואז יש מחלוקת באם העתיד צופן משחקים שתומכים מרובעי ליבות או שזו השקעה מיותרת

בתוכנות עריכה זה משתנה בין תוכנה לתוכנה ובמקום לנחש ע"פ ניסיון עבר עדיף לחפש בנצ'מארקים ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי תחקיר שחבר עשה (ובסוף קנה Q6700 במחיר של 100 שקל יותר מזה של Q6600), ההבדל בין שני המעבדים במשחקים הוא לכל היותר 5 FPS, לעומת יתרונות בכל השאר למרובע הליבה. במקרה כזה, הייתי קונה מרובע, ופשוט מעלה לו קצת את התדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי אנשים,

רק רציתי להעיר לגבי דברים שנאמרו פה . אין דבר כזה תוכנה התומכת בשני ליבות אך לא בארבע ליבות. או שאפליקציות עובדות עם ליבה אחת או שהן תומכות בכמה ליבות. אם תומכת במספר ליבות כמעט 100% שהיא אוטומטית תתמוך במספר הליבות שיש במחשב.

נשאלת בכל זאת השאלה , באיזה מקרים תשתמש בשני ליבות בעוד שבמחשב יש ארבע(או שלוש או שמונה או כמה שזה לא יהיה)

תשובה : במקרים בהם מי שכתב את האפליקציה היה שיכור.

הקושי התכנותי בעבודה עם ריבוי ליבות הוא במעבר מליבה אחת לכמה ליבות , ברגע שעוברים מליבה אחת לכמה ליבות , מספר הליבות עצמן לא משנה את רמת הקושי התכנותי.לכן , הדבר הכי הגיוני לעשות זה פשוט לזהות כמה ליבות יש במחשב ולכתוב קוד גנרי שפשוט יתאים את עצמו למספר הליבות .זה מה שעושים וככה עובדים מתכנתים. אם מתכנת מגביל את עצמו בכח לשני ליבות כנראה שיש לכך סיבה מיוחדת ונדירה או שלחלופין כמו שכבר הצעתי , הוא מתכנת שיכור.

כותב מהנדס שעבד עם OPENMP בעבודה שלו (הספרייה הסטנדטית למתכנתים בעבודה עם ריבוי ליבות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...