דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם? - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם?

1_Nike_1

Recommended Posts

• תגובות 235
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לפעמים אני מקבל כאן תחושה שיש כאן אנשים שכל הזמן רק מחכים להנחה הבאה או למעבד החדש שיגיע ואז, או אז, ותחזיקו אותם חזק כי הם הולכים לקנות את המעבד מספר שתיים ולדפוק את ואז הם יגיעו הביתה ויצטערו שלא חיכו עוד שנה ליציאה של המעבד החדש חדש ואז הם יוכלו לקנות את המעבד הפחות טוב שהיום הוא מעולה וכך הלאה ( מקווה שלא איבדתם אותי)

לפעמים צריך להגיד סטופ. ופשוט לקנות מה שעכשיו נראה טוב יותר. ולרוב המשתמשים זה כפול מהיר ולא מרובע פחות מהיר.

כי הרי משחקים של מחר לא נדע מה ידרשו ואולי לא יוכלו לרוץ לא ב9550 ולא ב8400 אי אפשר לדעת

המשחקים של היום משתמשים בליבה אחת או שתיים מקסימום חוץ ממש כמה יוצאי דופן.

משמע : (אם אתם לא קונים I7 כמוני) תקנו את הכפול הכי מהיר שאתם יכולים להרשות לעצמכם או אם אתם מבינים עניין קנו מעבד כפול שטוב להמהרה. ( לא מבין בזה , אז לא רוצה סתם לתת שמות של דגמים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שכתוב בדרישות מערכת של IV שמומלץ מעבד מרובע ליבות לא בהכרח אומר שהמשחק תומך. אני לא יודע בוודאות אז חכה שהמשחק יצא...

אישית לא יודע על משחקים שתומכים ב4 ליבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי נמצא עכשיו בדיוק בדילמה הזאת, קונה גם GA-P43-DS3L ו-G.SKILL 800MHZ 4-4-4-12. ההמלצה שלי אליו הייתה לקחת Q6600 ו-FREEZER 7 ולהביא את המעבד לאיזור ה-3GHz, אולי יותר. ככה הוא נהנה משני העולמות בלי חומר בארנק: ביצועים גבוהים וגם 4 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי נמצא עכשיו בדיוק בדילמה הזאת, קונה גם GA-P43-DS3L ו-G.SKILL 800MHZ 4-4-4-12. ההמלצה שלי אליו הייתה לקחת Q6600 ו-FREEZER 7 ולהביא את המעבד לאיזור ה-3GHz, אולי יותר. ככה הוא נהנה משני העולמות בלי חומר בארנק: ביצועים גבוהים וגם 4 ליבות.

אם הוא היה לוקח E8400 הוא היה מגיע בקלות ל-3.6-3.8GHZ ונהנה מביצועים טובים בהרבה עם טמפרטורות נמוכות בהרבה והספק נמוך יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מאמר מהיום של TOMSHARDWARE שהביאו מחשב 5200 ל 3.8GHZ וצפונה על קירור אוויר. רק חשוב להבין בזה לפני שמנסים שלא יהיה לכם טוסט תוצרת אינטל

http://www.tomshardware.com/reviews/cpu-graphics-overclocking,2082-6.html

אז זאת ההמלצה שלי למי שאוהב לחסוך אבל לקבל ביצועים.

**מי שרוצה מקסימום ביצועים במינימום עלות שיקנה אטארי**

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא היה לוקח E8400 הוא היה מגיע בקלות ל-3.6-3.8GHZ ונהנה מביצועים טובים בהרבה עם טמפרטורות נמוכות בהרבה והספק נמוך יותר.

אני לא חושב שבאמת יורגש שיפור רציני במשחקים(בהבדל בין המעבדים) אם תקח Q6600 לאזור ה 3.2GHZ או E8400 לאזור ה 3.8GHZ (לשניהם אותו OC) ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...