דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם? - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דיון ראשי :: 2/3/4 ליבות, מה הכי משתלם?

1_Nike_1

Recommended Posts

זה כמו שהיה פה פעם מישהו שחשב שמרובעי הליבה של טובים יותר כי הם "אמיתיים", ולא "מודבקים" כמו חלק מהמעבדים של אינטל... אבל בתכל'ס, מרובע הליבות הכי חלש של אינטל מנקנק כמעט כל מעבד של , כפול או מרובע .

אתה מתכוון לURIB? נו, מסתבר שעדיין לא שכחו את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 235
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מדבר על פאנבויים (מצטער אם אני פוגע במישהו), אני מדבר על אנשים שפשוט לא מבינים בחומרה, וכשהם ראו את הפרסומת של הם חשבו שבגלל שכתוב שם "The first true x86 quad proccesor" אז זה אומר שהוא יותר טוב ממעבד "מודבק".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין FSB 1066 לFSB 1333, אבל לא כזה גדול. מה שיותר קובע זה המהירות הסופית.

אין לזה שום קשר לתמיכה בDDR3, ובמעבדים האלה אין קשר בין המעבד לתמיכה בDDR3, זה תלוי בצ'יפסט של הלוח.

ה8 מגהבייט וה6 מגהבייט זה Cache. אתה יכול לקרוא על זה בסטיקי החדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך הדעה פה אחרי יציאת המשחק IV שתומך ב4ליבות ?

או ש GTAIV פשוט עם תמיכה ותכנות כושל , כמו שאמרו כבר

לדעתי עכשיו מלא משחקים יתחילו במגמה של תמיכה ב 4 ליבות,אז אני חושב על Q6600

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לנו לא להתיחס לGTA בתור משחק רלוונטי עד שיצא פאטצ' שישפר את הביצועים שלו.

בכל מקרה, כבר לפני שנה ויותר הבטיחו שיצאו משחקים שתומכים ב4 ליבות, והיום אפשר (בקושי) לספור את המשחקים האלה על יד אחת.

לא נראה לי שמישהו בתעשיית המשחקים ממהר לעבור לתמיכה ב4 ליבות...

בכל מקרה, E8400 הוא עדיין המועדף שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לנו לא להתיחס לGTA בתור משחק רלוונטי עד שיצא פאטצ' שישפר את הביצועים שלו.

בכל מקרה, כבר לפני שנה ויותר הבטיחו שיצאו משחקים שתומכים ב4 ליבות, והיום אפשר (בקושי) לספור את המשחקים האלה על יד אחת.

לא נראה לי שמישהו בתעשיית המשחקים ממהר לעבור לתמיכה ב4 ליבות...

בכל מקרה, E8400 הוא עדיין המועדף שלי.

גם כאשר הם באותו תג מחיר?

טוב נו , 50 שקל הפרש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם OC מתוכנן, הייתי לוקח במקרה כזה את הQ6600.

אם לא, לא הייתי לוקח אותו לגיימינג.

אפשר לחזור על אותה העובדה , אבל אנשים לא מבינים , ההתלבטות נובעת בעיקר בהבדל ש ל Q6600 מהירות שעון יותר נמוכה , כיום תדר של 3GHZ מספיק לכל משחק , לכן התוצאה ברורה , OC או 8400 ...

בקשר לכל החכמים שזועקים שגם ל 8400 אפשר לעשות OC , זה נכון אבל לא יהיה הבדל משמעותי בין Q6600 על 3.2 GHZ לבין 8400 על 3.8GHZ ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש תגובה עם תמונה כמו זאת שאתה מחפש בדיון הראשי על 4 בפורום משחקים. רואים שם שהוא עשה ALT + TAB מהמשחק ל-Task manager, וששם רואים שכל ה-4 ליבות היו תחת מאמץ.

אני עכשיו קורא קצת על המשחק - מסתבר שבמשחק הזה אין הרבה הבדל בין GTX 280 לבין 9800GT, מכיוון שהוא תלוי בעיקר בכמה כוח המעבד יכול לתת לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Q6600 ומהר לפני שייגמר.

Q6600@3ghz (1333mhz) > Q8200/Q8300/Q9300/Q9400 1333MHZ

באריתמטיקה ובמשחקים!

באריתמטיקה בלבד הוא חזק יותר מהQ9450 ומציג ביצועים טיפה יותר טובים בWETSTONE על הQ9550 ו3 אחוז פחות ממנו בDRYSTONE

כמו כן הוא מתחרה שווה בשווה בביצועים של QX9650/QX6800

ב1600MHZ הוא מציג כמעט את אותם נתונים של הQX9770

לכל זה להשוות את הE8400 שעולה 100-150 ש"ח פחות. זה פשוט לא רציני.

מה גם שב1600FSB ומעלה נכון להיום כמעט ולא תראו שיפור בFPS ברוב המשחקים לא בזה ולא בזה. במשחקים תומכי ריבוי ליבות היתרון של הQ6600 וכל קוואד אחר ברורים. בכל השאר, הE8400 לא ישרוד את מבחן הזמן אפילו בשנה הקרובה (ביחס לכל המתחרים שיש לו). מה גם שמי שעושה מתון למעבד לדעתי יוכל לדלג לחלוטין על טכנולוגיית הנהלם. ולשדרג רק בSANDY BRIDGE.

וכן, מסכים שהדו ליבתיים עושים רושם של להפוך לסלרונים של מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Q6600 ומהר לפני שייגמר.

Q6600@3ghz (1333mhz) > Q8200/Q8300/Q9300/Q9400 1333MHZ

באריתמטיקה ובמשחקים!

באריתמטיקה בלבד הוא חזק יותר מהQ9450 ומציג ביצועים טיפה יותר טובים בWETSTONE על הQ9550 ו3 אחוז פחות ממנו בDRYSTONE

כמו כן הוא מתחרה שווה בשווה בביצועים של QX9650/QX6800

ב1600MHZ הוא מציג כמעט את אותם נתונים של הQX9770

לכל זה להשוות את הE8400 שעולה 100-150 ש"ח פחות. זה פשוט לא רציני.

מה גם שב1600FSB ומעלה נכון להיום כמעט ולא תראו שיפור בFPS ברוב המשחקים לא בזה ולא בזה. במשחקים תומכי ריבוי ליבות היתרון של הQ6600 וכל קוואד אחר ברורים. בכל השאר, הE8400 לא ישרוד את מבחן הזמן אפילו בשנה הקרובה (ביחס לכל המתחרים שיש לו). מה גם שמי שעושה מתון למעבד לדעתי יוכל לדלג לחלוטין על טכנולוגיית הנהלם. ולשדרג רק בSANDY BRIDGE.

וכן, מסכים שהדו ליבתיים עושים רושם של להפוך לסלרונים של מחר.

אז אתה אומר לא לחכות לחכות ל i5 או משהו כזה ולקנות Q6600?

זה מה שאני מתלבט עכשיו..Q6600 או לחכות הרבה זמן ל i5 או ירידת מחירים[כבר הפסיקו לייצר ת Q6600?]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה אומר לא לחכות לחכות ל i5 או משהו כזה ולקנות Q6600?

זה מה שאני מתלבט עכשיו..Q6600 או לחכות הרבה זמן ל i5 או ירידת מחירים[כבר הפסיקו לייצר ת Q6600?]

לדעתי האישית, במידה ואתה לא הולך לקנות עכשיו לוח אם חדש וזכרונות ויש לך מערכת סבירה שתוכל לעשות OC קטן לQ6600 (ז"א שאתה לא הולך לקנות חדש בשבילו) אז לך על זה.

במידה ותכננת להמתין לI5 וללינפילד, אז הרושם הוא שעדיף לקנות I7 ברגע שיופיעו לוחות אם בפחות מ1000 ש"ח. כי מהI5 בכל מקרה לא תוכל לשדרג לI7 בלי להחליף עוד הפעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום מכר בקש ממני עזרה בקניית מחשב למשחקים פחות או יותר, עכשיו איפושהוא נתקלתי באמירה מסויימת שאמרה שעדיך מעבד כפול מאשר מרובע ליבות למשחקים.

יש אמת בדבריי או שזה מופרך? (כמובן אין להתחשב בתקציב) עדיף מרובע או כפול??

תודה רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...