דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בפעם ה-100 , למה מחרים? כבר ציינתי אין לי בעיה, בשום דרכו של האדם, כל אחד בוחר את הבחירה שלו ,ויש לי חברים חילונים [יותר הרבה מדתים] הכל טוב ויפה.

בסך הכל אדם שבאמת מציק לו שאלות מסוימות ,ברור שילך לחפש להן תשובות במקום הנכון. בתדר של הסרט חותם- האמת "Playaz" ציין זאת בצורה המדוייקת.

אני חייב לציין שאני לא בחרתי בדת בגלל שזה נוח לי וכו..[וכמו רבים שאני מכיר] זה ההפך הגמור לחלוטין,אתם לא רוצים לשמוע איזה התמודדויות היו לי בכל השנים [לבדי במערכה]

פשוט,בכל דבר אמת אני אלך בה באש ובמים.

אפשר לומר שהמשפחה צחקה עלי , במה תעבוד וכו'.. וכו'.. ,כיום אני מרוויח יותר ממשפחתי,[2 אחיותי הגדולות, וגם מההורים]

אני אגיד זאת [אישית עלי] זאת כוחה של האמונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחרים == לא מוכן לדון עם.

אם הדיון הזה, לשיטתך, הוא רק עם מי שמחפש תשובות (ואתה מי שמחליט מי מחפש תשובות ומי לא...), מה אתה עושה בו? הרי אתה משוכנע שכבר יש לך את התשובה הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע לי מראש שזה בזבוז זמן,[הכוונה שלי לבזבוז זמן שגם הוכחות שאיאפשר להפריכן זה לא ישנה דבר] אבל מה אני אעשה שולח בכל זאת , [אבל אני לא אתאמץ יותר מדי,פירוש מושגים, והסברת פסוקים לזה כרגע אני אתייחס]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערכתי את ההודעה[ הקודמת] מושגים ,והבנת פסוקים שחברה מביאים כאן [לא במדויק] אני אתקן.

אתם יכולם להתפלפל כאן כמה שאתם רוצים,אבל למי שיש שאלות ובאמת מחפש להן תשובות ימצא זאת בחתימה [פורום] אין שאלה שאין לה תשובה,[שלא היו תלונות אחר כך לאדם ]

שבת שלום....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לאנשים מסוימים את האמת - את האמת שלהם - לדוגמה להרוויח יותר , להגיד לאחרים שהם טועים ,להמציא תרוצים , להתכחש לאמיתות שאינן עולות בקנה אחד עם האמיתות שלהם - או בקיצור להם יש את האמת שלהם שהיא השקר של האחרים ולכן חייבים להכריח אותם להאמין באמת שלי כי אחרת האמת שלי תהיה השקר שלו , זו חלק מהשיטה של ה"מורים הרוחניים " לכפות את עמדתם ובכך להפוך את ה"אמת" שלהם לאמת "אבסולוטית"

נניח שכולם היו חושבים כמו ג'קי אברמוביץ' השלישי ( סתם בן אדם שאני לא מכיר וקרוב לודאי שגם אתם לא ) אז האמת שלו הייתה נהפכת להיות האמת האבסולוטית - ומה שלא היה נכנס לתחומיי אותה " אמת " פשוט לא היה קיים , כמו למשל חידקים שלא היו קיימים עד שגילו אותם , את הזיהומים והמחלות עד שהיתגלו החידקים גרמו רוחות רעות ואי ציות עיוור לכהן או למכשף כמו כן גם עין רעה וכו' . החיידקים לא היו אמת מכיוון שהיו מחוץ לתחומי ה"אמת" הזמנית דאז .

זו הסיבה שאין דיונים ויש איומים ויש רק תשובות למי שמחפש .

זו כבר תשובה - הוא מחפש את מי שמחפש כמו במטריקס - אם אתה מחפש אותו - הוא ימצא אותך .

אז למה שבן אדם יצא לחפש משהו ?

מה חסר לו ?

מה יש לו עודף ?

למה הוא צריך להיות דתי ?

הציידים אפשר לדעת מה יוצא להם מזה שהם צדים ( מרוויחים יותר - כי זו כוחה של האמונה ) מה יש לניצוד להיות ניצוד ?

למה לו ליפול למלכודת ?

למה בן אדם צריך להיות דתי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לאנשים מסוימים את האמת - את האמת שלהם - לדוגמה להרוויח יותר , להגיד לאחרים שהם טועים ,להמציא תרוצים , להתכחש לאמיתות שאינן עולות בקנה אחד עם האמיתות שלהם - או בקיצור להם יש את האמת שלהם שהיא השקר של האחרים ולכן חייבים להכריח אותם להאמין באמת שלי כי אחרת האמת שלי תהיה השקר שלו , זו חלק מהשיטה של ה"מורים הרוחניים " לכפות את עמדתם ובכך להפוך את ה"אמת" שלהם לאמת "אבסולוטית"

כמו כן זו גם שיטתם של מסיונרים ידועים כגון: דוקינס או היטשנס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי טוטא

למה אתה דתי ? ( אתה דתי בכלל ? או אולי ספר על הדת החדשה שלך ? )

במה אתה מאמין ?

למה אתה מאמין בזה ?

את מי מעניין דוקינס ההוא שנשמע כמו ה"פטצ'י" היטשנס.

אתה כאן יכול להגיב למה לא תגיב אתה ולא תהיה כמו כמה מהמיודעים שתמיד שולחים אותנו לחפש תשובות היכן שנוח להם ?

היכן שהם "הטמינו מלכודת " ? ( בהתחלה דבש אחר כך לא נעים להגיד את המילה הזו בפרהסיה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי טוטא

למה אתה דתי ? ( אתה דתי בכלל ? או אולי ספר על הדת החדשה שלך ? )

במה אתה מאמין ?

למה אתה מאמין בזה ?

את מי מעניין דוקינס ההוא שנשמע כמו ה"פטצ'י" היטשנס.

אתה כאן יכול להגיב למה לא תגיב אתה ולא תהיה כמו כמה מהמיודעים שתמיד שולחים אותנו לחפש תשובות היכן שנוח להם ?

היכן שהם "הטמינו מלכודת " ? ( בהתחלה דבש אחר כך לא נעים להגיד את המילה הזו בפרהסיה )

למה אתה מכנה אותי שוב ושוב טוטא?, אני לא פקאצה.

דתי?, אתה יכול לקרוא לי ככה, תראה רוב העם בישראל דתי תלוי כמה מ1 עד 100, גם שומרונים ומשיחיים הם דתיים.

במה אני מאמין זו שאלה רטורית.

אין לי כח לענות, עניתי על זה מספר פעמים בדיון הישן.

דוקינס משפיע לרעה על המון, עם שטיפות המוח והטכניקות שלו לעשות זאת, הוא מסיונר איכותי כמו כל השאר.

אני לא שולח אותך לחפש כלום, את האמת האישית שלך תשיג בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כך אני מצליח לקרא את השם משתמש שלך .( איך אתה רוצה שקרה אותו ? מוראל עזרא ? )

ולא ענית על כלום .

כך שאני לא מבין מה יש לך להגיד ?

אני שואל שאלה שהיא לגיטימית ואתה מתיחס אבל לא עונה - ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר -"עכביש" אדם מאוד מצחיק, הגבתי לו אז מדוע על האדם להיות דתי אבל הוא לא מתייחס ורק שואל ושואל[מתריס]וכותב זה" טריקים" וכו'. וכו'.. ,אדם שכותב כך זה אדם שלא שלם עם דעותיו,ומפחד לדון.

אני רואה ש-"totah" למד ויצא מהדיון [אני אלך בדרכו]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...