דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0 - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דת ואמונה - דיון מרוכז - V2.0

karpad

Recommended Posts

Shem86

אתה כתבת שהנאצים הכירו את התורה שבכתב טוב מאוד -

תן הוכחה. אני רוצה לדעת מאיפה אתה מביא את המידע הזה. כנ"ל לגבי כמות האתאיסטים בנאציזם. אני פשוט לא מאמין לך. (מסיבות ברורות).

כתבתי שהנוצרים שבהם, ובאמת כך היה - התנ"ך הנוצרי (a.k.a ספר הברית החדשה) הוא ספר המכיל בתוכו את התנ"ך העברי - תורה, נביאים, כתובים + 5 כתבי בשורה (אף שיש יותר שאינם מופיעים באותו ספר) על המשיח לטענת הנוצרים - הוא ישוע בן יוסף, יהודי שחי בתקופת בית שני, רב שעסק בנגרות בחיו הפרטיים, האיש היה כה פופולרי שהביא לחזרה בתשובה של ממש ביהודה, עד שהסנהדרין ראו בו איום על מעמדם. אותן בשורות מספרות שהגשים את רוב הנבואות למשיח בן דוד, בין הנוצרים ליהודים יש מחלוקת על אמיתות בשוורת אלו עד היום.

ישנם נוצרים, כמו יהודים, שמכירים את חמשת הספרים הראשונים באותו תנ"ך (יהודי או נוצרי) - המכונים כמובן "תורה" או "חמישה חומשי תורה", בעל-פה.

אותם גרמנים צעירים בצבאו של היטלר, חלק מהם אם לא רובם קיבלו חינוך נוצרי הדוק - כזה שבו משננים את התנ"ך בכל יום שעובר, כמו שכולנו יודעים אם קראת ספר מספר פעמים אתה תזכור את רוב הכתוב בו כאילו הוא נמצא בראשך (אמן על כל יהודי עם התורה), זה מה שקרה עם אותם נוצרים.

ובכלל, אתה אומר שאלוהים לא התערב כי הנאצים היו נוצרים מאמינים? אתה אמיתי? כי אם זה נכון, אני מסרב בתוקף להאמין באל כזה.

הוא כנראה נוצרי. או אתאיסט בעצמו.

"ונתמלאה הארץ דעת ה' כמים לים מכסים", אנחנו חיים בתקופה בה רוב עמי העולם מכירים את ה' ותורתו, הדת הגדולה בתבל היא הנצרות, הם מכירים את התורה, הם הכירו אותה אז, הם יודעים וידעו מהוא חסד - זה הם אותם אנשים שבחרו ללכת שבי אחרי היטלר ולא להתנגד להשקפת עולמו השטנית בעודם מגינים על עקרונותיהם הנוצריים.

כמו שזה נראה אתה מעוות בכוונה את המסר שלי, שהוא (ואני מקווה שזה יהייה ברור הפעם) - את השואה ביצעו מכירי תורה למכירי תורה, אותם מכירי תורה שביצעו אותה, יכלו ברגע אחד לזרוק את הנשק שלהם ולהודות שזה לא מה שאלוהים רוצה, זה לא כתוב בתורה (שרק משבחת את עם ואף מצווה על הגויים לא להתגאות עליו לעולם), אותם נאצים יכלו, אך אם סירבו, הם נפלו לתכנית הזדונית של היטלר, אותו הבחור הכריזמטי, שהכניס מליוני גרמנים לטראנס, שטף להם את המוח, והנה האנושות ראתה את התוצאות.

אתה לא רואה סיבה שאלוהים שלך יתערב ברצח של העם שלו? רוצה תקדימים מהתנ"ך שהוא כן התערב? יש המון. אולי אנחנו פשוט כבר לא "העם הנבחר".

אתה שוב מוכיח שאינך מבין את הקונספט - האלוהים שלי (ושלך) הוא אותו האלוהים של כל נוצרי עלי-אדמות, הנוצרים רואים עצמם היהודים האמיתיים, ורואים בנו אנשים שנשארו מאחור ולא התקדמו אל אותה ברית חדשה המובטחת בדברי הנביאים - אבל זה לדיון אחר.

בתורה כתוב במפורש, לא משנה מה יהייה, התורה לעולם לא תישכח מעם , הוא העם הנבחר, הוא יתקיים עד שיחדל הכוכב הזה מלהתקיים, והוא אשר ייצג את התורה.

אפילו בקוראן אשר נתפס כהתגלות האחרונה מצהיר מוחמד (בחדית') : "הוי מאמינים יקרים, אם יש לכם ספקות לגבי אמונתכם, לכו והתייעצו עם בני , הם שקיבלו ולמדו את הספר לפניכם".

[br]פורסם בתאריך: 27.11.2008 בשעה 18:32:34

תותח

"או שהלכו שבי אחרי היטלר והאידיאולוגיה האתאיסטית שלו או שבחרו לא לציית לתורה הפעם ולכן רצחו, אנסו, בזזו ועשו דברים מזוויעים."

אידיאולגיה אתאיסטית?על מה למען זאוס אתה מדבר? איפה בנאומיו הוא אומר "וכיוון שאין ה' בלה בלה בלה". הקשר בין אתאיזם לנאציזם נעשה רק ע"י מסיונרים כמוך. הנאצים לא עשו דבר בשם האתאיזם. אם לדעתך כן עשו-תוכיח. אם כבר זה בדיוק הפוך. כדי לשלוט בהמון הנוצרי שלו, היטלר השתמש בלא מעט מניפולציות דתיות. הוא עצמו ציין במיין קאמף שהוא רואה עצמו כמי שמבצע את רצון הה'. תפסיק עם הדמגוגיה של "הנאצים אתאיסטים". אם כבר זה בדיוק הפוך. חלקם אולי כן היו אתאיסטים. חלקם הגדול היו נוצרים..

האידאולוגיה שלו, אף שהיא נתפסת כיום כפסאוד- טהור, היא אתאיסטית בהשקפת עולמה, היא נוגדת את התורה (יהדות,נצרות, אסלאם).

"תורת הגזע".

היא טוענת שכולנו חיים בג'ונגל ורק החזק שורד - בעוד שהתורה טוענת שכולנו נבראנו שווים בצלם האל.

היא טוענת שאותם חלשים, חולים, הומוסקסולאים, נחותים - לא הארים; על כולם להמחק בכח הזרוע.

אין לי כח אפילו להכנס לזה תאמין לי.

לעתים אתאיזם מוביל לזה, כשנאבדת (לא עלינו) יראות שמים אדם חושב שהוא יכול להכנס לנעליו של הבורא, אבל זה לא כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 4.6k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא הבנתי למה זה בכלל חשוב אם הנאצים ימח שמם הכירו או לא הכירו את התורה או את הקוראן או את הברית החדשה או את הלינקים שהדיניזאור האחרון שם פה ???

מה זה לעזזאל משנה משהו ?

הנאציזם ( וכמו כן כל שאר האסונות המתקיימים בעולם - כמו כן כל הדברים הטובים ) מוכיחים דבר אחד - אין לאף אחד בילעדיות על שום דבר - לא לשום דת - ולא לשום אדם - ואם יש אלוהים הם בטח לא עובדים בשביל אף אחד ולא דופקים חשבון גם לאף אחד - אז כל מי שבא לטעון טענות כאלו ו / או אחרות הוא מוכר לך " bullshit" נקודה בלי כחל וסרק .

בן אדם מאמין - זה בן אדם מאמין - לא בן אדם יודע - והגימיק של אמונה מבוססת על ידע לא יספק את הסחורה ואיננו דבר מלבד גימיק שיווקי של מוצר צריכה להלן סעד רוחני לאנשים הלוקים מעט בהבנתם את העולם ואת הסדר החברתי על רקע של ריגשי נחיתות עם נטיה קלה למזוכיזם וחוסר בדמות אב .

השמש זורחת על כולם והגשם מרטיב את כולם והאדמה מגדלת עשב בהתאם לזה ואם בפני הטבע כולם שווים אז גם בפני האלוהים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי למה זה בכלל חשוב אם הנאצים ימח שמם הכירו או לא הכירו את התורה או את הקוראן או את הברית החדשה או את הלינקים שהדיניזאור האחרון שם פה ?

אני מציע שתעבור על הקטע שנית, אתה תבין.

מה זה לעזזאל משנה משהו ?

הנאציזם ( וכמו כן כל שאר האסונות המתקיימים בעולם - כמו כן כל הדברים הטובים ) מוכיחים דבר אחד - אין לאף אחד בילעדיות על שום דבר - לא לשום דת - ולא לשום אדם - ואם יש אלוהים הם בטח לא עובדים בשביל אף אחד ולא דופקים חשבון גם לאף אחד - אז כל מי שבא לטעון טענות כאלו ו / או אחרות הוא מוכר לך " bullshit" נקודה בלי כחל וסרק .

חבל ששכחת לחתום בצמד המילים "דעה אישית".

בן אדם מאמין - זה בן אדם מאמין - לא בן אדם יודע - והגימיק של אמונה מבוססת על ידע לא יספק את הסחורה ואיננו דבר מלבד גימיק שיווקי של מוצר צריכה להלן סעד רוחני לאנשים הלוקים מעט בהבנתם את העולם ואת הסדר החברתי על רקע של ריגשי נחיתות עם נטיה קלה למזוכיזם וחוסר בדמות אב .

אני חולק עליך, ראשית כל, מיותר להכליל, בנאדם מאמין יכול לדעת ויכול גם לא לדעת כמו שאתאיסט המתגורר במדינה כזו (סין או ברית המועצות באותן תקופות שהעם חונך לאתאיזם - כזה שנבע מפסאודו או תפיסת עולם אגנוסטיקנית למהדרין), הוא אינו "יודע". אז להבא אל תכליל.

השמש זורחת על כולם והגשם מרטיב את כולם והאדמה מגדלת עשב בהתאם לזה ואם בפני הטבע כולם שווים אז גם בפני האלוהים .

מי אמר שלא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תותח,

אתה כורת את הענף שאתה רוצה לשבת עליו. הנאצים ידעו על התורה כמו שאתה אומר. בינהם היו לא מעט דתיים רעים-רוצחים, אנסים, בוזזים. אכן אין שום קשר בין דתיותם למוסר או לחוסר המוסר שהפגינו..

אתה מדבר כאילו זוהי אקסיומה שספר התנ"ך מלמד מוסר. אולי אם לא קראת אותו הוא מלמד מוסר..הרג, רצח, ביזה, רצח עם.אכן מוסר למופת. מחי העמלק, שחיטת נביאי הבעל, רצח של סוגדי עגל הזהב. ממש מוסר. אה רגע אחד-ה' אמר לעשות את כל אלה? אז זה מוסרי.

יותר מזה.מדברייך נובע שבשביל להיות רע עלייך להיות אתאיסט. אי אמונה=הסרת כל רסן ובצטע מעשים נוראיים.צר לי. אתה טועה..ובגדול. אני לא אתחיל להסביר לך מדוע.

תסביר לי מה "אתאיסטי" ב"חזק שורד"? (אם ניתן בכלל לתת תואר שכזה..). מה זה כל כך שונה מהתזה:יש למחות את זרע העמלק, אנחנו העם הנבחר ונעלים על פני כל העמים? איך זה שונה כל כך? רמז:זה לא כל כך רחוק אחד מהשני..

שיהיה ברור-יש גם מוסר בתורה ואולי חלקה מתקדמת לזמנה. היא עדיין מפלה, גזענית, ומחרידה לעיתים..

טוב. זזתי לראות מכבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע שתעבור על הקטע שנית, אתה תבין.

אין טעם , אם אני אבין , אני אבין רק את המניעים שלך לכתוב זאת ,אבל לא אצליח להבין את המניעים שלהם ועדיין זה לא ישנה גם אם אבין את המניעים שלהם העובדה היא שהם רצו לעשות שמד על עם שלם .

חבל ששכחת לחתום בצמד המילים "דעה אישית".

לא שהדעה היא אישית היא גם עם זכויות יוצרים

אני חולק עליך, ראשית כל, מיותר להכליל, בנאדם מאמין יכול לדעת ויכול גם לא לדעת כמו שאתאיסט המתגורר במדינה כזו (סין או ברית המועצות באותן תקופות שהעם חונך לאתאיזם - כזה שנבע מפסאודו או תפיסת עולם אגנוסטיקנית למהדרין), הוא אינו "יודע". אז להבא אל תכליל.

שום דבר - הניתוח הפסיכולוגי שהבאתי הוא די מדוייק

מי אמר שלא?

אלו שפוגעים ו / או קוראים לפגוע ו / או מפלים על רקע דתי וכו' באנשים אחרים בשם האלוהים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך אתה מעז לדבר ככה אל הבורא הגדול! חתיכת אתאיסת שכמותך...

אני לא מבין איך אנשים יכולים לא להאמין באלוהים.. הרי זה כתוב על ספר אז מה הוויכוח?

זה פשוט בורות גמורה לא להאמין למשהו שכתוב על ספר, וספר שמלא בהגיון... כמו למשל

הארי פוטר, שניהם זה אותו סופר נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע זה לא יפה להגיד לו ככה.. כל אחד והדעה שלו..

עכשיו אני אתן לכל אלה שלא מאמינים קצת שכל.

דבר ראשון האם הסתכלתם מסביבכם? מה אתם חושבים אני לא מבין.. אתם חושבים שכל זה ממפץ? תסתכלו מסביב טיפה תחקרו תצאו מהמחשב שלכם כבר...

מי אתם חושבים שעשה את כל זה?איך אנחנו עדיין שרדנו אחרי 2000 ומשהו שנות גלות? יש הוחכות יש הכל! אתם פשוט צריכים לראות!

אתם פשוט לא מאמינים שהוא קיים משום שזה לא נשמע טבעי,נכון אין מה לעשות... חלק מהאמונה זה להאמין בעיניים עצומות וללכת בדרכי השם ולבטוח בו.

עכשיו בואו נראה אותכם חכמים גדולים...

אתם חושבים שהאנשים שעוברים מוות קליני ומדברים על זה עובדים עליכם? בואו נגיד שהיו מלא אנשים כאלה וכן גם כאלה שלא האמינו בכלל שהוא קיים.

אתם כל כך סקרנים?? תעשו סיאנס ותראו... אני לא אחראי על התוצאות שיקרו לכם..

אתם פשוט עצלנים ורק נותנים פה סיבות למה לא להאמין... אז אין סיבה שגם עכשיו אם אני אתן לכם הוחכה מוצקת אתם תאמינו.

ולשאלה שמישהו שאמר פה שהיהודים הם העם ה"ישן" והמוסלמים או הנוצרים הם החדשים.

קודם כל תקרא טוב טוב בתורה ותישאל מישהו דתי האם הקדוש ברוך הוא עזב את עם הוא יגיד לך שלא.

יש פסוק בתורה שאומר" אם לא בריתי יומם ולילה חוקות שמיים וארץ לא שמתי"זתומרת שזה אומר שביום שהקדוש ברוך הוא יעזוב אותנו זה יהיה כאשר כל העולם הזה לא יהיה... וכולנו יודעים שזה לא יקרה אז תחשב...

ואני אישית חוויתי מוות קליני ותאמינו לי שאני יודע מה זה.

תאמינו לי שאנחנו לא פה סתם.... אחרית הימים שמעתם על זה?

ובנאדם שמחפש תשובות באמת אז הוא יקבל אותן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגיעו קומץ ליצנים, זה שמעלי שקרה לו מוות קליני ,מכיר כמה שגם קרה להם ופתאום מאמינים באלוקים [לפני כן לא האמינו]

לגבי שאר דברייך, יש כמה דברים לא מדוייקים אבל נעזוב אותך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו איזה טמטום זה, הנה אני מסתכל מסביב...

הנה עמוד חשמל ... יוצר ע"י האדם

הנה בניינים... יוצר ע"י האדם

הנה מכוניות.... יוצר ע"י האדם

רגע רגע.. WTF!! אני רואה פה תבנית!, הכל יוצר ע"י האדם! איזה דפוק אני שחשבתי שאלוהים יצר את הכל... ובכלל המפץ הגדול...

תודה לך על התגובה ששתי קומות מעל זאת! הבהרת לי הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוות קליני :lol:

האמת נראה שעוד לא יצאת מיזה - תקים עמותה נתרום לך שקל :nono:

המושג אלוהים ניקבע כדי להכניס למילים את העולם ואת מה שנתפס ע"י האדם כעולם

כלומר האדם היה צריך להכניס למשוואת שיכלו את העולם והעולם נתפס אצל השכל כמילים שהם איך שהשכל שומע את עצמו ( דיבור פנימי ) וכך נוצרה המילה אלוהים שמלבד היותה בלתי מוגדרת היא משמשת כנעלם ( אם תרצה בהשוואה אלגורית למתמטיקה ) בנוסחאות המוח שהאדם ונשמעים כדיבור הפנימי .

לסיכום אלוהים כמושג במשוואה השיכלית הוא נעלם ( X Y וכו' ) ממש כמו "נעלם" במשוואה מתמטית .

מכיוון שכך אפשר לראות את השוני בין בני אדם ביחסם אל הנעלם הזה ( אפשר לראות את השוני בין בני אדם גם ביחס ל"דג טונה " או לנוצה ברוח או לבית צבוע בצבע כחול וכו' - אבל ביחס ל"אלוהים " שמצוי בראשם בלבד בני אדם נוטים להקצין מהסיבה הזו להלן אגואיזם )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוי ואבוי.. מה אתה משווה לי כאן מתמטיקה לדברים כאלה? וכן זה אתה החכם פה שעבר מוות קליני נכון חמודי? כולנו מספרים שקרים נכון? אז למה אתה לא עושה סיאנס? תעשה תצא גבר.נראה אותך במקום לחפור פה על משוואות ומתמטיקה.

וshaligan חשבתי שאתה יותר חכם אם אתה יודע כל כך הרבה דברים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על זה טיפ טיפה... והבנתי הכל! בעצם, אנחנו נמצאים במשחק MMORPG בסגנון קוריאני! והמשחקים הקוריאניים הם כיסויי

שלא נחשוד שזה באמת ככה!

אתה מתחיל עם אותו CLASS "תינוק" בערך מרמה 10-20 אתה בוחר לעצמך PROFESSION ראשון, שהוא שיחליט את ה- CLASSים הבאים שלך

אני לא אפרט הרבה אבל אני אתמקד על שתי אפשרויות בינתיים.

1. אדם חופשי -> זהו CLASS שאתה יכול לשחק בחופשיות ולבחור מה שבא לך כשאתה צובר מספיק ניסיון אתה הופך ל אדם חופשי+עבודה

2. אדם לא חופשי -> זהו CLASS שחייב להאמין שדבר בלתי נראה (זה ROLEPLAYING MMORPG) ברא את העולם והוא חייב לעקוב אחרי

חוקים מסויימים או שהוא לא יכול לקבל EXP, אם אתה כן עושה לפי החוקים שהדבר הבלתי נראה קבע, אתה מתפתח ל "רובוט" זהו CLASS

משופר של "אדם לא חופשי" זה בעצם כמו ברובוקופ, יש לו פקודות והוראות והוא עושה מה שאומרים לו.

מקווה שעזרתי, אם אתם רוצים מדריך ל BEGINNERS אשמח לעזור (אני כרגע רמה 17)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...