לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי

f16

Recommended Posts

ממה בדיוק הבנת את זה?

גם פצצת הניוטרון שפיתח סם כהן מבוססת על הליך ההיתוך הגרעיני, אבל בדרך שונה לחלוטין מפצצת המימן. הפעלת פצצת ניוטרון עדיין יוצרת פיצוץ, אבל קטן בהרבה מזה של פצצות האטום או המימן. האפקט הקטלני של פצצת ניוטרון טמון ב"שחרור" כמות אדירה ועתירת אנרגיה של ניוטרונים שעוצמתם מחסלת כל חי בטווח רחב בהרבה ממעגל הפיצוץ המקורי. התוצאה: חיסול של כל בני האדם ובעלי החיים המצויים בטווח הפגיעה ופגיעה קטנה ביותר במבנים, מכוניות, טנקים, דרכים, ומבנים אחרים. זה ועוד. בניגוד לפצצות הגרעין המקוריות - הזיהום הסביבתי המזיק הנוצר משימוש בפצצת ניוטרון נעלם בתוך פרק זמן קצר ביותר.

זה מנוגד למה שאמרת:

היא לא יוצרת כמעט הדף ולא הורגת אף אחד, היא רק יוצרת פולס אלקטרו מגנטי עצום שיוצר שיבושים במעגלים אלקטרונים.

איפה החיזוק כאן בדיוק???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה הקשר פצצת נויוטרון.

פצצת נויטרון זו פצצה שמשתמשם בEMP, אלקטרו מגנטיק פולס!

היא לא יוצרת כמעט הדף ולא הורגת אף אחד, היא רק יוצרת פולס אלקטרו מגנטי עצום שיוצר שיבושים במעגלים אלקטרונים.

הפצצה בנויה מחומר נפץ קונבנציונאלי בשילוב עם סלילים וקבלים גדולים, שכל המטרה של החומר נפץ הוא לשחרר המון אנרגיה ולהפוך למעיין דיאלקט ארעי ועידי כך ליגרום לשחרור של EMP.

לכל החכמולוגיים שהלכו לקרוא את הערך בויקיפדיה, הערך שם שגוי.

הינה כמה ציטוטים מטומטמים וחסרי כל בסיס מויקיפדיה:

"כולאים את חלקיקי הנייטרון בתוך הפצצה כך שהאנרגיה שלהם הופכת לאנרגיה קינטית המתבטאת כגל הדף וחום עצום. בפצצת הנייטרון מניחים בשלב מסוים לרוב הנייטרונים להיפלט בצורת קרינה."

איך כולאים חלקיקים?? ועוד ניוטרונים???? שאפילו לא מצאו שיש להם מסה.. אוקי אבל נגיד והצלחנו לכלא ניוטרונים.. איך מניחים להם להפלט?? ולמה שיפלטו בצורה של קרינה?? או מי אמר שהם בכלל תחת לחץ?? מה שאומר שניוטרונים הם דחיסים... אבל נניח שהם דחיסים, והם משתחררים כקרינה אז הם בכלל לא ניוטרונים הם בכלל פוטונים..

"קרינת נייטרונים היא קרינה בעלת יכולת חדירה גבוהה הרבה יותר מסוגי קרינה אחרים ולכן יכולה לעבור בקלות שריון עבה"

אין דבר כזה קרינת ניוטרונים, ולא ניתן הקרין אותם בדיוק כמו שלא ניתן להקרין אלקטרונים או פרוטונים שדרך אגב שלושת אלה יוצרים אטום ורק האלקטרונים יכולים להיות חופשיים מהגרעין.

אם כבר מקרינים משהו זה יכול להיות רק פוטונים.

"ההשפעה של קרינת נייטרונים תלויה ברמת האנרגיה של חלקיקי הנייטרון"

האנרגיה של הניוטרון היא 0 ותמיד תהיה אפס, כי אם תהיה לו אנגריה חיובית היא יהיה פרוטון, ואם תהיה לו אנרגיה שלילית הוא יהיה אלקטרון.

"נייטרון הפוגע בפרוטון בגרעין המימן יעביר לו חלק גדול מהאנרגיה שבו וכתוצאה הפרוטון יעוף ממקומו במהירות."

איך זה בדיוק יכול להתקיים???? הניוטרון הוא חלק מגרעין האטום והוא לא הולך משם לשום מקום, אלא אם ביקעו את גרעין האטום, ואז זה ביקוע גרעיני..

בקיצור הערך בויקיפדיה שווה.. ל..

אחד התוצרים של סוף הביקוע גרעיני הוא גל אלקטרו מגנטי עצום, כל מה שהפצצה הזו עוזה היא מייצרת גל אלקטרו מגנטי עצום, בפועל היו אמורים לקרוא לא פצצת אלקטרון כי הם אלה שמתלבשים על המעגלים האלקטרונים ויצרים שם שיבושים סטטים.

ובגלל שהאלקטרונים מעבירים ת המטען השלילי שלהם הלאה והם נשארים ללא מטען או כמעט ללא מטען הם מזכירים את הניוטרונים ומשם הגיע השם של הפצצה.

WOW כמה טעויות!

למרות שאני בטוח ב99% שכל מה שאמרת שגוי אני אתייחס רק למה שאני יודע בוודאות ויכול להסביר בעצמי:

והם משתחררים כקרינה אז הם בכלל לא ניוטרונים הם בכלל פוטונים..

"קרינת נייטרונים היא קרינה בעלת יכולת חדירה גבוהה הרבה יותר מסוגי קרינה אחרים ולכן יכולה לעבור בקלות שריון עבה"

אין דבר כזה קרינת ניוטרונים, ולא ניתן הקרין אותם בדיוק כמו שלא ניתן להקרין אלקטרונים או פרוטונים שדרך אגב שלושת אלה יוצרים אטום ורק האלקטרונים יכולים להיות חופשיים מהגרעין.

אם כבר מקרינים משהו זה יכול להיות רק פוטונים.

על קרינת אלפא וקרינת בטא שמעת?

"ההשפעה של קרינת נייטרונים תלויה ברמת האנרגיה של חלקיקי הנייטרון"

האנרגיה של הניוטרון היא 0 ותמיד תהיה אפס, כי אם תהיה לו אנגריה חיובית היא יהיה פרוטון, ואם תהיה לו אנרגיה שלילית הוא יהיה אלקטרון.

את מבלבלת בין אנרגיה ומטען, שני מושגים שונים לחלוטין.

בקיצור הערך בויקיפדיה שווה.. ל..

בקיצור תקראי קצת לפני שאת מצהירה הצהרות כאלו.

מאיפה לעזאזל למדת את ה"פיזיקה" הזאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור,

אם פיזיקה את לא יודעת לפחות אל תשוויצי בכך שלא עשית ,

זה מה שהכי מפריע בכל השטויות שכתבת!

בקשו ממני להגיב, הגבתי, אני מבינה שיש לי כאן עסק עם קרשים שתקועים במאה ה18. תמשיכו כך. אני לא מתכוונת לקחת בזה חלק.

אני שמח שערכת את ההודעה ואף אחד לא ביקש ממך להגיב, ועדיין לא מאוחר להתנדב לצבא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות בכל יחידות החי"ר הרגילות לא פתוחות לבנות לא בגלל שהן לא מסוגרות או בגלל שזו לא חובתן,

אלא נטו בגלל בעיות לוגיסטיות של מגורים ושרותים ומקלחות ודברים כאלה, שאין טעם בכל הבלגן של

לפצל את זה בשביל 2 וחצי בנות במחזור.

הן לא כל הזמן במחזור,וגם אם כן,זה לא אומר שהן לא יכולות להסתער על הג'בלאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזור הכוונה מחזור גיוס, לא מחזור וסת... :kopfpatsch:

אם עכשיו במחזור גיוס מסויים היו 30-40% בנות, אז כן שווה בשביל כמות כזאת

של חיילות לטפל בכל העניינים הלוגיסטים.

בשביל מספר מצומצם של בנות, זה לא משתלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לF16 - לגבי ההודעה שפתחת איתה :

1. לידיעתך : נשק כימי אינו נחשב לנשק אפקטיבי במיוחד (במונחים של הרג), אלא לנשק שפוגע במורל ומשתק איזורי קרב קטנים (עד מאוד). לסוריה אין נשק ביולוגי.

2. אני חושש שההחלטה להפציץ את הכור היא החלטה של "אין ברירה".לא נראה לי שהיו אי אילו אלטרנטיבות להחלטה זו.

אוי ,אוי ,אוי ,כואבות לי האוזניים מלשמוע את השטויות שאתה כותב כאן .

נשק ביולוגי\כימי מאוד יעיל בתנאי שמשתמשים באמצעי הפצה יעילים כנגד אוכלוסייה

מרוכזת שאינה מוגנת (לדוגמא כל אוכלוסיית גוש דן-כ-3,000,000 אנשים מלבד מספר מועט של אזרחים כמוני ,שהיה להם את השכל

והתושייה לא לוותר על ערכות המגן שלהם).

גם לסוריה,גם למצרים וגם לנו יש ארסנל מלא של נשק כימי וביולוגי .

(במכון הביולוגי בנס ציונה לא מחזיקים סוכריות מנטוס וארטיקים שוקו וניל רוצה לבדוק אותי? אתה מוזמן להצטייד במצלמה ולעשות

סיבוב מסביב למכון אנימבטיחלך relocationמהיר להפליאלשכונתגילה בירושלים ,שם אתה תבלה את השבועות הקרובים במרתפי השב"כ

כששק אטום על ראשך ורגליך נתונות בקערה של מי קרח .

אגב ,יש סיכוי סביר שאתה תגיע לידיו של חבר טוב שלי ,אז אל תשכח לגיד שאני שלחתי אותך

אולי זה ייתן לך הנחה במספר הציפורניים שיעקרו לך(בלי הרדמה )תוך כדי החקירות ..

הטענה שלך בדבר אי יעילותו של נשק כימי \ביולוגי מגוחכת וחסרת כל יסוד .

אני בטוח שהמיליונים שמתו במלחמת העולם הראשונה מנשק כימי פרימיטיבי למדי

היו מתהפכים בקבריהם ומתפקעים מצחוק יחד עם מאות אלפי החיילים שמתו במלחמת8 השנים בין עירק לאיראן ,

ולא לשכוח עוד כמה עשרות אלפי שיעים וכורדים שסדאם חיסל בגז עצבים שרוסס ממטוסים .(עשה חיפוש בגוגל לגבי העיר חלג'בה בצפון עירק )

אגב,הנשק הכימי של היום - גז עצבים מסוג VX \סארין \בוטאן קטלני בערך פי מיליון מאותו גז החרדל שנעשה בו שימוש ב-ww-1.

מספיק מספר טילי שיוט שהותאמו לריסוס נבגי אנטרקס \VX \סארין \בוטאן ושמשוגרים בשעות שיש בהן הרבה אנשים בחוץ

בדרך לעבודה או חזרה הביתה ,כמו שעות הבוקר או אחר הצהריים על מנת לגרום למספר הרוגים המשתווה לפיצוץ של ראש נפץ גרעיני קטן

כמו בהירושימה\נגאסקי .

אגב ,קשה עד בלתי אפשרי להפיל טילי שיוט (שנעים במהירות איטית -תת-קולית מתחת לכיסוי הרדאר בגובה של כמעט אפס מעל פני הקרקע ),

אז שלא יעבדו עליכם מערכת טילי החץ יעילים נגדם בערך כמו "כוסות רוח למת ".

האירנים מייצרים גרסא מקומית של טילי שיוט כבר מספר שנים ,כך שיש להניח שהם גם מכרו אותם לסורים .

באופן אישי ,החשש הכי גדול שלי נכון לעכשיו ,הוא שארגון טרור כמו אל קעידה \ חיזבאללה \חמאס ישתלט על מטוסי ריסוס באחד

מאותם שדות תעופה נידחים ומאולתרים שיש באזורים חקלאיים שהפיקוח עליהם רופף אם בכלל(לדוגמא שדות התעופה בהרצליה וביקום).

מספיק שיתבצע יעף אחד מעל גוש דן או מעל עיר גדולה אחרת בארץ ,כדי להביא לעשרות אלפי הרוגים .

אגב ,פעילים מקומיים של חיזבאללה ואל קאעידה מבין הערבים תושבי השטחים וערביי כבר נתפסו ,נשפטו וניכנסו לכלא

,כך שזה תרחיש סביר בהחלט וממש לא קשה לביצוע מהרגע שהם קיבלו \ייצרו גז עצבים .

להזכירכם לפני מספר חודשים נתפסה התארגנות מקומית של ערבים בעלי תעודת אזרחות כחולה אשר עבדו במסעדה בפתח-תיקווה ליד

מחלף גהה כאשר הם היו כבר בשלב מתקדם של הוצאה לפועל של תוכניתם להרעלה המונית של הלקוחות שבאים לאכול שם באמצעות ציאניד.

הטכנולוגיה של היום ,אשר ניתן להשיג די בקלות בשוק החופשי מאפשרת לארגוני טרור יכולת יצור עצמי של גז עצבים .

אני משוכנע לחלוטין שאם קבוצה יפנית קטנה הצליחה פעמיים לייצר גז עצבים ולבצע מתקפה ברכבת התחתית של טוקיו אז ארגוני טרור בעלי אמצעים ,

מגובשים ומאורגניםהיטב, שכבר הוכיחו את יכולתם ליצור פיגועים משולבים ,כמו חיזבאללה \אל קאעידה \חמאס יצלחו לבצע זאת בנקל ברגע שהם

יחפצו בכך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואחרי שסיפרת את כל הסיפור המעניין הזה אתה עדיין מאמין לעצמך שלבוח מישראל ירחיק אותך מכלל סכנה?

הרי בטוקיו זה כבר קרה פעמיים, הסיפור על מעטפות האנטרקס בארה"ב כבר ידוע... ועדיין.. אתה מאמין בכל ליבך

ששם הרבה יותר בטוח מפה...?

שאפו על ההגיון חביבי... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואחרי שסיפרת את כל הסיפור המעניין הזה אתה עדיין מאמין לעצמך שלבוח מישראל ירחיק אותך מכלל סכנה?

הרי בטוקיו זה כבר קרה פעמיים, הסיפור על מעטפות האנטרקס בארה"ב כבר ידוע... ועדיין.. אתה מאמין בכל ליבך

ששם הרבה יותר בטוח מפה...?

שאפו על ההגיון חביבי... :kopfpatsch:

הדוגמאות שהבאת אינן רלבנטיות לצורך העניין.

בטוקיו המעשים בוצעו כמחאה נגד השלטונות שעצרו את חברי הכת .

לא היה שם נסיון מכוון לבצע השמדה שיטתית ומכוונת של עם שלם כמו שמתכנן,פועל אחמינג'ד ואף מצהיר על כך בריש גלי .

בארצות הברית זה היה מעשה מטורף של מישהו ששירת בתעשיית הנשק הביולוגי של ארצות הברית ושדעתו השתבשה עליו .

(אגב ,ככול הידוע לי הוא אותר וחוסל).

אם אתה לא מבין את ההבדלים אז ידידי היקר :

YOU NEED YOUR HEAD , EXAMINED URGENTLY

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיגעת את הפורום כבר עם הפרנויות שלך

סע לשלום, המפתחות בפנים.

כאשר לא נשאר לך מה להגיד ברמה הענינית אז אתה יורד לרמה של העלבות אישיות .

ממש בוגר מצידך :xyxthumbs:

אתה ממש מכבד את עצמך ואת הפורום בשפה הנמוכה שאתה משתמש בה ...... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדוגמאות שהבאת אינן רלבנטיות לצורך העניין.

בטוקיו המעשים בוצעו כמחאה נגד השלטונות שעצרו את חברי הכת .

לא היה שם נסיון מכוון לבצע השמדה שיטתית ומכוונת של עם שלם כמו שמתכנן,פועל אחמינג'ד ואף מצהיר על כך בריש גלי .

בארצות הברית זה היה מעשה מטורף של מישהו ששירת בתעשיית הנשק הביולוגי של ארצות הברית ושדעתו השתבשה עליו .

(אגב ,ככול הידוע לי הוא אותר וחוסל).

אם אתה לא מבין את ההבדלים אז ידידי היקר :

YOU NEED YOUR HEAD , EXAMINED URGENTLY

ואני מבין שכשאתה הולך למות מפגיעות כאלה ממש אכפת לך למה עשו את זה, ולמה מי שעשה את זה התכוון אה?

אהה טוב, זה בסדר אם אני ברכבת תחתית ומתפזר גז עצבים, זה לא בגלל שמישהו רוצה להשמיד את העם שלי

זה בגלל שמישהו מתנגד לשלטון... אז על הכיפאק... :screwy:

ואני מניח שאחרי שזה קרה בטוקיו וארה"ב, כולם שם בטח מסתובבים עם מזרק אטרופין בארנק.. נכון? :kopfpatsch:

או שבעצם הם לא צריכים.. כי אף אחד לא מנסה לרוג את העם שלהם, זה סתם כי מישהו השתגע והחליט להרוג סתם אנשים,

אז אין צורך להתגונן בפני זה שם, והכל בטוח.

אתה לא שם לב שאתה פשוט מדבר שטויות? לברוח ממדינה א' למדינה ב' בגלל סכנה שקיימת בכל העולם, זה פשוט טמטום...

חוץ מזה שאם תבזבז את כל החיים שלך על לברוח מכל דבר, בסוף תמות מהדבר הכי דבילי בעולם, אתה יכול לסמוך על מרפי בעניין הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא היה מראש איך להגיב לשטויות שלך,-תגיד אתה HIGH ? מה זה המשפט האידיוטי הזה?

כשבנאדם מגיע למצב כמו שלך, הפתרון היחידי שאפשרי הוא אשפוז בכפיה.

אולי קצת סמים וקצת מכות חשמל ינערו אותך מהסרט שאתה חי בו.

אני חושב שכולם כאן כבר הבינו מזמן מדוע אתה בצוות האתר לשעבר.....

אני לא מתכוון לרדת לתת-רמה שלך .

אני שמח שהתקדמת בחיים ועברת מסגל האתר לתפקיד הרם והמכובד של הפסיכיאטר המחוזי ,

תגיד,כמה שנים לקח לך להתמחות בפסיכיאטריה קלינית?

בן אדם ,אני ,בניגוד אלייך ,לא לוקח סמים :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר לא נשאר לך מה להגיד ברמה הענינית אז אתה יורד לרמה של העלבות אישיות .

ממש בוגר מצידך :xyxthumbs:

אתה ממש מכבד את עצמך ואת הפורום בשפה הנמוכה שאתה משתמש בה ...... :kopfpatsch:

זה לא שאין לנו מה להגיד, פשוט אין לנו כוח לדבר איתך. אז אתה מוכן להתגלגל על הכיסא שלך לפורום אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...