לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי

f16

Recommended Posts

אתה באמת קצת פראנואיד... :bash:

אפשר למות בכל מקום בכל מצב, אז מה... אז תברח לארה"ב תשטוף כלים ויום אחד אתה עלול לחצות את הכביש ולהדרס, אז מה?

תמיד ובכל מקום יכול ליהיות משהו, או להתפתח מלחמה, או לקרות אסון כבד עם המון נפגעים, אין טעם לברוח מכל פינה בעולם

ולהסתובב עם שריון ומזרק אטרופין בארנק 24 שעות...

לדעתי עדיף שתתעל את האנרגיה שלך לכיוונים קצת יותר חיוביים ואופטימיים, כי אין ממש טעם לכל הגישה הארמגדונית שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה באמת קצת פראנואיד... :bash:

אפשר למות בכל מקום בכל מצב, אז מה... אז תברח לארה"ב תשטוף כלים ויום אחד אתה עלול לחצות את הכביש ולהדרס, אז מה?

תמיד ובכל מקום יכול ליהיות משהו, או להתפתח מלחמה, או לקרות אסון כבד עם המון נפגעים, אין טעם לברוח מכל פינה בעולם

ולהסתובב עם שריון ומזרק אטרופין בארנק 24 שעות...

לדעתי עדיף שתתעל את האנרגיה שלך לכיוונים קצת יותר חיוביים ואופטימיים, כי אין ממש טעם לכל הגישה הארמגדונית שלך.

אם היית יודע את מה שאני יודע , אני מבטיח לך שאתה לא היית יישן טוב בלילה ...

אבל עזוב ,נראה לי שממילא רוב האנשים שקראו את הפוסט שלי ,בכלל לא הבינו על מה אני מדבר .

אתה כמו כולם כאן תמשיך להיות פסיבי ולטמון את הראש בחול כמו בת יענה עד הסוף המר ....

לא נשארה לי ברירה אחרת מלבד לדאוג לעצמי ולכן אני מתכוון "לקפוץ מהטיטאניק" הזאת בזמן לפני שיהיה מאוחר מדי .

לכשתתעוררו, כבר לא ישאר דבר שאפשר יהיה לעשות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שיודעים קצת יותר ממך, וישנים מצוין בלילה.

לא הסורים ולא האירנים יתקפו אותנו בנשק בלתי קונבנציונאלי, למרות שהוא קיים ברשותם (וואו, ממש גילית את אמריקה), מאותה סיבה שצפון קוריאה לא תקפה את ארה"ב, למרות שהיה ביכולתה לעשות זאת ולהסב נזק ניכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם היית יודע את מה שאני יודע , אני מבטיח לך שאתה לא היית יישן טוב בלילה ...

אבל עזוב ,נראה לי שממילא רוב האנשים שקראו את הפוסט שלי ,בכלל לא הבינו על מה אני מדבר .

אתה כמו כולם כאן תמשיכו להיות פסיביים ולטמון את הראש בחול כמו בת יענה עד הסוף המר ....

אני דואג לעצמי ולכן אני מתכוון לקפוץ מהטיטאניק הזאת בזמן .

כשתתעוררו יהיה כבר מאוחר מדי .

ומה בדיוק אתה יודע? את מה שכתוב ב "תיק דבקה"? :lol:

אישית הייתי שמח לעבור לקנדה, אבל הסיבה היא לא השטויות שאתה מקשקש פה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך ראש ממשלה השכנזי מי מוצא רוסי אשר עבר מילחמות בעבר ושמרגיש באמת את אהבת הארץ וכאן אני לא צוחק בהקמת המדינה הממשלה איתה כזאת ומה יצא לאט לאט הממשלה עברה ל"מרוקאים....

אתה יודע שעוד לא היה ראש ממשלה מזרחי מעולם בישראל ? :lol::kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שיודעים קצת יותר ממך, וישנים מצוין בלילה.

לא הסורים ולא האירנים יתקפו אותנו בנשק בלתי קונבנציונאלי, למרות שהוא קיים ברשותם (וואו, ממש גילית את אמריקה), מאותה סיבה שצפון קוריאה לא תקפה את ארה"ב, למרות שהיה ביכולתה לעשות זאת ולהסב נזק ניכר.

קודם כל ,אתה לא יודע מי ומה אני וברור שאין לי כוונה לכתוב כאן כל מה שאני יודע .

אתה יוצא מתוך הנחה (אגב ,זאת גם ההנחה של ציפי ליבני ),שישראל ואיראן יכולות להתקיים במאזן הרתעה גרעיני כמו שהיה במלחמה הקרה בין usa לבין USSR

וזאת בדיוק הטעות שלך .

אתה חי באשליות ,אי אפשר להשוות את איראן לצפון קוריאה או רוסיה .

מדובר בהנהגה קיצונית ופנאטית שההיגיון הוא ממנה והלאה ושלא תהסס לעשות שימוש בנשק גרעיני גם אם פירוש הדבר השמדה שלהם .

אגב, האירנים יכולים להביא להשמדת גוש דן ללא שיגור טילים וללא השארת טביעות אצבעות ישירות של איראן והמבין יבין ..

הם הצהירו בצורה מפורשת על כוונתם להשמיד את מדינת (כמו שהיטלר הצהיר על כך כבר ב-1930 ואף פרסם זאת בספרו Mein Kampf ) ,

הם פועלים בצורה נחושה ושיטתית להשגת אטומי (ברגע זה ממש ,פועלים ללא הרף כ--3000 צנטריפוגות להעשרת אורניום ) ויש להם כבר

יכולת שיגור מוכחת שאי אפשר לעצור באמצעות (טילי שיוט ) ובאמצעות צוללות .

מבחינתי הכתובת רשומה על הקיר .

כדי להתעלם מהעובדות ולא לעשות דבר צריך להיות טיפש ,אימפוטנט וחסר אחריות =כל התכונות שמנהיגינו מצטיינים בהם .

אתה לא חייב להסכים איתי לגבי כל מה שאמרתי אבל בטח תסכים עימי שאי חלוקת ערכות מגן לאוכלוסייה באזור כל כך בעייתי לאור האיומים הרבים והמגוונים ,זה מחדל בלתי נסבל שזועק לשמיים שמראה בדיוק עד כמה המחשבה על טובת האוכלוסייה נמצאת בראש סדר העדיפויות של מנהיגינו העלובים והמושחתים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא חייב להסכים איתי לגבי כל מה שאמרתי אבל בטח תסכים עימי שאי חלוקת ערכות מגן לאוכלוסייה באזור כל כך בעייתי לאור האיומים הרבים והמגוונים ,זה מחדל בלתי נסבל שזועק לשמיים שמראה בדיוק עד כמה המחשבה על טובת האוכלוסייה נמצאת בראש סדר העדיפויות של מנהיגינו העלובים והמושחתים.

זו דרך אחת להסתכל על זה.

דרך שניה תהיה לחשוב שאין סיבה ממשית להשקיע כסף וזמן בתרחיש שהסיכוי שלו הוא מאוד קטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להתראות. :hi:

]

אתה מאוד אופטימי כשאתה משתמש במילה :"להתראות "

המילה הנכונה היא שלום מפני שעוד כשנה לא יהיה אפשר להתראות עם אף אחד בארץ מבלי להסתכן בחשיפה לנשורת רדיואקטיבית

ולכן לצערי אני אאלץ להגיד לכולכם בקרוב מאוד:

שלום

זו דרך אחת להסתכל על זה.

דרך שניה תהיה לחשוב שאין סיבה ממשית להשקיע כסף וזמן בתרחיש שהסיכוי שלו הוא מאוד קטן.--- :kopfpatsch:קטן בתחת שלי

ARE YOU OUT OF YOUR FUCKING MIND ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שניה, אתה מודע לכך שמסכת אב"כ לא תעזור לך *לחלוטין* במקרה של תקיפה בנשק גרעיני? גם לא כדורי היוד, כי רוב הסיכויים שאתה תמות מיד כתוצאה מהפיצוץ הגרעיני, אלא אם כן אתה גר בחושה בנגב - ואז אתה צודק, אתה תמות מהנשורת.

אגב, זה יכול לקרות לך בכל נקודה בעולם, לאו דווקא בישראל. אז אני מצטרף לאיחולים של Chymes - להתראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולכן לצערי אני אאלץ להגיד לכולכם בקרוב מאוד:

שלום

ARE YOU OUT OF YOUR FUCKING MIND ?

יכול מאוד להיות.

אבל אם אתה כל כך בטוח במה שאתה טוען , למה אתה עדיין פה מטיף לנו, ולא כותב בצורה הרבה יותר רגועה מאיפשהו בחו"ל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המזרח התיכון הוא עולם בתוך עולם, אין פה חוקים כל מה שנראה הוא בדיוק ההפך ממה שקורה באמת בקיצור הכל מתעתע ומבלבל.

תראו למשל את סוריה תוך כדי ניסיונות להגיע להסכם שלום הם בונים כור גרעיני ויש עוד הרבה דוגמאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פו למישו משו נגד רוסים?

זה שהרוסים הכי מתורבתים שראיתה זה מנקות וטכנאים זה בגלל שבארץ לא שמים כלום על התעודות שיצאו ברוסייה וזה שבארץ 80 אחוז ממקומות העבודה הולכים נטו לפי פרוטקצייה...

ובקשר למה שאמרו פה על מרוקאים וכו'...

תראו עם או עדה או לאום זה ביומסה (דבר חיי) ולכל גוף חיי יש צרכים והפרשות למיניהן... ובעולם יש באלנס אז עם שיש לו הרבה אנשים רעים יהיה לו קצת אנשים טובים אבל הם יהייו ממש טובים ועם שיש לו הרבה אנשים טובים יהיה לו קצת אנשים רעים אבל אותם אנשים רעים יהיו החרות שבחרות.

מקרה א מתאר את הארץ

מקרה ב מתאר את הערבים הערבי המצוי הוא אדם משכיל אבל החרות שבחרות השיגו משרות גבוהות לכן יש לנו איתם בעיות....

ובחזרה לנושא

כל עוד לסורייה יש כסף ורוסייה מעונינת בו יש לנו ממה לחשוש....

אני ממש לא מבין אותכם הרוסים אתם כל הזמן מתלוננים שאנשים גזענים כלפייכם אבל אתם הגזענים הכי גדולים מי אמר שאין מרוקאי חכם ומתורבת ומי אמר שאין רוסי טיפש וברברי ?

בגישה שאתה הולך שרוסים הם עליונים ומתורבטים יותר מכולם וחכמים יותר מכולם אתה הולך באותה הגישה של הנאצים

העדה שלי היא שעדה לא קובעת כלום על השכל של הבן אדם בן אדם אנגלי יכול ליהיות ברברי ולא מתורבת ואדם מרוקאי יכול ליהיות הבן אדם הכי חכם בעולם והכי מתורבת בעולם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין אותכם הרוסים אתם כל הזמן מתלוננים שאנשים גזענים כלפייכם אבל אתם הגזענים הכי גדולים מי אמר שאין מרוקאי חכם ומתורבת ומי אמר שאין רוסי טיפש וברברי ?

בגישה שאתה הולך שרוסים הם עליונים ומתורבטים יותר מכולם וחכמים יותר מכולם אתה הולך באותה הגישה של הנאצים

העדה שלי היא שעדה לא קובעת כלום על השכל של הבן אדם בן אדם אנגלי יכול ליהיות ברברי ולא מתורבת ואדם מרוקאי יכול ליהיות הבן אדם הכי חכם בעולם והכי מתורבת בעולם .

אם אתה ואחרים ימשיכו עם הקטעים הגיזעניים המאוסים שלכם ,אני אפנה למנהלי הפורום ואבקש לנעול את הפוסט הזה .

אז חלס נימאסתם כבר .

תימצאו לכם פוסטים אחרים ותתעלקו עליהם.

דרך אגב , אני כביכול "רוסי " אלק (אחד שלא נולד פה ובכל זאת טחן מארבים בלבנון של לפני הנסיגה בזמן שרובכם הייתם ג'ובניקים ,אם בכלל ),

ובכל זאת והצבעתי בתור חבר קדימה עבור מופז וזאת עקב דעותיו שחיבים לפעול צבאית נגד איראן ולא בגלל מוצאו \צבע עורו או שאר ירקות לא רלבנטיים בכלל ....

bay the way אם זה משנה משהוא למישהוא אז מופז נשוי לאשכנזיה ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...