לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי

f16

Recommended Posts

F16, אתה לחוץ ומלחיץ.

כמו שכתב זה שמעלי, כימי אינו אפקטיבי ונשמר בעיקר לצורך הרתעה פסיכולוגית על ידי הסורים. תכנס לחדר אטום בקומה עליונה, תשים סדין רטוב על המשקוף, תאטום את שאר החלונות ואתה מסודר. ע"ע מקרה גז הסארין ברכבת התחתית ביפאן, לכאורה מקום אידיאלי לתקיפה בחל"כ, אבל מספר ההרוגים היה קטן מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תאמין לי שאני יכול לכתוב ביופי של שפה נהורה ומתנשאת, זה לא יהפוך אותך לפחות טועה, או אותי ליותר צודק.

ואין לי מושג מה אתה כל כך יודע או מתיימר לדעת, אבל תעשה טובה, כולנו עשינו כמה אוהלי אב"כ בצבא

(כן, המורה לאזרחות לא הגיע, אז החלטתי להתגייס, ונחש מה? הספקתי כבר אפילו להשתחרר)

וראינו את כל הסרטים המפחידים על העכברים והכלבים, וראינו כמה חשובה המסכה.

ואני לא בא ללמד אותך שום דבר על פטריוטיות, והתגובות שלי בכלל לא מכוונות אליך, כי אתה מקרה אבוד,

אלא לכל האנשים האחרים שקוראים את הטופיק הזה, שיכנסו לפרופורציות ולא יכנסו לסרטים שאתה נמצא בהם.אתה מודע לכך שהסיכוי שתהרג מתאונת דרכים הוא גבוה פי כמה וכמה מהסיכוי הכל כך גבוה ומוחשי הזה

שתיפול פה פצצת אטום בדיוק כשאין מסכות ותשמיד את כולנו...?

כולם מתים בסוף, השאלה כמה זמן מהחיים שלהם הם "מבלים" בלחכות ולתכנן את זה.

ואין שום קשר לחופש הביטוי, אתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה, הבעיה שאף אחד לא מבין מה בכלל אתה רוצה.

ונראה לי שגם אתה לא באמת מבין... הרי לא אנחנו נחזיר לתושבים את המסכות, והמודעות הזאת לשטויות שאתה מטיף

פה לא תעזור לאף אחד, ואם היא תגרום אפילו למישהו אחד לרדת מהארץ בגלל הפחד והמורא מפצצת האטום הזאתי,

אז הוא עושה רק נזק ותו לו.

מה אתה רוצה? שנלך כולנו ונקנה מסכות אב"כ כי סוף העולם מגיע?

Give me a breake... אנשים פה חוסכים את הכסף שלהם לכרטיסי מסך ומעבדים.. אין להם ראש למסכות... :lol:

בסדר אני לוקח בחזרה את המשפט שלי ,אתה כנראה לא ילד ,אלא סתם בחורצ'יק שהזדכה לא מזמן על הציוד בבקו"ם .

קודם כל הכבוד שבכלל עשית בניגוד לחלק גדול מהדור שלך ,אבל משום מה, לא נראה שהיה לך את הסיווג הביטחוני המינימאלי

הנחוץ כדי להיחשף לחומר הבסיסי ביותר באשר ליכולות הלחימה הבלתי קונבנציונאליות שלנו ושל אויבינו.

אם נראה לך שהורדת מסיכת אב"ך בחדר\אוהל אפוף גז מדמיע והקראת מספר אישי +צפייה בסרט קצר על כלב שניחשף לגז עצבים הופכת אותך

לבר סמכא בנושא אז זה אתה ,ידידי ,זקוק בדחיפות לעבור אבחון מחדש במוסד הראוי ..

ברור מדבריך שאתה בור ועם הארץ ונעדר כל פרספקטיבה היסטורית שמאפשרת לך לבקר אותי ולהשיא עצותלאחרים.

מלבד ביקורת שלילית ,ארס וציניות אתה לא תרמת עד כה שום דבר לדיון .

אם אתה סבור שניגוח על רקע אישי והכפשות חסרות טעם זאת דרך התנהלות לגיטימית ובוגרת אז אתה טועה .

"אל תהרוג את השליח ",אני לא האויב ,אני בסך הכול מביא לך ולאחרים את המציאות הלא נעימה ,שכולם משום מה ,מנסים להתעלם ממנה, ישר לפנים .

ההתעלמות והכחשת העובדות לא תורמת דבר לא לך ולא לאף אחד אחר.

הגישה שאתה ושכמותך דוגלים בה, של הסתרת האמת המרה ו-"טיאטואה מתחת לשטיח",רק מחריפה את הבעיה משום שהיא

מאפשרת להנהגה לשבת על הגדר ולא לעשות את מה שמתבקש -כלומר ציוד האוכלוסייה באמצעי מיגון אישיים ותקיפת איראן בכל האמצעים

שעומדים לרשותנו תחילה בנשק קונבנציונאלי כמו פצצות דלק אוויר ופצצות חודרות בונקרים ובהמשך ואם צריך,

אף גם בנשק גרעיני טקטי,כלומר פצצות נויטרון לשם מחיקת ההנהגה האיראנית וחיסול שיטתי ויסודי של מרכזי הכוח ,השליטה הבקרה והגרעין שלה .

בפן האישי,אני די משוכנע שעשיתי יותר ממך ויותר מאשר כל אלו שיצאו נגדי בפוסט הזה .

תתפלא אבל "המקרה האבוד" כפי שאתה ברוב חוצפתך מגדיר אותי,וזאת מבלי להכיר אותי כלל, הינונכה צה"ל שעדיין נימנה עם כוחות המילואים

והמערך לשעת חירום.

ולמרות שיכלתי להשתחרר בקלות כבר לפני שנים אני עדיין עושה בט"שים בשטחים שבזכותם אתה יכול לחיות בניחותא את חיי היום יום הקטנים

שלך ולשבת כאן ולהטיל בי רפש ללא שום בסיס .

לא מספיק כל זאת אלא שאף הצטרפתי לקדימה( למרות שאני חבר ליכוד במקור) וניסיתי לשנות מבפנים באמצעות הצבעה בבחירות שהתקיימו לא מזמן .

אם הממשלה לא עושה את הדברים המינימאליים על מנת להגן על אזרחיה, אז על האזרחים לצאת למרי אזרחי במסגרת מה שמאפשר החוק ולנסות להפילה באמצעות הפגנות ,שביתות והצבעה נגדה בבחירות.

ההיגיון מחייב שבהמות פסיביות כמוך שלא נוקטות בפעילות יזומה לפחות ידאגו לעצמם ולמשפחותיהם.

אמצעים אפקטיביים כמו:

יוד,מסיכות אב"כ ודוקסילין עולים מעט ולא דורשים ארוחת בוקר ,צהריים וערב .

כל מה שצריך עבורם זה בסך הכול מעט מקום אכסון בארון .

יוד -

http://www.tundra.co.il/Product.asp?Pid=1385&Cat2Cat1ID=16&Cat2ID=89&aff=Zap〈=HE

(אומנם אלו טבליות לחיטוי מים אולם הן יכולות לשמש למילוי "מחסני היוד" בגוף על מנת להקטין ספיגת יסודות ריאקטיביים שיש בנשורת הגרעינית הנוצרת בעקבות "פטריית" הפיצוץ)

מסיכות אב"כ-

http://www.tphoto.co.il/Product.asp?Pid=515161691&Cat2Cat1ID=66&Cat2ID=0&aff=zap

דוקסילין -

ניתן להשיג בבתי המרקחת (דוקסילין היא אנטיביוטיקה רחבת היקף שיעילה נגד נבגי אנטרקס) .

באנטרקס של הריאות ימותו כ- ‎95% מהנדבקים אם לא יקבלו טיפול תוך זמן קצר מרגע ההידבקות.http://www.knesset.gov.il/library/heb/docs/sif001.htm

אם אתה לא מסכים איתי לפחות לגבי הנושא הזה של הצטיידות אישית באמצעים הפשוטים והזולים הללו שנותנים מענה לאיומים,גם אם לא מושלם ,

אז צר לי אבל אתה פשוט אהבל מעופף.

לצערי,עד לרגע זה לא מצאתי לרכישה בשוק החופשי את הדבר שהוא אולי החשוב ביותר -מזרק האטורפין ,(אם וכאשר אני אמצא אותו ,אז אני אעדכן בפוסט זה בהמשך).

אבל עזוב ,ממך אישית ,אני מרים ידיים ,תמשיך לחיות בהכחשה .

מפתה אותי להגיד שכל מי שצוחק ,צוחק אחרון , אבל בסיטואציה הזאת שרוב האנשים דומים כמוך לבהמות בעדר שמובל לשחיטה ,כל מה שנישאר לעשות זה רק לבכות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אני לוקח בחזרה את המשפט שלי ,אתה כנראה לא ילד ,אלא סתם בחורצ'יק שהזדכה לא מזמן על הציוד בבקו"ם .

קודם כל הכבוד שבכלל עשית צבא בניגוד לחלק גדול מהדור שלך ,אבל משום מה, לא נראה שהיה לך את הסיווג הביטחוני המינימאלי

הנחוץ כדי להיחשף לחומר הבסיסי ביותר באשר ליכולות הלחימה הבלתי קונבנציונאליות שלנו ושל אויבינו.

אם נראה לך שהורדת מסיכת אב"ך בחדר\אוהל אפוף גז מדמיע והקראת מספר אישי +צפייה בסרט קצר על כלב שניחשף לגז עצבים הופכת אותך

לבר סמכא בנושא אז זה אתה ,ידידי ,זקוק בדחיפות לעבור אבחון מחדש במוסד הראוי ..

ברור מדבריך שאתה בור ועם הארץ ונעדר כל פרספקטיבה היסטורית שמאפשרת לך לבקר אותי ולהשיא עצותלאחרים.

מלבד ביקורת שלילית ,ארס וציניות אתה לא תרמת עד כה שום דבר לדיון .

אם אתה סבור שניגוח על רקע אישי והכפשות חסרות טעם זאת דרך התנהלות לגיטימית ובוגרת אז אתה טועה .

"אל תהרוג את השליח ",אני לא האויב ,אני בסך הכול מביא לך ולאחרים את המציאות הלא נעימה ,שכולם משום מה ,מנסים להתעלם ממנה, ישר לפנים .

ההתעלמות והכחשת העובדות לא תורמת דבר לא לך ולא לאף אחד אחר.

הגישה שאתה ושכמותך דוגלים בה, של הסתרת האמת המרה ו-"טיאטואה מתחת לשטיח",רק מחריפה את הבעיה משום שהיא

מאפשרת להנהגה לשבת על הגדר ולא לעשות את מה שמתבקש -כלומר ציוד האוכלוסייה באמצעי מיגון אישיים ותקיפת איראן בכל האמצעים

שעומדים לרשותנו תחילה בנשק קונבנציונאלי כמו פצצות דלק אוויר ופצצות חודרות בונקרים ובהמשך ואם צריך,

אף גם בנשק גרעיני טקטי,כלומר פצצות נויטרון לשם מחיקת ההנהגה האיראנית וחיסול שיטתי ויסודי של מרכזי הכוח ,השליטה הבקרה והגרעין שלה .

בפן האישי,אני די משוכנע שעשיתי יותר ממך ויותר מאשר כל אלו שיצאו נגדי בפוסט הזה .

תתפלא אבל "המקרה האבוד" כפי שאתה ברוב חוצפתך מגדיר אותי,וזאת מבלי להכיר אותי כלל, הינונכה צה"ל שעדיין נימנה עם כוחות המילואים

והמערך לשעת חירום.

ולמרות שיכלתי להשתחרר בקלות כבר לפני שנים אני עדיין עושה בט"שים בשטחים שבזכותם אתה יכול לחיות בניחותא את חיי היום יום הקטנים

שלך ולשבת כאן ולהטיל בי רפש ללא שום בסיס .

לא מספיק כל זאת אלא שאף הצטרפתי לקדימה( למרות שאני חבר ליכוד במקור) וניסיתי לשנות מבפנים באמצעות הצבעה בבחירות שהתקיימו לא מזמן .

אם הממשלה לא עושה את הדברים המינימאליים על מנת להגן על אזרחיה, אז על האזרחים לצאת למרי אזרחי במסגרת מה שמאפשר החוק ולנסות להפילה באמצעות הפגנות ,שביתות והצבעה נגדה בבחירות.

ההיגיון מחייב שבהמות פסיביות כמוך שלא נוקטות בפעילות יזומה לפחות ידאגו לעצמם ולמשפחותיהם.

אמצעים אפקטיביים כמו:

יוד,מסיכות אב"כ ודוקסילין עולים מעט ולא דורשים ארוחת בוקר ,צהריים וערב .

כל מה שצריך עבורם זה בסך הכול מעט מקום אכסון בארון .

יוד -

http://www.tundra.co.il/Product.asp?Pid=1385&Cat2Cat1ID=16&Cat2ID=89&aff=Zap〈=HE

(אומנם אלו טבליות לחיטוי מים אולם הן יכולות לשמש למילוי "מחסני היוד" בגוף על מנת להקטין ספיגת יסודות ריאקטיביים שיש בנשורת הגרעינית הנוצרת בעקבות "פטריית" הפיצוץ)

מסיכות אב"כ-

http://www.tphoto.co.il/Product.asp?Pid=515161691&Cat2Cat1ID=66&Cat2ID=0&aff=zap

דוקסילין -

ניתן להשיג בבתי המרקחת (דוקסילין היא אנטיביוטיקה רחבת היקף שיעילה נגד נבגי אנטרקס) .

באנטרקס של הריאות ימותו כ- ‎95% מהנדבקים אם לא יקבלו טיפול תוך זמן קצר מרגע ההידבקות.http://www.knesset.gov.il/library/heb/docs/sif001.htm

אם אתה לא מסכים איתי לפחות לגבי הנושא הזה של הצטיידות אישית באמצעים הפשוטים והזולים הללו שנותנים מענה לאיומים,גם אם לא מושלם ,

אז צר לי אבל אתה פשוט אהבל מעופף.

לצערי,עד לרגע זה לא מצאתי לרכישה בשוק החופשי את הדבר שהוא אולי החשוב ביותר -מזרק האטורפין ,(אם וכאשר אני אמצא אותו ,אז אני אעדכן בפוסט זה בהמשך).

אבל עזוב ,ממך אישית ,אני מרים ידיים ,תמשיך לחיות בהכחשה .

מפתה אותי להגיד שכל מי שצוחק ,צוחק אחרון , אבל בסיטואציה הזאת שרוב האנשים דומים כמוך לבהמות בעדר שמובל לשחיטה ,כל מה שנישאר לעשות זה רק לבכות .

מחזק

איזה מסכנים אנחנו , מיגון נגד קסאמים , מנהרות נגד אבנים , גדרות נגד פיגועים , כביש עוקף אם יש בעיה , כאילו שזה מה שיפתור את הבעיות שלנו .

בגולה היינו ובגולה נשארנו , בקיצור יהודונים .

רוצים אחרת ?

תחשבו , ל-ח-ס-ל .

מה הלקח שלי מהשואה ומהגלות ?

הלקח הוא לחסל , כול מי שמאיים עלינו חייב להיות מחוסל , ולשם כך צריך לגייס את כול המוחות היהודיים שמתפארים ביכולות שלהם .

רק אז יכולה להיות לנו מדינה באמת .

חג שמח לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא החזרתי את הערכת מגן שלי. השאירו לי פתק בדלת שהם באו לקחת את הערכת מגן שלי ולא הייתי בבית. הם באמת מצפים למצוא אנשים בבית בבוקר/צהריים באמצע השבוע? גם אם הייתי בבית לא הייתי נותן להם אותה, בלי לקבל ערכת מגן חדשה במקום.

mes1_a.jpg

אני והמסיכת אב"כ שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F16, אתה גורם לי להגיב שוב פעם בדיון המטופש הזה, אבל אני חש צורך לתת תגובה נגדית להיסטריה ולתוקפנות שלך.

מתן אמצעי מיגון בידי האוכלוסיה לא מבטיח שימוש נכון ונבון באמצעים אלו. ייתכן ונעשו תחשיבי סיכון שהראו שהמצאות אמצעים אלו בידי האוכלוסיה באופן קבע גורם יותר נזק מתועלת.

כפי שכבר ציינתי, לנשק כימי יש אפקט מוגבל. תכנס לחדר אטום, תשים מגבת רטובה עם סודה מתחת למשקופים ואתה 99% מוגן. השימוש במסכות ובבמ"פ קריטיים לחייל החשוף בשטח שחוטף פגז VX חמישים מטר מהעמדה שלו. אם המצב עם איראן או עם סוריה ידרדר אני בטוח שיחלקו גם ערכות מגן לאוכלוסיה, כולל מזרקי אטרופין. ד"א, ראיתי שאתה אוסף ציוד ליום הדין, אבל גם אם יהיו לך אמפולות אטרופין בבית (לא בעיה להשיג אולם לא אפרט כאן), אתה תדע מה המינון? תדע אם נתת מספיק? אתה יודע שמינון יתר של אטרופין עלול להרוג? חוץ מזה, אטרופין הוא רק חלק מהטיפול בנפגעי חל"כ, אולי כל אזרח יחזיק בביתו ארון תרופות שלם?

לגבי ביולוגי, תשאיר את הנושא למומחים לדבר. זהו נושא סבוך ומורכב מאין כמוהו. אני עוסק במיקרוביולוגיה כבר שנים ואני אפילו לא עשירית מומחה בתחום. יש מגוון עצום של אמצעי לחימה ביולוגיים, צריך לזהות אותם לפני שמתחילים לתת לכל האוכלוסיה את הטיפול המונע המתאים. נטילה חסרת אחריות של דוקסילין על ידי כלל האוכלוסיה תגרום לנזק נורא. שירותי הבריאות לשע"ח בארץ הם אולי המובילים בעולם, אם יהיה צורך בכך יחלקו אנטיביוטיקה לאוכלוסיה בטווח זמן של שעות.

לגבי עניין הסיווג הבטחוני - זה לא נושא לשיחה, אם יש/היה לך סיווג בטחוני גבוה וככה אתה מתבטא בפורום זה, הסיווג הזה ניתן לך בטעות.

הדיבורים שלך על שימוש בנשק גרעיני מסוכנים. מי בכלל אמר לך שיש לישראל גרעיני? רשמית אין לנו. יתר על כן, הקודם שדיבר בקולי קולות להשתמש בנשק גרעיני טקטי כאמצעי מנע הועף מתפקידו במהרה ובצדק (מקרה גנרל מקארתור 1951). פצצת "נויטרון" היא פצצה גרעינית לכל דבר ועניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש להוסיף לשורה האחרונה שלך.

פצצת נויטרון גרועה הרבה יותר מפצצה גרעינית "רגילה"-

פצצה גרעינית נועדה להשמיד שטח, ומצוינת להרתעה, אפילו אם לא תפוצץ אותה על שטח האויב. זה שעוד איכשהו בצורה מסוימת יש לו תועלת.

פצצת נויטרון היא נוראי ולא אנושי, שכל המטרה שלו, הכל מרגע פיתוחו ועד לסיומו- היא להפסיק חיים. בין אם מדובר בבני אדם, חיות, או צמחים.

זה נכון שבראשים הקרביים הגדולים יותר הפיצוץ חזק יותר משל כל פצצה קונבנציונלית, אבל זה לא קרוב אפילו לפיצוץ פצצה פרימטיבית כמוהצמד שהוטלו על יפן.

כלומר- אם תזרוק אחת כזו בעיר כמו ניו יורק, 90% מהעיר נשארת שלמה, כל מי שנמצא ברדיוס האפקטיבי- מת.

יופי של דרך ליצור עיר רפאים.

גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועם אפילו נירצה פעם להביס את המדינות שמסביב צריך ראש ממשלה השכנזי מי מוצא רוסי אשר עבר מילחמות בעבר ושמרגיש באמת את אהבת הארץ וכאן אני לא צוחק בהקמת המדינה הממשלה איתה כזאת ומה יצא לאט לאט הממשלה עברה ל"מרוקאים" מיצטער אבל מאז הכל רק מידרדר גם במדינה וגם בצבא, מה לעשות אבל זה נכון ההשכנזים מתורבטים "רובם" ורק חלקם חרה ובצד השני כל יוצאי המדינות האחרות כמו "המרוקאים" הם ביכלל לא מתורבטים אולי רק חלק קטן כנ"ל כל שאר העדות וביגלל זה שונאים אותנו בעולם,מגיעים למדינה מסויימת מחתתים בביצים, הולכים בבגדים מסריחים, התנהגות לא נהוטה, תמיד עצבניים. נו ומה אתם רוצים שיתיחסו אליכם טוב :silly: עד שזה לא יפסק ועד שהערסים יפסיקו להתפשת לא תיהיה כאן מדינה נורמלית שער העולם לא יפסיק את היחס הזה כלפינו. תחשבו טוב טוב על מה שאמרתי כאן ורק אז תענו בלי כל החרטה ברטה שלכם :cool2:

חשבתי על זה טוב טוב כמו שביקשת.

הגעתי למסקנה שאתה אידיוט ומטומטם ואתה לא צריך להסתובב בפורום הזה.

הורחקת לצמיתות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש להוסיף לשורה האחרונה שלך.

פצצת נויטרון גרועה הרבה יותר מפצצה גרעינית "רגילה"-

פצצה גרעינית נועדה להשמיד שטח, ומצוינת להרתעה, אפילו אם לא תפוצץ אותה על שטח האויב. זה שעוד איכשהו בצורה מסוימת יש לו תועלת.

פצצת נויטרון היא נוראי ולא אנושי, שכל המטרה שלו, הכל מרגע פיתוחו ועד לסיומו- היא להפסיק חיים. בין אם מדובר בבני אדם, חיות, או צמחים.

זה נכון שבראשים הקרביים הגדולים יותר הפיצוץ חזק יותר משל כל פצצה קונבנציונלית, אבל זה לא קרוב אפילו לפיצוץ פצצה פרימטיבית כמוהצמד שהוטלו על יפן.

כלומר- אם תזרוק אחת כזו בעיר כמו ניו יורק, 90% מהעיר נשארת שלמה, כל מי שנמצא ברדיוס האפקטיבי- מת.

יופי של דרך ליצור עיר רפאים.

גועל נפש.

"פצצת נויטרון הרבה יותר גרועה מפצצה גרעינית רגילה"?

"פצצת נויטרון היא נוראי ולא אנושי" - פצצה גרעינית רגילה לא?

"פצצה גרעינית נועדה להשמיד שטח, ופצצת נויטרון נועדה להפסיק חיים" - אני מניח שאם תפוצץ פצצה גרעינית בניו-יורק אז אתה תשמיד את העיר, אבל כל התושבים ישארו בחיים.

:screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורחקת לצמיתות.

fuckin A!

"פצצת נויטרון הרבה יותר גרועה מפצצה גרעינית רגילה"?

"פצצת נויטרון היא נוראי ולא אנושי" - פצצה גרעינית רגילה לא?

"פצצה גרעינית נועדה להשמיד שטח, ופצצת נויטרון נועדה להפסיק חיים" - אני מניח שאם תפוצץ פצצה גרעינית בניו-יורק אז אתה תשמיד את העיר, אבל כל התושבים ישארו בחיים.

:screwy:

אפילו יחסית ללוחמה לא קונבנציונאלית פצצת ניוטרון זה מכה מתחת לחגורה, תבין שהיא נועדה לדבר אחד בלבד, רצח וגניבה ברמת המדינה

הפצצה פותחה בסוף שנות ה 50 ע"י ארה"ב בתור שלא נועד למאזן האימה ולא נועד להרתעה, הם היו בטוחים שעד אמצע שנות ה 70 הולכת להיות מלחמה

הם אמרו לעצמם למה שנשמיד את כל מה שהרוסים בנו?

הקונספט פשוט, אתה משמיד כל יצור חי (כולל מיקרו אורגניזמים!) ברדיוס של עשרות קילומטרים (בפצצות החזקות),כעבור 10-20 שנים אתה שולח צוותי טיהור ויש לך ערים, מפעלי תעשיה, שדות תעופה, נמלים ימים

זוכר ברדאלרט היית שולח מהנדס כדי לגנוב בנין? כדי לגנוב מדינה אתה צריך מספיק פצצות ניוטרון. זה לא מוסרי אפילו יחסית לקטגוריית הנשקים בהם הוא נמצא.

מחזק

איזה מסכנים אנחנו , מיגון נגד קסאמים , מנהרות נגד אבנים , גדרות נגד פיגועים , כביש עוקף אם יש בעיה , כאילו שזה מה שיפתור את הבעיות שלנו .

בגולה היינו ובגולה נשארנו , בקיצור יהודונים .

רוצים אחרת ?

תחשבו , ל-ח-ס-ל .

מה הלקח שלי מהשואה ומהגלות ?

הלקח הוא לחסל , כול מי שמאיים עלינו חייב להיות מחוסל , ולשם כך צריך לגייס את כול המוחות היהודיים שמתפארים ביכולות שלהם .

רק אז יכולה להיות לנו מדינה באמת .

חג שמח לכולם

הלקח שאתה אמור לקבל מהשואה זה קדושת החיים באשר הם!

תגיד לי אתה נורמאלי? הלקח שקיבלת מהשואה זה לחסל?

אח"כ אתה רוצה להגיד לי שאתה עליון איכשהו על אותו חיזבלון?

הלקח הוא לקדש את החיים ולשאוף תמיד לשלום.

חבל מאד שבבתי הספר לא מלמדים את הדברים שבאמת חשובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורחקת לצמיתות.

:hizuk:

אהבתי ,קבל- :beerchug:

רק על שגיאות הכתיב והניסוח מגיע לו- :behead:

אני בעצמי רחוק מאוד משלמות (נו,טוב תסלחו לי אני לא יליד הארץ ) ,אבל מה הבעיה אנשים להשתמש באיזה שהיא גרסא ישנה של word

עם תיקון אוטומטי של שגיאות כתיב .

יש גם אופצייה חינמית למהדרין של :OPEN .

http://www.openoffice.org.il/

אף אחד לא מצפה מכם לדקדוק מושלם ולרמת ניסוח של עמוס עוז ,אבל ראבק לכל דבר יש גבול ואם אתם לא עושים מאמץ מינימאלי

לכבד את מי שקורא את התגובות שלכם ,אז ממש אין סיבה שאנחנו נכבד אותכם .

(ואם כבר אז למה לעזאזל word מסמן לי שהמילה " אותכם" במשפט הקודם היא שגיאה ולא מציע לי תחליף יותר מתקבל על הדעת ?

בסוף "ירד לי האסימון" שהמילה הנכונה היא "אתכם",השאלה מדוע word לא מציע זאת שהרי מדובר בעניין אלמנטארי ובשגיאה נפוצה מאוד? )

תמונה למטה :

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפילו יחסית ללוחמה לא קונבנציונאלית פצצת ניוטרון זה מכה מתחת לחגורה, תבין שהיא נועדה לדבר אחד בלבד, רצח וגניבה ברמת המדינה

הפצצה פותחה בסוף שנות ה 50 ע"י ארה"ב בתור שלא נועד למאזן האימה ולא נועד להרתעה, הם היו בטוחים שעד אמצע שנות ה 70 הולכת להיות מלחמה

הם אמרו לעצמם למה שנשמיד את כל מה שהרוסים בנו?

הקונספט פשוט, אתה משמיד כל יצור חי (כולל מיקרו אורגניזמים!) ברדיוס של עשרות קילומטרים (בפצצות החזקות),כעבור 10-20 שנים אתה שולח צוותי טיהור ויש לך ערים, מפעלי תעשיה, שדות תעופה, נמלים ימים

זוכר ברדאלרט היית שולח מהנדס כדי לגנוב בנין? כדי לגנוב מדינה אתה צריך מספיק פצצות ניוטרון. זה לא מוסרי אפילו יחסית לקטגוריית הנשקים בהם הוא נמצא.

אאל"ט, אז פצצת נויטרון מקרינה קרינה מאוד חזקה שמתפוגגת אחרי זמן קצר, ככה שלא צריך לחכות 10-20 שנה, אלא רק ימים או משהו כזה.

אני לא מבין מה לא מוסרי בזה, בהשוואה לפצצה גרעינית רגילה. :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אאל"ט, אז פצצת נויטרון מקרינה קרינה מאוד חזקה שמתפוגגת אחרי זמן קצר, ככה שלא צריך לחכות 10-20 שנה, אלא רק ימים או משהו כזה.

אני לא מבין מה לא מוסרי בזה, בהשוואה לפצצה גרעינית רגילה. :nixweiss:

נכון ,ניתן להיכנס לטנק שצוותו חוסל באמצעות פצצת נויטרון כעבור יומיים.(רק חובה להצטייד באטבי כביסה עבור האף,

מפני שצחנת הגופות אחרי 48 שעות זה דבר שאי אפשר אפילו להתחיל לתאר במילים למי שלא חווה זאת אישית ).

אני מתנגד באופן מוחלט לשימוש בפצצות אטום רגילות ולנשק ביולוגי כמו אנטרקס משום שבשני המקרים האדמה נשארת אחר-כך מזוהמת

למשך שנים ארוכות בנשורת רדיו-אקטיבית ובנבגי אנטרקס .

זהו פשע נגד הדורות הבאים ונגד אימא אדמה.

אני דווקא תומך "נלהב " (עד כמה שאפשר להשתמש במילה "נילהב" בהקשר לנושא המבחיל הזה) בשימוש נגד האויב בפצצות נויטרון

ובסוגים מסוימים של חל"כ שמתפרקים כעבור זמן קצר יחסית עקב החשיפה לקרינה האולטרה סגולית של השמש כמו שקורה עם כל אותם

ריסוסים נגד מזיקים בחקלאות.

בתור אחד שחטף כדור בלבנון (עוד 2 סנטימטר למעלה ממקום הפגיעה ולא הייתי מסוגל יותר לעולם לכופף בכלל את הברך ) אני ממש לא מבין

מה לא הומאני בשימוש נגד האוייב בגז עצבים\פצצת נויטרון .

האם אתם חושבים שמוקש נעל שכורת לך את הרגל מעל הברך והופך אותך נכה לכל החיים ,זה הומאני ?

האם אתם חושבים שכדור קלאץ שפוגע לך בביצים \באיבר המין,ומפזר אותם על כל פני השטח והופך אותך בחלקיק השנייה

לאימפוטנט ולמסורס ,זה הומאני ?

האם אתם חושבים שמטול RPG שפוגע ב-ג'יפ המר (hummer ) \טנק \עמדה ושורף את הצוות למוות זוועתי או "במקרה הטוב "

גורם להם לכוויות ולכאבים איומים שמחייבות אותם לחיות עם מזגן עובד לכל החיים לכל החיים ,זה הומאני ?

אניחלק(ותודה לאל שרק חלק)מהמקרים הללו שתיארתי כאן,ראיתי ,חוויתי,הרחתי והם רודפים אותי בשעות הקטנות של הלילה ומפריעים לי לישון ,

אז אל תעיזו להגיד לי שיש נשקים שהם יותר הומאניים מאחרים, מפני שאין דבר כזה וכל אחד מהם הוא זוועתי בפני עצמו.

אגב את נכי צה"ל הללו שנפגעו כתוצאה מאותם כלי הומאניים כביכול , אני רואה בבית הלוחם פעמיים בשבוע ותתפלאו

אבל ההדבר שהכי מפריע להם זה לא הצלקות ,המוגבלות,הכאבים והנכות שהופכת אותם לתלויים באחרים ,אלא דווקא העובדה שלגבי חלק גדול מהם ,

אף אישה נורמאלית לא תסתכל עליהם לעולם בתור אובייקט מיני ואין שום השפלה גדולה יותר עבור גבר ושום פיצוי כספי או אחר, יכול לכפר על כך .

אני משוכנע שביקור של 15 דקות באחד מבתי הלוחם בארץ יוציא לכם מהראש את התפיסה המעוותת שיש בכלל דבר כזה שניקרא הומאני .

לטעמי החלוקה המלאכותית הזאת שבין עורף לחזית היא פשוט מאוד לא מקובלת ואבסורדית לחלוטין .

לא יתכן שאני אסכן את חיי במארבים בשעה שבתל אביב יחגגו כאילו לא קורה דבר .

אני לא חושב שדם של ילד בן 18 שנישלח לשדה הקרב הוא פחות אדום משל אותו ילד בן 17 או בן 3 או של אותה פמיניסטית

שדורשת שיווין אבל משתחררת מהצבא באמצעות נישואים פיקטיביים (ראו מקרה בר -רפאלי )או של דתייה \בן ישיבה שמתחמקים מהצבא

בטענה האיווילית והמופרכת של "תורתם אמונתם "(שדרך אגב אין לה שום זכר בתנ"ך או בהיסטוריה המקראית של עם ישראל

ומן הראוי היה להכניס את כולם לכלא לפחות ל-6 שנים ).

בכלל מרגיז אותי מאוד שלמרות שחלק מהיחידות הקרביות נפתחו בפני הנשים ואין שום מניעה שבחורה לא תשרת בתפקידים קרביים ,

עדיין כמעט כולן עושות תפקידים משרדיים .

הן נלחמו לשרת כטייסות אולם לא שמעתי מעולם על בחורה שנלחמה לשרת בתפקידים שעלולים לפגוע בציפוי הלכה על הציפורניים שלהן..

אני טוען שאם מלחמה אז עד הסוף , בלי לרחם על האויב ובלי לשים קצוץ על או"ם שמום .

פשוט להשמיד את האויב בכל האמצעים העומדים לרשותנו ואשר לא מזהמים באופן קבוע את האדמה ושלא מסכנים את כוחותינו ואת האוכלוסייה

שלנו בנשורת רדיו-אקטיבית .(אני מדגיש שאני מדבר על מצב של מלחמה כוללת שבה עצם קיומנו נימצא בסכנה ואין לנו שום ברירה אחרת ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...