לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי

f16

Recommended Posts

הערה :הכותב שירת בלבנון וברמת הגולן ומודע היטב ל-סד"כ הסורי.

לפני כשנתיים לקחו מהאזרחים בטענה שקרית של "רענון " את האמצעים המינימאליים להגנתם מפני נשק כימי וביולוגי .

אחרי שהושלם מבצע איסוף ערכות המגן התברר שלפיקוד העורף לא הייתה שום כוונה "לרענן אותם " ולהחזירם לאוכלוסייה .

לפני כשנה הופצץ הכור הגרעיני הסורי אולם לא קדמה לו כל אספקת ערכות מגן לציבור.

הפצצת הכור הגרעיני הסורי תוך כדי השארת אוכלוסיית חשופה לחלוטין למאות אלפי טילים סורים שחלק גדול מהם ,הינם כבדים מדויקים ו ונושאי נשק ביולוגי וכימי הייתה פשוט מעשה מטורף והפקרות מוחלטת של אולמרט והמטכ"ל .

מי שחושב שמכה רקטית סורית על דומה למתקפה של החיזבאללה , פשוט חי באשליות .

לסורים יש מערך רקטי צבאי מלא של רקטות כבדות שיכולות לשאת ראשים קרבים במשקל הקרוב לטונה ושמאופיינים בדיוק שנע בין כמה מטרים לטילים היותר חדשים לבין דיוק של עשרות מטרים לטילים היותר ישנים, ומבחינת הטווח אין להם שום בעיה לפגוע בכל נקודה בארץ ,בכל ישוב ובכל בסיס .

אי אפשר להשוות זאת בכלל "לרמזורים המעופפים" והעלובים של החמאס או לקטיושות מימי מלחמת העולם השנייה של החיזבאלה שברובם המוחלט יכולים לשאת בממוצע כ-15 קילוגרם לטווח של כ-20 -30 קילומטר עם יכולת כיוון מגוחכת ומוגבלת מאוד .

מה שמדאיג במיוחד היא העובדה שחלק ניכר מהטילים הסוריים מונעים בדלק מוצק שמאפשר

לשגר אותם כמעט באופן מיידי מה שמקטין מאוד את הסיכוי לפגוע בהם מהאוויר

כמו בטילים ששוגרו לעבר בזמן מלחמת המפרץ הראשונה ושהיה צורך לתדלק אותם לפני השיגור.

כל מי שסבור שמערך טילי החץ מסוגל להתמודד עם אלפי טילים שמשוגרים בו זמנית מטווחים קצרים יחסית פשוט לא יודע מה הוא סח.

הפצצת הכור הסורי ללא חלוקה של ערכות המגן היה פשוט משחק ציני ,מרושע ואכזרי עם החיים שלנו ברולטה רוסית מטורללת מבית היוצר של אולמרט .

אגב ,מבחינת הזוית האישית :

בעת המבצע לאיסוף ערכות מגן דפקו לי על הדלת וביקשו לקחת את ערכת המגן .

אמרתי להם אין בעיה אם אתם רוצים להחליף , אז בכיף , אבל קודם כל תביאו לי את הערכה החדשה ואז אני אמסור לכם את הערכה הישנה .

אחרי שנעניתי שאין ברשותם ערכה חדשה ,אמרתי להם שהדרך היחידה שהם ייקחו ממני את הערכה זה אם הם יבואו עם צו שופט וגם אז הם יזדקקו לשוטרים וצוות כיבוי אש (לפרוץ את הדלת )..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שמע אתה צודק ותוסיף לזה את אירן והמצב הכלכלי הקשה שנוצר עכשיו ולך תדע מה יהיה....

לגבי ערכות המגן זה פשוט היה ועדיין הפקרות של הממשלה אבל נראה שלאף אחד לא איכפת לא לממשלה ולא לחלק גדול מהאוכלוסיה

העיקר מדברים על להפציץ את הכור באירן....

לגבי מערכת החץ: כל המערכת מאוד יקרה והיא שימושית להגנה על מקומות אסטרטגים (מן הסתם לא אוכלוסיה)

וכמו שאמרת אין סיכוי שהמערכת תתמוד עם הטילים הסורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מי שסבור שמערך טילי החץ מסוגל להתמודד עם אלפי טילים שמשוגרים בו זמנית מטווחים קצרים יחסית פשוט לא יודע מה הוא סח.

כל מי שחושב שסוריה הייתה מגיבה צבאית (ועוד בנשק בלתי קונבנציונאלי..חחח...) על הפצצת הכור פשוט לא יודע מה הוא סח.

אתה חי בסרטים קשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כל מי שחושב שסוריה הייתה מגיבה צבאית (ועוד בנשק בלתי קונבנציונאלי..חחח...) על הפצצת הכור פשוט לא יודע מה הוא סח.

אתה חי בסרטים קשים."

הוא לא חיי בסרטים בכלל השאלה בכלל האם לסורים יש נשק כזה בכלל? ואם כן? ואם היא כן תגיב? מה שהוא טוען שאפילו את ההגנה המינמלית מפני נשק בלתי קונבנציונאלי לקחו ותחשוב גם על האירנים אולי אין להם כימי/ביולוגי אבל טילים בהחלט יש להם...

אי אפשר להשוות זאת בכלל "לרמזורים המעופפים" והעלובים של החמאס או לקטיושות מימי מלחמת העולם השנייה של החיזבאלה שברובם המוחלט יכולים לשאת בממוצע כ-15 קילוגרם לטווח של כ-20 -30 קילומטר עם יכולת כיוון מגוחכת ומוגבלת מאוד .

מה שמדאיג במיוחד היא העובדה שחלק ניכר מהטילים הסוריים מונעים בדלק מוצק שמאפשר

לשגר אותם כמעט באופן מיידי מה שמקטין מאוד את הסיכוי לפגוע בהם מהאוויר

כמו בטילים ששוגרו לעבר בזמן מלחמת המפרץ הראשונה ושהיה צורך לתדלק אותם לפני השיגור.

הפצצת הכור הסורי ללא חלוקה של ערכות המגן היה פשוט משחק ציני ,מרושע ואכזרי עם החיים שלנו ברולטה רוסית מטורללת מבית היוצר של אולמרט .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכוי שסוריה הייתה מגיבה בנשק בלתי קונבציונאלי (שיש לה, וזו עובדה ידועה) על תקיפת הכור קטן יותר מהסיכוי שהיא הייתה מחליטה להשתמש בנשק הזה נגדנו בוקר בהיר אחד ללא שום פרובוקציה.

או שאתם ילדים ולא מבינים את המשמעות של גילוי כור גרעיני בסוריה או שאתם אכן חיים בסרטים קשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיכוי שסוריה הייתה מגיבה בנשק בלתי קונבציונאלי (שיש לה, וזו עובדה ידועה) על תקיפת הכור קטן יותר מהסיכוי שהיא הייתה מחליטה להשתמש בנשק הזה נגדנו בוקר בהיר אחד ללא שום פרובוקציה.

או שאתם ילדים ולא מבינים את המשמעות של גילוי כור גרעיני בסוריה או שאתם אכן חיים בסרטים קשים...

צודק מאודד

ובכלל יש לי להגיד

אל תחשבו שישי לנו מדינה כזאת טובה

אומנם היא מסריחה והכול מה מסריח

אפילו המחירים של המחשביפ יקרים

אבל זה לא קשור

מה שאני רוצה להגיד זה שגם אחמניג'אד וגם סוריה וגם לבנון וכולם יודעיםםםםםםם

שיש לנו אטום

ולחא כדאי!

לא כדאי להם להתחיל עם זה

כי תהייה מלחמת עולם

הם יתחילו אנחנו נחזיר אמריקה תתערב יהיה פה קרחנה בעולם

אז אל תחשבו שלזרוק אטום זה כמו ללחוץ על 9 מ''מ

עושים פיגועים אבל אין להם ביציםםםםםםםםם

לעשות מעבר לזה <::D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק מאודד

ובכלל יש לי להגיד

אל תחשבו שישי לנו מדינה כזאת טובה

אומנם היא מסריחה והכול מה מסריח

אפילו המחירים של המחשביפ יקרים

אבל זה לא קשור

מה שאני רוצה להגיד זה שגם אחמניג'אד וגם סוריה וגם לבנון וכולם יודעיםםםםםםם

שיש לנו אטום

ולחא כדאי!

לא כדאי להם להתחיל עם זה

כי תהייה מלחמת עולם

הם יתחילו אנחנו נחזיר אמריקה תתערב יהיה פה קרחנה בעולם

אז אל תחשבו שלזרוק אטום זה כמו ללחוץ על 9 מ''מ

עושים פיגועים אבל אין להם ביציםםםםםםםםם

לעשות מעבר לזה <::D

בנאדם אתה חיי בסרט יותר גרוע. מאיפו לך לדעת מה יש לישראל, כולם מדברים על זה אבל אף אחד לא יודע מה באמת יש לנו,וגם אלו שיודעים לא יגלו לא לך ולא לי,סתם אתם מזיינים בשכל. אפילו עם תיהיה מיתקפה על לא ישלכו פצצת אטום פיצית כי זה "אסור" ולא ניראה לי שמישהו מי הממונים על זה ירצו אחרי זה לשאת בתוצאות,והרצות הברית לא כל כך יתערבו בזה כי במלחמה הקודמת בישנו תיצמינו ואותם שלא נדבר על האוניה הסופר חדישה שהפציצו עם משגר RPG מיסכן :kopfpatsch: אתם פשוט כולכם חיים בסרט רע מאוד ואומרים מה שניראה לכם בלי להסתכל על מה שיש. ועם אפילו נירצה פעם להביס את המדינות שמסביב צריך ראש ממשלה השכנזי מי מוצא רוסי אשר עבר מילחמות בעבר ושמרגיש באמת את אהבת הארץ וכאן אני לא צוחק בהקמת המדינה הממשלה איתה כזאת ומה יצא לאט לאט הממשלה עברה ל"מרוקאים" מיצטער אבל מאז הכל רק מידרדר גם במדינה וגם בצבא, מה לעשות אבל זה נכון ההשכנזים מתורבטים "רובם" ורק חלקם חרה ובצד השני כל יוצאי המדינות האחרות כמו "המרוקאים" הם ביכלל לא מתורבטים אולי רק חלק קטן כנ"ל כל שאר העדות וביגלל זה שונאים אותנו בעולם,מגיעים למדינה מסויימת מחתתים בביצים, הולכים בבגדים מסריחים, התנהגות לא נהוטה, תמיד עצבניים. נו ומה אתם רוצים שיתיחסו אליכם טוב :silly: עד שזה לא יפסק ועד שהערסים יפסיקו להתפשת לא תיהיה כאן מדינה נורמלית שער העולם לא יפסיק את היחס הזה כלפינו. תחשבו טוב טוב על מה שאמרתי כאן ורק אז תענו בלי כל החרטה ברטה שלכם :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנאדם אתה חיי בסרט יותר גרוע. מאיפו לך לדעת מה יש לישראל, כולם מדברים על זה אבל אף אחד לא יודע מה באמת יש לנו,וגם אלו שיודעים לא יגלו לא לך ולא לי,סתם אתם מזיינים בשכל. אפילו עם תיהיה מיתקפה על לא ישלכו פצצת אטום פיצית כי זה "אסור" ולא ניראה לי שמישהו מי הממונים על זה ירצו אחרי זה לשאת בתוצאות,והרצות הברית לא כל כך יתערבו בזה כי במלחמה הקודמת בישנו תיצמינו ואותם שלא נדבר על האוניה הסופר חדישה שהפציצו עם משגר RPG מיסכן :kopfpatsch: אתם פשוט כולכם חיים בסרט רע מאוד ואומרים מה שניראה לכם בלי להסתכל על מה שיש. ועם אפילו נירצה פעם להביס את המדינות שמסביב צריך ראש ממשלה השכנזי מי מוצא רוסי אשר עבר מילחמות בעבר ושמרגיש באמת את אהבת הארץ וכאן אני לא צוחק בהקמת המדינה הממשלה איתה כזאת ומה יצא לאט לאט הממשלה עברה ל"מרוקאים" מיצטער אבל מאז הכל רק מידרדר גם במדינה וגם בצבא, מה לעשות אבל זה נכון ההשכנזים מתורבטים "רובם" ורק חלקם חרה ובצד השני כל יוצאי המדינות האחרות כמו "המרוקאים" הם ביכלל לא מתורבטים אולי רק חלק קטן כנ"ל כל שאר העדות וביגלל זה שונאים אותנו בעולם,מגיעים למדינה מסויימת מחתתים בביצים, הולכים בבגדים מסריחים, התנהגות לא נהוטה, תמיד עצבניים. נו ומה אתם רוצים שיתיחסו אליכם טוב :silly: עד שזה לא יפסק ועד שהערסים יפסיקו להתפשת לא תיהיה כאן מדינה נורמלית שער העולם לא יפסיק את היחס הזה כלפינו. תחשבו טוב טוב על מה שאמרתי כאן ורק אז תענו בלי כל החרטה ברטה שלכם :cool2:

1- "משגר RPG מסכן"? סלח לי, קשה לי להעביר את ההערה המפגרת הזו על סדר היום, הנה "משגר ה RPG" ה "מסכן" שפגע באח"י חנית:

http://en.wikipedia.org/wiki/Silkworm_missile

2- אתה גזען שפולט שטויות מדהימות בקצב, ולפני שאתה טורח לתת לנו דעה "מלומדת" כזו, תוודא שאתה יודע בכלל לאיית. Enjoy your ban

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...