לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי

f16

Recommended Posts

בנאדם אתה חיי בסרט יותר גרוע. מאיפו לך לדעת מה יש לישראל, כולם מדברים על זה אבל אף אחד לא יודע מה באמת יש לנו,וגם אלו שיודעים לא יגלו לא לך ולא לי,סתם אתם מזיינים בשכל. אפילו עם תיהיה מיתקפה על לא ישלכו פצצת אטום פיצית כי זה "אסור" ולא ניראה לי שמישהו מי הממונים על זה ירצו אחרי זה לשאת בתוצאות,והרצות הברית לא כל כך יתערבו בזה כי במלחמה הקודמת בישנו תיצמינו ואותם שלא נדבר על האוניה הסופר חדישה שהפציצו עם משגר RPG מיסכן :kopfpatsch: אתם פשוט כולכם חיים בסרט רע מאוד ואומרים מה שניראה לכם בלי להסתכל על מה שיש. ועם אפילו נירצה פעם להביס את המדינות שמסביב צריך ראש ממשלה השכנזי מי מוצא רוסי אשר עבר מילחמות בעבר ושמרגיש באמת את אהבת הארץ וכאן אני לא צוחק בהקמת המדינה הממשלה איתה כזאת ומה יצא לאט לאט הממשלה עברה ל"מרוקאים" מיצטער אבל מאז הכל רק מידרדר גם במדינה וגם בצבא, מה לעשות אבל זה נכון ההשכנזים מתורבטים "רובם" ורק חלקם חרה ובצד השני כל יוצאי המדינות האחרות כמו "המרוקאים" הם ביכלל לא מתורבטים אולי רק חלק קטן כנ"ל כל שאר העדות וביגלל זה שונאים אותנו בעולם,מגיעים למדינה מסויימת מחתתים בביצים, הולכים בבגדים מסריחים, התנהגות לא נהוטה, תמיד עצבניים. נו ומה אתם רוצים שיתיחסו אליכם טוב :silly: עד שזה לא יפסק ועד שהערסים יפסיקו להתפשת לא תיהיה כאן מדינה נורמלית שער העולם לא יפסיק את היחס הזה כלפינו. תחשבו טוב טוב על מה שאמרתי כאן ורק אז תענו בלי כל החרטה ברטה שלכם :cool2:

רגע רגע רגע אני רוצה להבין

אריאל שרון

אהוד אולמרט

לא נראה לי שהם מרוקאים והם הראשי ממשלה הכי עדכניים שלנו אז די לדבר שטויות ועכשיו אני לא מדבר סתם בדרך כלל אני לא גזען אבל שגזענים כלפי אני מחזיר אני אישית לא ראיתי רוסי אחד אפילו לא אחד! שהוא בן אדם מתורבת ומשכיל הרוסי ברמה הכי גבוה שראיתי זה תכנאי מחשבים ואחרי זה יש מתקין של מאבטח בסופר קופאית מנקה רחוב וכו'

אז CUT THE BULLSHIT כי אני מרוקאי ועיראקי ואני חושב שאני מתורבת הרבה יותר מהרוסים שמשתכרים כל החיים שלהם ומעשנים סמים כמו גועל נפש ואני יחסית אליהם סיימתי עם בגרות מלאה ועכשיו אני לומד לתואר ראשון במחשבים ואל תשאל אין איתי בלימודים אפילו לא רוסי אחד ! אז מה לאן כל הגאונים שלך נעלמו ? מה עכשיו הם עושים את התואר השני שלהם נכון? או שהם סיימו כבר את הלימודים והם פותחים חברות ענקיות של הכשרת מאבטחים ?

די לזיין בשכל כי נמאס לי לשמוע הערות גזעניות על מרוקאים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה אתה אומר אולי תישאל תהורים שלך במה הם עסקו בילדותם כמובן עישון סמים,וגם רוסים שמשתכרים ומה אתה רוצה להגיד שכל שאר העדות בארץ לא נוגעות באלכוהול BULL SHIT. ואני לא גיזען פשוט אתם מסתכלים מי הצד שלכם ולא מבינים תצד שלי אני אולי כזה כי בשנות ה90 שמעתי רק הערות מי אנשים כמוכם,וגם שרון פשוט היה פחדן שגנב כסף ואולמרט חבר מפיה שביכלל לא קשור לממשלה ולפוליטיקה,בקשר לטיל הזה הוא לא ממש שונה מי RPG פשוט מפותח יותר ובכל זאת עם כל החידוש שהיה בספינה הטיל הזה פיצץ לה תצורה מה אפשר להגיד חוץ מי חיל הים צריכים לעבוד על ההסטרטגיות שלהם ואז אולי יהיה בסדר :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פו למישו משו נגד רוסים?

זה שהרוסים הכי מתורבתים שראיתה זה מנקות וטכנאים זה בגלל שבארץ לא שמים כלום על התעודות שיצאו ברוסייה וזה שבארץ 80 אחוז ממקומות העבודה הולכים נטו לפי פרוטקצייה...

ובקשר למה שאמרו פה על מרוקאים וכו'...

תראו עם או עדה או לאום זה ביומסה (דבר חיי) ולכל גוף חיי יש צרכים והפרשות למיניהן... ובעולם יש באלנס אז עם שיש לו הרבה אנשים רעים יהיה לו קצת אנשים טובים אבל הם יהייו ממש טובים ועם שיש לו הרבה אנשים טובים יהיה לו קצת אנשים רעים אבל אותם אנשים רעים יהיו החרות שבחרות.

מקרה א מתאר את הארץ

מקרה ב מתאר את הערבים הערבי המצוי הוא אדם משכיל אבל החרות שבחרות השיגו משרות גבוהות לכן יש לנו איתם בעיות....

ובחזרה לנושא

כל עוד לסורייה יש כסף ורוסייה מעונינת בו יש לנו ממה לחשוש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו, חלאס עם הגזענות המסריחה הזאת משני הצדדים

לכל עדה יש את הבררה ואת החבר'ה הטובים הגיע כבר הזמן שכולם יבינו את זה, כולנו ישראלים, כולנו בבוץ הזה ביחד הגיע הזמן שדבילים יפסיקו להסתכל על ארץ המוצא כאינדיקציה לאופי ותכונות אנושיות.

דבר שני, ארתור אתה אידיוט ברמה משל עצמך.

דבר ראשון הדמיון בין ה C802 שפגע ב אח"י אילת לRPG הוא בערך הדמיון שיש בין חושה בחופי סיני למגדלי עזריאלי.

עזוב את העובדה שהרש"ק עצום בהשוואה לRPG ואת העובדה שהטווח שלו בכ400 מ RPG יש לך מושג לאיזו רמת תחכום צריך להגיע כדי לפתח מנגנון הנחיה לטיל יבשה-ים כדי שישאר בגובה 20 מטר מעל תוואי הים לאורך כל הטיסה שלו?!

קצת יותר מתוחכם זה ההבדל בין RPG לסאגר. כאן אנחנו מדברים על הבדל של שמים וארץ.

ועכשיו בנימה קצת יותר אישית.

יא חתיכת אפס, למה נראה לך שהרווחת איכשהו את הזכות לשפוט מישהו?

גם אני עליתי בתחילת שנות ה 90, וכן שמעתי את כל הקללות ותאמין לי שאכלתי מכות כמעט כל יום ואל תחשב שרק אתה מסכן ואכלת חרא אבל אתה מיוחד ואתה יותר טוב מכולם. כמוך יש אלפים. במקום לחפש את מי להאשים בדברים שמציקים לי הלכתי ושיניתי אותם. למדתי את השפה לדוגמא. למדתי לא להדביק לאנשים סטריאוטיפים. למדתי לכבד אנשים, לא משנה מי הם כמה הם טיפשים/בורים/לא מפותחים בעייני, אנשים כמוך ולא משנה מאיזו עדה הם גורמים לי לחלחלה.

במקום להאשים את כולם תלמד ע ב ר י ת. במקום להגיד לחיל הים שילמד אסטרטגיות, אם אתה חושב שאתה יודע יותר טוב ממי שעומד כרגע בפיקוד, תתגיס, תתקדם במעלה שרשרת הפיקוד ותשנה דברים. הכי פשוט זה להתחבר לפורום ולהתחיל לזיין בשכל על כולם הרבה יותר קשה זה להגיד וואלה אולי אני לא בסדר פה ואולי אני צריך להחליק איזו פינה שם.

ומידנייט,

משהו קטן בשבילך...

כאשר בנאדם מגיע למקום חדש, הוא צריך להתקיים במידה ויש לו מוסר עבודה בסיסי הוא לא נשאר מובטל.

אני אתן לך דוגמא אישית. אמא שלי בעלת תואר שני בכימיה, הייתה מנהלת מעבדה במפעל שהתפוקה היומית שלו הייתה כ 5000 טון. כאשר הגענו לארץ היא ידעה שהיא חייבת ללכת לעבוד אז היא הלכה לעבוד בניקיון, כי זה מה שהיה זמין.

אתה גזען לא פחות ממנו, סתם מנסה ליפיף את המילים שלך.

לא קיים דבר כזה בדרך כלל לא גזען. גזען הוא מי שמחזיק בדעות גזעניות.

אתה גזען. פשוט חוץ מהעובדה שאתה גזען אתה גם צבוע ובוחר שלא להראות את זה כלפי חוץ. העובדה שאתה חושב כך עושה אותך גזען, מה אתה מבטא כלפי חוץ זה רק האיך אתה בוחר להציג את עצמך.

אתה גרוע לא פחות מהבחור שאתה מגיב לו... וכן לפני שתנסה הפנות את המשפט הזה כנגדי, יש סיכוי טוב שאני גרוע משניכם יחד, זה משהו שמאד יכול להיות.

יש הרבה מאבטחים/מנקים/סניטרים/קופאים רוסים בגלל סיבה נורא פשוטה, כאשר יש לך אחריות כלפי המשפחה שלך אתה מפרנס אותם ואתה לא בוחל בעבודות, הכי קל זשה לשבת בבית ולחתום אבטלה אבל בנאדם שהתרגל לקבל דברים ביושר ובנאדם שלא הורגל בבטלנות יטפס על קירות תוך שבועיים.

וסוד קטן... לא קיים תואר ראשון במחשבים בדיוק כמו שלא קיים תואר ראשון בבמבה, קיימים תארים ספציפיים לתחומים בהם אתה עוסק, לפני שאתה מתחיל לנסות לחרטט אנשים כדי שיתפסו ממך, תנסה לחשוב רגע מה אתה מחרטט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל עדה יש את הבררה ואת החבר'ה הטובים הגיע כבר הזמן שכולם יבינו את זה, כולנו ישראלים, כולנו בבוץ הזה ביחד הגיע הזמן שדבילים יפסיקו להסתכל על ארץ המוצא כאינדיקציה לאופי ותכונות אנושיות.

דבר ראשון הדמיון בין ה C802 שפגע ב אח"י אילת לRPG הוא בערך הדמיון שיש בין חושה בחופי סיני למגדלי עזריאלי.

עזוב את העובדה שהרש"ק עצום בהשוואה לRPG ואת העובדה שהטווח שלו בכ400 מ RPG יש לך מושג לאיזו רמת תחכום צריך להגיע כדי לפתח מנגנון הנחיה לטיל יבשה-ים כדי שישאר בגובה 20 מטר מעל תוואי הים לאורך כל הטיסה שלו?!

גם אני עליתי בתחילת שנות ה 90, וכן שמעתי את כל הקללות ותאמין לי שאכלתי מכות כמעט כל יום ואל תחשב שרק אתה מסכן ואכלת חרא אבל אתה מיוחד ואתה יותר טוב מכולם. כמוך יש אלפים. במקום לחפש את מי להאשים בדברים שמציקים לי הלכתי ושיניתי אותם. למדתי את השפה לדוגמא. למדתי לא להדביק לאנשים סטריאוטיפים. למדתי לכבד אנשים, לא משנה מי הם כמה הם טיפשים/בורים/לא מפותחים בעייני, אנשים כמוך ולא משנה מאיזו עדה הם גורמים לי לחלחלה.

במקום להאשים את כולם תלמד ע ב ר י ת. במקום להגיד לחיל הים שילמד אסטרטגיות, אם אתה חושב שאתה יודע יותר טוב ממי שעומד כרגע בפיקוד, תתגיס, תתקדם במעלה שרשרת הפיקוד ותשנה דברים. הכי פשוט זה להתחבר לפורום ולהתחיל לזיין בשכל על כולם הרבה יותר קשה זה להגיד וואלה אולי אני לא בסדר פה ואולי אני צריך להחליק איזו פינה שם.

ומידנייט,

משהו קטן בשבילך...

כאשר בנאדם מגיע למקום חדש, הוא צריך להתקיים במידה ויש לו מוסר עבודה בסיסי הוא לא נשאר מובטל.

אני אתן לך דוגמא אישית. אמא שלי בעלת תואר שני בכימיה, הייתה מנהלת מעבדה במפעל שהתפוקה היומית שלו הייתה כ 5000 טון. כאשר הגענו לארץ היא ידעה שהיא חייבת ללכת לעבוד אז היא הלכה לעבוד בניקיון, כי זה מה שהיה זמין.

אתה גזען. פשוט חוץ מהעובדה שאתה גזען אתה גם צבוע ובוחר שלא להראות את זה כלפי חוץ. העובדה שאתה חושב כך עושה אותך גזען, מה אתה מבטא כלפי חוץ זה רק האיך אתה בוחר להציג את עצמך.

אתה גרוע לא פחות מהבחור שאתה מגיב לו... וכן לפני שתנסה הפנות את המשפט הזה כנגדי, יש סיכוי טוב שאני גרוע משניכם יחד, זה משהו שמאד יכול להיות.

יש הרבה מאבטחים/מנקים/סניטרים/קופאים רוסים בגלל סיבה נורא פשוטה, כאשר יש לך אחריות כלפי המשפחה שלך אתה מפרנס אותם ואתה לא בוחל בעבודות, הכי קל זשה לשבת בבית ולחתום אבטלה אבל בנאדם שהתרגל לקבל דברים ביושר ובנאדם שלא הורגל בבטלנות יטפס על קירות תוך שבועיים.

וסוד קטן... לא קיים תואר ראשון במחשבים בדיוק כמו שלא קיים תואר ראשון בבמבה, קיימים תארים ספציפיים לתחומים בהם אתה עוסק, לפני שאתה מתחיל לנסות לחרטט אנשים כדי שיתפסו ממך, תנסה לחשוב רגע מה אתה מחרטט...

כל מילה זהב....

אגב אם הגענו לקטע הזה אני זוכר שכשהיתי ברוסייה אבא שלי לקח אותי לתצוגת והיה שם סרט על מקרה ממש מקרי שחייל עם RPG הטביעה אוניית מסע קלה על סף מרחק הירי המקסימלי של הRPG.... היה גם מקרה ממלחמת יום הכיפורים שמסוק מצרי פגע במטוס סילון ישראלי גם בטעות ועוד הרבה טעויות מהסוג הנ"ל.

ושורה אחרונה-

מה איכפט אם אני מרוקאי או אשכנזי או רוסי? זורם לי דם יהודי! חשובה לי הארץ הזאת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לטיל הזה הוא לא ממש שונה מי RPG פשוט מפותח יותר ובכל זאת עם כל החידוש שהיה בספינה הטיל הזה פיצץ לה תצורה מה אפשר להגיד חוץ מי חיל הים צריכים לעבוד על ההסטרטגיות שלהם ואז אולי יהיה בסדר :xyxthumbs:

חחח אני לא יודע אם להגיב לך או סתם להגיד לך שאתה דביל :kopfpatsch:

א' אין לך מושג מה"אסטרטגיות" הקיימות ולמה הן כשלו, ב' כנראה שאין לך מושג מה ההבדל בין טיל מונחה מכ"מ, לסתם RPG שיכול ליהיות מקסימום מונחה כבל.

ג', אין לך מה מושג מה זה "פיצץ לך תצורה" לעומט מה שקרה שם.

אתה סתם מבלבל ת'מוח, בהמשך לכל שאל בלבלוי המוח שלך בדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

,בקשר לטיל הזה הוא לא ממש שונה מי RPG פשוט מפותח יותר ובכל זאת עם כל החידוש שהיה בספינה הטיל הזה פיצץ לה תצורה

נסכם זאת כך: המנוע של החללית אפולו שהגיעה לירח לא היה שונה (מבחינת עיקרון פעולה) מבזוקה, אלא פשוט היה מפותח יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מילה זהב....

אגב אם הגענו לקטע הזה אני זוכר שכשהיתי ברוסייה אבא שלי לקח אותי לתצוגת והיה שם סרט על מקרה ממש מקרי שחייל עם RPG הטביעה אוניית מסע קלה על סף מרחק הירי המקסימלי של הRPG.... היה גם מקרה ממלחמת יום הכיפורים שמסוק מצרי פגע במטוס סילון ישראלי גם בטעות ועוד הרבה טעויות מהסוג הנ"ל.

ושורה אחרונה-

מה איכפט אם אני מרוקאי או אשכנזי או רוסי? זורם לי דם יהודי! חשובה לי הארץ הזאת!

כי בישראל אתה תמיד תחשב גוי ולא יהודי.

ולא משנה מה.

לך תבין... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי בישראל אתה תמיד תחשב גוי ולא יהודי.

ולא משנה מה.

לך תבין... :screwy:

שטויות במיץ, אנשים יתייחסו אליך בהתאם למי שאתה. מי שמתייחס אליך גרוע בגלל דעות קדומות וחשוכות לא שווה שתסתכל עליו בכלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומידנייט,

משהו קטן בשבילך...

:goodposting:

אני שמח שהעמדת את הליצנים כאן במקומם ,אבל גם אתה וכל שאר המגיבים כאן החל מהדף השני ועד האחרון ,גונבים לי את ה-post

(להזכירך אני הוא זה שפתח את ה-THREAD הזה ).

אנא הימנעו מהמשך דיבורים גזעניים מפני שאז מנהלי הפורום ינעלו את הדיון החשוב הזה וחבל .

הנושא הוא גזילת ערכות מגן (שדרך אגב ,הם רכוש שלנו וניקנו בכספי המיסים שלנו ) והפצצת כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי .

לפי מיטב ההערכות המומחים איראן תגיע לנקודת ה- "אל -חזור " בתוך 4 -5 חודשים ובמסגרת חלון הזמן הזה חייבים להפציץ אותה.

לכן אסור בשום פנים ואופן להתמהמה עם חלוקת ערכות המגן .

אני נימנה עם המערך לשעת חרום וברשותי חליפת אב"ך מלאה +ערכת טיהור אישית +ערכת מגן אזרחית+ערכת מגן צבאית משופרת ומאז תקיפת הכור הסורי אני תמיד מחזיק מזרק אטרופין בארנק .(ולא אני לא פרנואיד ,אני פשוט מודע היטב למוות האיום שנגרם עקב גז עצבים מפני שראיתי זאת בעצמי בניסוי שנערך על כלבים )

כך שאני לא מודאג לעצמי אלא לגבי כל השאר .

המלחמה הגדולה הבאה תבוצע בעיקר באמצעות טילים בליסטיים וטילי שיוט (האירנים כבר מספר שנים מיצרים גרסא מקומית משלהם) .

ככול הידוע לי מערך טילי החץ לא מסוגל לפגוע בטילי שיוט .

למעשה הדרך היחידה להפילם זה באמצעות טילי אויר- אויר המשוגרים ממטוסים .

הדרך האפקטיבית היחידה לאתר בזמן אמת טילי שיוט ,היא באמצעות מערך שלם של מטוסי התרעה מתקדמים כמו איוקס שצופים מטה ויכולים לכוון מטוסי קרב

לעברם,וגם אז סיכוי ההפלה בזמן ,נמוכים למדי .

בנוסף לכך , לאירנים יש צוללות שמאפשרות להם לתקוף כמעט את כל הערים (כמעט כל הערים נמצאות בקרבת החוף ) במדינה מתוך המים האקס טריטוריאליים

(כלומר מעבר ל-22 קילומטרים ) בנשק בלתי קונבנציונאלי (כימי ,ביולוגי ,גרעיני ).

למעשה מאותה נקודה שהם הגיעו לכמות המסה הקריטית של החומר הבקיע שדרושה ליצירת ריאקציה גרעינית , אין שום אפשרות לעצור אותם ולמנוע שואה גרעינית .

להערכתי פצצת אורניום מועשר בדומה לזאת שהוטלה על הירושימה אבל קצת יותר חזקה , תמחק את מרבית גוש דן החל מראשון לציון עד הרצליה וכלה בפתח -תקווה וראש העין .

אם הפיצוץ יתרחש במשך שעות היום ,הרוחות המערביות שנושבות פנימה לתוך היבשה (והפוך במשך הלילה ) יסחפו את הענן הרדיו-אקטיבי לכיוון בית שמש ,מודיעין וירושלים

וגם מרבית תושביהן ימותו תוך מספר שבועות במוות איום ונורא שלעומתו מקלחות גז הציקלון B באושוויץ נראות כמו המקלחות בקלאב-הוטל אילת .....

לחיל האוויר שלנו יש אפשרות טכנית ומעשית ,לא רק לעצור את האירנים באמצעות חימוש מונחה מדוייק ופצצות דלק אוויר ,אלא אף להחזיר אותם לימי הביניים ,כך שלא רק שלא

יהיה להם כסף לקנות צנטריפוגות מהגרמנים ,אלא אפילו לא יהיה להם כסף לקנות חולצות T-SHIRTS מהסינים .

איראן היא בסך הכול מדינת עולם שלישית שכמעט כל הכסף שניכנס אליה ,מתקבל ממגדלי קידוח נפט בים וביבשה ,ואין דבר יותר קל להשמדה מהאוויר מאשר מגדלי קידוח

(להקים מגדל\אסדת קידוח צריך המון כסף וזמן ואם הם נפגעים בהפצצה ,אז הם אבודים בדרך כלל ולא ניתן לשקמם אלא רק לבנות מחדש ).

כל מה שצריך זה מנהיגים עם ביצים ולצערי הרב לא לליבני ולא לברק (האפס האידיוט שגרם לבריחה משפילה מלבנון והפקיר חבר שלי מקיבוץ נצר סירני לדמם למוות באסון צאלים ב' )יש כאלו .

ככול הנראה, אובמה הקשקשן יבחר בארצות הברית ,כך שאפילו מסדרון אווירי פנוי מעל עירק הנחוץ לשם תקיפת אירן לא יתאפשר לחייל האוויר שלנו.

נוצר פה מצב מנהיגותי גם בארץ וגם בארצות הברית שלא יאפשר תקיפה בזמן של אירן .

לאור האיומים שנשקפים לאוכלוסיה כאן ,אי חלוקת ערכות מגן +טבליות יוד(נטילתם מיד אחרי פיצוץ גרעיני מצמצמת בצורה דרסטית ספיגת חומר גרעיני לתוך הגוף ואת הסיכון לפיתוח מאוחר יותר של מחלות סרטן ) +דוקסילין (אנטיביוטיקה רחבת היקף שמסוגלת לחסל את מרבית הפתוגנים המשמשים בלוחמה ביולוגית כמו אנטרקס ) זה פשוט פשע שזועק לשמיים והפקרות מוחלטת שמבחינתי מהוים את הקש ששבר את גב הגמל וגרם לי לאבד אמון באופן סופי ומוחלט בהנהגה המדינית והצבאית של המדינה .

מה שמרגיז אותי במיוחד זה שהעלויות של אמצעי ההגנה המינימאליים הללו ,הן זניחות יחסית על פי כל קנה מידה .

שלא יהיה לכם כל ספק, משמעות אי חלוקתם היא מוות \נכות כרונית של מרבית האוכלוסייה (הרוב המוחלט של האוכלוסייה מרוכז במשולש שפינותיו ראשון לציון ,

הרצלייה וקודקודו היא ירושלים ) .

אני לא יודע מה איתכם ,אבל אם במשך 5 החודשים הבאים לא תהיה הפצצה מאסיבית של אירן ,אני מסתלק מכאן מפני שעם כל הציונות והפטריוטיות שלי ,

אני פשוט לא יודע מה עוד אני יכול לעשות כדי לשנות את המהלך של "הטיטאניק " הזאת .

עדיף להיות שוטף כלים בלתי חוקי ולהרוויח 6 דולר בשעה מאשר להיות מתחת לפטרייה גרעינית .......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...