לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי

f16

Recommended Posts

ואני מבין שכשאתה הולך למות מפגיעות כאלה ממש אכפת לך למה עשו את זה, ולמה מי שעשה את זה התכוון אה?

אהה טוב, זה בסדר אם אני ברכבת תחתית ומתפזר גז עצבים, זה לא בגלל שמישהו רוצה להשמיד את העם שלי

זה בגלל שמישהו מתנגד לשלטון... אז על הכיפאק... :screwy:-

היה סמוך ובטוח שאם הם היו רוצים לגרום למאות אלפי הרוגים אז הם היו ממשיכים

בייצור גז העצבים (מפני שהם לא נחשפו על-ידי השלטונות עד מועד הפיגוע) והיו מגיעים לכמויות גדולות בהרבה .

כמו כן אם הם באמת היו רוצים אין לי ספק שהיו מוצאים אמצעי הפצה יותר רעילים (ראה ערך מטוסי ריסוס מנמיכי טוס)

ואני מניח שאחרי שזה קרה בטוקיו וארה"ב, כולם שם בטח מסתובבים עם מזרק אטרופין בארנק.. נכון? :kopfpatsch:

או שבעצם הם לא צריכים.. כי אף אחד לא מנסה לרוג את העם שלהם, זה סתם כי מישהו השתגע והחליט להרוג סתם אנשים,

אז אין צורך להתגונן בפני זה שם, והכל בטוח.-----

-נכון בקטע הזה אתה צודק למרות שאתה מדבר בסרקסטיות ,בסך בכל מדובר בהתארגנות

מצומצמת של מספר פעילים בכת מסויימת .אגב,הם כולם נעצרו והכת התנערה מהם לחלוטין כך שהסיכוי שזה יקרא שנית הוא נמוך.

כל שכן הפיקוח ביפן של הפצת ומכירת קוטלי מזיקים שמהם ניתן להפיק חומרי לחימה כימיים הוחמר מאוד.

דרך אגב לעומת היפנים שלמדו את הלקח והפיקו את המסקנות הנדרשות ,לערביי שעוסקים בחקלאות יש גישה כמעט לא מוגבלת

לחומרים כאלו והסוחרים בארץ מעבירים מדי חודש מאות משאיות עמוסות בחומרים הללו ישירותו לעזה.

נחזור לענינו:

איך אפשר להשוות את הסיכון הנובע התארגנות פיראטית של קבוצת אנשים בודדת לסיכון הנובע מ מדינות שלמות כמו,סוריה ואיראן

(וגם מצריים למי שלא יודע) שרתמו את התעשיות וכוח האדם שלהם לייצור ולפיתוח אמצעים להשמדת אוכלוסיות שלמות?

אתה לא שם לב שאתה פשוט מדבר שטויות? לברוח ממדינה א' למדינה ב' בגלל סכנה שקיימת בכל העולם, זה פשוט טמטום...

חוץ מזה שאם תבזבז את כל החיים שלך על לברוח מכל דבר, בסוף תמות מהדבר הכי דבילי בעולם, אתה יכול לסמוך על מרפי בעניין הזה.---

נכון הסכנה קיימת בכל העולם מפני שהטכנולוגיות ליצור לא קונבנציונאלי דלפו כבר מזמן ממדינות פקיסטן,רוסיה וצפון קוריאה

(צפון קוריאה הקימה בפועל את הכור הגרעיני הסורי ומספר מומחים שלה חוסלו בהפצצה )

(רוסיה מקימה את הכור הגרעיני האיראני בבושהר)

בנוסף לסיוע הרשמי ,ברגע זה ממש ,מדענים רוסיים ופקיסטניים עובדים עבור איראן באופן פרטי תמורת מיליוני דולרים בהשלמת המערך של

שלושת אלפי הצנטריפוגות שלה להעשרת אוראנים ,שיאפשר לה בתוך כחצי שנה לייצר מספיק חומר בקיע עבור פצצת האטום הראשונה שלה,

וזאת גם אם רוסייה כמדינה תסרב להשלים את בנייתו של הכור הגרעיני בבושהר.

המוסד הצליח בשנים האחרונות לחסל מספר מדענים כאלו ,אולם מדובר בשיטפון שקשה לעצור.

האמריקאנים כבר הבינו מזמן שצריך למחוק באופן פיזי מדינות ואירגונים שמסכנים את שלום העולם וכך הם פועלים בכל מקום ולא

רק בעירק ובאפגניסטן אלא גם בהרבה מדינות נוספות כמו פקיסטן (שהיא לכאורה בעלת ברית ),סוריה ולבנון ,רק שכמעט כל הפעולות

שלהם נשארות חסויות ולא מתפרסמות באמצעי התיקשורת.

אגב,אם אתה בא בגישה פאטאלסטית כזאת של בת יענה פסיבית שמאפיינת יהודים מהגולה ,אז מדוע לך להסתכל ימינה ושמאלה כשאתה

עובר מעבר חצייה? ,למה לך לשים על עצמך אפוד קרמי כבד כשאתה יוצא לפעולה בצבא?

אתה הרי חסין ,נכון, בפני דריסה ,קליע וכיוצא בזה .

בכלל עם הגישה האינפלטילית הזאת כדאי לך להצטרף לישיבה ,אתה תרגיש שם בבית .......

תמסור ד"ש למר מרפי :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה לא שאין לנו מה להגיד, פשוט אין לנו כוח לדבר איתך. אז אתה מוכן להתגלגל על הכיסא שלך לפורום אחר?

אז תעשה לנו טובה ואל תדבר .

פשוט קח את עצמך ועוף לפורום של המגזין -"לאישה ", אתה הרי מתאים לשם יותר מאשר לפה.

אם כי גם שם ,ספק אם יסבלו אותך.

מישהו בכלל מכריח אותך לקרוא את מה שאני רושם ,או חס וחלילה להגיב על דברי?

מה שאני אומר לא נועד עבורך ,אלא עבור אנשים אינטליגנטים שנישארו להם מעט תאי מוח בגולגולת.

בכלל ,נחמד שאתה מנכס את הפורום לעצמך .

תזכיר לי ,אבל מתי בדיוק חברי הפורום מינו אותך לדובר הרשמי שלהם.

אם הנושא לא היה מעניין את האנשים כאן ,אז השירשור הזה היה נגמר מזמן, שהרי אני לא כופה את דעותיי על אף אחד

ולא עושה הקפצות בלתי חוקיות.

הקיצר,קח את עצמך וטוס ,טוס לי מהעיניים .

אגב,אני ממליץ לכולם כאן ,לקרוא היטב את הספר של ביבי נתניהו שדעותיו כדעותי והוא ההצלה היחידה של המדינה הזאת אם ה-"ציפורה "

ליבני בעזרת השם ובעזרת עוד כמה ידידים מהאופוזיצייה ,תעוף לכל הרוחות .

אחרי שהתברר שברק אובאמה יבחר כנראה בבחירות בארצות הברית,הישועה היחידה שנישארה לעם זה להפיל את הממשלה הזאת

על מנת שיהיו בחירות, שבהם על פי כל הסקרים הליכוד לוקח בענק ומשאיר פירורים לשאר המפלגות.

(אגב,כל הסקרים מראים שבבחירות, מפלגת קדימה פשוט נימחקת מהמפה הפוליטית ואילו ברק נשאר עם ה-XXX ביד :yelclap:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שכולם כאן כבר הבינו מזמן מדוע אתה בצוות האתר לשעבר.....

:lol:

אני שמח שהתקדמת בחיים ועברת מסגל האתר לתפקיד הרם והמכובד של הפסיכיאטר המחוזי ,

תגיד,כמה שנים לקח לך להתמחות בפסיכיאטריה קלינית?

כמה שנים לקח לך התהליך של איבוד שפיות הדעת?

בן אדם ,אני ,בניגוד אלייך ,לא לוקח סמים :cool2:

חבל, אולי אם היית לוקח את הכדורים בזמן המצב היה משתפר

ואולי לא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol:כמה שנים לקח לך התהליך של איבוד שפיות הדעת?חבל, אולי אם היית לוקח את הכדורים בזמן המצב היה משתפר

ואולי לא...

:spam:

:imwithstupid:

אני פונה למנהלי הפורום שיעיפו את הישבן שלך מהפורום בגין spam

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על זה,

אבל בעצם, למה לעצור בפניה למנהלי הפורום?

למה לא להפגין מול מעון ראש הממשלה או מול כנסת ישראל?

אולי אפילו להתחיל בשביתת רעב?

או אולי לצעוד במחאה לירושלים?

אני בטוח שהחשיפה התקשורתית תעשה את שלה ולפני שתרגיש הדברים יסתדרו,

תהיה בכתונת משוגעים בחדר בצבעים מרגיעים תחת השגחה צמודה, בדיוק כפי שהדברים אמורים להיות.

עכשיו, אם תסלח לי, יש לי סוף עולם להתכונן אליו 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מספיק לריב? :nono:

דרך אגב, פרנואידי הוא אדם הוזה המעלה רעיונות שווא וסובל מתסביך רדיפה. אם מנהיג של מדינת אוייב מצהיר בריש גלי כי הוא מתכוון למחוק אותך מעל פני האדמה, והוא אף פועל בקדחתנות על-מנת להשיג את האמצעים להוציא את התוכנית שלו אל הפועל, וכל מה שאתה אומר זה "פחח... הוא סתם מדבר" אז אתה נאיבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מספיק לריב? :nono:

דרך אגב, פרנואידי הוא אדם הוזה המעלה רעיונות שווא וסובל מתסביך רדיפה. אם מנהיג של מדינת אוייב מצהיר בריש גלי כי הוא מתכוון למחוק אותך מעל פני האדמה, והוא אף פועל בקדחתנות על-מנת להשיג את האמצעים להוציא את התוכנית שלו אל הפועל, וכל מה שאתה אומר זה "פחח... הוא סתם מדבר" אז אתה נאיבי.

אני לא רב, אני יושב מול המחשב וצוחק בקול רם.

יש הרבה סכנות בעולם, אף אחד לא מתעלם מהן,

תאמין לי שגם אני מודאג מהרבה דברים (ההבדל הוא שהדברים שלי הם מציאותיים)

צריך לדעת להפעיל קצת שיקול דעת ולהיות הגיוני.

(והגיון זה לא הצד החזק של אדם שחושב שהמסיכה היא שלו מכיוון שהיא נקנתה בכספי המיסים)

מדובר בבחור שמודאג מזה שישראל תקפה את הכור בסוריה בידיעה שאין לתושבים שלה מסיכות אב"כ

אכן חוסר אחריות משווע...

הוא אולי מכיר את הסד"כ של סוריה, הוא כנראה לא מודע למצב הפוליטי באיזורנו בכלל ובסוריה בפרט.

בכל מקרה, צריך להסתכל על הצד החיובי,

אם כבר מגיע סוף העולם, לפחות יש לנו כסא בשורה הראשונה. 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ושוב,

מחזק

איזה מסכנים אנחנו , מיגון נגד קסאמים , מנהרות נגד אבנים , גדרות נגד פיגועים , כביש עוקף אם יש בעיה , כאילו שזה מה שיפתור את הבעיות שלנו .

בגולה היינו ובגולה נשארנו , בקיצור יהודונים .

רוצים אחרת ?

תחשבו , ל-ח-ס-ל .

מה הלקח שלי מהשואה ומהגלות ?

הלקח הוא לחסל , כול מי שמאיים עלינו חייב להיות מחוסל , ולשם כך צריך לגייס את כול המוחות היהודיים שמתפארים ביכולות שלהם .

רק אז יכולה להיות לנו מדינה באמת .

חג שמח לכולם

הוא לא מזכיר לכם מישהו? כנראה שזה רק אני... ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...