לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי

f16

Recommended Posts

שקרים

חצאי אמיתות

סילוף ועיוות עובדות

הכפשות חסרות בסיס

סיפורי אלף לילה ולילה

האשמות מגוחכות

השמצות

עלילות מרושעות

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

וואללה בן אדם ,אני מוכרח לציין שהפתעת אותי ,

לא זכור לי מתי הייתה הפעם האחרונה שצחקתי כך עד כדי דמעות .

אני רוצה להודות לך,אתה תותח ,אומנם תותח מעוות ועקום ,

אבל עדיין תותח.

יש בפורום הזה הרבה דיבלים,משועממים ,ד"פרים, אפסים וכלומניקים חסרי חיים .

אבל אני מוריד לפנייך את הכובע , אתה פשוט הצלחת להתעלות על כולם.

בן אדם ,אתה יותר דפוק משניצל שמכינה פולנייה מטורללת ומבייצת ,שבעלה לא הצליח לספק אותה בלילה שלפני.

אין שום ספק שאם השנה הייתה 1984 היית יכול להשתלב בנקל בשורות "משטרת המחשבות" של ה-KGB , הסקיוריטטה הרומנית

או השטאזי המזרח גרמני הנודע לשמצה.

אני משוכנע שיכלת להצטיין בענק בכל אחד מהארגונים הללו .

אבל לשמחתי (ולצערך) לכישורים שלך, כיום אין שום דרישה בשוק העבודה.

כמה חבל ,אבל כל הזמן והמאמץ שהשקעת ב-"חפירות" לגביי ירדו לטמיון ואין להם שום ערך ,וזאת מכמה סיבות, כדלהלן:

1.זה לא מזיז לי את קצה האשך השמאלי (ולצורך העניין גם לא את הימני ואת מה שבין שניהם).

2.כל מה שהחפירות שלך הצליחו להעלות, לא סותרות כהוא זה אף אחד מטענותיי המרכזיות אשר מבוססות על ידיעה והכרה מקרוב של

הנושאים שאני מדבר עליהם .

בגלל שאתה לא מסוגל להתמודד איתי בצורה עניינית ולוגית

אתה בחרת בדרך הנלוזה של הכפשות והשחרת פנים .

זה מראה בבירור לכולם כאן מאיזה חומרים אתה עשוי ומהי רמתך האנושית.

מה שניסית לעשות כאן לגביי, דומה למצב שמישהו כאן

יאשים את אחותך ואמך בעבודה אינטנסיבית בתחנה המרכזית ולך תנסה לסתור את זה אחר כך.

יכולתי בקלות לגמול לך ולעשות פרויקט דומה עלייך

מי שמעוניין להלן הקישור לתגובות של הטמבל הזה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?action=profile;u=22265;sa=showPosts

אולם יש לי דברים יותר טובים בחיים לעשות מאשר לבזבז אותם בהתנצחות חסרת טעם עם פוץ, אובססיבי ומעורער בנפשו כמוך.

Loser , עלוב נפש ,קבל קישור למקום העבודה שיכל היה להיות האופטימאלי , עבורך :

http://www.omedia.co.il/Show_Article.asp?DynamicContentID=6064&MenuID=824&ThreadID=1014017

אבל עם "הכבוד" (וממש אין כבוד ,להיפך רק בוז ) לאלו שעוסקים בי ,הנושא כאן הוא ממש לא אני ,

אלא האיומים הקיומיים החמורים שניצבת בפניהם מדינת , ומדיניותה המופקרת וחסרת האחריות,

ככול שזה נוגע לחלוקת אמצעי הגנה מינימאליים לאוכלוסייתה .

(אני מדבר על אותם אמצעים זולים ופשוטים אשר הוכחו כבר , כמסוגלים להציל חלק ניכר מהאזרחים שיחשפו

להתקפת פתע\תגמול לא קונבנציונאלית ).

אני חוזר ואומר ,האיראנים נחושים להשמיד אותנו באופן שיטתי ויסודי והם ופועלים באופן רשמי וללא לאות על מנת להגיע ליכולת הזאת .

היות ותקיפת איראן חייבת להיעשות תוך מספר חודשים ,על מנת לעצור אותם לפני שהם יגיעו לכמות המינימאלית

של חומר גרעיני בקיע (מסה קריטית ) הנחוצה לשם יצור אטומי , אין ברירה וחייבים להתחיל לחלק את ערכות המגן מייד

וללא שום דיחוי נוסף (כולל טבליות יוד ואנטיביוטיקה רחבת הקףכמו דוקסילין), אחרת מחדלי יום הכיפורים ומלחמת לבנון השנייה

יראו כמשחק ילדים לעומת שואה שנייה,שכולנו עשויים להיות קורבנותיה(כולל אותם דפוקים חסרי בינה ונבערים מדעת

שמרשים לעצמם להשמיץ אותי בפורום).

מי שסבור שאני משתעשע לי בספקולציות \מנסה להפחיד סתם כך ,טועה מאוד .

אתם מוזמנים לקרוא ביסודיות וברצינות את כל מה שאמרתי כאן מתחילת הפוסט הזה ולהיווכח באמיתות דברי .

יכולת ההשפעה המועטה שלי הסתיימה כאשר ההצבעה שלי עבור מופז הסתיימה ללא הצלחה .

אני גם לא נמצא בדרגה מספקת,כדי להניע איזו שהוא תהליך מלמטה .

רצוני בפעולה נגד איראן ככול הנראה לא יתממש לאור היבחרה של "ציפורה ליבני ולאור היבחרו הצפויה של אובאמה -הדמגוג

הקשקשן והשמאלן שהדוקטרינה שלו היא בעד משא ומתן אפילו עם השטן (כאילו שהוויתורים שנעשו להיטלר בהסכם

ריבנטרוב-מולוטוב עצרו אותו מלפתוח במלחמת העולם השנייה ).

על כן ,דרך הפעולה היחידה שנותרה לי זה פשוט להתריע כמיטב יכולתי ,כך שלפחות חלק מהאנשים בפורום זה ובפורומים

אחרים ידעו את האמת ולפחות יצטיידו באותם אמצעים שניתןלקנות בנקל בשוק החופשי .

לסיכום ,אני בסך הכול מנסה לעורר את המודעות לסכנות הקיומיותוזאת מבלי שאני חושף דברים מסווגים (כל מה שאמרתי עד כאן

פורסם כבר מזמן באמצעי התקשורת בארץ ובחו"ל ).

אני ממש לא מבין מאין נובעת כל הרשעות, הביקורתיות ,הציניות האנטיפטיות ,הארסיות,הנבזיות ורוע הלב שאני פוגש כאן

אבל מה שבטוח, שעלי היא משפיעה כמו חרא כלבים על המדרכה ,שדרכתי עליו בטעות .

לחלק מהמגיבים כאן שהם חיות אדם דו-רגליות ומנוולים, שלא יודעים לנהל ויכוח ודיון עניני מבלי להכות מתחת לחגורה ,אני רוצה להגיד רק דבר אחד :

"אני משתין עליכם בקשת !!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

F16, אז בשורה התחתונה אתה נץ טיפוסי (התפקדת לקדימה, מפלגה הרחוקה מאוד מדעותיך, על מנת להצביע למופז) שמתבל את טיעוניו הפוליטיים בהרבה הפחדות ואיומי יום הדין.

ניחא היית מקיים דיון פוליטי ברוח טובה ובשפה נקייה, אבל אתה תוקף על ימין ועל שמאל, מזלזל ומפזר הצעות והצהרות חסרות שחר, לא מבוססות ואפילו מסוכנות. אתה ממליץ לאנשים להצטייד בתרופות הדורשות מרשם רופא, חלקן תרופות מסוכנות ביותר (אטרופין). מה שעלול לקרות, זה מה שקרה ב-1991 שאלפי אנשים נפגעו משימוש לא נכון במסיכות אב"כ ובמזרקי אטרופין, רבים נזקקו להשגחה רפואית, מספר אנשים נפטרו. אני לא רוצה אפילו לחשוב מה יקרה אם חו"ח הסורים ירו כמה טילים (קונבציונליים) ועשרות אלפים, כולל נשים בהריון וילדים, יתחילו לקחת דוקסילין ללא בקרה מספקת.

אני מאמין שערכות מגן וציוד מניעתי נוסף יחולקו לאוכלוסיה או למרכזי טיפול מקומיים באם המתיחות בין לשכנותיה תגבר מעבר לרמה מסוימת. צריך להבין גם שעצם חלוקת הערכות יגדיל מאוד את המתיחות האזורית וכמובן את רמת החרדה של האוכלוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תואר שני בתחת שלי ,אתה סתם כלומניק,אפס, משועמם וחסר חיים.

האובססיה שלך על הפוסט שלי ,רק מוכיחה את טענתי שאתה מעורער לחלוטין וזקוק

דחוף לטיפול מקצועי .

תסתלק מהפוסט, פסיכופט.

עדיין לא הבנת שאתה לא רצוי כאן ?

נוספה לך אזהרה על שפה בלתי הולמת, זוהי האזהרה הרביעית שלך, אתה תטופל בהתאם.

ואגב ..

יש בפורום הזה הרבה דיבלים,משועממים ,ד"פרים, אפסים וכלומניקים חסרי חיים .

אם ככה אתה מרגיש אז אני בטוח שלא יפריע לך להפרד מאיתנו.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...