לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי

f16

Recommended Posts

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כגון?

ממה שאני יודע בוודאות זה לוחמות במשמר הגבול( כולל שירות באיזורים בעייתים שמועדים לפורענות) ,,מסק"רים ונדמה לי שגם תותחנים .

אל תשאל אותי לגבי מסלולים ספיציפיים נוספים מפני שאני פשוט לא זוכר.

היתה על כך כתבה נרחבת בערוץ הראשון לפני מספר חודשים,נידמה לי בתוכנית "מבט שני " או בחדשות סוף השבוע (תעשה חיפוש -יש לך אצבעות נכון?)

גם לאחותי הוצע לשרת ביחידה קרבית כשהיא התגייסה וזה היה לפני כמה שנים טובות אולם בסוף היא גם בחרה בתפקיד משרדי(כשהיא תחזור מחו"ל אני אשאל אותה )

מאז ניפתחו מסלולים נוספים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בסך הכל מדבר על זה:

הוא בטח מדבר על הקרקל/מג"ב/נ"מ

זה לא חדש, ואין לזה קשר לחטיבות החי"ר של צה"ל (גולני, גבעתי, נחל, צנחנים) שממש לא פתוחות לנשים.

יש תפקידים "קרביים" בצה"ל, אבל לא בחטיבות החי"ר ולכן המשפט הזה שלך פשוט שגוי:

בכלל מרגיז אותי מאוד שלמרות שכמעט כול היחידות הקרביות נפתחו בפני הנשים ואין שום מניעה שבחורה לא תשרת בגולני , עדיין כמעט כולן עושות תפקידים משרדיים .
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בסך הכל מדבר על זה:זה לא חדש, ואין לזה קשר לחטיבות החי"ר של צה"ל (גולני, גבעתי, נחל, צנחנים) שממש לא פתוחות לנשים.

יש תפקידים "קרביים" בצה"ל, אבל לא בחטיבות החי"ר ולכן המשפט הזה שלך פשוט שגוי:

שמע ,זה לא הנושא העיקרי כאן ואתה ניתפס לקטנות .

זאת סתם התפלפלות מיותרת בתכלית.

האם שמעת על בג"ץ "אליס מילר " בנוגע לשירות קרבי של בנות ביחידות שדה ?

לא ,נכון ?

האם אתה באמת סבור שהסיכון שחל על בחורה שמשרתת כטייסת\נווטת אפאצ'י מעל עזה או לוחמת מג"ב במחנה פליטים ידוע שימצה בחברון

או כטייסת\נווטת f-16שיוצא לגיחת הפצצה בלבנון הוא פחות בצורה משמעותית מאשר חייל בחטיבה -7 ?

האם אתה חושב שלא קרו מקרים שחילים שלנו שנתפסו כשבויים ,לא נאנסו והושפלו כחלק משיטת החקירה\העינויים או סתם לשם השעשוע.

האם אתה סבור שלנשים יש דם כחול או שבגלל שיש להן חריץ אז הן פטורות מסיכון חייהן

ולפטור מחובתן להגן על המדינה ולהקריב את עצמן בעת הצורך כמו שמצפים מאיתנו.

אבל אתה יודע מה ? ,רק בגלל שאני לא בטוח לגבי גולני ,אז שיניתי את זה ל-"תפקידים קרביים".

עכשיו אתה מבסוט ?

אגב ,גם באותם מסלולים שאכן ניפתחו בפני נשים ,אחוז ההתנדבות של בנות המין היפה הוא זעום עד אפסי ,

כך שאתה לא סותר כהוא זה את טענתי המרכזית .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות ביחידות קרביות "באמת" לא פתוח לבנות.

הוא פתוח די והותר אולם ההזדמנויות שניפתחו בפניהן לא מנוצלות כמעט בכלל מפני שהן רוצות רק את הקצפת (קורס טייס) ושיוויון בזכויות ,אבל לא בחובות.

זאת צביעות ודו-פרצופיות במיטבה.

לא צריך להיות גאון כדי להבין מה הולך כאן....

אבל שוב ,אנו סוטים מהנושא העיקרי ואני מבקש להפסיק להתייחס לקטע השובניסטי-פמניסטי הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות בכל יחידות החי"ר הרגילות לא פתוחות לבנות לא בגלל שהן לא מסוגרות או בגלל שזו לא חובתן,

אלא נטו בגלל בעיות לוגיסטיות של מגורים ושרותים ומקלחות ודברים כאלה, שאין טעם בכל הבלגן של

לפצל את זה בשביל 2 וחצי בנות במחזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"פצצת נויטרון הרבה יותר גרועה מפצצה גרעינית רגילה"?

"פצצת נויטרון היא נוראי ולא אנושי" - פצצה גרעינית רגילה לא?

"פצצה גרעינית נועדה להשמיד שטח, ופצצת נויטרון נועדה להפסיק חיים" - אני מניח שאם תפוצץ פצצה גרעינית בניו-יורק אז אתה תשמיד את העיר, אבל כל התושבים ישארו בחיים.

:screwy:

סתם לדוגמה (דוגמה קיצונית), נגיד שנכנסו למלחמה עם איראן, ואנחנו שקועים עמוק עמוק בבוץ שאי אפשר להיחלץ ממנו.

מצד אחד, אתה יכול לירות טיל עם ראש גרעיני טקטי על שטח מדברי לא מיושב כלשהו, בשביל להראות שאתה מסוגל לעשות מה שצריך.

אז מה קורה? רדיוס של 20-25 קילומטר ממקום הפגיעה יוכרז כשטח בלתי ניתן ליישוב למשך 50 השנים הבאות או משהו כזה.

ומצד שני, אם תשגר פצצת נויטרון- מה עשית בזה?

אם שיגרת את זה על שטח לא מיושב- אתה באותה מידה יכול לפוצץ שם קונבנציונלי, הפיצוץ לא קטן בהרבה גם ככה. הדרך היחידה להשתמש בנשק הזה היא לשגר אותו על ריכוז אוכלוסיה, ואז השארת עיר 90% שלמה- עם 90% גופות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השירות בכל יחידות החי"ר הרגילות לא פתוחות לבנות לא בגלל שהן לא מסוגרות או בגלל שזו לא חובתן,

אלא נטו בגלל בעיות לוגיסטיות של מגורים ושרותים ומקלחות ודברים כאלה, שאין טעם בכל הבלגן של

לפצל את זה בשביל 2 וחצי בנות במחזור.

למה לפצל? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם לדוגמה (דוגמה קיצונית), נגיד שנכנסו למלחמה עם איראן, ואנחנו שקועים עמוק עמוק בבוץ שאי אפשר להיחלץ ממנו.

מצד אחד, אתה יכול לירות טיל עם ראש גרעיני טקטי על שטח מדברי לא מיושב כלשהו, בשביל להראות שאתה מסוגל לעשות מה שצריך.

אז מה קורה? רדיוס של 20-25 קילומטר ממקום הפגיעה יוכרז כשטח בלתי ניתן ליישוב למשך 50 השנים הבאות או משהו כזה.

ומצד שני, אם תשגר פצצת נויטרון- מה עשית בזה?

אם שיגרת את זה על שטח לא מיושב- אתה באותה מידה יכול לפוצץ שם קונבנציונלי, הפיצוץ לא קטן בהרבה גם ככה. הדרך היחידה להשתמש בנשק הזה היא לשגר אותו על ריכוז אוכלוסיה, ואז השארת עיר 90% שלמה- עם 90% גופות.

וזומבים, שכחת את הזומבים

Zombie1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם חבורה של אידיוטים שתקועים בדעות ישנות ומיושנות.

תמשכו להתוכח עם עצמכם.

אני לא הייתי צד בעניין הזה 9 עמודים.

בקשו ממני להגיב, הגבתי, אני מבינה שיש לי כאן עסק עם קרשים שתקועים במאה ה18. תמשיכו כך. אני לא מתכוונת לקחת בזה חלק.

לכן ערכתי. לדעתי אתם לא ראויים לנוחכות נשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...