לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי

f16

Recommended Posts

חבל, אני אישית חושב שמופז אידיוט שמנסה "לקנות" את תמיכת הימין עם אמירות מיליטנטיות...

אף אחד מאיתנו לא באמת יודע מה טוב ומה רע למדינה כי לפנינו לא מונחים כל הנתונים שמונחים לפני מקבלי ההחלטות.

אני לא אומר חס וחלילה שהממשלה והפיקוד הצבאי תמיד צודקים ותמיד עושים את מה שטוב לאזרח אבל אני גם חושב שלשקוע בפארנויות זה מיותר.

צריך איכשהו לאזן. לא להיות שאננים וכן שיהיה בבית חדר שמוגדר כחדר בטחון ולדאוג תמיד שבחדר זה תיהיה אספקב של מים (שישיה או 2) אוכל משומר, רדיו שלא תלוי באספקת חשמל סדירה אמצעיא תקשורת כמה מזרוני פלציב וכו' אבל גם אין סיבה לאגור להכין מקלט אטומי ולתכנן איך משחקים סטאלקר ברחובות, המצב לא יגיע לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתה ואחרים ימשיכו עם הקטעים הגיזעניים המאוסים שלכם ,אני אפנה למנהלי הפורום ואבקש לנעול את הפוסט הזה .

אז חלס נימאסתם כבר .

תימצאו לכם פוסטים אחרים ותתעלקו עליהם.

דרך אגב , אני כביכול "רוסי " אלק (אחד שלא נולד פה ובכל זאת טחן מארבים בלבנון של לפני הנסיגה בזמן שרובכם הייתם ג'ובניקים ,אם בכלל ),

ובכל זאת והצבעתי בתור חבר קדימה עבור מופז וזאת עקב דעותיו שחיבים לפעול צבאית נגד איראן ולא בגלל מוצאו \צבע עורו או שאר ירקות לא רלבנטיים בכלל ....

bay the way אם זה משנה משהוא למישהוא אז מופז נשוי לאשכנזיה ....

http://www.travelist.co.il/travelist/jsp/flightFrameJsf.faces?fldSiteCode=7&affiliateCode=7&fldAction=31&gclid=COC63Kr1ppYCFRbpXgod61QE7A

להתראות. טיסה נעימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת תודה מקרב לב ,אם כי אני אטוס כנראה דרך ירדן (הרבה יותר זול ).

כשיגיע רגע האמת ,אני מבטיח לך שאתה לא תוכל לעשות שימוש באתר הזה שהמלצת לי מפני שכל המקומות יהיו שמורים לכל ה-vip שישלמו מיליונים עבור כל כרטיס החוצה .....

כמובן אני אומר זאת מתוך הנחה שאתה תישאר בחיים (not likely ) ושנתב"ג לא יושמד במטח הטילים הראשון (not likely ) .

הקיצר אני ממליץ לך להצטייד בסנפירים טובים ,שנורקל ומסיכה טובה , מפני שאתה תצטרך אותם לשחייה הארוכה שמצפה לך בדרך לקפריסין .

מפני שזאת הדרך היחידה שתישאר בחיים ...... :biggrimjackbox:

אל תישכח גם לקנות קופסא אטומה למים עבור הדרכון ..... :biglaugh:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מבין מה המטרה של כל הזריעת פחד הזו שאתה מנסה לעשות...

מה אתה רוצה? שכולם יעזבו את הארץ? נסגור את המדינה ונלך לגור בתפוצות?

אתה פשוט בנאדם קטן, אפס ופחדן. ואם כל העם שלנו היה כמוך אז מזמן היינו ממשיכים להשרף במחנות השמדה באירופה.

אז במקום לבלבל ת'מוח ולעשות מעצמך צחוק, לך תגור איפה שבא לך, ותחכה לאנטישמי הראשון שיחליט להתהפך עליך

ואז תבין איזה טמבל יצאת שברחת מפצצת אטום כמו ילד קטן שחי בסרט ולא נשארת במדינה שלך שלשם אתה שייך.

מה נראה לך? שישראל זו המדינה הראשונה בהיסטוריה שיש עליה איום של אטום? נראה לך שכל פעם שאיום כזה יצוץ

כל האוכלוסיה של אותה מדינה תעבור למקום אחר? אתה בכלל מקשיב לעצמך?

יופי.. מחדל מחדל, אין מסכות אין מסכות... לך תגור בתור עובד זר באיזה מדינה אחרת נראה מי ישמור עליך שם..

נראה במקרה של סכנה דומה שם (Very likely) איזה מסכה תקבל.

יש לך פשוט ראש מעוות ואכול , שלא מבין שהסיכוי שלו להפגע בכל מדינה אחרת גבוה פי 20 מהסיכוי שלו להפגע פה.

אז במקום לנסות להפחיד את כולם בנבואות אפוקליפטיות כדאי שתתחיל לארוז ולעזוב ת'ארץ, כי נראה לי שפה אתה סתם עושה נזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמצעות סינון האוויר שנינשם מכל אותם חלקיקים רדיואקטיביים שמרחפים באויר ובעיקר צזיום רדיו-אקטיבי .

ברור שהפיתרון חלקי ביותר וגם זמני עד שהפילטר יסתם ,אבל זה עדיף על כלום .

מה שבאמת יעזור מאוד זה בליעת טבליות יוד .

האמצעי הזול והפשוט הזה יכול להיות ההבדל בין חיים ומוות .

כמובן לאלו שיהיו ברדיוס הסמוך ל-ground ZERO שום דבר לא יעזור ,אבל ממילא הם יהפכו לאבק פחם תוך חלקיק השנייה .

אבל מה שהכי מפליא אותי זה שבהירושימה ובנגאסקי אנשים ממשיכים לחיות למרות שברור שהאזור עדיין נגוע בנשורת רדיואקטיבית .

(ככול הידוע לי זמן מחצית החיים של יסודות רדיו-אקטיביים הוא 22,000 שנים ).

רק לשם המחשה האזור מסביב לצ'רנוביל ,ברדיוס של 100 קילומטרים פונה מיושביו ונאסר להתגורר בו .

http://en.wikipedia.org/wiki/Atomic_bombing_of_Nagasaki_and_Hiroshima

[br]פורסם בתאריך: 15.10.2008 בשעה 00:15:19

אני פשוט לא מבין מה המטרה של כל הזריעת פחד הזו שאתה מנסה לעשות...

מה אתה רוצה? שכולם יעזבו את הארץ? נסגור את המדינה ונלך לגור בתפוצות?

אתה פשוט בנאדם קטן, אפס ופחדן. ואם כל העם שלנו היה כמוך אז מזמן היינו ממשיכים להשרף במחנות השמדה באירופה.

אז במקום לבלבל ת'מוח ולעשות מעצמך צחוק, לך תגור איפה שבא לך, ותחכה לאנטישמי הראשון שיחליט להתהפך עליך

ואז תבין איזה טמבל יצאת שברחת מפצצת אטום כמו ילד קטן שחי בסרט ולא נשארת במדינה שלך שלשם אתה שייך.

מה נראה לך? שישראל זו המדינה הראשונה בהיסטוריה שיש עליה איום של אטום? נראה לך שכל פעם שאיום כזה יצוץ

כל האוכלוסיה של אותה מדינה תעבור למקום אחר? אתה בכלל מקשיב לעצמך?

יופי.. מחדל מחדל, אין מסכות אין מסכות... לך תגור בתור עובד זר באיזה מדינה אחרת נראה מי ישמור עליך שם..

נראה במקרה של סכנה דומה שם (Very likely) איזה מסכה תקבל.

יש לך פשוט ראש מעוות ואכול , שלא מבין שהסיכוי שלו להפגע בכל מדינה אחרת גבוה פי 20 מהסיכוי שלו להפגע פה.

אז במקום לנסות להפחיד את כולם בנבואות אפוקליפטיות כדאי שתתחיל לארוז ולעזוב ת'ארץ, כי נראה לי שפה אתה סתם עושה נזק.

ברור מטון דבריך והרמה הנמוכה שמאפיינת אותם שאתה בסך הכול ילד מתלהם שאינו מבין דבר וחצי דבר .

כל מטרתי היא להתריע מפני שהתייאשתי מלפעול דרך הצינורות הרשמיים.

כנראה שלא למדת עדיין בשיעור אזרחות מה זה חופש הביטוי ומה זה ומדינה דמוקרטית .

לא נורא ,אולי עוד מספר שיעורים עוד תגיע לנושאים האלה .

ביום הכיפורים דוד שלי חזר מחו"ל בשביל להלחם .

אני בעצמי נכה צה"ל שניפצע בלבנון ,אז לא אתה ולא עוד 1000 כמוך ילמדו אותי מה זה פטריוטיות ומה זה ציונות .

אם היה משהו שיכלתי לעשות ,אז האמן לי שהיתי עושה מזמן .

לצערי אני לא רואה מה אני יכול לעשות ,כך שכל מה שנישאר לי לעשות זה לדאוג לעצמי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שאני יכול לכתוב ביופי של שפה נהורה ומתנשאת, זה לא יהפוך אותך לפחות טועה, או אותי ליותר צודק.

ואין לי מושג מה אתה כל כך יודע או מתיימר לדעת, אבל תעשה טובה, כולנו עשינו כמה אוהלי אב"כ בצבא

(כן, המורה לאזרחות לא הגיע, אז החלטתי להתגייס, ונחש מה? הספקתי כבר אפילו להשתחרר)

וראינו את כל הסרטים המפחידים על העכברים והכלבים, וראינו כמה חשובה המסכה.

ואני לא בא ללמד אותך שום דבר על פטריוטיות, והתגובות שלי בכלל לא מכוונות אליך, כי אתה מקרה אבוד,

אלא לכל האנשים האחרים שקוראים את הטופיק הזה, שיכנסו לפרופורציות ולא יכנסו לסרטים שאתה נמצא בהם.

אתה מודע לכך שהסיכוי שתהרג מתאונת דרכים הוא גבוה פי כמה וכמה מהסיכוי הכל כך גבוה ומוחשי הזה

שתיפול פה פצצת אטום בדיוק כשאין מסכות ותשמיד את כולנו...?

כולם מתים בסוף, השאלה כמה זמן מהחיים שלהם הם "מבלים" בלחכות ולתכנן את זה.

ואין שום קשר לחופש הביטוי, אתה יכול לכתוב מה שאתה רוצה, הבעיה שאף אחד לא מבין מה בכלל אתה רוצה.

ונראה לי שגם אתה לא באמת מבין... הרי לא אנחנו נחזיר לתושבים את המסכות, והמודעות הזאת לשטויות שאתה מטיף

פה לא תעזור לאף אחד, ואם היא תגרום אפילו למישהו אחד לרדת מהארץ בגלל הפחד והמורא מפצצת האטום הזאתי,

אז הוא עושה רק נזק ותו לו.

מה אתה רוצה? שנלך כולנו ונקנה מסכות אב"כ כי סוף העולם מגיע?

Give me a breake... אנשים פה חוסכים את הכסף שלהם לכרטיסי מסך ומעבדים.. אין להם ראש למסכות... :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח.. HWZONE..

כאן יש אנשים מכל הסוגים. במיוחד כאלה שחיים בסרטים (חרוז!)

איך אני אוהב את כל דיוני הפראנויה והקונספירציה. פשוט כיפי.

איך לעזעזל אתם מגיעים לנושאים האלה? ממסכות לגזענות ומשם למתקפות אטומיות על .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת יש צרות גרועות יותר מכל הדברים פה כי הם בנתיים רק בתאוריה אבל למשל זיהום האויר והמים גורם להרבה מוות מיותר ומחלות קשות קודם נדאג לדברים שאפשר לשנות ואחר נתכנן מה יקרה אם ואם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לF16 - לגבי ההודעה שפתחת איתה :

1. לידיעתך : כימי אינו נחשב לנשק אפקטיבי במיוחד (במונחים של הרג), אלא לנשק שפוגע במורל ומשתק איזורי קרב קטנים (עד מאוד). לסוריה אין ביולוגי.

2. אני חושש שההחלטה להפציץ את הכור היא החלטה של "אין ברירה". לא נראה לי שהיו אי אילו אלטרנטיבות להחלטה זו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...