לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוקחים ערכות מגן ואחר כך ומפציצים כור גרעיני במדינה עם מערך רקטי כימי וביולוגי

f16

Recommended Posts

• תגובות 138
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

את הכובע מצחייה גנבו לי יחד עם האוטו ... :(

לגבי הקרם הגנה ' date=' אני יכול להבין , אבל תיק אוכל ? :nixweiss:

[/quote']

כן תיק אוכל עם לחם עם שוקולד (לא ואי-אפשר שוקולד השחר), ולא הזבל שיש היום עם דורה ובובספוג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי מספיק לריב? :nono:

דרך אגב, פרנואידי הוא אדם הוזה המעלה רעיונות שווא וסובל מתסביך רדיפה. אם מנהיג של מדינת אוייב מצהיר בריש גלי כי הוא מתכוון למחוק אותך מעל פני האדמה, והוא אף פועל בקדחתנות על-מנת להשיג את האמצעים להוציא את התוכנית שלו אל הפועל, וכל מה שאתה אומר זה "פחח... הוא סתם מדבר" אז אתה נאיבי.

:goodposting::beerchug:

תתעלם מ- OMRIJ ,הוא פשוט לא ראוי להתייחסות.

כבר פניתי למנהל הפורום שיעיפו אותו מכאן .

רמת הביטוי הנמוכה שהוא מפגין כאן ,מראה לכולם ממה הוא עשוי.

הנוכחות שלו בינינו מביישת את הפורום הזה.

משום מה המשועמם,וחסר החיים הזה החליט להתעלק דווקא על הפוסט שלי.

עזוב אותו לנפשו הוא מציג לראווה את אחד המאפיינים המובהקים של טירוף,

שהוא כביכול השפוי כאן, ואילו כל האחרים ,שלא מסכימים איתו הינם פסיכים.

הבן אדם סובל משיגעון גדלות וסבור משום מה ,שהשר הממונה על משרד הבריאות העניק לו מינוי לפסיכיאטר המחוזי

וזאת מבלי שהוא למד באוניברסיטה (וכנראה גם לא סיים את התיכון בהצלחה ) ויש לו כעת את הסמכות לקבוע מי נורמאלי ומי פסיכי אך

ורק בגלל שאנשים לא מיישרים קו עימו.

כנראה שהוא סבור שהוא עומד בראש משטרת המחשבות .

רק ברוסיה הקומוניסטית שלחו אנשים למחנה כפייה ולבתי משוגעים בגלל הבעת דעה שונה

מהקו המפלגתי הרשמי .

אבל כנראה הוא לא למד היסטוריה ולא יודע מה זה מדינה דמוקרטית וחופש הביטוי

והוא גם לא ראה \קרא את הספר\סרט 1984 של ג'ורג' ארוול ..

לדבר איתו זה כמו לדבר לקיר ,פשוט מיותר בתכלית .

שיהיה לך איפה לאסוף את המעיים כשהם יתפזרו...

:lol: :lol: :lol: הרגת אותי מצחוק.

מזכיר לי בדיחה שהולכת בערך ככה :

במטוס דו-מנועי הנוסע שסמוך לחלון מבחין שהמנוע השמאלי עולה באש,אז הוא פונה לנוסע שיושב מימינו ושואל אותו :

"תגיד אנחנו נגיע זמן ?"

אז הנוסע מציץ דרך החלון ועונה בציניות :

"בודאי ,אנחנו נגיע בדיוק בזמן ,

לאתר ההתרסקות......" :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתעלם מ- OMRIJ ,הוא פשוט לא ראוי להתייחסות.

כבר פניתי למנהל הפורום שיעיפו אותו מכאן .

:errrr:

רמת הביטוי הנמוכה שהוא מפגין כאן ,מראה לכולם ממה הוא עשוי.

הנוכחות שלו בינינו מביישת את הפורום הזה.

משום מה המשועמם,וחסר החיים הזה החליט להתעלק דווקא על הפוסט שלי.

אני מתאים את רמת התגובות לבדיחה שאתה קורא לה "הפוסט שלי"

וזאת מבלי שהוא למד באוניברסיטה (וכנראה גם לא סיים את התיכון בהצלחה )

למעשה, אני בעל תואר שני

ולא צריך להיות פסיכיאטר בשביל להבין שיש פה עסק עם אדם שלא נמצא בקו השפיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:errrr:אני מתאים את רמת התגובות לבדיחה שאתה קורא לה "הפוסט שלי"למעשה, אני בעל תואר שני

ולא צריך להיות פסיכיאטר בשביל להבין שיש פה עסק עם אדם שלא נמצא בקו השפיות

תואר שני בתחת שלי ,אתה סתם כלומניק,אפס, משועמם וחסר חיים.

האובססיה שלך על הפוסט שלי ,רק מוכיחה את טענתי שאתה מעורער לחלוטין וזקוק

דחוף לטיפול מקצועי .

תסתלק מהפוסט, פסיכופט.

עדיין לא הבנת שאתה לא רצוי כאן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דחוף לטיפול מקצועי .

תסתלק מהפוסט, פסיכופט.

:lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דחוף לטיפול מקצועי .

תסתלק מהפוסט, פסיכופט.

אני מבין שאתה מצטרף אלי לבאן... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דחוף לטיפול מקצועי .

תסתלק מהפוסט, פסיכופט.

בוא נעשה אינטגרציה לכמה ת'רדים ונסכם:

- נשרפה לך הדירה ומכיוון שלא ביטחת אותה אבד לך רכוש בשווי עשרות אלפי שקלים (מערכת סראונד, לפטופ ושאר ירקות)

- שיפצת את הדירה שלך בעשרות אלפי שקלים (צנרת וכו') בלי קשר לאסון, סתם בגלל שהיא ישנה

- נמאס לך מעלות תחזוק הדירה ומהסביבה הערסית ההולכת ומדרדרת ואינך בטוח אם למכור אותה או להשכיר

- אתה נכה צה"ל שנפצע במלחמת לבנון השנייה אך ממשיך לשרת

- המוסכניק שלך עושק אותך

- אתה ימני מצביע ליכוד שמתפקד עבור קדימה

- אתה מכיר היטב את הסד"כ של מדינות האויב של וכמו כן מבין לעומק בלוחמה קונבנציונאלית ובלתי קונבנציונאלית

- אתה מועל באמון שניתן לך מתוקף הסיווג הצבאי הרם שלך ע"י כך שאתה חושף אותנו למידע מסווג ו/או לחילופין למסקנותייך המתבססות עליו

- אתה עוסק בתחום המחשבים ויש לך גישה למחירונים של דילרים

- אם אני לא טועה,יש לך בעיה רצינית עם הקלדת רווחים , אם אתה מבין ....למה אני מתכוון .

- אתה מסתובב עם אקדח/סכין/גז מדמיע/חרב סמוראי/נונצ'אקו כהגנה מפני השכן הפסיכופט שלך שמאיים על חייך

- לא החזרת את ערכת המגן שלך כשהתבקשת

- אתה מסתובב עם מזרק אטרופין בארנק

- אתה נמנה עם המערך לשעת חרום (=מילואימניק בפיקוד העורף) וברשותך חליפת אב"כ מלאה + ערכת טיהור אישית + ערכת המגן האזרחית שלא החזרת + ערכת מגן צבאית משופרת

- לכשתסיים את עבודת ההצפה בת'רד של ה- UMPC בפורום ותקנה לך אחד (אם וכאשר..) - אתה תדאג לאכסן את הסוללה שלו במקפיא כל עוד הוא בביתך

- אוטוטו תהגר למדינה אחרת וכשתטוס ליעדך תעשה זאת דרך ירדן בגלל שזה זול יותר

והקרם דה לה קרם:

- לעניות דעתי אתה גם הגבת מחשבון אחר לתגובה שלך עצמך (וחיזקת אותה, כאילו היה זה אדם זר שתמך בך), וכמו כן אתה גם התמהוני מהת'רד הכלכלי בפורום הזה.

אין ספק שהנ"ל מוכיח שאתה בנאדם חכם, יעיל ושאינו טומן את ראשו בחול. אתה מוזמן להוסיף אם אתה מרגיש שקיפחתי אותך איפשהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

f16, כמעט כל אדם במדינה שמחובר לחדשות ובעל השכלה ממוצעת ומעלה (מה שמכסה את מרבית חברי פורום זה) מודע לסכנות האורבות לנו ממזרח ומצפון ומודאג מאוד. כמעט כל מי שהיה בתפקיד לוחמה או מודיעין בצבא וקצת בשקיע בתחום התוד"א מודע ליכולות הארטילריה (קנית ורקטית) של השכנים החביבים שלו. אתה לא בדיוק מגיע לכאן עם בשורה או ידיעה מרעישה.

כמובן שיש מספר דרכים להתמודד עם המשבר הבטחוני המתמשך שאנו נמצאים בו מאז קום המדינה, הדבר נתון באחריות ההנהגה ותפקידנו כאזרחים לבחור את ההנהגה שנראה לנו שתתן את המענה הטוב ביותר (לא רק באספק חוץ ובטחון אלא גם באספקטים של מדיניות פנים, נושא מוזנח אבל קריטי להשמך קיומנו ושגשוגנו). תפקידנו גם להיות אזרחים תורמים למדינה ופעילים במערכת הדמוקרטית ככל הניתן ובמקרה הצורך גם חיילים שמגינים עליה.

אתה מותך ביקורת (דבר שהוא לגיטימי ורצוי בחברה דמוקרטית פלורליסטית) על ההתנהלות הבטחונית של ההנהגה הנוכחית ומציע גישה אחת להתמודד עם המשבר הבטחוני, למרבה הצער נראה התפיסה שלך מעורפלת בשל תחושת חרדה אישית גדולה. אתה לא יכול לצפות (כפי שאכן קרה) שחברי הפורום יסכימו עם גישה שכזאת. למזלנו גם אין אף פוליטיקאי העומד לבחירה (כולל נתניהו) המחזיק בדעות דומות לשלך, במיוחד ההצעות הלא סבירות שלך לשימוש בנשק גרעיני.

ועוד הערה - אתה מבלבל בין פסיכולוג קליני לפסיכיאטר, שני מקצועות שמאוד שונים בהכשרתם זה מזה. אין דבר כזה פסיכיאטר "קליני", פסיכיאטר הוא רופא שעבר התמחות של מספר שנים במקצוע ולכן כל הפסיכיאטרים הם "קליניים", כמו כן למרבית הפסיכיאטרים אין שום תואר בפסיכולוגיה, לא ראשון ולא שני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נעשה אינטגרציה לכמה ת'רדים ונסכם:

- נשרפה לך הדירה ומכיוון שלא ביטחת אותה אבד לך רכוש בשווי עשרות אלפי שקלים (מערכת סראונד, לפטופ ושאר ירקות)

- שיפצת את הדירה שלך בעשרות אלפי שקלים (צנרת וכו') בלי קשר לאסון, סתם בגלל שהיא ישנה

- נמאס לך מעלות תחזוק הדירה ומהסביבה הערסית ההולכת ומדרדרת ואינך בטוח אם למכור אותה או להשכיר

- אתה נכה צה"ל שנפצע במלחמת לבנון השנייה אך ממשיך לשרת

- המוסכניק שלך עושק אותך

- אתה ימני מצביע ליכוד שמתפקד עבור קדימה

- אתה מכיר היטב את הסד"כ של מדינות האויב של וכמו כן מבין לעומק בלוחמה קונבנציונאלית ובלתי קונבנציונאלית

- אתה מועל באמון שניתן לך מתוקף הסיווג הצבאי הרם שלך ע"י כך שאתה חושף אותנו למידע מסווג ו/או לחילופין למסקנותייך המתבססות עליו

- אתה עוסק בתחום המחשבים ויש לך גישה למחירונים של דילרים

- אם אני לא טועה,יש לך בעיה רצינית עם הקלדת רווחים , אם אתה מבין ....למה אני מתכוון .

- אתה מסתובב עם אקדח/סכין/גז מדמיע/חרב סמוראי/נונצ'אקו כהגנה מפני השכן הפסיכופט שלך שמאיים על חייך

- לא החזרת את ערכת המגן שלך כשהתבקשת

- אתה מסתובב עם מזרק אטרופין בארנק

- אתה נמנה עם המערך לשעת חרום (=מילואימניק בפיקוד העורף) וברשותך חליפת אב"כ מלאה + ערכת טיהור אישית + ערכת המגן האזרחית שלא החזרת + ערכת מגן צבאית משופרת

- לכשתסיים את עבודת ההצפה בת'רד של ה- UMPC בפורום ותקנה לך אחד (אם וכאשר..) - אתה תדאג לאכסן את הסוללה שלו במקפיא כל עוד הוא בביתך

- אוטוטו תהגר למדינה אחרת וכשתטוס ליעדך תעשה זאת דרך ירדן בגלל שזה זול יותר

והקרם דה לה קרם:

- לעניות דעתי אתה גם הגבת מחשבון אחר לתגובה שלך עצמך (וחיזקת אותה, כאילו היה זה אדם זר שתמך בך), וכמו כן אתה גם התמהוני מהת'רד הכלכלי בפורום הזה.

אין ספק שהנ"ל מוכיח שאתה בנאדם חכם, יעיל ושאינו טומן את ראשו בחול. אתה מוזמן להוסיף אם אתה מרגיש שקיפחתי אותך איפשהו.

הייתי מכניס את כל התגובה הזו לחתימה שלי אם זה היה אפשרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...