Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 32 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

שלום אני תקוע במשימה של Reilly's Rangers, אני הגעתי לבית חולים Lady of hope hospital, גמרתי בטחלס את המשימה אבל כשהגעתי לגג לתקן את המעלית הוא מבקש ממני A Fission Battery, איפה אני מוצא את זה???

אני ישמח אם מישהו יגיב

תודה

קומה אחת מתחת לגג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו חבר'ה סרקתי את כל הבניין ואין זכר... ל-Fision Battery... לא ברובוטים... לא בסופר מוטנט... וגם עברתי קופסה קופסה.... ואין... אני לא יכול לצאת משם... :s07:

לא יכול להיות, זה חייב להיות שם. חפש בקומה ממש מתחת לגג, באחת הפינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אפשר לצוא את האנדרואיד? יש לי חשד שהוא הקריין של הENCLAVE RADIO למה כי הקולות דיי דומים...

ואגב יש לי POWER ARMOR ממי אני יכול להשיג את הדבר שדרוש בשביל ללבוש אותה?תודה....

בשביל ה POWER ARMOR אתה צריך שיאמנו אותך את זה אתה תקבל רק אחרי שתתקדם מספיק בעלילה ותגיע לבסיס של ה BOS.

לגבי שאר הדברים, תנסה לדבר עם האנשים בספינה תראה מי יודע מה, אולי זה נכון (אני לא מתכוון להרוס לך את העלילה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה אפשר לצוא את האנדרואיד? יש לי חשד שהוא הקריין של הENCLAVE RADIO למה כי הקולות דיי דומים...

ואגב יש לי POWER ARMOR ממי אני יכול להשיג את הדבר שדרוש בשביל ללבוש אותה?תודה....

הוא נמצא ב-rivet city תחפש אותו טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי האנדרואיד:

אתה צריך לשחות לירכתי הספינה, לעבור כמה דלתות (ובדרך להרוג כמה יצורים מעצבנים) ואז להגיע אל Pinkerton, אין לך אפשרות להשלים את הקווסט הזה מבלי לדבר אותו (גם אם תדבר אם ד"ר זימר או ד"ר לי) ורק הוא יוכל לגלות לך מי האנדרויד וזאת מכיוון שהוא עשה לו את ניתוח השתלת הפנים. אתה די תופתע כאשר תגלה מי הוא האנדרואיד ובנוסף לכך חשוב לציין שהוא לא האנדרואיד היחיד על הספינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גיליתי כבר מי הוא האנדרואיד, איך אני מגלה מי האנדרואיד השני?

תשובה:

שומר הראש של ד"ר זימר הוא בעצמו ואני בטוח ב-99 אחוז שד"ר זימר הוא גם כן , אני לא זוכר איך גיליתי את זה אבל נראה לי שמישהו בספינה סיפר לי את זה או שפשוט הרגתי אותו וגיליתי לבד, לצערי אני לא בטוח במאה אחוז שזה אכן נכון אך לגבי שומר הראש אני יכול לאשר שהוא אכן .

אולי אנחנו מדברים על משהו שונה, אבל למה לשחות אם יש גשר ודלת :nixweiss:

יש לך Lockpick של 100? כי הדלת יכולה להיפרץ רק במידה ויש לך את הרמה הנ"ל ב-Lockpick.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...