Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 29 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אם אני לא טועה, הפאטץ היה בשביל MS וטיפל רק בבעיה 2 בעיות נקודתיות.

גם לי, בכל מקרה ממה שאני הבנתי רוב הבעיות נובעות ממקודדים בעיתיים.

כבר סיימתי את המשחק וכל זה. אבל גם היתה לי בעיה של קריסות עם איזה הודעה מעצבנת. אחרי קצת חיפוש ברשת הסתבר שהבעיה במקודד (FDD משהו). מצטער שאני לא זוכר פרטים יותר מדויקים. אבל בעיקרון אתה פותח את המקודד ויש אופציה לרשום קבצים שאתה לא מעונין שהמקודד יעבוד איתםץ אתה מכניס (מקליד פיזית)את קובץ ההפעלה של המשחק. ואז הבעיה פחות או יותר נפתרה לי :yelclap:

מה שמצחיק כשפתחתי את החלון שבו שמים את השם של הקובץ שאותו אתה לא מעוניין שהמקודד יעובד על ראיתי שכבר היה שם קובץ אחד מקודם , קובץ ההפעלה של אובליויון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לצערי בור בנושא התוכנתי לכן אצטרך לשאול את השאלה- איך אני ניכנס למקודד? (כרטיס מסך HD4870...)... דרך הCCC?

אני חשוב שכדי לך לפתוח שירשור נפרד.

אבל אם אני כבר אנחנו פה, במידה ויש לך את הבעיה אם FFDSHOW המדובר,

אז הכי פשוט זה להתקין אותו מחדש.

http://www.free-codecs.com/download_soft.php?d=4786&s=50

ובמהלך התקנה הוא ישאל אותך על איזה תוכניות אתה לא רוצה להפעיל את המקודד תבחר את המשחק פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם זה בעייה בקודק... חשבתי על משהוא אחר, יש לי על המחשב K-LITE CODEC PACK

מה שמוזר שיחקתי לי בכיף ללא קראשים במשך שבועות אחדים ואז פתאום קראשים... רק אחרי הקראשים עשיתי לדרייבר UPDATE לגירסא 8.11 ולמשחק כנ"ל... אני אנסא להתקין מחדש ואם כבר אז איפה השמירות והפרופילים נימצאים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עשיתי שיחזור של המהלכים שלי (נשמע רציני ) המקודד שעשה את הבעיות היה FFDSHOW AUDIO DECODER , לי יש אז אני פשוט פותח את המקודד דרך התפריט התחלה, במקרה שלך פשוט תמצא איפה הקובץ הפעלה שלו יושב ותפעיל אותו.

בחלון שנפתח לך יש שורה עם ריבוע שאפשר לעשות לו וי (יענו להפעיל) שאומר DONT USE FFDSHOW IN , ואז שורה שבה אתה מכניס את השם של הקובץ שאותו אתה לא מעוניין שהמקודד יבוא באינטרקציה עם.

אתה יכול להכניס כמה שמות קבצים שאתה רוצה רק תכניס ; בין השמות קבצים (ללא רווחים) ותשים גם את סיומת סוג הקובץ (לדוגמא אצלי זה fallout3.exe;morrowind.exe)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מדובר באותו ממשק פחות או יותר של הTES Consturction Set, אז אפילו אני אוכל לבנות איזה קווסט קטן כזה או אחר, כפי שעשיתי עם אובליביון.

אם מישהו יודע/יידע לעצב סביבות וכן מתעסק בתוכנות תלת מימד כאלו ואחרות(ליצירת חפצים), מוזמן ליצור איתי קשר, הוא יתעסק בעניין עיצוב השלבים(כי עוד בTES CS פשוט לא הצלחתי לחבר שני "ריבועים" של מנהרה) וכן עיצוב ובניית חפצים(אם בא לו) ואני אעסוק ב.."תיכנות", בדיאלוג וכהנא וכהנא.

דוגמאות(רעות) למודים שעשיתי עם אובליביון:

http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=3229

http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=10187

Anybody?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עשיתי שיחזור של המהלכים שלי (נשמע רציני ) המקודד שעשה את הבעיות היה FFDSHOW AUDIO DECODER , לי יש אז אני פשוט פותח את המקודד דרך התפריט התחלה, במקרה שלך פשוט תמצא איפה הקובץ הפעלה שלו יושב ותפעיל אותו.

בחלון שנפתח לך יש שורה עם ריבוע שאפשר לעשות לו וי (יענו להפעיל) שאומר DONT USE FFDSHOW IN , ואז שורה שבה אתה מכניס את השם של הקובץ שאותו אתה לא מעוניין שהמקודד יבוא באינטרקציה עם.

אתה יכול להכניס כמה שמות קבצים שאתה רוצה רק תכניס ; בין השמות קבצים (ללא רווחים) ותשים גם את סיומת סוג הקובץ (לדוגמא אצלי זה fallout3.exe;morrowind.exe)

באיזה לשונית זה? חיפשתי ולא מצאתי שורה כזאת :'(

סליחה מצאתי את זה אבל רק ב FFDSHOW לא באודיו... עכשיו אני אנסה

עוד עידכון- FALLOUT 3 כבר נימצא שם.... אבל הוא כתוב באותיות קטנות...[br]פורסם בתאריך: 28.11.2008 בשעה 13:46:31

BETHASADA FUC U!!!!

DAMN! ביזבזתי 200 ש"ח על חתיכת פלסטיק שכל שנייה קורסת???? הייתי מעדיף לתרום את הכסף הזה להומלס שילך וישתכר לו ככה לפחות מישהוא היה יוצא מזה שמח :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתנחם בזה שבגרסת הPS3 יש פי 10 יותר באגים...

אחרי 30+ שעות משחק נדפקו לי 2 השמירות האחרונות בלי שום סיבה נראית לעין (חיפוש ברשת העלה שזה קרה להרבה אנשים),

הסייב הכי עדכני שאני יכול להעלות הוא 15 שעות משחק אחורה :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככה זה בעולם- תמיד יש באלאנס... כשאתם שיחקתם סטולקר חצי מהתארד היה בתלונות על באגים וקראשים ולי הם לא היו... ועכשיו בידיוק ההפך.... צריך להחליף להם מפיצה כי למפיצה הנוכחית יש בקרת איכות שיכולה לשחרר לשוק שקית זבל עם פסולת גרעינית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היחיד שלא היה לו שום קריסה/באג קריטי?

המשחק קרס איזה פעם פעמיים, אבל לא משהו קריטי. סה"כ עם ה QUICKSAVE המהיר כל כך, ועם ה AUTOSAVE שיש לך כמעט כל דקה, לא קרה שבאמת איבדתי מידע חשוב.

אבל חוץ מהקריסות לא נתקלתי בבאגים כלשהם (טוב פעם אחת קרה שיריתי במפלצת ומההדף היא פשוט עפה לשמים ולא נחתה יותר... אבל חוץ מזה לא היו שם באגים מוזרים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...