Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 31 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אוקי שאלה קצת מצחיקה,

על מה מדובר בכלל במשחק?? הוא מהנה והכל ונראה אחרי התקפה אטומית אדירה, אבל על מה מדובר בכלל?

מי הפציץ את מי? למה רוב הנשקים באים מסין?

(אגב מישהו הגיע ללווין שאפשר להפיל פצצות אטום קטנות מהשמיים? איזה מצחיק זה, אבל לא מצאתי לזה מטרה אמיתית כלשהי)

המשחק מתרחש במציאות של היסטוריה אלטרנטיבית. כלומר אמנם מדובר בשואה גרעינית שהייתה ב 2070 (אאל"ט), אבל בעולם שבו ההיסטוריה התרחשה אחרת משנות ה50 בערך. כלומר לא מדובר על העתיד שהיה באמת, אלא העתיד שהאנשים בשנות החמישים דימיינו שיהיה (בעיקר דברים בסגנון של B MOVIES). בין היתר הסינים פלשו לאמריקה - זה חלק מהפרנויה של האמריקאים בשנות החמישים מהקומוניזם.

אפשר ללמוד את ההיסטוריה של העולם במשחק עצמו, בדרך כלל בעזרת מחשבים שונים, או מקומות כמו מוזיאונים.

(או פשוט לחפש על זה חומר בגוגל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה אני אמור לעשות אחרי שאני בורח מהכספת ?

ראיתי איזה בית ספר נטוש וכיסחתי שם את כולם כולל הנמלים אבל זה לא נתן לי כלום בעלילה

לאן לעזאזל אני אמור ללכת ?

בבית ספר אין כלום חוץ מקצת נסיון ונשק.

אם תקרא את המידע במחשב תלמד שהם ניסו לחפור לVAULT 101 בשביל לחמוס את המקום. :lol:

בשביל העלילה ועוד כל מיני אתה צריך ללכת לעיר קטנה שנקראת MEGATON, יכול להיות שזה כבר מצוין במפה.

כשאתה מגיע לעיר אתה יכול לעשות משימה לנטרל את הפצצה במרכז העיר ותקבל 100 או 500 (עם עברת SPEECH SKILL CHECK) ובית בעיר שתוכל לאחסן שם חפצים ועוד כל מיני שטויות.

אם אין לך מספיק EXPLOSIVE SKILL לנטרל את הפצצה פשוט קח MENTAT או משהו וזה יעלה לך את הSKILL באופן זמני למה שדרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה מוד/פאטץ' שמעלה את איכות הטקסטורות? כי הן ממש מזוויעות... כואב בעין :'(

כן, יש כבר המון תוספים בעיקר לטקסטורות ושינוים קוסמטים, תריץ חיפוש בגוגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו מה אני אמור לעשות אחרי שאני בורח מהכספת ?

ראיתי איזה בית ספר נטוש וכיסחתי שם את כולם כולל הנמלים אבל זה לא נתן לי כלום בעלילה

לאן לעזאזל אני אמור ללכת ?

ב PIPBOY תמיד תסמן את ה QUEST הנוכחי שיש לך, וככה כבר הוא יראה לך תמיד לאיפה אתה צריך ללכת (בדיוק כמו באובליביון)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מוצא כלום :s07:

אם לא קשה אפשר לינק?

כן בכייף אבל כמה קשה להריץ חיפוש בגוגל?! הנה התוצאה ראשונה:

http://www.fallout3nexus.com/downloads/categories.php

והנה סיכומון קטן של כמה מהמודים היותר מוצלחים עד עכשיו מאתר NMA הישן והטוב:

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=46338&sid=c5ba76ba4f9b1cb20c167610e6e8487d

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אני תקוע במשימה של Reilly's Rangers, אני הגעתי לבית חולים Lady of hope hospital, גמרתי בטחלס את המשימה אבל כשהגעתי לגג לתקן את המעלית הוא מבקש ממני A Fission Battery, איפה אני מוצא את זה???

אני ישמח אם מישהו יגיב

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...