Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 33 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

תשובה:

שומר הראש של ד"ר זימר הוא בעצמו ואני בטוח ב-99 אחוז שד"ר זימר הוא גם כן , אני לא זוכר איך גיליתי את זה אבל נראה לי שמישהו בספינה סיפר לי את זה או שפשוט הרגתי אותו וגיליתי לבד, לצערי אני לא בטוח במאה אחוז שזה אכן נכון אך לגבי שומר הראש אני יכול לאשר שהוא אכן .

יש לך Lockpick של 100? כי הדלת יכולה להיפרץ רק במידה ויש לך את הרמה הנ"ל ב-Lockpick.

הוא אולי זה האנדרואיד אבל זה לא האנדרואיד שאתה מחפש, האנדרואיד הוא ראש המשמר.

כן יש לי 100 LOCKPICK כנראה כי אני אוהב לחרוש הכול בדרך וכשהגעתי לשם הייתי כבר LVL 20

ולא השקעתי כלום בנשקים, זה קצת קשה בקרבות והרבה פעמים צריך לרוץ אבל מצליחים, מצד שני יש לי יותר אפשריות דיבור וכל מיני שטויות קטנות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Fallout 3 High Definition Texture Pack

A compilation of many high-resolution textures for fallout 3

A High Definition texture pack for Fallout 3 is now available, improving the visuals of the game without changing the overall "Fallout 3 look". A fast computer which can handle everything on ultra-high is recommended (otherwise you will experience studdering).

http://www.gamershell.com/news_65974.html

נשמע מעניין...נוריד נבדוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה עברתי...

אגב, מתהייה בווסטלנד מצאתי ARMOR ... אבל הוא במצב גרוע... ממש גרוע.... חבל שאין לי מספיק כסף בשביל לתקנו

חבל אל תבזבז את הזמן שלך אתה עוד מעט תגיעה למקום שאתה לא תידע מה לעשות עם כל החליפות הללו ...

לגבי ה MOD, בלינק שהבאתי פה לפני כמה זמן יש גם את זה וגם עוד הרבה דברים טובים כדי לבדוק למי שמתעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרצוח מוכרים... פשוט וכיף :)

לא כאלה שבשווקים, כאלה שמסתובבים לבד או בחדרים סגורים...

יש דרך יותר טובה עם המוכרים בעיקר בתחילת המשחק ( אם כי קצת ארוכה ומעצבנת )

אני לא השקעתי בכלל בSTATS של נשקים והייתי חלש רצח בהתחלה אז במקום ללכת לגלות שטח

הלכתי אחרי המוכר הבן זונה חזק רצח והוא הורג בקלות כמעט כל יצור מזדמן.

כך שאפשר להשיג בן זונה בתחילת המשחק ולעשות קצת כסף ואחרכך זה יותר קל.

דרך אגב מישהו יודע עם יש משהו מיוחד שמקבלים עם הורגים את המוכרים ?

כי אחרי שהרגתי אחד מהם מצאתי מפתח שלו מה זה נותן לי? גישה לארונית שלו בעיר של 2 המפגרים עם הרובטים והנמלים ?

והאם זה נותן לי משהו מעניין להשקיעה במוכרים כסף (חוץ מציוד נוסף כמובן) ?

מה קורה עם הספר שלכם? איך זה נגמר אצלכם? (מה אמרו עליכם ברדיו)

האם אחרי שהיא סימה אותו היה לכם עוד איזה משימה להדפיס אותו? כי די בהתחה מצאתי בית דפוס ענק

שנראה לי שאפשר היה לעשות בו משהו כזה אבל יכול להיות ששברת את רצף המשימה ?

תאכלס תספרו עם נתקלתם בדברים מענינים? למשל ב DAVE REPUBLIC הייתי בטוח שיש משהו נוסף

אבל לא היה לי ז עליהם ובעיר הילדים חייב להיות משהו חוץ מסתם דרך גישה לאן שצריך וילד מעצבן שלא סותם את הפה!

דרך אגב הרגתי את הבן זונה פשוט הוצאתי את כל המחסנית עליו !!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך יותר טובה עם המוכרים בעיקר בתחילת המשחק ( אם כי קצת ארוכה ומעצבנת )

אני לא השקעתי בכלל בSTATS של נשקים והייתי חלש רצח בהתחלה אז במקום ללכת לגלות שטח

הלכתי אחרי המוכר הבן זונה חזק רצח והוא הורג בקלות כמעט כל יצור מזדמן.

כך שאפשר להשיג בן זונה בתחילת המשחק ולעשות קצת כסף ואחרכך זה יותר קל.

דרך אגב מישהו יודע עם יש משהו מיוחד שמקבלים עם הורגים את המוכרים ?

כי אחרי שהרגתי אחד מהם מצאתי מפתח שלו מה זה נותן לי? גישה לארונית שלו בעיר של 2 המפגרים עם הרובטים והנמלים ?

והאם זה נותן לי משהו מעניין להשקיעה במוכרים כסף (חוץ מציוד נוסף כמובן) ?

מה קורה עם הספר שלכם? איך זה נגמר אצלכם? (מה אמרו עליכם ברדיו)

האם אחרי שהיא סימה אותו היה לכם עוד איזה משימה להדפיס אותו? כי די בהתחה מצאתי בית דפוס ענק

שנראה לי שאפשר היה לעשות בו משהו כזה אבל יכול להיות ששברת את רצף המשימה ?

תאכלס תספרו עם נתקלתם בדברים מענינים? למשל ב DAVE REPUBLIC הייתי בטוח שיש משהו נוסף

אבל לא היה לי ז עליהם ובעיר הילדים חייב להיות משהו חוץ מסתם דרך גישה לאן שצריך וילד מעצבן שלא סותם את הפה!

דרך אגב הרגתי את הבן זונה פשוט הוצאתי את כל המחסנית עליו !!!

אחרי שאתה מסיים לעזור למוירה בכתיבת המדריך, 3DOG מדבר על זה ברדיו ומזהיר את כולם שבשום פנים ואופן לא יעשו מה שכתוב במדריך...

לגבי דייב, יש מקומות כאלה שנראה לך שאין מה לעשות בהם, אבל אחר כך אתה מגלה שיש קוואסט שקשור אליהם. ככה גם לגבי דייב, אז די חבל שהרגת אותו (אבל זה לא לגמרי אבוד, פשוט תשמור מה שמצאת בגופה שלו)

כעקרון רצוי שלא תהרוג סתם אנשים, כי זה יכול להרוס לך אחר כך משימות צדדיות. זה לא משהו שידפוק לך את המשחק ויפגע במשימות העיקריות, וחלק מהיופי במשחק זה שאתה באמת יכול לבחור מה לעשות ומה לא לעשות, אבל בשביל להנות מכל המשימות רצוי שלא תהרוג סתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שאתה מסיים לעזור למוירה בכתיבת המדריך, 3DOG מדבר על זה ברדיו ומזהיר את כולם שבשום פנים ואופן לא יעשו מה שכתוב במדריך...

גם לי זה היה כך, אבל אני לרוב השתמשתי באינטלגנציה בבחירת התשובות שלי, אולי יש בבחירה שונה של התשובות דווקא כן ממליצים עליו?

לגבי דייב, יש מקומות כאלה שנראה לך שאין מה לעשות בהם, אבל אחר כך אתה מגלה שיש קוואסט שקשור אליהם. ככה גם לגבי דייב, אז די חבל שהרגת אותו (אבל זה לא לגמרי אבוד, פשוט תשמור מה שמצאת בגופה שלו)

לא הרגתי את DAVE השתתפתי בבחירות ובסוף השארתי אותו להיות הנשיא, מישהו עשה משהו אחר?

כמו כן יש לו כספת בחדר שלא הצלחתי לפרוץ כי הוא כל הזמן הסתכל :pissed:

כעקרון רצוי שלא תהרוג סתם אנשים, כי זה יכול להרוס לך אחר כך משימות צדדיות. זה לא משהו שידפוק לך את המשחק ויפגע במשימות העיקריות, וחלק מהיופי במשחק זה שאתה באמת יכול לבחור מה לעשות ומה לא לעשות, אבל בשביל להנות מכל המשימות רצוי שלא תהרוג סתם.

לרוב אני לא הורג כמעט אף אחד, גם הייתי רוצה עם הSKILL שלי ברובים אני בקושי יכול להרוג זבוב.

אבל הילד הזה מ LITTLE SUNSHINE או איך שזה לא נקראת העיר התת קרקעית של הילדים הגיעה לו למות !!!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמה שלא תעשה במשימות של מוירה, בסוף ירדו עליך ברדיו. הרי זה לא משנה מה אתה עושה במשימות, עצם המשימות עצמן שהיא נותנת לך הן די אידיוטיות, וכנ"ל לגבי המסקנות שלה.

הצלחת להרוג ילד, חשבתי שזה לא אפשרי ב FO3 (בניגוד למשחקים הקודמים בסדרה, אפילו היית יכול לקבל מוניטין של CHILD KILLER בעקבות זה) ואפילו ניסיתי פעם ולא הצלחתי?

אגב, כדאי שכן תתחיל להשקיע במיומנות כלשהי בלחימה (SMALL GUNS רצוי, או ENEREGY אם אתה כבר בשלב של המשחק שאתה מוצא נשקים כאלה), כי יש כמה קרבות קשים במשחק (כלומר קשים אם המיומנות שלך באמת נמוכה כ"כ), או שלפחות תמצא מישהו שילווה אותך וידע להלחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון

השינויים כל כך מינוריים - אתה לא יכול לעשות מה שאתה רוצה. אתה לא יכול להרוג אף NPC שהוא קריטי לסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון

השינויים כל כך מינוריים - אתה לא יכול לעשות מה שאתה רוצה. אתה לא יכול להרוג אף NPC שהוא קריטי לסיפור.

טוב זה מה שאמרתי, זה נוגע למשימות הצדדיות לא לעיקריות. במשימות הצדדיות אתה כן יכול להרוג אנשים חשובים וככה לאבד משימות (או פשוט להחליט לא לבצע משימות כאלה). לגבי משימות עיקריות באמת דמויות חשובות לא יכולות למות. מצד אחד זה פוגם בריאליזם, אבל מצד שני אני מבין את ההגיון. זה די מבאס לגלות אחרי שעות של משחק שהכל ירד לטמיון כי הרגת בהתחלה מישהו שבסוף התברר שהיה קריטי למשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי שמה שלא תעשה במשימות של מוירה, בסוף ירדו עליך ברדיו. הרי זה לא משנה מה אתה עושה במשימות, עצם המשימות עצמן שהיא נותנת לך הן די אידיוטיות, וכנ"ל לגבי המסקנות שלה.

מי יודע? אולי הם החביאו איזה הפתעות ...

הצלחת להרוג ילד, חשבתי שזה לא אפשרי ב FO3 (בניגוד למשחקים הקודמים בסדרה, אפילו היית יכול לקבל מוניטין של CHILD KILLER בעקבות זה) ואפילו ניסיתי פעם ולא הצלחתי?

נו טוב זה לא בדיוק ילד, זה הילד הגדול שעומד בכניסה והוא צריך לעזוב את המקום ומבקש שתעזור לו להגיע לעיר המבוגרים - בדם קר ובכוונה תחילה רצחתי אותו אחרי השיר השני (מי שנפגש בטוח מכיר).

אגב, כדאי שכן תתחיל להשקיע במיומנות כלשהי בלחימה (SMALL GUNS רצוי, או ENEREGY אם אתה כבר בשלב של המשחק שאתה מוצא נשקים כאלה), כי יש כמה קרבות קשים במשחק (כלומר קשים אם המיומנות שלך באמת נמוכה כ"כ), או שלפחות תמצא מישהו שילווה אותך וידע להלחם.

מאוחר מידי אני כבר LVL 20... ואני מסתדר בסדר גמור..

יש לי גם AMROR...

לא נכון

זה למה אנחנו כולנו מחכים ל GECK ( ערכת הבניה )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...