Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 8 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

BILBO, מה שאתה אומר פה לאורך חודשים מאז שרכשת את המסך אינו מדוייק. לא סתם כולם מתלוננים על Input Lag, ישנה אפשרות שאתה קיבלת מסך שהוא תקין אך ישנם מסכים רבים אחרים שאינם תקינים.

בן אדם שרוכש מסך, לא קונה אותו לשנה או שנתיים, בדרך כלל הוא משמש להרבה שנים (המסך הנוכחי שלי משמש אותי כשש שנים). בן אדם לא יכול לקחת את הסיכון שהמסך שיקבל לא יהיה מושלם בשבילו, במיוחד כפי שאנחנו מכירים את נותני השירותים בארצנו. לכן לחכות כמה חודשים לא נראה לי בשמיים.

בנוסף, משתמשים שקיבלו את המסך המעודכן אומרים שמעבר לשיפור בInput Lag החל מ-Part Number מסויים (החל לפני העדכון) ניתן להבחין בהבדל באיכות התצוגה לטובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

וואי גם אני רוצה לקנות תמסך הזה מאוד!!!!

מה אתם אומרים הגיע כבר הקושחא הזאת חח(מילה מצחיקה רצח)..

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=39_2258&products_id=20978

מה אתם אומרים?? יש פה כבר תעידכון הזה או עדיין לא?(בלינק)

יש פה בחור שהציע לעשות קנייה קבוצתית אני בעד....

הבעייה שאני צריך את זה כמה שיותר מהר..(קניתי מחשב חדש והמסך הישן שלי עדיין מהסוג שהחשמל אליו אמור להגיע מהמארז)

לכן אני לא יכול לחבר תמסך הישן ואני עדיין משתמש במארז הישן שלי גרר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BILBO, מה שאתה אומר פה לאורך חודשים מאז שרכשת את המסך אינו מדוייק. לא סתם כולם מתלוננים על Input Lag, ישנה אפשרות שאתה קיבלת מסך שהוא תקין אך ישנם מסכים רבים אחרים שאינם תקינים.

הוא לא קיבל מסך "תקין", הוא קיבל בדיוק את אותו מסך כמו כולם.

העניין הוא שלא לכולם זה מפריע, וחלק גדול מהמשתמשים בגלל לא שם לב לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

גם אני מעוניין לבדוק מסך זה,

והיות אני נוסע לחופשה בקרוב לפראג וייתכן מאוד גם בודפשט(הונגריה) ובוקרשט(רומניה) יהיו במסלולי.

חשבתי אולי מישהו כאן שיודע איך לאתר מהאינטרנט חנויות חומרה ומחשבים בערים הללו אני אוכל לבדוק את הפרטים הבאים:

1. המחיר בחנויות אלו לדגם זה

2. האם באחד מהם יש כבר את הקושחה החדשה

3. מה האפשרויות שלנו לרכוש כקבוצה את המסכים הנ"ל מבחינת עלויות ואחריות בינלאומית(או שאין לDELL?)

ואז כשאחזור אוכל לתת פרטים כאן בשימחה מה ראיתי שם.

מעוניינים לעזור לי ? אתרו את החנויות והכתובות (בערים אלו עדיף מרכזי)

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בן אדם שרוכש מסך, לא קונה אותו לשנה או שנתיים, בדרך כלל הוא משמש להרבה שנים (המסך הנוכחי שלי משמש אותי כשש שנים). בן אדם לא יכול לקחת את הסיכון שהמסך שיקבל לא יהיה מושלם בשבילו, במיוחד כפי שאנחנו מכירים את נותני השירותים בארצנו. לכן לחכות כמה חודשים לא נראה לי בשמיים.

בנוסף, משתמשים שקיבלו את המסך המעודכן אומרים שמעבר לשיפור בInput Lag החל מ-Part Number מסויים (החל לפני העדכון) ניתן להבחין בהבדל באיכות התצוגה לטובה.

לי, גם אין בעיה..

לא בתזוזת עכבר ולא במשחקים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

גם אני מעוניין לבדוק מסך זה,

והיות אני נוסע לחופשה בקרוב לפראג וייתכן מאוד גם בודפשט(הונגריה) ובוקרשט(רומניה) יהיו במסלולי.

חשבתי אולי מישהו כאן שיודע איך לאתר מהאינטרנט חנויות חומרה ומחשבים בערים הללו אני אוכל לבדוק את הפרטים הבאים:

1. המחיר בחנויות אלו לדגם זה

2. האם באחד מהם יש כבר את הקושחה החדשה

3. מה האפשרויות שלנו לרכוש כקבוצה את המסכים הנ"ל מבחינת עלויות ואחריות בינלאומית(או שאין לDELL?)

ואז כשאחזור אוכל לתת פרטים כאן בשימחה מה ראיתי שם.

מעוניינים לעזור לי ? אתרו את החנויות והכתובות (בערים אלו עדיף מרכזי)

::)

כמו שכבר אמרתי, אין עדיין באירופה.

עדכון: המסך עם העדכון זמין בהולנד (אירופה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור.. כבר רכשתי מחשב חדש.. לפני שבועיים ואני עדיין עם המסך המעפן הישן שלי לפני 5 שנים (פרוביו 17 אינץ פלאט..לא LCD)

ואני לא יודע מה לעשות.. כמה עוד אני יוכל לחכות? חודש? חודשיים?

האם הוא באמת כל כך טוב?? :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני הזמנתי את המסך מפנדה אתמול היום אמור להגיע המסך

אין צפי ליבוא המסך עם הקושחה החדשה והמחיר אמור לעלות לפי דברי נציג מפנדה אז המסקנה שנישארה הוא להזמין פשוט!

השינוי הוא לא אמור לפתור פלאים אז כל מי שמתלבט בסוף לא יזמין כי אין צפי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The quote from the member of staff at Dell: Due to a internal process change many of the 2408's that will ship new with the revised firmware will have a different part number and not a different revision number. The only way you will be able to tell if it's the revised firmware is to check the sharpness setting, if the setting is in multiples of 10 then it is the revised firmware if it's in multiples of 25 then it's not. The part number has to do with the revision but someone decided since we are changing the part number anyway the firmware will be A00 on that part number."

:kopfpatsch::nixweiss::pissed::bash: ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר לא עדכני. כל מסך עם העדכון קושחה יסומן בA01 על הקופסא.

נכון לעכשיו האנשים שקיבלו את המסך עם הקושחה המעודכנת מרוצים יחסית, לא שמים לב ל-input lag ובנוסף טוענים שנעשו שיפורים נוספים במסך מעבר ל-input lag.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...