Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 7 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

איזה הגזמה.

האחרון שקנה פה בפורום אמר שתאריך הייצור שלו מאי. הפרש של חודשיים מתאריך הייצור של המסכים המעודכנים, זאת אומרת שחודשיים אחרי תחילת הייצור (אוקטובר) סביר להניח שכבר יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיברתי עם "פנדה מחשבים" שלשום לגבי הגירסה ואכן עדיין המסכים שהגיעו הם הגירסה הישנה וכמו כן תאריך יצור מאי 08 שאלתי מתי יהיה משלוח הבאה של המסכים הוא מאמין שהם יקבלו מהיבואן עוד שבועיים שלוש עוד משלוח עד אז אין מה לעשות כל מי שיקנה את המסך יקבל את הקושחה הישנה דרך אגב לגבי המשלוח החדש הוא גם לא מתחייב שזה יהיה עם הקשוחה החדשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אברר שבוע הבא בNOTEBOOKCLUB, הפנו אותי אליהם, והנציג אמר לי לפני שבועיים בערך שאין להם במלאי בכלל ולנסות עוד שבועיים, נראה, ננסה אולי שבוע הבא לשאול אותו מה התאריך ייצור של המסכים (אם הם קיבלו בכלל..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה שאומרים שגם בHDMI יש להם INPUT LAG. בכל אופן על פי ביקורות עדיף להשתמש בDVI.

עוד דבר, משתמשים שקיבלו את הקושחה החדשה אומרים שנעשו שיפורים מעבר לקושחה כמו בציפוי של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

גם אני רוצה לקנות את המסך בגרסתו המעודכנת.

אני רואה זאת כהזדמנות שכולנו מחכים ביחד,הזדמנות ליצור קבוצת קניה כמו שנוצרו בעבר .

הפעם בניגוד לעבר כולנו רוצים בדיוק את אותו דגם (Dell 2408WFP עם הקושחה החדשה)דבר שיחסוך בלאגן.

כיוון שהפעם אין יותר מדיי התמקחות לגבי פיקסלים אני מאמין שהדבר היחיד שנחפש זה מחיר ואחריות יצרן

מה אתם חושבים? והאם יש מישהו שרוצה לארגן את זה (לי לא אכפת לעשות את זה, כיוון שאני בכל מקרה הולך לקנות אותו)?

יש למישהו מסקנות שיכולות לעזור מארגון קבוצות קניה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

גם אני רוצה לקנות את המסך בגרסתו המעודכנת.

אני רואה זאת כהזדמנות שכולנו מחכים ביחד,הזדמנות ליצור קבוצת קניה כמו שנוצרו בעבר .

הפעם בניגוד לעבר כולנו רוצים בדיוק את אותו דגם (Dell 2408WFP עם הקושחה החדשה)דבר שיחסוך בלאגן.

כיוון שהפעם אין יותר מדיי התמקחות לגבי פיקסלים אני מאמין שהדבר היחיד שנחפש זה מחיר ואחריות יצרן

מה אתם חושבים? והאם יש מישהו שרוצה לארגן את זה (לי לא אכפת לעשות את זה, כיוון שאני בכל מקרה הולך לקנות אותו)?

יש למישהו מסקנות שיכולות לעזור מארגון קבוצות קניה?

אני בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות, אני מניח שהקבוצה תווצר ברגע שהמסך יצא (ומדברים הרבה גם על מגמה של הורדת מחירים ) נקווה המסך יגיע בקרוב כי אני מרגיש כבר טיפשי שאני מחכה כלכך הרבה זמן למסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.איזה מגמה של הורדת מחירים?

2.אתה לא צריך להרגיש טיפש, שווה לחכות עוד טיפה (חודש - חודשיים), המסך הוא לא לשנה וגם לא לשנתיים.

3.בפורום התמיכה של הנציג אמר שגם באירופה צריך להיות כבר העדכון, ולפי דעתו אם מישהו אשם אלו היבואנים שיש להם סטוקים מאוד גדולים.

גם בארצות אחרות משתמשים מקבלים מסכים מחודשים מאי, יוני.. זה מעיד על גודל הסטוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...