Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 5 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אוקיי עדכון.

המחשב מותקן, המסך מחובר (המסך הוא הקושחה הישנה)

האיכות גימור של המסך חבל על הזמן ורואים בו נהדר.

הוא יושב לצד המסך הישן שלי.

אין בעיה עם משחקים רגילים, שמתי גם סרט ורואים סבבה.

בקשר למשחקי אונליין, אני לא משחק הרבה אבל הורדתי את- quake wars , אבל זה עדיין לא סיים.

המסך מגיע עם רמת בהירות גבוהה, צריך לשחק עם זה טיפה ולדאוג שיהיה אור בחדר.

פרט לזה הכל בינתיים סבבה.

עדכון.

שיחקתי עכשיו חצי שעה quake wars ולא נתקלתי בשום בעיות.

מקווה שעזרתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי עדכון.

המחשב מותקן, המסך מחובר (המסך הוא הקושחה הישנה)

האיכות גימור של המסך חבל על הזמן ורואים בו נהדר.

הוא יושב לצד המסך הישן שלי.

אין בעיה עם משחקים רגילים, שמתי גם סרט ורואים סבבה.

בקשר למשחקי אונליין, אני לא משחק הרבה אבל הורדתי את- quake wars , אבל זה עדיין לא סיים.

המסך מגיע עם רמת בהירות גבוהה, צריך לשחק עם זה טיפה ולדאוג שיהיה אור בחדר.

פרט לזה הכל בינתיים סבבה.

עדכון.

שיחקתי עכשיו חצי שעה quake wars ולא נתקלתי בשום בעיות.

מקווה שעזרתי

איך חיברת למסך ?-DVI ל-HDMI?(HSMI במסך)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך שגיימר יבדוק את המסך... אנשים מארצות אחרות שמשחקים הרבה מתלוניים דווקא...

יכול להיות שמישהו משחקים לא הקטע שלו ושיחק חצי שעה משחק ברשת לא שם לב לדברים שגיימר ישים לב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ואפילו כבד (פשוט משחק יותר בקונסולות, אבל המחשב שלי לא מיותם)

המשחקים שמחכים לי

קרייסייס (כבר משחק)

GOW

assassin creed (כבר משחק)

אני משחק מולטיפליירים מידי פעם בעיקר FPS כמו BF וכאלה.

באיזה משחקים תוארה הבעיה? אני מוכן להוריד (דמו) ולבדוק

ברשותי גם CS שקניתי מ STEAM

אני מחובר ב DVI

מחוברים שני מסכים לכרטיס (בעצם אני יכול לעשות את המבחן הזה ביוטיוב לא? לפתוח חלון ושכל אחד יהיה על חצי מסך ולעלות ולהוריד)

מה אני אמור לחפש בדיוק? :)

נ.ב

המסך שלי הוא מהיבואן תוצרת צ'כיה או משהו ורשום שהוא נשלח במאי, נראה לי שיייקח עוד הרבה זמן עד שיגיעו לארץ מסכים מהסדרה החדשה.

בטח יש להם מלאי לגמור או משהו כזה, לא נראה לי שהם יתחילו לאסוף מסכים. בכל מקרה אבדוק היום שוב בשביל את המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבדוק Input Lag פה http://tft.vanity.dk/

אתה צריך לחבר את שני המסכים לכרטיס במקביל ולצלם את התהליך.

אם אתה עושה את זה, אז כמו שבדקו בפורום של , יהיה נחמד אם תבדוק בנוסף כאשר המסך מחובר בHDMI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לבדוק Input Lag פה http://tft.vanity.dk/

אתה צריך לחבר את שני המסכים לכרטיס במקביל ולצלם את התהליך.

אם אתה עושה את זה, אז כמו שבדקו בפורום של , יהיה נחמד אם תבדוק בנוסף כאשר המסך מחובר בHDMI.

בכיף, אנסה גם ב בערב

עדכון לילה

אוקיי חוזר אליכם אחרי שעתיים של בילוי ותאמינו לי היה לי יום עבודה ארוך ואני מת לישון.

הקהילה פה נתנה לי המון אז אני נותן חזרה

תכנסו ללינק ישירות של התמונה, משום מה לא יצא לי טוב.

תמונה ראשונה DVI

2u5s178.jpg

תמונה שניה HDMI

sddwya.jpg

צילמתי עם האייפון שלי, אין לו את המצלמה הכי איכותית בעולם, אבל ניתן לראות דיליי.

המסך הקטן שמחובר שהוא 730b

HDMI

ברגע שחיברתי את המסך ל התצוגה הפכה ללא ברורה (קצת נבהלתי) הייתי צריך לשחק עם ההגדרות של הכרטיס.

שיחקתי BF 1942 ולא היו לי לאגים או כל בעיה אחרת, אני מוריד גם CS ואני אבדוק גם איתו ( על מה אנשים מדווחים בדיוק?)

חיברתי את הפלייסטיישן 3 ישירות וגם ראו נהדר (מה שכן המסך פחות סלחן לחוסר של AA במשחקי PS3 ורואים פיקסלים)

ראיתי גם סרט BR וראו מעולה, מה שכן שמתי לה ש מציג מין חדות כזאת גבוהה יותר (contrast) אולי זה יכול להציק לכמה אנשים, אולי צריך לשחק עם הכרטיס..

בנוגע לאיכות השחור של המסך (אור כבוי בחדר) ניתן לראות חלקים בהירים כאלה בקצוות (אוקי ביררתי והתופעה ידועה ונקראת backlight bleeding), חיפשתי את זה בכח באיזה סרט אם ממש מתאמצים רואים את זה.

(אני חייב לציין שיש לי LCD ולכן המסך שקניתי מיועד רק לשטח עבודה גדול ומשחקים מידי פעם)

המחשב שלי הוא

מעבד 9300

כרטיס 4870

4 ג'יגה .

אז מה אני אומר?

נראה שיש פה בפורום שני סוגי אנשים, אלה שחייבים את המסך המושלם ומחפשים בנרות כל בעיה במסך (מקובל עליי לחלוטין סך הכל המסך עולה 2800 שקל) ואלה שמבינים שאין מסך מושלם.

מי שרוצה מסך מושלם לסרטים וקונסולות אני ממליץ לו לקנות טלוויזית LCD שנועדה לדברים האלה.

אני לא נתקלתי בבעיות משחקים, אבל מי שזה חשוב לו וזה עיקר העיסוק שלו ורוצה להיות רגוע, שישאר במסך TN

עשיתי שיטוט בפורומים וכדומה, נראה שלכל אחד יש משהו להגיד על המסך של , חלק מרוצים יותר וחלק פחות.

בתור פתרון כולל הוא נראה לי מסך שנותן תמורה טובה למחיר שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה! :xyxthumbs:

בדיקה נוספת שהייתי שמח שתבדוק היא דווקא איך המסך מתמודד עם וידאו באיכות יחסית נמוכה - סרטי DivX, סרטונים ב- או אפילו טלווזיה דרך כרטיס במחשב.

עד כמה הוא "לא סלחן" לגבי האיכות הנמוכה של המקור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לחיבור , לא אמרת בדיוק מה אתה חושב, איך אתה חושב שהתצוגה יותר טובה, בHDMI או בDVI?

וגם באמת חשוב לי לדעת כמו שכבר שאלו פה לגבי צפייה בתוכן באיכות יחסית נמוכה. יש לי LCD של סאמסונג שמציג תכנים באיכות לא HD ממש לא טוב, ויש הרבה מריחות, ואפילו מהאיכות של הHD אני ממש לא מתלהב בלשון המעטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי איתו סרט BluRay דרך הפלייסטיישן ורואים טוב.

בערב ננסה לראות סרט באיכות נמוכה יותר.

עדכון

אתמול שיחקתי בדמו של BF2 וזה דמו שחרשתי עליו בעבר ואני מכיר כל פינה באי :) אני, לא נתקלתי בשום בעיה.

יוטיוב

רואים בסדר גמור, אל תשכחו שאיכות התכנים ביו טיוב היא לרוב נמוכה.

סרט

הורדתי סרט ( הרצאה של איזה רב) סרט של 200 מגה והוא באיכות לא גבוהה וראו בסדר גמור.

לסיכום אין לי תלונות כרגע לגבי המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...