Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה - עמוד 9 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Dell 2408WFP -יצאה הקושחה החדשה

israelnba

Recommended Posts

• תגובות 541
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב - אחרי שקיבלתי את המסך והספקתי לנסות אותו עם כמה משחקים - אני חייב לציין שלא הבנתי מה התלונות נגדו.

כל התלונות גרמו לי לקנות אותו באיחור ורק על זה אני מצטער.

לא נתקלתי בשום LAG והחדות והצבעים שלו פשוט מהממים, ואני אומר את זה בהשוואה למסך הקודם שלי VP930 שגם הוא לא רע בכלל.

בגלל ה- הפסקתי לראות בסלון, ואם תשימו ב-FULL HD אז בכלל תפלו מהכיסא.

אם הרוויזיה החדשה באמת שיפרה דברים (ואני האמת לא מבין מה יש לשפר) אז אני בכלל ממליץ לקנות.

תענוג של מסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או יפה, חדשות טובות. עכשיו רק צריך לטפל במחיר הגבוה שלו בייחוד כשבזמן האחרון מתחילים להיות מסכי 24" פשוטים במחירים של 1400-1750 ש"ח מה שלא היה ממש לפני וכשהדולר בשפל חסר תקדים והעולם בכלל צועד לכיוון של האטה כלכלית (מה שאומר שאנשים מתחילים לקנות דברים זולים יותר לעומת מה שקנו לפני, רמת החיים מבחינה כלכלית יורדת ואנשים צריכים לחשוב בצורה פיננסית יותר על ההוצאות שלהם לעומת תקופות של יציבות מה שכמובן אמור להשפיע על ביקוש ומחירים בעיקר בכל הנוגע למוצרים שנחשבים יותר מותרות מאשר צורך בסיסי).

בגלל ה- הפסקתי לראות בסלון, ואם תשימו ב-FULL HD אז בכלל תפלו מהכיסא.

נהדר :) רק שמושגים שקשורים "לחווית קולנוע" (כמו FHD) וכיסא מחשב לא מסתדרים ביחד, אתה אמור ליפול מספא או כורסת טלווזיה ולפזר בגלל זה פופקורן בכל החדר ולא מכיסא מחשב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין שאתה סתם מקבל תשובות סטנדרטיות לא מבוססות, הרי אני דיי בטוח שאין להם בכלל את המסך הזה במלאי.

לא נראה לי סביר שהם יחזיקו מסך ב-3000 ש"ח בחנות ופשוט יתפללו שהמחיר שלו לא ירד עד שמישהו יקנה אותו. מלאי בחנות מחזיקים רק על דברים שהולכים מהר.

אתה צריך לברר עם היבואן.

אם תקבל ממנו תשובה חיובית, לך לחנות ותזמין. הם כמובן יזמינו מהיבואן (אל תשכח לוודא מראש שהם עובדים איתו ולא בדרך עקומה אחרת), ואתה תקבל מסך מהמלאי של היבואן - שקודם לכן אישר לך שיש לו מלאי חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי ב-NotebookClub ונאמר לי שישנן 2 יחידות אחרונות של הA00 אצלם במלאי, ולא ידוע מתי תגיע הריוויזיה החדשה.

קיבלתי רושם שזה נאמר לי רק כדי למכור לי ולהיפטר מהיחידות האחרונות של הרוויזיה הישנה...

בתכלס כל החנויות בזאפ שמכרו את המסך הזה בפחות מ3200 ועכשיו העלו את המחיר - כנראה שהגיע אליהם המלאי החדש, ובגלל שזה A01 והדולר עלה קצת אז המחיר עלה.

בכל אופן, אני קניתי מכאן: http://www.shalmon-cs.com/shop/Product.aspx?ProductID=441

אפילו אצלם באתר כתוב שזה A01, הם משוויצים ובצדק...

אם מישהו מתכוון לקנות מהחנות הזאת, אני מניח שאתם תדברו עם מישהי בשם טל - אשמח אם תגידו שאופיר הפנה אתכם (אין מצב שהיא תצ'פר אותי אבל לא יזיק ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...