מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 45 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

עשיתי בוט לXP ושכל התוכנות סגורות עם FFDSHOW זה הציג 1080P בלי קיטועים

עד כן XP

לינוקס:

ובניתי לו את כל הגרפיטי לעברית!

זה פשוט כייף!

רק להחליק את האצבע על המסך ולרשום!

להזיז את האצבע על המסך בשביל BACK בדפדפן..

מחשב חלומי.

מתממשק לטלפון בשניה וחצי ומתחבר לאינטרנט סלולארי!

אני משתמשת בו כל זמן כמעט במצב , בעיקר בנסיעות קופצניות באוטובוס ובהחלט מרגישים את ההבדל בין השימוש בגרפיטי לשימוש במקלדת, הגרפיטי הרבה יותר נוח.

והכי מגניב שהאצבע מספקת דיוק מספיק גבוה שלא צריך אפילו את הסטילוסט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם כבר asus, אז למה ה 901? יש באתר של ksp את ה eee 1000h ב 2790 ש"ח.

http://ksp.co.il/hmain.php?now_snif=ksptelaviv&uin=6831

מה דעתכם? wind או eee 1000h?

שימו לב שמדובר בדגם ה-H עם הרדיסק ולא .

דרך אגב, אפשר, לפי זאפ, לקנות את ה-901 בחנות אחרת שאני לא זוכר את שמה ב-2300 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימו לב שמדובר בדגם ה-H עם הרדיסק ולא SSD.

דרך אגב, אפשר, לפי זאפ, לקנות את ה-901 בחנות אחרת שאני לא זוכר את שמה ב-2300 ש"ח.

דודיפלצת ,תרשה לי לקרוא לך "דודי" ,שים לב שב-2300 שקל מדובר בגירסא היותר נחותה עם 12GB SSD (קטן מדי אפילו למזוכיסטים )

וללא תמיכה ב-ב-WIFI-N . רק הגירסא שעולה כ-3000 שקל מגיעה עם SSD 20GB וכרטיס WIFI-N .

אם תבדוק היטב ותיקרא את הנתונים כמו שאני עשיתי ,אתה תראה שאני צודק 100 אחוז.

אגב ,זה נכון מה שאמרת כמה עמודים קודם שהמפרט של WIFI-N אינו סגור ,אולם על סמך ניסיון העבר של התפתחות תקן WIFI

B ואחר כך G והלאה .הסיכון שבעוד שנה כרטיס ה-wifi -n שישנו בבגירסא היותר יקרה של ה-901 לא יעבוד ,היא מיזערית עד לא קיימת .

שים לב שב-901 כרטיס הרשת ,זיכרון ה-ram וגם ה-ssd הם לא מולחמים פיזית ולכן קל מאוד לעשות MONKEY BUISNESS ,

לפרק אותם ולשים גירסאות יותר נחותות מבחינת נפח \מהירות .כל מה שצריך זה מברג פיליפס

ופתיחה של 2 ברגים שמחזיקים פלסטיק בחלק התחתון של הנייד (תעשה חיפוש ב-youtube ותראה את זה בעצמך ).

לכן האמת היא שזה לא מדוייק לדבר על גרסאות של 901 מפני שלמעשה כולם זהים ,אולם מה שקורה בפועל זה שהיבואנים \חנויות

עושים קומבינות על הלקוחות ועל העיתונאים והאתרים שעושים ביקורות ומספקים להם את הגירסא המאובזרת ביותר

ואחרי שהם קיבלו סיקור חיובי הם מוציאים לשוק גירסאות נחותות בהרבה .

(התרגיל הכי מסריח היה של עם הסוללה של 6 תאים שנימסרה לעיתונאים כשבפועל הגיעו לשוק רק הגירסאות עם 3 תאים) .

למעשה אין שום בעייה ב-901 לפרק תוך דקה את ה- ולשים דיסק קשיח של 1.8 וזאת מפני שהחיבור הוא אוניברסלי

ויש שם מספיק מקום להכיל דיסק קשיח שכזה .

(אם כי ,לדעתי זה מעשה מטופש ,עדיף כבר לשים בנפח גדול יותר של 32 GB שמחירו ירד לאחרונה או של 64 GB היקר עדיין ).

מה שלא הבנתי זה עד כמה תקן N הוא בכלל רלבנטי בעתיד הנראה לעין ? ,שהרי אם המשדר \הראוטר

( הפרטי שלך או של הרשת הציבורית) שאתה מתחבר אליו ,לא תומך בתקן ,אז למעשה החיבור יתבצע בתקן הישן יותר ,כלומר B\G .

ככול הידוע אין כמעט היום ציבוריות בתקן N וגם לא נראה לי שבעתיד הקרוב יהיה תמיכה נירחבת בתקן זה ,חרף יתרונותיו הרבים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

f16. בדקתי וקראתי היטב את הנתונים וגם אם באתר http://shirion-computers.com/sg_product~ASUS-Eee-PC-901-12G-1~34~239.htm רשום שכרטיס הרשת האלחוטי הוא b/g זה רק בגלל הפורמט הקבוע שיש לחנות לכל מחשב נייד או שהם פשוט העתיקו את המפרט של ה-900 כי לא היה להם כח. אני ממליץ שמי שקונה את המחשב בחנות זו ובכלל, ישים לב שהוא מקבל את מה שהוא משלם עליו.

ה-901 מגיע תמיד עם wifi n. לדגם אין גירסא "נחותה" כמו שאתה טוען.

יש גירסת XP שמגיעה עם הרדיסק 12 ג'יגה וגירסת LINUX שמגיעה עם 20 ג'יגה. מלבד זה, המחשבים זהים - גם במחירם בחו"ל. אולי בעתיד הקרוב החנויות יביאו את גירסת הלינוקס ואני מקווה שלא ינסו למכור אותה במחיר יקר יותר.

http://eeepc.asus.com/global/901.htm

התרגיל המסריח שאתה מדבר עליו עם ה- WIND נעשה על ידי היצרן העולמי ולא ע"י יבואן או חנות.

אני גם ממליץ שלפני שאתה מאשים חנויות (למשל פנדה, שהיא אמינה ומוכרת בארץ) בביצוע שינויים כאלה תדאג שיהיו בידיך הוכחות. סרטון ביוטיוב על מישהו שעשה זאת בבית אינו מהווה הוכחה שהחנויות בארץ עושות את זה.

לגבי תקן N - כל אחד שיעשה את השיקול שלו אם הוא זוהי תכונה רלוונטית או לא במחשב שהם קונים. המשתמשים פה מספיק חכמים לדעת אם יש להם בבית ראוטר שתומך בה או לא.

אותו דבר לגבי גודל ההרדיסק במחשב - מי שרוצה לקנות מחשב עם הרדיסק בנפח 12 ג'יגה - מי אתה שתגיד לו שהוא קטן מדי? ועוד אחרי שמיליונים קנו eeePC עם רק 4 ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה לפני כמה יימים קניתי ראוטר וכתוב עליו N זה אומר שהוא לא יתמוך ב wind?

זה לא ממש המקום לשאול את זה אבל אם כבר שאלת:

הוא יתמוך. יש תאימות אחורה כך שהראוטר יעבוד עם הווינד אבל בתקן G.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון לגבי התקלה עם הסוללה:

קיבלתי היום SMS מאייבורי, המחשב מוכן ואני יכול להגיע לקחת אותו! :yelclap:

די מהר בהתחשב שכל החגים והשבת הייתה (הבאתי אותו ביום שני, לפני ראש השנה). מחרתיים נוסע לשם ואבדוק אותו במקום שהם באמת סידרו את הבעיה...

בינתיים השירות סביר - נקווה שהם לא שרטו לי אותו או שמו משומשת :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

* לגבי השאלה האם N270 יריץ משחקים : יש ביוטיוב קליפ שבו רץ HL2

* אתר מצוין למי שאוהב מודינג אבל גם סקירות ומידע : לחפש jkkmobile

הוספת מסך מגע

שינוי מSSD לדיסק קשיח

HDSP 3G

ועוד.

גם סקירות ושידורים חיים עם צ'ט של הצופים .. משהו

* המון קליפים קיימים ברשת , ולדעתי יוטיוב זה כבר מנוע חיפוש

* לגבי מערכת הפעלה . חפשו TinyXP 09 . וגם MicroXP . שניהם נעשו ע"י eXperience . מעולה !

גרסה קודמת של TinyXP הייתה היחידה שרצה על מחשב ישן של של פנטיום 2 450 עם 128מגה !! ונשאר מספיק לגלישה ו ICQ וגם סרטי DIVX.

שאלה : איך מתקינים בנייד ללא CDROM ???

שאלה : איך אני מסנכרן את הPC כך שכל הקבצים שנוספו או שונו ידנית על ידי או למשל היסטורי של ICQ יהיו זהים ?

המטרה היא מעבר חלק שלי בין המחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...