מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 41 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

ואני עדין לא מבין למה אתה מתעקש להקשות על עצמך את החיים עם כל מיני מערכות הפעלה שנושאות שמות של שבטים אפריקאים נידחים... ???

קודם כל אני אישה.

דבר שני, אני לא מוצאת שם דבר בחלונות שאפילו מדגדג ת קצה הביצועים שלינוקס נותנת.

דבר שלישי, ספיוורים איטיות וכל מיני תוכנות זבל למניהם, כל זה לא נמצא בלינוקס.

ודבר רביעי, כל המערכת הפעלה ורודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם כל אני אישה.

דבר שני, אני לא מוצאת שם דבר בחלונות שאפילו מדגדג ת קצה הביצועים שלינוקס נותנת.

דבר שלישי, ספיוורים איטיות וכל מיני תוכנות זבל למניהם, כל זה לא נמצא בלינוקס.

ודבר רביעי, כל המערכת הפעלה ורודה.

אין לי שום כוונה התחיל בוייכוח מה יותר טוב, או (האמת גם שאין לי מושג... אף פעם לא התנסתי בלינוקס), אבל לפי מה שמופיע פה אני רואה שמאז שקיבלת את המחשב לפני שלושה ימים את עוסקת בעיקר בתפילות ליושב במרומים שדברים בסיסיים במחשב יעבדו. יעני plag&pray... אצלי למשל, תוך פחות משעה מקבלת המחשב הכל כבר עבד.

והטיעונים שלך נגד הווינדוס ובעד מזכירים מישהו שעזב את העיר בגלל שיש שם פושעים וגנבים והלך לגור באוהל במדבר... :smile1:

וסליחה על הבורות, אבל מה זה ורודה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מערכת הפעלה ורודה "

זה בעצם שיש לה שם סקין ורוד

בלינוקס שלה

אני השתמשתי הרבה בלינוקס

העסק שם ממש מסובך

לפעולות בסיסיות בווינדווס אתה צריך שם לשבור את הראש

דברים רבים נעשים שם ע"י שורת הפקודה

היא מערכת שממש לא מתאימה למי שלא חזק במחשבים

מי שאוהב את זה שיהיה לו לבריאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה של לינוקס לא שהיא מסובכת אלא שהיא לא מערכת הפעלה "רישמית" ולכן אין לה את ההתייחסות מצד יצרני החומרה והתוכנה כמו שיש ל WINDOWS.

דוקא UBUNTU מאד מרשימה, מערכת גרפית מצוינת עם אפקטים יפים יותר משל ויסטה ועובדת מצוין גם על פלטפורמת . אם מתקינים אותה על מחשב שלכל החומרה בו כבר יש דרייברים מובנים באובונטו ההתקנה ממש קלה והמחשב מוכן לשימוש.

מישהו במקרה יודע אם יש שיפור בזמן הסוללה של הניידים שמדברים עליהם כאן כמו ה WIND אם משתמשים במערכת הפעלה שונה מ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עידכון בקשר ל-WIND שלי (להזכירכם הסוללה מסרבת להטען, וכמה אנשים ביקשו לקבל משוב על השרות):

1. היום הגעתי לאייבורי, היה תור במעבדה אז חיכיתי איזה חצי שעה (פתרו לאנשים תקלות במקום - זה חדש לי...), מצד אחד זה טוב מצד שני חיכיתי הרבה זמן כדי שיטפלו בי.

2. כשהגיע התור שלי התבאסתי כי אמרו לי שלא יכולים לבדוק את הנייד כי גם אין להם סוללה לבדיקה וגם כי בניידים מטפלים במעבדת ייעודית. כלומר כל החג לא יהיה לי ה-WIND, רק ביום חמישי הם ישלחו אותו לתיקון, והם צופים תוך כ-4-5 ימים מאותו יום שהנייד יחזור. לא התלהבתי לתת את הנייד, מפחד שישרטו לי אותו או משהו כזה.

3. דבר שהיה חשוב לי לברר, רציתי לקבל חדשה (במקרה והבעיה איתה), הטכנאי אמר לי שבמעבדה אקבל חדשה לחלוטין (אם הבעיה שוב, בסוללה) כיוון שהמוצר שלי חדש (לא עבר שבוע והתקלה הופיעה).

עד אז מחכה... תוך שבוע, בהנחה שאקבל אותו, אעדכן איך הולך. :xyxthumbs: חג שמח לכולם!

(לאחראי פורומים, לא עדיף לעשות תת-קטגוריה לאולטרה ניידים? כי הנושא כבר איבד פרופורציות מרוב הנפח שלו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, לגבי איבורי, תמיד ידעתי שהם פשוט גרועים ביותר.

ואחת הסיבות של לא לקנות ת הMSI היתה בגלל שהם הבואנים והאחריות היא דרכם.

לגבי פורום UMPC זו בהחלט יוזמה ברוכה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, לגבי איבורי, תמיד ידעתי שהם פשוט גרועים ביותר.

ואחת הסיבות של לא לקנות ת הMSI היתה בגלל שהם הבואנים והאחריות היא דרכם.

היה לך מקרה אישי או שמעת ממישהו? בינתיים אין לי דעה טובה או לא טובה, המחשב שקיבלתי היה ארוז מעולה עם כל הציוד ועבד ללא דופי (חחח יומיים), קצת מבאס שזה ייקח שבוע+ לתקן אבל נפלתי עליהם בזמן החגים, והחג יוצא לקראת סוף השבוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוצה מקרה ?

דבר ראשון,

אני אחד שנפל בפח שלהם

יום אחרי הרכישה של הווינד

אני מגלה בדיוק כמוך שהמחשב לא טוען

כמה נלחמתי איתו , שום דבר לא עזר .

הלכתי אליהם והיו שם לפני 3 אנשים , כל אחד בא עם הבעיות שלו ומתחיל לצעוק בקולי קולות (פשוט לא יאומן ...)

הדבר שעוד יותר הרגיז זה היה התגובה של המנהל שם שהתחיל לצעוק על לקוח בחזרה.

שירות זוועה ,אין מה לומר

אחרי זה הגיע תורי והם התחילו לומר שצריך לשלוח אותו לבדיקות וכו'

אני לא הסכמתי והתחלתי לעשות להם בעיות עד שהסכימו להחליף לי במקום .

אני מתחרט כל שניה על זה שקניתי מהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...