מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 43 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

אולם אם תבדוק היטב אתה תגלה שאותה גירסא מצויידת היטב עם כרטיס רשת שתומך ב-wifi-N + 20GB עולה 3000 שקל .

כמעט כל שאר הדגמים של 901 מגיעים עם עלוב ולא פרקטי של 12 גיגה ועם b\g שהוא נחות ומיושן . :behead:

למיטב ידיעתי אין 901 שלא מגיע עם N. לא ראיתי כזה דבר.

הגירסא שכרגע נמכרת בארץ היא הגירסא עם XP שמלבד גודל ה- זהה בהכל לגירסת הלינוקס שמגיעה עם 20 ובחו"ל עולה אותו דבר.

אם יביאו את גירסת הלינוקס לארץ - היא צפויה לעלות אותו מחיר.

דרך אגב, כל WIFI N שמגיע היום זה רק DRAFT ויש סיכוי שבעוד שנה כשיצא התקן הסופי - אף אחד מהם לא יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתם חושבים ששווה לחכות עד שיגיעו הUMPC עם כפולה שאינטל השיקה לא מזמן?

לא ממש רואה למה - זה לא כאילו אתה קונה את המחשב הזה בשביל כוח עיבוד (אלא אם כמובן זה יהיה במחיר ממש דומה ואז... :smile1:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אז ככה... אני ככל הנראה קונה בתקציב 2500 ש"ח...

אני בן 18 והשימושים העיקריים שלו יהיו למשחקים (להעביר את הזמן... לא צריך יותר מCS1.6) למוזיקה (יש לי תחנת מוזיקה בבית... למחשב הנייד אכניס מקבץ של מספר ג'יגות מצומצמות של השירים האהובים והמועדפים. והכי חשוב זה לאינטרנט- תקשורת.... אני לא מדבר על שיחות או קול אלא יותר על מסן ופייסבוק ודברים כאלה... אני מתכנן עליו שיהיה לי מיני מחשב :)

אי לכך אני החלטתי שאני בוחר ב901.. בתקציב שלי בדיוק מPANDAS... ויש בו הכל כולל הכל! אגב, הכי חשוב לי זה שהמחשב יהיה קטן ולא יעלה על 10 אינץ'. על הווינד ויתרתי בגלל עניין הבטריה אין לי זין להתחיל לחכות ולהתעסק עם החרא הזה.. ה901 מגיע עם סוללת 6 תאים שתספיק לי לפחות לשנה וחצי - שנתיים של הפעלות למשך זמן של שלוש-ארבע שעות רצופות.. וזה מה שאני מחפש מ- מיני מחשב.

אז אני ארכז את הדרישות:

משחקים (ישנים או פשוטים)

מוזיקה (בקטנה עם כמובן)

גלישה שוטפת באינטרנט

תוכנות מסרים מידיות ורשתיות חברתיות (מסן ופייסבוק..)

ואני ארכז את הדברים שאני יודע ב901-

מקום שלו הוא 12 ג'יגה - שני כוננים 4 ו8. זה מספיק להתקנה של הוינדוס עצמו + איזה חמש או שש ג'יגה שירים וכמה ג'יגות של תוכנות ומשחקים.

המקלדת קטנה מאוד אך יותר גדולה במעט מזו של ה701.

המכשיר עצמו כמעט זהה בגודלו ל701 (הרמקולים הועברו אל מתחתיו ופינו מקום להגדלת המסך).

9 אינץ' זה לא הרבה, אבל זה מספיק למישהו בלי בעיות ראיה.

המכשיר מתחמם, אבל זה לא נורא כל עוד לא שמים אותו על הברכיים :)

והדברים היותר טובים-

קטן, תפעולי, מגיע עם , יציב, יפה.

למישהו יש דומה? (ATOM)

אני רוצה לשאול מספר שאלות-

1. האם 2007 פועל בצורה סבירה? (אם לא אז מה לגבי 2003 וכו')

2. האם הוא מסוגל להריץ משחקים תלת מימדיים ישנים (4-5 שנים).

3. האם ואתרים כמוהו רצים בצורה סדירה וחלקה יחד עם למשל נגן ברקע וכו'?

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

babalas לצערי לא יכול להגיד לך ממקור ראשון על רוב הדברים, אבל גלישה רגילה הייתה ללא בעיות בכלל, סרטי יוטיוב הראה בצורה מעולה, הפעלתי גם סרטים לאחר שחיברתי למסך גדול והראה אותם בצורה מעולה גם כן, היו לי כמה בעיות עם הרשת אבל אני ממש לא מומחה ברשתות, בטח לא אלחוטיות אז אולי מדובר בכמה הגדרות (הייתה לי נפילת רשת אחת ורק לאחר רסטרט הוא הסכים להתחבר).

ה- 270 הוא מעבד חד ליבה עם HT שמסוגל לעבד 2 תהליכים (לא יעיל כמו דו ליבתי אבל עדיין עדיף על כלום), אז תוכל להריץ כמה תוכנות בלי לחוש האטה, המהירות שלו 1.6Ghz (המספר לא נותן כלום אבל שיהיה חח), בגלל שלא היה לי הרבה תוכנות אז ניסיתי להעמיס עליו בבת אחת והפעלתי IE, Firefox וגם Media player בו זמנית, לצערי זה לא היה מספיק כדי להעמיס עליו (רציתי למדוד התחממות באותו זמן), הוא תוך 2 שניות הסתדר עם הכל (בעצם כמו מחשב שולחני רגיל).

לפי סקירות סרטוני יוטיוב, מחשבים עם 270 מסוגלים להריץ משחקים ישנים וכמה חדשים יותר. עוצמת העיבוד שלו מזכירה לי פנטיום 3 או אפילו 4 (הייתי רוצה לראות בנצ'מרקים להשוואה אבל לא ראיתי), ככה שמדובר במחשב שיכול לעשות רוב העבודות שתתן לו.

בגלל שהייתה לי בעיה עם אז הוא בתיקון. כשיחזור אתקין עליו warcraft3 ועוד כמה משחקים שהוא אמור להיות מספיק חזק להריץ.

אופיס 2007 גם כלול ברשימה ואוכל לתת לך פידבק. אני מתכנן גם להריץ סרט 720p וגם 1080p ולראות איך הוא מסתדר איתם, לפי ביקורות הוא אמור להריץ אותם גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dimka התקנתה חדשים ל wi fi? זה פוטר הרבה בעיות!לגבי התחחמות עשיתי טסט.... בעבודה רגילה מעבד מתחמם בין 50 ל55 מעלות לפעמים עד 60...בעומס(משחקים וכו )לפעמים עד 67 מעלות דיסק קשיח 40-50 בעומס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ניסיתי להריץ על שלי(ASUS EEE 1000H

PES 2008

כבר כשבאתי להפעיל המשחק התריעה כי המחשב לא עומד בדרישות

וכשהרצתי אותו על ההגדרות הכי נמוכות המשחק לא היה שחיק כלל .

אני מקווה שעם 2007 לא יהיו בעיות אבל אין לי חשק להתעסק עם זה עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי ששאל על הסוללת 6 תאים בוינד - בקרוב יוצא דגם חדש עם 6 תאים מובנה ועוד כמה שיפורים:

MSI Wind U100-291UK - Exclusive Review

http://www.trustedreviews.com/notebooks/review/2008/10/02/MSI-Wind-U100-291UK---Exclusive-Review/p1

היא הגיעה במחיר ממש מפתיע (לחשוב ששילמתי מחיר זהה ל3 תאים אבל עם 2GB)

http://www.ivory.co.il/product.asp?productid=2143&CatCode=315

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...