מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 48 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

ל-F16

אתה גם יכול להזמין דרך AMAZON ו -MUSTOP או חברה אחרת ששולחת לארץ .

ACER ASPIRE ONE עם 160GB ו סוללת 6 תאים עולה 400$ .

כולל משלוח ומע"מ אמור להיות בסביבות 520$ פחות מ 2000 ש"ח .

http://www.amazon.com/Acer-8-9-inch-Processor-Battery-Sapphire/dp/B001EYV9TM/ref=pd_ts_zbw_pc_565108_1?pf_rd_p=364099001&pf_rd_s=gp-right-4&pf_rd_t=101&pf_rd_i=541966&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=0CN87CRTRPB795XAV160

האחריות היא בינלאומית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חרטא

במחיר הזה אפשר להביא סוללת 9 תאים לווינד :\

נכון ,אבל פיספסת את הנקודה, המכשיר הוא בעל חיבורים אוניברסליים משמע הוא יכול להפעיל ולהטעין כמעט כל גאדג'ט שקיים בשוק כולל פלאפונים

ונגנים ולא רק כמו ה-wind .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו שירשור מפלצתי ,אני לא זוכר בהיסטוריה של הפורום עוד מקרה של שירשור כל כך ארוך .

הקטיגוריה הזאת של UMPC היא כאן כדי להישאר ,זה לא עוד גימיק ואופנה חולפת ,המחשבים הניידים הקלים והזעירים הללו

ממלאים צורך אמיתי אצל הרבה אנשים ואפילו מחליפים אצל רבים את המחשב השולחני או לכל הפחות את ה-pocket- המוגבל והבעייתי מאוד.

אני פונה למנהלי הפורום ומבקש לתת לנושא הזה את ההתיחסות ההולמת מפני שאני סבור שהגיע הזמן לתת לנושא הזה - sticky משל עצמו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקרתי היום בKSP ואמרו לי שם משהו מאוד מוזר, שאייבורי מרכיבים את הווינד בארץ בקריית אריה, יכול להיות כזה דבר?!

המחשב לא מגיע מורכב מMSI?

לי זה נשמע שטויות אבל אולי מישהו יודע משהו אחר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקרתי היום בKSP ואמרו לי שם משהו מאוד מוזר, שאייבורי מרכיבים את הווינד בארץ בקריית אריה, יכול להיות כזה דבר?!

המחשב לא מגיע מורכב מMSI?

לי זה נשמע שטויות אבל אולי מישהו יודע משהו אחר?

לא יודע מה הולך בקריית אריה, אבל המחשב הגיע אליי עם מסמכים מקוריים וחלקם מיותרים באנגלית. על האחריות הבינלאומית וכל זה, מבחינת האריזה היה שם מק"ט מסוים ותחתיו רשום פרטי המחשב (בעל מקלדת בעברית, קשיח 160 וכו וגם המספר הסידורי של הנייד עצמו), האריזה הייתה חתומה עם סרט שכתוב עליו . הרגשה שזה הורכב במפעל ולא בסתם מקום.

אז התשובה היא שאם כן מרכיבים אותו בקריית אריה, אז כנראה מדובר במרכז מסויים עם אנשים מוסמכים ולא שימי מהרחוב (מצטער אם יש שימי בפורום חחח).

זה גם מסביר אולי למה לא הסכימו לגעת לי בלפטופ במעבדה של הסניף... אבל אין מושג, בטוח מישהו יהתקשר ויברר כבר כמו שראיתי מה הולך כאן חחחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אקדים ואומר את המשפט הבא (בכל זאת מישהו חייב לתת פורפורציות לבחור כאן) : לא בריא לחיות, מתים מזה.

ולעניינו - העלו את הסוללה הזאת לשרשור הזה כבר בעבר (עמודים 40-50 אם אני לא טועה זה נמצא שם).

ולגבי הN10 אכן כביכון נראה מחשב חלומי. יחד עם זאת אני תוהה מה זמן הסוללה שהוא מסוגל לתת? 3-4 שעות? עם 6 תאים כמובן... לעומתו EEE901 נותן 6-5 שעות. לאדע מה איתך אני מעדיף מחשב שייעבוד יותר זמן מאשר שיעבוד חזק פחות זמן... אבל באמת ה9300M עושה חשק לנייד הזה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות של עצלנים לבעלי ה-Wind (וגם אלה שאין להם ויודעים מוזמנים לענות):

1. איך מחזירים את האייקונים שמופיעים על המסך בצד ימין למטה כאשר משתמשים באחת הפונקציות בשילוב FN? כיבוי והדלקת רמקולים, וכדומה.

2. איך מפעילים את פוקצית הגלילה האנכית שאמורה להיות במשטח המגע?

3. איך מבטלים את פעולת משטח הגלילה? הרבה פעמים כשאני מקליד אני נוגע בו והסמן עושה לי בלגן.

תודה לעונים, חייב לסיים הסוללה ממש בטיפה האחרונה... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אקדים ואומר את המשפט הבא (בכל זאת מישהו חייב לתת פורפורציות לבחור כאן) : לא בריא לחיות, מתים מזה.

ולעניינו - העלו את הסוללה הזאת לשרשור הזה כבר בעבר (עמודים 40-50 אם אני לא טועה זה נמצא שם).

ולגבי הN10 אכן כביכון נראה מחשב חלומי. יחד עם זאת אני תוהה מה זמן הסוללה שהוא מסוגל לתת? 3-4 שעות? עם 6 תאים כמובן... לעומתו EEE901 נותן 6-5 שעות. לאדע מה איתך אני מעדיף מחשב שייעבוד יותר זמן מאשר שיעבוד חזק פחות זמן... אבל באמת ה9300M עושה חשק לנייד הזה :)

אתה יודע על ביקורת שלו אולי או שהוא רק יצא עכשיו לשוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא גם שוקל יותר מ-1.6 קילו לעומת 1.1 קילו של 901 ,כך שאני לא חושב שמקומו של הN10 נימצא כאן עם יתר ה-umpc

אני בכלל חושב שכל שעולה על כ-1.3 קילו לא ראוי להיקרא -umpc ,

כלומר -" ultra mobile "

אגב יש דיווחים ש-901 במצב חיסכון מגיע ל-7 שעות ,כלומר כמעט פי שניים מ-N10 ASUS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה שאלות של עצלנים לבעלי ה-Wind (וגם אלה שאין להם ויודעים מוזמנים לענות):

1. איך מחזירים את האייקונים שמופיעים על המסך בצד ימין למטה כאשר משתמשים באחת הפונקציות בשילוב FN? כיבוי והדלקת רמקולים, וכדומה.

2. איך מפעילים את פוקצית הגלילה האנכית שאמורה להיות במשטח המגע?

3. איך מבטלים את פעולת משטח הגלילה? הרבה פעמים כשאני מקליד אני נוגע בו והסמן עושה לי בלגן.

תודה לעונים, חייב לסיים הסוללה ממש בטיפה האחרונה... :kopfpatsch:

1. תפעיל את CONTROL MANAGER.

או שעדיף כבר תמחוק את הקיים ותוריד את המעודכן ביותר (יצא לפני כמה ימים) מהאתר של MSI

2. תיגע בפינה הימנית עליונה לגלגל למעלה וימנית תחתונה למטה.

3. FN+F3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...