מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 132 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה העיניינים דן? :yelclap:

סאבבי בבי

למה אתה לא מגיב לפנייתי אליך בעמ' 194? :jump:

מעוניין בדעתך - עפ"י הנק' שהעליתי לגבי ה- 9. ::)

המפרט שלו פשוט חלומי ,אולם אם הוא באמת GLOSSY ,אז אני לא "אגע בו במקל" מפני שאני לא מזוכיסט ולא מיתכוון לדפוק לעצמי את העיניים.

ובכלל אני מציע לכולם כאן לא להתפתות אחרי שונים ומשונים ולרכוש נטבוק עם מסך מבריק (acer one,compaq ועוד רבים אחרים)

זאת פשוט זוועת עולם :nono:

כל מי שהיה לו עם מסך כזה לא יחזור לעולם על הטעות של רכישת משהו עם מסך GLOSSY .

איך היה בכלא ("השתיקה") ?:)

אני חבר בפורומים רבים נוספים,כך שהשבוע הרחקה שגזרו עלי מנהלי הפורום בשל חוש ההומור "הבוטה,הגס,הירוד,הנמוך והוולגרי

שלי"(שאפשר להנות ממנו בתחתית עמוד 193 בשירשור זה:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=346993.1920 )

,הפך ביוזמתי לשלוש שבועות מהנים מאוד של גלישה בפורומים טובים ומקצועיים יותר מ-hwzone כמו:

http://www.tomshardware.com/forum/

http://forums.anandtech.com/default.aspx?FTVAR_SUBCAT=56&NoCookies=y&subcatname=Hardware%20and%20Technology

http://www.sharkyforums.com/

ובעיקר:

http://tinyurl.com/3b85hw

ורבים נוספים......

כך שאני, לא רק שלא סבלתי מההרחקה לשבוע,אלא שאני אפילו מודה למנהלי הפורום על החופשה הכפויה,

שאפשרה לי להתוודע לאתרים כול כך נפלאים ;D ;D ;D ;D :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1: :smile1:

יחד עם זאת,בעתיד אני אמתן את ההתבטאויות שלי כאן.

אני הרי לא רוצה לקלקל את נפשם הרכה של העוללים זבי החוטם, ששורצים בפורום הזה בהמוניהם......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GONENTOM זה לא לעניין, מה אתה ילד קטן?

ולעניינינו

איזה יופי של דבר... גם טאבלט וגם לפטופ מבלי לשבור את הציר במחשב! מזכיר את ה-Viliv עם תוספת של מקלדת שמתלבשת עליו.

http://www.umpcportal.com/2009/06/always-innovating-touchbook-coming-next-month-full-specs

על מה אתה מדבר? אתה רומז שאני מקניט אותו? אם כן, אני מניח שראית את תגובתו המליצית והזורמת!

שיערתי שהוא יבין שאני "מסתחבק" ולא לועג, ואף דאגתי להוסיף סימלי אנימצייה עגולים ומשעשעים.[br]פורסם בתאריך: 1.07.2009 בשעה 01:53:12

אני הרי לא רוצה לקלקל את נפשם הרכה של העוללים זבי החוטם, ששורצים בפורום הזה בהמוניהם......

דן, אני מסכים בד"כ עם חלק גדול מאד מדבריך. עם זאת,

א.אל תכחיש - אתה מניפולטיבי "בטעם טוב". כלומר, אתה מתעלם ומדגיש נק' חושך ואור (בהתאמה ולהיפך) עפ"י נוחיותך, בכוונתך ובדרכך להוכיח נקודה.

ב. בקשר לעוללים זבי חוטם, אתה חייב להודות שהגזמת...לא צריך המונים, מספיק שילדה אחת המעוניינת בנטבוק תכנס לכאן ותיבהל מדבריך - זה באמת לא ראוי. בדיוק - מתן את דבריך, זה הכל.

ג. ראית את הוידאו. לי היה קשה לראות שם בגלל התאורה - המסך glossy לדעתך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין אם גם באותם פורומים, שהם טובים ומקצועיים יותר מ-HWZone התבטאת בוולגריות כמו שאתה עושה כאן, ומעניין האם חזרת לפה רק אחרי שהעיפו אותך משם. הרי גם שם לא חסר עוללים זבי חוטם ומודרטורים קשוחים. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א.אל תכחיש - אתה מניפולטיבי "בטעם טוב". כלומר, אתה מתעלם ומדגיש נק' חושך ואור (בהתאמה ולהיפך) עפ"י נוחיותך, בכוונתך ובדרכך להוכיח נקודה.

ב. בקשר לעוללים זבי חוטם, אתה חייב להודות שהגזמת...לא צריך המונים, מספיק שילדה אחת המעוניינת בנטבוק תכנס לכאן ותיבהל מדבריך - זה באמת לא ראוי. בדיוק - מתן את דבריך, זה הכל.

ג. ראית את הוידאו. לי היה קשה לראות שם בגלל התאורה - המסך glossy לדעתך?

אני אפילו לא מנסה להיות אוביקטיבי...

ראבק מה אתה רוצה? ,אני לא עיתונאי וכול מה שאני אומר הוא סוביקטיבי לחלוטין.

לגבי השאר אתה צודק.

קיבלתי והפנמתי.

את חוש ההומור שלי אני אשמור לפורומים אחרים,יותר סובלניים שלא מסתובבות בהן בתולות בנות 12 העלולות להיפגע מחוש ההומור השחור שלי.

(אגב,בהודעות , זה עובר??)

ולגבי הארכוס 9:

תראה קשה לשפוט על פי הוידיאו,מפני שרובו מצולם מהצד בזווית,כך שיתכן שההשתקפויות נובעות מפנל המגע.

אם אכן כך הוא המצב,אז אין ממה להיבהל.

זה לפעמים בטיפה מציק,אבל אפשר לחיות עם זה.

גם ב-ARCOS604WIFI שלי יש את התופעה הזו ובדרך כלל בזווית צפייה של 90 מעלות,הדבר לא ממש מפריע.

בכול מקרה,היות והארכוס 9 וגם ה-604 הם יחסית קלים וצורת האחיזה בהם,היא לעיתים קרובות ביד שמאל,

קל מאוד פשוט להטות מעט את המכשיר ובצורה כזאת להיפטר מההשתקפות התורנית.

בנטבוק מסורתי (SEASHELL ) יענו בצורת צדפה ניפתחת ,הדבר האחרון שהייתי רוצה זה מסך מגע בגלל שקשה יותר להטות \להזיז אותו

וממילא מסך מגע איננו אפקטיבי ,לא נוח ואף עלול לגרום בשימוש ממושך לבעייה רפואית שניקראת "ידי גורילה" (אני לא צוחק ,חפשו ברשת

ותקראו על הסינדרום הרפואי הזה בעצמכם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אפילו לא מנסה להיות אוביקטיבי...

ראבק מה אתה רוצה? ,אני לא עיתונאי וכול מה שאני אומר הוא סוביקטיבי לחלוטין.

לגבי השאר אתה צודק.

קיבלתי והפנמתי.

את חוש ההומור שלי אני אשמור לפורומים אחרים,יותר סובלניים שלא מסתובבות בהן בתולות בנות 12 העלולות להיפגע מחוש ההומור השחור שלי.

(אגב,בהודעות , זה עובר??)

ולגבי הארכוס 9:

תראה קשה לשפוט על פי הוידיאו,מפני שרובו מצולם מהצד בזווית,כך שיתכן שההשתקפויות נובעות מפנל המגע.

אם אכן כך הוא המצב,אז אין ממה להיבהל.

זה לפעמים בטיפה מציק,אבל אפשר לחיות עם זה.

גם ב-ARCOS604WIFI שלי יש את התופעה הזו ובדרך כלל בזווית צפייה של 90 מעלות,הדבר לא ממש מפריע.

בכול מקרה,היות והארכוס 9 וגם ה-604 הם יחסית קלים וצורת האחיזה בהם,היא לעיתים קרובות ביד שמאל,

קל מאוד פשוט להטות מעט את המכשיר ובצורה כזאת להיפטר מההשתקפות התורנית.

בנטבוק מסורתי (SEASHELL ) יענו בצורת צדפה ניפתחת ,הדבר האחרון שהייתי רוצה זה מסך מגע בגלל שקשה יותר להטות \להזיז אותו

וממילא מסך מגע איננו אפקטיבי ,לא נוח ואף עלול לגרום בשימוש ממושך לבעייה רפואית שניקראת "ידי גורילה" (אני לא צוחק ,חפשו ברשת

ותקראו על הסינדרום הרפואי הזה בעצמכם).

או קיי, תודה על דעתך-ייתכן שאני אמתין חודשים עד שאצליח לבדוק את היצור הזה( archos9) במו ידיי.

לגבי "יד הגורילה" - לא ידעתי שיש לזה שם, למרות שחשבתי על הבעייה הזו בעצמי ולכן התחלתי להתלבט בן לנטבוק, וירדתי מבני הכלאיים שלהם.

לגבי העניין החברתי, ברור שאני לא המחנך שלך, כמו כן ברור שהפורום הזה הוא לא המקום לדיונים בנושאי מוסר,אבל רק מכיוון שאני עקשן ודעתן לא פחות ממך :) אני אגיב לך בקצרה לפני שאני נוטש את הדיון הזה - כולם יודעים שאתה אינטיליגנט, בוודאי בצורה מספקת כדי להבין את ההבדל בין דיעה סובייקטיבית, לדיעה מוניפולטיבית.

זהו, אני לא מתערב לך בחיים יותר :-X

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סנונית ראשונה ש(כמעט) הגיעה לארץ במחשבי 12" מבוססי ATOM (אני בכוונה לא משתמש בביטוי "נטבוק" בגלל הויכוח הטיפשי והמיותר שזה עלול ליצור כאן).

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=7549&perur=2&t=1&c=483

המחשב מתהדר במסך 12" ורזולוציה של 1366x768.

המעבד הוא Intel Z520 533MHz/512k 1.33GHz האיטי במיוחד אבל קראתי דיווחים של כ-5.5 שעות אמיתיות (7 מוצהרות) של .

הצ'יפסט הוא US15W Express Chipset שלפי מה שמצאתי אינו שונה במיוחד מה-945 אבל לא הצלחתי למצוא הרבה פרטים.

אשמח אם מישהו יוכל לתרום עוד מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סנונית ראשונה ש(כמעט) הגיעה לארץ במחשבי 12" מבוססי ATOM (אני בכוונה לא משתמש בביטוי "נטבוק" בגלל הויכוח הטיפשי והמיותר שזה עלול ליצור כאן).

http://www.bug.co.il/prodtxt.asp?id=7549&perur=2&t=1&c=483

המחשב מתהדר במסך 12" ורזולוציה של 1366x768.

המעבד הוא Intel Atom Z520 533MHz/512k 1.33GHz האיטי במיוחד אבל קראתי דיווחים של כ-5.5 שעות אמיתיות (7 מוצהרות) של סוללה.

הצ'יפסט הוא US15W Express Chipset שלפי מה שמצאתי אינו שונה במיוחד מה-945 אבל לא הצלחתי למצוא הרבה פרטים.

אשמח אם מישהו יוכל לתרום עוד מידע.

הצ'יפסט US15W Express Chipset עדיף בניגון HIGH DEFINITION וב-3D .

מסך 12" ורזולוציה של 1366x768 הם בהחלט שיפור אולם בכול דבר אחר הנייד הזה גרוע יותר מאחרים.

יש לי בשורות רעות:

א) s12 נדחה לקראת סוף השנה וכנראה שהוא גם יעלה הרבה יותר מ-500 דולר מפני שהמסך שלו גדול מ-10 אינץ ולכן הוא אינו עומד בתנאים של

מיקרוסופט למתן הנחה עבור מערכת ההפעלה ליצרנים

http://www.netbooknews.com/451/lenovo-ideapad-s12-delayed-until-october/

The Atom+ION model has been delayed until October, is most likely waiting for Windows 7, as it offers some native GPU features like video transcoding

ב)איבורי החליטה לא לייבא את הwind החדש

משמעות הדברים שבטווח הנראה לעין לא תהיה תחרות ל-1000he :-\

האם מישהו כאן יודע,אם ניתן לעשות שיחות קוליות עם מודם נטסטיק של פלאפון או כול מודם אחר :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לנסטיק - אין שוםסיבה הגיונית שלא ניתן יהיה אם אני לא טועה זה משהו כמו 2וחצי מגה המהירות , הבעיה היא שבמידה ואתה מוגבל במזגרת של ג'גה או 2 ג'גה השיחות אוכלות מלא מגבייטים והוידאו גרועה יותר אתה עלול למצוא את עצמך בחריגה וזה עלול לעלות ביוקר לא התסיתי אז בוודאות אני לא יודע

אבל לדעתי זה כמו רגיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוגע לנסטיק - אין שוםסיבה הגיונית שלא ניתן יהיה אם אני לא טועה זה משהו כמו 2וחצי מגה המהירות , הבעיה היא שבמידה ואתה מוגבל במזגרת של ג'גה או 2 ג'גה השיחות אוכלות מלא מגבייטים והוידאו גרועה יותר אתה עלול למצוא את עצמך בחריגה וזה עלול לעלות ביוקר לא התסיתי אז בוודאות אני לא יודע

אבל לדעתי זה כמו רגיל

מה אכפת לי??

אני מיתכוון למודם סלולארי-3G במסלול חופשי חודשי שעולה 100 שקל בערך.

האם טכנית\מנהלית אפשר בכלל לבצע שיחות קוליות או שיחות וידיאו עם מודם שכזה מבית סלקום\לפאפון\אורנג' ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שעם מודם בתצורת PCMCIA/EXPRESSCARD אפשר לעשות שיחות ולחלקם יש מודול פנימי,

בדקתי עכשיו את הנטסטיק של אבא שלי (שחור ומצ'וקמק של אורנג') הוא לא תומך בשיחות משום סוג. רק SMS/MMS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שעם מודם בתצורת PCMCIA/EXPRESSCARD אפשר לעשות שיחות ולחלקם יש מודול פנימי,

בדקתי עכשיו את הנטסטיק של אבא שלי (שחור ומצ'וקמק של אורנג') הוא לא תומך בשיחות משום סוג. רק SMS/MMS.

אז מה הקטע? קונים פלאפון דור 3 זול ומשתמשים בו כמודם... :smile1:

יותר זול לדעתי ותאמינו לי, בכמעט כולם מותקן אותו תקשורת בסיסי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בשורות רעות:

א) s12 נדחה לקראת סוף השנה וכנראה שהוא גם יעלה הרבה יותר מ-500 דולר מפני שהמסך שלו גדול מ-10 אינץ ולכן הוא אינו עומד בתנאים של

מיקרוסופט למתן הנחה עבור מערכת ההפעלה ליצרנים

http://www.netbooknews.com/451/lenovo-ideapad-s12-delayed-until-october/

The Atom+ION model has been delayed until October, is most likely waiting for 7, as it offers some native GPU features like video transcoding

ב)איבורי החליטה לא לייבא את הwind החדש

לגבי א - אולי ימכרו אותו עם והמחיר ירד בהתאם.

לגבי ב - בטוח? אחרי ההצלחה עם הדגם הראשון נראה לי מאוד מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...