מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 127 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

לכל מי שרצה לראות HD על הנטבוק שלו

אסוס המטורפים האלה עם דגמים חדשים כל שני וחמישי סוף כל סוף הוציאו משהו מעניין

http://www.slashgear.com/asus-eee-pc-1000hv-with-ati-radeon-hd-3450-graphics-2244542/

http://www.liliputing.com/2009/05/asus-eee-pc-1000hv-with-ati-radeon-graphics-benchmarked.html

כנראה משווק רק באיטליה בנתיים ונראה בדיוק כמו ה 1000HE חוץ מתכונה אחת פעוטה, הכרטיס מסך שלו הוא ATI HD 3450 ולא GMA 950 המעפן של .

הבעיה, הוא עולה 630 דולר לעומת 390 דולר בשביל ה 1000HE הרגיל.

אני משער שאחרי שהוא יצא רשמית בארה"ב הוא יוציא את ה 1000HE כמו שהוא דחק את ה 1000H החוצה, ואז בתקווה נראה ירידת מחירים (אולי אפילו לקראת הסמסטר הבא, ואז אני אשקול אותו כתחליף ל 1000HA שלי :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום,

אני מחפש נט בוק דיי לעבודה, כלומר שאוכל להתקין עליו אופיס ותוכנות נוספות כמו ORCAD וכו'.. ושיעבוד בסדר.

חשוב לי WIFII ובלוטוס (אם אפשרי..)

עכשיו אני דיי סגור על 1000HE . התקציב עד 2500 עכשיו השאלה האם ניתן יהיה להתקין עליו WIN7 ושזה לא יהווה לו בעיה?

יש לכם המלצה למשהו אחר? או שכדאי לחכות עוד חודש או משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

אני מחפש נט בוק דיי לעבודה, כלומר שאוכל להתקין עליו אופיס ותוכנות נוספות כמו ORCAD וכו'.. ושיעבוד בסדר.

חשוב לי WIFII ובלוטוס (אם אפשרי..)

עכשיו אני דיי סגור על 1000HE . התקציב עד 2500 עכשיו השאלה האם ניתן יהיה להתקין עליו WIN7 ושזה לא יהווה לו בעיה?

יש לכם המלצה למשהו אחר? או שכדאי לחכות עוד חודש או משהו?

אני משתמש בדגם הקודם 1000HA עם וינדוס 7 והמחשב עובד מצויין, לא נכנסתי לאקס פי אפילו פעם אחת מאז שהתקנתי את 7. אין לי שום בעיה עם ושות', אין לי ניסיון עם אורקאד אז אני לא אתייחס לזה. בכל אופן אני ממליץ לך לשדרג ל 2 ג'יגה, וינדוס 7 הרבה יותר טוב מויסטה אבל עדיין לוקחת יותר מאקס פי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין שאני עדיין ממשיך להגיב כאן, זה כנראה סוג של סטייה כזאת.

1. זה היה בהקשר של למה צריך 12" אם אפשר לקרב 7" לפרצוף.

2. אני אקח כבל אבל מה זה יעזור לי אם הנטבוק שלי לא יוכל להריץ HD ?

3. לא אמרתי שיש לי את ה-604WIFI, אמרתי שיש לי ארכוס, תסתכל... מבחינת גודל מסך וכו הם זהים. (504 הייתי צריך את הנפח), זה לא מזכיר לי אפילו נט בוק גם אם היה לו ו-WIFI.

4. לא מתעניין ב-SC3 בגלל המסך שלו, ה-S2 :s05: גם אם עם ג'יגה אחד (איפה ראית את ההגבלה הזאת?) עדיין יהיה לי שימושי בהרבה עקב המסך והרזולוציה הגדולה (פשוט לא מבין איך אפשר גובה של 600 פיקסלים ורוחב של 1024, לא מצליח להבין, אם אתה כן אז סבבה)[br]פורסם בתאריך: 27.05.2009 בשעה 18:03:57

אגב יש כבר ASPIRE ONE 9" ב-1490 שקלים. בלי קשר...

:funnypost:

אם לך, יש סטייה, אז אני כבר ממזמן ,בערך מאמצע השרשור הזה ,צריך להיות כבול באזיקים למיטה באגף הסגור של אבראבנל

כשאחיות בחלוקים לבנים ובביריות שחורות ומגפי עור:2girls: מכרכרות סביבי ו-...... ;D

(עזוב,תתעלם ,אני סובל מהעדר ממושך מדי של "חנייה ",חמימה,רכה ולחה...... :smile1:)

ולעניין עצמו(הסעיפים תואמים את הסעיפים בתגובתך):

1.ממש לא חייבים להחזיק בידיים את ה-7 אינץ צמוד לפרצוף (אם כי זה בהחלט אפשרי שהרי המשקל והגודל שלו מאפשרים לאחוז בו ביד אחת)

בגלל שהמסך שלו מסתובב 360 מעלות ,אפשר פשוט להניח אותו על שולחן או כל משטח אופקי אחר במצב שבו המסך קרוב לפנים,

כך שהמקלדת מרוחקת ממך,שהרי ממילא יש לו מסך מגע שמאפשר להשתמש במקלדת וירטואלית (ON SCREEN ) יחד עם עכבר אופטי

(כמובן שלא להקלדות ארוכות, לשם כך יש לך מחשב שולחני בבית).

2.אני לא יודע ספציפית לגבי האייסר, (אני משער שזה תופס גם לגביו), אבל אפשר באמצעות ה-1000HE להריץ תוכן HD בצורה סבירה למדי

בתנאי ש עושים לו OC ל-2GHZ .

כך ש-720P לא מהווים בעיה ,כמו גם חלק מהתוכן של 1080P .

3.להשוות את ה-504 ל-604wifi (שיש לו מסך מגע , STYLUS,מקלדת וירטואלית ON SCREEN , אופרה שרץ על לינוקס)

זה כמו להשוות מרצדס ליאכטה.

המרצדס אולי תביא אותך לכול מקום בארץ,אבל היאכטה תביא אותך לכול מקום בעולם.......

4.שמע אני לא איש מכירות של SC3 (היה כבר כאן בעבר, איזה מטומטם פרנואידי שהאשים אותי, שיש לי כביכול איזה שהוא אינטרס להמליץ לאנשים לרכוש אותו)

ואני לא כופה עלייך או על מישהו אחר שום דבר,אבל אם היית מתנסה בגלישה עם -604wifi ,

אז מסך 7 אינץ כמו זה של SC3 לא היה כול כך מרתיע אותך.....

אגב,ה-sc3 לא מבוסס על CHIPSET 945,אלא על CHIPSET אחר,שניקרא Poulsbo ,שתומך בניגון HD בעזרת כרטיס גרפי משולב :

PowerVR SGX graphics שאינו מתוצרת ,אלא מתוצרת חברה אחרת!!!

ולגבי ביצועי Poulsbo במשחקים,קבל ציטוט,הלקוח מסוף עמוד(שהלינק אליו מופיע בהמשך):

we did see Poulsbo running UT2004 quite well in a live demo

אתה מוזמן לקרוא על כך באתר שאף אחד כאן,לא יערער על מהימנותו ומקצועיותו:

http://www.anandtech.com/cpuchipsets/intel/showdoc.aspx?i=3276&p=17

כמובן שזה לא הופך את ה-sc3 למכונת משחקים או לאמצעי אידיאלי לניגון תוכן HD ,

אבל גם S12 איננו כזה, ובכל מקרה לקרוא לו נטבוק , זה פשוט מופרך והזוי לחלוטין,,

זה כמו שאני אקח אותך ואת השמנה עם השם הדבילי הארוך-מרינה מקסימיליאן בלומין (מכוכב נולד )-

http://communabuilder.tapuz.co.il/UsersFolders/kobbar/images/0301200985830.jpg

אלביש אותכם בטייץ' צמודים ,ואכריז עליכם כעל רקדני בלט ,פשוט מגוחך:biggrimjackbox:

(מה השלב הבא קיבנימאט?,אולי גם 14 אינץ יכונה נטבוק?,ולמה לעצור בזה? ,בוא גם ניקרא ל-17אינץ -בשם "נטבוק".... :bash:

זה אבסורדי,לחלוטין ,מצידה של לנבו לקרוא למוטציה המתקראת S12 : "נטבוק".....

אבל,היי ,אם לא חסרים דפרי"ם שרוכשים במיטב כספם "רעל עכברים אנושי" מזיק כמו סמים,סיגריות,וודקה ושאר הזבל

שמייצרת החברה האנושית הדפוקה,אז אני בטוח שימצאו הפריירים המפגרים שיקנו אותו כנטבוק ויתאכזבו קשות מהניידות המוגבלת שלו.

אני מצטער מאוד,אבל בגודל של 12 אינץ ובמשקל של כ-1.6 קילו (עם סוללת 6 תאים) הוא שוקל פי שניים מ- SC3 ,

ולכן הוא עוד פחות "נטבוק"מ- 604 WIFI .

(אגב,בתור לפטופ ה-S12 ,דווקא נחמד מאוד ובמחיר של 500 דולר, יכול להיות אפילו תחליף לא רע למחשב שולחני

LOW end עבור תפרנים או עבור אלו שמסתפקים במועט,

ואני עצמי שוקל לרכוש אותו בתור תחליף למחשב השולחני השני שלי, אשר כנראה יתפגר בקרוב....).

ולגבי המגבלה -מבחינת הזיכרון ל-1gb בלבד:נתקלתי במגבלה הזאת בכמה אתרים,כך שאני מניח שזה נכון...

הכי בטוח לבדוק ,דבר כזה ב-manual של היצרנית -לנבו,אולם עד עכשיו לא מצאתי אחד כזה.

http://allabouteeepc.com/lenovo-ideapad-s12-specs-price/

http://www.netbookchoice.com/2009/05/25/lenovo-ideapad-s12-gets-official-%E2%80%93-full-specs-price-revealed/

אבל בחייאת דינק,עזוב רגע את הויכוח הנצחי הזה שאין לו סוף ותענה לי בבקשה על מספר שאלות,כדלהלן:

(.יש לי חבר,סטודנט תפרן ,כך שאני שואל לגבי האייסר בשבילו.....)

א .איך אתה מסתדר עם המסך המבריק שלו,שלמיטב הבנתי,פשוט בלתי נסבל לשימוש מחוץ לבית עקב בעיית השתקפויות של מקורות אור?

ב. איך אתה מסתדר עם זמן העבודה העלוב שלו,שנע בין שעתיים לשעתיים ורבע,אם אני זוכר נכון?

ובנושא אחר :

ג. .האם רכשת CINEMA PLUG-IN עבור הארקוס שלך :

http://www.archos.com/store/plugsearch.html?prod=archos504

זה מעצבן מאוד,אבל הארקוס שלי מסרב לנגן ללא הפלג-אין ,סרטי MPEG4 DIVX\XVID שמכילים פס קול שמקודד

בפורמט AC3 ,קרי DOLBY DIGITAL .

(אני מעוניין לנגן את הסרטים הללו ולשמוע אותם בצורה ניידת בעזרת כלומר רק בסטריאו ולא ב-5.1 )

ובכלל לדעתי,זאת פשוט סחטנות טהורה של ארקוס כשהם מפרסמים שניתן לנגן כול קובץ MPEG4

אבל בפועל ,לגבי חלק מהקבצים ,זה לא אפשרי ללא תשלום עבור הפלאג-אין המזורגג שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך הבנת שיש לי את האייסר המעפן הזה מכל התגובות שלי, אין לי אותו ולכן לא אוכל לעזור לך בהקשר למסך ולזמני העבודה העלובים. אם כי כמו שאמרתי הוא עולה כרגע פחות מ-1500 שקל ויחד עם ג'יגה ו-160 גי'גה בהארדיסק, הוא אופציה זולה וקלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך הבנת שיש לי את האייסר המעפן הזה מכל התגובות שלי, אין לי אותו ולכן לא אוכל לעזור לך בהקשר למסך ולזמני העבודה העלובים. אם כי כמו שאמרתי הוא עולה כרגע פחות מ-1500 שקל ויחד עם ג'יגה ו-160 גי'גה בהארדיסק, הוא אופציה זולה וקלה.

נו טוב,עייפות+השעה המאוחרת שבה קראתי את תגובתך,עשו את שלהם ....

אודה לך אם אתה תתייחס ליתר הסוגיות שהעלתי קודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי יותר מדיי מה להרחיב ולענות, לדעתי נטבוק חייב מסך של 10" ועדיף 12". זה שאתה לקחת ומגזים עם זה עד ל-14" זה סתם אתה...

תכלס מסך 12" יכול לתפוס בדיוק אותו גודל פאנל כמו שהיו יש ב-WIND, רק בלי המסגרת העבה והמכוערת, אז אני לא מבין למה לא להרוויח ? ואם בשביל לנגן HD אני צריך לעשות OC מטור, לאבד את זמן הסוללה המהולל שאתה מדבר עליו וגם אז לקוות שזה יעבוד עם תוכנות מוזרות אז אני עדיין בדיעה שלי שה-ION הוא הדבר לחכות לו... ואם אני אוכל לשחק גם קוויק 3 בפאנן מדיי פעם אז זה בונוס נחמד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי היום לתקשר עם פיק בRS232.

ולאט לאט האקסלרומטר מתקרב...

חוץ מסיבוב של התצוגה, איזה עוד דברים הייתם רוצים שנטבור יעשה בהנחה שהוא יודע מה הזוית של המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצלחתי היום לתקשר עם פיק בRS232.

ולאט לאט האקסלרומטר מתקרב...

חוץ מסיבוב של התצוגה, איזה עוד דברים הייתם רוצים שנטבור יעשה בהנחה שהוא יודע מה הזוית של המסך.

יחליף שיר,

יעצור את העבודה של הדיסק הקשיח,

יעשה קפה, סתם פשוט בא לי קפה עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...