Try HWzone in English English
עבור לתוכן
 • צור חשבון

eido300

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  785
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • זמן מחובר

  13יום 15ש' 51דק' 51שנ'

דירוג

0 ניטרלי

אודות eido300

 • דרגה
  Zone Wannabe

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. מעניין, תודה. ומה לגבי gui?
 2. למה לא go? ואיזה ספריה מומלצת לgui?
 3. האמת שgo נשמעת מאוד מעניינת, אני עכשיו בהתלבטות רצינית...
 4. אהה אני רואה שא"א להתקין windows 10 iot על רספברי זירו... אז אין ברירה, כנראה נעבור לפייתון... יש למישהו המלצה על סיפריה טובה לgui ראיתי כמה אפשרויות; Tkinter easygui Wxwigdet Pygame (יותר לבניית משחקים) ועוד ראיתי המלצות על tkinter, pygame ועל wxwidget, מה דעתכם?
 5. פשוט פייתון נראית קצת מסובכת גם מבחינת יצירת gui וגם מבחינת כתיבת קוד שיפעל בו זמנית (לדוגמא לולאה שתבדוק כל הזמן קלט מהפינים ובמקביל הרצת טיימר) הבנתי שפייתון בתור שפת סקריפטים קצת שונה מc# בקטע הזה, או שפשוט הבנתי את המושגים לא נכון, והיא גם כן עושה את זה?
 6. מה לגבי הwindows 10 iot core?
 7. הי אני צריך לכתוב תוכנה כלשהיא לרספברי, את התוכנה אני מעדיף לכתוב בc# כי אותו אני מכיר (אם אין ברירה אלמד פייתון) , כרגע מותקנת מותקנת הגירסה הרשמית של לינוקס לרספברי, האם אפשר לבנות תוכנה בויזואל סטודיו (במחשב) שתרוץ על הרספברי? למישהו יש ניסיון עם זה?
 8. אתה צודק במאה אחוז, אם משתמשים באוגרי הזזה צריך רק מחלק מתח אחד. כתבתי מקודם שחשבתי על עוד רעיון, שהוא בינתיים תיאורטי לגמרי ואני אפילו לא בטוח שהוא יכול לעבוד, אבל הוא בהחלט שווה ניסוי, ואם הוא יצליח - אני חושב שהוא עדיף אפילו על אוגרי הזזה, ולצערי אני די בטוח שאם פיני הgpio מוציאים ומקבלים רק 3.3v אין סיכוי שהוא יצליח. אני מציע לך לקרוא את מה שכתבתי מקודם, יכול להיות שזה מסורבל קצת, אבל עם הידע הרב שלך בכל הקשור לרכיבים אני מאמין שתצליח להבין מה התכוונתי.
 9. בשלב שעדיין מחכה שהרכיבים יגיעו מאליאקספרס לפחות את הרספרברי חיברתי...
 10. בעיקרון אתה צודק, אם הולכים על אוגרי הזזה גם לא צריך הרבה מחלקי מתח, יש מעט חיבורים שנכנסים לבקר. לאחרונה שקלתי את מה שכתבו כאן שאפשר לחבר רק רסיבר אחד, וחשבתי שאולי זה באמת אפשרי. הpt2262\72 עובדים עם 6 רגלי כתובת, כל רגל יכולה להתחבר לפלוס, למינוס וצף (לא מחוברת לכלום). חשבתי לחבר כל רגל לפין gpio אחר ופשוט לשחק עם הרגלים אחד אחרי השני להחליף בין input\output, וכך לשנות את הכתובות שהג'וק מקבל, (בתיאוריה לפחות) אפשר לקבל עם רסיבר אחד שדרים מכל השלטים, כמובן בשביל להקל עליו אפשר לחבר כמה רסיברים, עכשיו שצריך נגדים, לא יודע אם זה אפשרי. גם בלי הנגדים אני לא יודע אם זה אפשרי, אבל זה בטוח שווה בדיקה.
 11. זה נהיה מגוחך לגמרי, הרספברי יכול לקבל רק 3.3v בgpio שלו, זה די דופק לי את כל העסק הזה, ממש מתחשק לי להעיף אותו ולקחת ארדואינו במקום, הדבר היחיד שטוב בו הוא שהוא מתחבר למסך/מקרן ולכן אני חייב אותו אחרת מזמן הייתי אומר לו שלום.
 12. טוב, אני רואה שאתם מתעקשים על דיגיטלי, אני אלך על זה, נראה איך יסתדר. תודה.
 13. adc ומולטיפלקסר. http://CD74HC4067 16-ערוץ אנלוגי דיגיטלי מרבב הבריחה לוח מודול לarduino 2 V-6 V מיקרו מדויק מודול https://s.click.aliexpress.com/e/bjJPCyZa http://I2C מודול ADC ADC 16 קצת ערוץ 4 עם מגבר רווח פרו לarduino RPi 1 יחידות https://s.click.aliexpress.com/e/bhy7vFzq לא הבנתי את הבעיה עם הadc, אשמח אם תסביר אותה.
 14. אתם בטוחים? אצטרך 20-30 כאלה... מה כל כך רע באנלוגי?
×
 • צור חדש...