מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 131 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

מה שבטוח שהMID לעולם לא יחיליף את המחשב הרגיל בשל חוסר מוחות השימוש בוא. הוא מקסימום לבדיקת מיילים ואלי טיפה לדפדף באינטרנט

כמו שציינתי עניין של נוחות חשוב לא פחות מעניין הניידות לפעמי אפפשר להתפשר (כלומר להשתמש בנטבוק) ולפעמים זה יותר מידי לא נוח כמו הMID הוא לעולם לא יהיה אלא סתם מכשיר משני לעומת זאת הנטבוק יכול להיות כבר היום מכשיר ראשי בבית לא שזה נוח אבל זה קורה וכן זה די מהפכני שפטאות מחשב כזה קטן ונייד וקל משקל עולה כ"כ זול ועוד הוא עובד מצויין למשתמש היום יומי

אתה מזכיר את יצרני המכוניות שאמרו ( נדמה לי בשנות ה - 40' או שאפילו זה היה הנרי פורד שאמר זאת עוד קודם?) - "טכנולוגיית המכונית הגיעה לשיאה, אין לה לאן להתפתח יותר" :lol:

אל תהיה ישראלי קופץ בראש, ולעולם אל תאמר "לעולם" בתחום כ"כ לא ידוע.

מה המניעה שה-MID יחליף את הנטבוק? בבית יתחבר למסך חיצוני ובחוץ יהיה חצי ממשקלו של נטבוק? לדעתי המניעה בגדול היא אחת - מקלדת! ברגע שמקלדות on screen וממשקן יהיו מספיק פונקציונליים, בהחלט יכול להיות שה mid יתחזקו לעומת הנטבוקים.

אם אני לא טועה הוא נחסם..

הוא נחסם לשבוע, עברו 2.

הניחוש שלי הוא שאתה צודק.

התופעה של גדילת המסכים לנטבוקים לדעתי היא חיובית, כי פעם כדי לקנות מחשב עם מסך 11-12 אינץ היית צריך לשלם על מחשב "יוקרתי" אלפי שקלים אבל עכשיו כשהנטבוקים נכנסים לעסק מובטח מחיר זול הרבה יותר.

אני חושב שתמיד תיהיה הפרדה בין פלאפונים שהם פלאפונים ופלאפונים שהם מחשבי כף יד כי לשוק צרכים שונים. מעניין לדעת אם הפלאפונים שהם מחשבי כף יד ישתלבו עם מכשירי MID אחרים.

לדעתי אמנם תתחזק מגמה אחת של נטבוקים מעט יותר גדולים שבעצם רק עכשיו מתעכלים בשוק בתור "הלפטופ הנייד באמת, שלא יכלת פעם לרכוש" -רק בשנתיים האחרונות הפרידו בין הניידות הגבוהה לביצועים גבוהים והתאפשרה הורדת המחיר עבור ניידות בלבד(ללא ביצועים).

אך מצד שני, מגמה נוספת תהיה (ניחוש בלבד) "גלישה" והתמזגות של הנטבוקים וה- umpc לכיוון ה- mid עם מסכים 7" עד 9" (למרות העובדות השונות כרגע שציין GGuyZ בחזרתו מקומפיוטקס - ראה פיסקה שש) ושיפור ממשקי מסך המגע בעיקר בנושא המקלדת on screen.

בניגוד אליך, אני דווקא משוכנע, ש MIDים בעלי מסך 7" ומקלדת on screen מספיק טובה עם ממשק חכם, יוכלו לתפקד כפלאפון על אף היותם מעט גדולים + מחשבי כף יד לעבודה, על אף היותם מעט קטנים - אם היפנים יכולים, גם שאר העולם יכול (אם דן היה כאן,{וברור שרוחו עדיין כאן, מרחפת, והוא שומע ורואה הכל} הוא כבר היה מנפיץ שהיפנים יכולים כי הם קטנים יותר ולכן המסך קרוב יותר לפניהם).

לפני שאתה מגיב, בדוק את התנצלותי בתגובתי הבאה.

ואם בכל זאת, הניחוש השני שלי מוטעה, אז בטוח שעוד יגיע יום בו נישא מסך 9" מתקפל ל 4.5" שיתפקד כפלאפון מסך מגע כשהוא סגור ו- mid כשהוא פתוח - אני לא מהנדס אלק' , אבל זה מתבקש, ומה שמתבקש בסוף מתקבל ( "לטכנולוגיית המכונית אין יותר לאן להתקדם").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

דורי: כיום אין אטום כפול ליבה וזה בגדר דברים שיצאו בעתיד על פי . אני מאמין שבחצי שנה הקרובה זה יקרה, משהו בסביבות עוד כ-3 עד 4 חודשים וכל הדור הקודם של הנטבוקים "ישקע" כמו ה-EEE 701 שהגיע במקור עם וכבר "שקע" ומת בשוק..

אגב דן- אם אני לא טועה הסי-של של החדשים והדקיקים שמגיעים עם 11.6 אינטש' מסך יגיע למספר שעות אסטרונומי של 11 שעות יצרן ואילו הגרסה עם ה-10 אינטש' תגרוף אילו עוד כמה שעות.

אני צופה בעתיד שהנטבוקים יחזיקו מלא מלא זמן ואילו אולי יתחילו לחבר לגב המסך קולט שמש ונתחיל להניח לתצוגה את הנטבוק שיטען קצת בזמן שאנחנו גולשים כאן או עושים דברים אחרים.. ;D

יאלה כריסמס- יהיו הרבה השקות מעניינות! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

zmint - קצת התחרבשה לי התגובה אליך, קבל את תיקוני - רק עכשיו שמתי לב שהפרדת בין פלאפונים ל - פלאפון+MID. בכל אופן, לדעתי, בעתיד רק האופציה השנייה תתקיים.[br]פורסם בתאריך: 27.06.2009 בשעה 23:26:21

דורי: כיום אין אטום כפול ליבה וזה בגדר דברים שיצאו בעתיד על פי אינטל. אני מאמין שבחצי שנה הקרובה זה יקרה, משהו בסביבות עוד כ-3 עד 4 חודשים וכל הדור הקודם של הנטבוקים "ישקע" כמו ה-EEE 701 שהגיע במקור עם סלרון וכבר "שקע" ומת בשוק..

אגב דן- אם אני לא טועה הסי-של של אסוס החדשים והדקיקים שמגיעים עם 11.6 אינטש' מסך יגיע למספר שעות אסטרונומי של 11 שעות יצרן ואילו הגרסה עם ה-10 אינטש' תגרוף אילו עוד כמה שעות.

למיטב זכרוני :

א. ה- eee pc seashell הנוכחיים (1008 ו - 1005) בעלי מסך 10".

ב. ה - 1008 בעל סוללה לא ניתנת להחלפה עם זמן של 6 שעות עבודה.

ג. ה - 1005 קצת כבד ועבה יותר מה - 1008 אך עם סוללה ניתנת להחלפה בכמה אופציות, הגבוהה מבינהן היא סוללת 10.5 שעות אך היא מביאה אותך שוב למשקל שמתקרב ל- 1000he, אולי מעט קל יותר.

http://gizmodo.com/5267391/the-asus-eee-seashell-review-the-netbook-is-back

או קיי, טעיתי.

כלומר מה שנ"ל אמנם נכון ואף עכשווי ( שני הדגמים כבר יצאו ), אבל תוך כדי חיפוש הלינק הבחנתי שהעליון ישן, והבא חדש יותר:

http://gizmodo.com/5273955/new-asus-eee-seashell-features-116+inch-screen-and-11+hour-battery

צדקת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק אני באמת לאעולם לא אומר לעולם זה היה בלי לשים לב :xyxthumbs:

באמת אין לזה גבולות ומאוד יתכן שבסופו של דבר המכשיר הקטן יתחבר למסך ולמקלדת ובכל זאת 7" זה עניין ענקי בקנה מידה של פלאפון או כף יד

נצתרך לחכות ולראות לאן זה ילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבעיה קטנה..

אני מכננת את הגב של המסך מחדש עבור הM912X וזה בעצם החלק שמתחבר לצירים.

החומר המקורי שלו הוא פלסטיק, וחשבתי להכין אותו מאלומיניום, השאלה אם אתם חושבים שזו תהיה בחיר נכונה או שעדיף חומרים אחרים, אין מגבלת תקציב.

מעבר לכך, איזה שינויים הייתם בחיבור הציר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבעיה קטנה..

החומר המקורי שלו הוא פלסטיק, וחשבתי להכין אותו מאלומיניום, השאלה אם אתם חושבים שזו תהיה בחיר נכונה או שעדיף חומרים אחרים, אין מגבלת תקציב.

וואאווו! אני מהנדס מכונות ואני לא יודע לענות לך ככה. מוכן לנסות לעזור לך לתכנן אותו מחדש אם תצטרכי ותרצי, אבל כמובן שצריך לראות את מנגנון הציר במדוייק ורק אז לבחור חומרים ושיטות ייצור לחלק/ים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבעיה קטנה..

הייתי בוחר בקרבון ומצפה את ההפנים בשכבה של פייברגלס+אפוקסי

יתן לך חוסן מבני יותר גבוהה מאלומיניות באותו עובי וישקול פחות מפלסטיק :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבעיה קטנה..

מעבר לכך, איזה שינויים הייתם מבצעים בחיבור הציר?

אם את רוצה שנעזור לך,את תצטרכי לקחת איזושהיא מצלמה נורמלית,לכוון אותה למצב TEXT או אם אין ,אז לפחות למצב MACRO

לעשות צילום תקריב במגה פיקסל גבוהה ומכמה זוויות של האובייקט שדורש תיקון ואחר-כך ולהעלות את התמונות לאתר כמו :

http://imageshack.us/

או כול אתר אחר שמאפשר איחסון ברזולוציה גבוהה יחסית? (גם RAPIDSHARE ),ואחר כך ולפרסם כאן את הלינק להורדת

התמונות,כך שהצופה בתמונות יכולאחר כך "להיכנס "לתמונה "להגדיל אותה ולהתמקד בנקודות השונות.

רק בצורה כזו אנחנו באמת נוכל לעזור לך,כול דבר אחר יהיה בבחינת "ירייה באפילה"....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GONENTOM זה לא לעניין, מה אתה ילד קטן?

ולעניינינו

איזה יופי של דבר... גם טאבלט וגם לפטופ מבלי לשבור את הציר במחשב! מזכיר את ה-Viliv עם תוספת של מקלדת שמתלבשת עליו.

http://www.umpcportal.com/2009/06/always-innovating-touchbook-coming-next-month-full-specs

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...