מחשבי Netbook / UMPC בארץ - עמוד 136 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשבי Netbook / UMPC בארץ

דודיפלצת

Recommended Posts

נורא פשוט - נטבוק - כלי זול למחשוב בסיסי וניידות גבוהה.

מה שאתה מסתכל עליו זה פיל לבן ויקר.

זול- זה עניין יחסי ו-2500 שקל (ופחות מזה אם מביאים מחו"ל) זה לא מחיר יקר לעומת מה שמקבלים תמורתם.

מיחשוב בסיסי-מבחינתי יכולת הרצה מינימלית של משחקים ,סרטים וצפייה לא מקרטעת ב- זה אחול שקשוקי עניין בסיסי.

ניידות--עוד 150 גרם (בהשוואה לנטבוק עם מפרט דומה ) לא יהרגו אותי.....

אז אם זה לדעתך פיל לבן ויקר אז אני בכיף אאמץ אותו בגן החיות הקטן שלי …..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:s07:

פשוט אין תגובה אחרת.

:please:

בוא תסביר לי אם כך מדוע חברות גדולות ומכובדות כמו ,LENOVO , ׂCOMPAQ SAMSUNG

משקיעות מיליוני דולרים בהסבת קווי יצור,הכשרת כוח אדם ומזמינות מאות אלפי לוחות מבוססי ION מ- ???

האם המנהלים של כול אותן חברות התחלקו ביום בהיר אחד על השכל ?? :nono:

או שאולי הן יודעות משהו שאתה לא יודע??

אולי הן עשו מחקרי שוק והפעילו אנליסטים על מנת לבדוק את פלח השוק הפוטנציאלי באמצעות קבוצות מיקוד??

אולי לא כול החוכמה נמצאת אצלך??

GIVE ME ABREAK

ה-ION אינו מוצר מושלם אבל אנחנו לא חיים בעולם מושלם .

יש לו את היתרונות והחסרונות שלו ,כמו ש ל- 945 יש את היתרונות והחסרונות שמאפיינים אותו.

בסופו של דבר יש שוק חופשי ולכול אחד יש את התקציב וסולם העדיפויות שלו ואם אתה מסתפק בהרצת האפליקציות הצנועות שאפשר

עם הנטבוק מבוסס 945 ולא מפריע לך שחלק גדול מקטעי הוידיאו ב- מקרטעים

ושאתה מוגבל למשחקים וסרטים עם פירוט גרפי שאופייני למאה שעברה :nixweiss:

אז זה אחלה ושיהיה לך לבריאות.

אבל אני לא !!!

אני רוצה יותר ומוכן לשלם קצת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

אני עכשיו כותב מWIND, סתם מתוך עניין נכנסתי ליוטיוב. שומדבר לא מקרטע, גם סרטי DVDRIP זורמים חלק.

החברות האלה עושות את המהלך הזה מסיבה נורא פשוטה, למכור נטבוקים שיכולים להתמודד עם 1080P.

אבל הדרך מ 1080P ועד COD4 בהגדרות מינימליות רחוקה אלפי שנות אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:goodposting::imwithstupid:

STUPID שקנה WIND חחחח

בכל אופן לבחור שמתווכח כאן עם כולם. תאמין לי שחרשתי בנושא הנטבוקים... אני מוותיקי הת'רד הזה... ובוא נגיד ככה - מי שרוצה באמת לשחק, שיקנה עם כרטיס מסך נורמלי ועם מעבד חזק וכו'. אחרת אתה לא באמת תהנה..

מי שמוכן להסתפק במשחקים מעפאנים וישנים ולשחק בכיף שלו, אז גם NETBOOK בסיסי ביותר של 1500 שקל או אפילו EEE700 יספיק לך מבחינת מפרט. ההבדלים בין נטבוק עם מאיץ גרפי של לבין נטבוק עם מאיץ גרפי של במשחקים הוא מזערי ולא משנה בכלל. המעבד מגביל אותך בכל מקרה. אי לכך תעדיף מחשב נורמלי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי...

אני עכשיו כותב מWIND, סתם מתוך עניין נכנסתי ליוטיוב. שומדבר לא מקרטע, גם סרטי DVDRIP זורמים חלק.

החברות האלה עושות את המהלך הזה מסיבה נורא פשוטה, למכור נטבוקים שיכולים להתמודד עם 1080P.

אבל הדרך מ 1080P ועד COD4 בהגדרות מינימליות רחוקה אלפי שנות אור.

כתיבה של מספר משפטים בפורום, צפייה ב-YOUTUBE בקליפים ברזולוציית SD

וגם צפייה בסרטי XVID \DIVX אתה יכול לעשות כמוני עם-MID כבר משנת 2006 !!!

( במקרה שלי אני עושה זאת עם - 604WIF ).

בשביל זה אתה לא צריך אפילו נטבוק…..

תבין ,החברות הגדולות : COMPAQ SAMSUNG ,LENOVO , משתינות בקשת עלינו ועל יתר התפרנים בארץ.

היקף המכירות שלהם מסתכם במיליונים רבים של יחידות ואותם מעניין רק דבר אחד

וזה הארנק של התפרן האמריקאי\אירופאי\אוסטרלי הממוצע שלשם הנוחות אני אקרא לו "בילי":

ובכן "בילי " רוצה לראות את הפורונקלים החדשים על ישבנה של ג'ינה ג'יימסון בשעתיים שמצפות לו בדרך לעבודה בלוס אנג'לס

(ומי שלא ראה את הפקקים באזור לוס אנג'לס בשעות 9-10 בבוקר ,לא ראה פקק מימיו) ואת זה הוא יוכל לעשות רק עם סרט HD .

אין לו עצבים וזמן להתחיל להוריד במיוחד סרטים ב DVDRIP ,רק בגלל שזה כול מה שהנטבוק שלו יודע לנגן.

הוא רוצה לראות את אותם הסרטים שיש לו במחשב הנייח ובאותו פורמט בדיוק מבלי לבצע המרות מאוסות.

בוודאי שאין לו שום כוונה לרכוש את נגן ה- BLUE RAY היקר של וגם אין הוא רוצה לעשות מנוי בבלוקבסטר המקומי

מפני שלא בזין שלו להיטלטל לספריית הוידיאו כדי לקחת סרט ואחר כך עוד להיטלטל חזרה כדי להשיב את הסרט .

בסך הכול הוא רוצה לראות את הסרטים שהוא הוריד ב-BITTORENT וזאת באמצעות חיבור הנטבוק

למסך ה-FULL HD שלו בסלון או בזמן נסיעה ברכב\ברכבת\מטוס\שטיח מעופף…..

ואתה יודע מה??

גם אני רוצה!!!

ואם זה כרוך בתוספת של עוד כמה שקלים אז כוס אומו הכסף-מפני שחיים רק פעם אחת וזה טיפשי לשלול מעצמך את ההנאה,כאשר מדובר בהפרש זניח במחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות ואני לא רואה באופק הקרוב שיפור משמעותי בטכנולוגיה בתחום זה ,החלטתי שאין טעם לחכות יותר ובכוונתי לרכוש את ה-S12

של לנובו שנותן להערכתי את מקסימום התמורה לכסף :

http://www.slashgear.com/lenovo-s12-nvidia-ion-netbook-1080p-video-demo-2648034/

http://www.slashgear.com/lenovo-ideapad-s12-nvidia-ion-netbook-announced-video-2644707/

אני בכלל לא מסוגל להבין איך אנשים מסויימים מתפשרים (ולא מדובר על אלה שבודאות יודעים שהם לא יצטרכו יותר מלבדוק אימיילים ולגלוש ל-וואלה) על נטבוק כשיש מבצעים כמו זה:

http://www.shekem-electric.co.il/_Uploads/dbsAttachedFiles/171109.pdf

Acer Aspire as2930z

2999 שקל

עולה כמעט כמו eeepc

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום,

מישהו יכול להמליץ לי על נטבוק עד 2000 ש"ח?

גודל 11/12~ אינץ'.

הוא מיועד לבחורה שעובדת בעיקר על ואינטרנט. אני יודע שנטבוק לא ממש נוח לעבודה אבל היא הולכת על זה בכל זאת.

היא מתכננת להסתובב איתו במשך היום בתיק לכן רצוי שהוא יהיה עד כמה שאפשר עמיד לנסיעות וטלטולים.

דרך אגב, יש כאלה עם 3 שנים אחריות?

תודה רבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בכלל לא מסוגל להבין איך אנשים מסויימים מתפשרים (ולא מדובר על אלה שבודאות יודעים שהם לא יצטרכו יותר מלבדוק אימיילים ולגלוש ל-וואלה) על נטבוק כשיש מבצעים כמו זה:

http://www.shekem-electric.co.il/_Uploads/dbsAttachedFiles/171109.pdf

Acer Aspire as2930z

2999 שקל

עולה כמעט כמו eeepc

המחשב הנ"ל שוקל מעל 2 קילוגרם ויש לו מסך בגודל 12 אינץ', לקרוא לו מיני זו הטעיה מאוד גדולה. ואני בספק רב אם הסוללה שלו תחזיק מעמד כמו לזמן רב כמו חלק מהמחשבים מסדרת ה-EEE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע,

כמובן שמי שרוצה מסך של 9" אינץ' וניידות טוטאלית, לא יפזול אפילו לכיוון המחשב שהצעתי, אבל כיום מתחילים לצאת יותר ויותר נטבוקים עם מסכים בגדלים של 11.6-12" ונהפכים להיות מבוקשים יותר מרגע לרגע. גם האנשים שצריכים ניידות גבוהה הבינו שזה מבאס לעבוד (כן, אפילו לגלוש באינטרנט) עם מסך של 8-9", וכנראה גם החברות הגדולות הבינו את זה - לכן הן החלו במגמה של הגדלת גודל המסך בנטבוקים.

עכשיו העניין הוא שעם הגודל, גם המשקל עולה, ואני לא מוצא ממש סיבה הגיונית לקנות את הלנובו s12 עם משקל של 1.6 ק"ג וביצועים נחותים, כאשר בתוספת קטנה של כמה מאות שקלים ו-200-300 גרם הוא יכול לקבל מחשב נייד חזק עם מעבד כפולה וזמן לא רע (עם סוללת 6 תאים).

אז כן, אני מפורשות ממליץ למי שאי פעם חשב לקנות נטבוק עם מסך 11.6", שיבדוק אופציות יותר משתלמות אצל האחים הגדולים של הנטבוקים. המקרה היחיד שישתלם לקנות נטבוק כזה הוא דרישה לזמן יוצא מגדר הרגיל (10 שעות), ולדעתי רוב האנשים שקונים נטבוק לא חייבים כזאת מטורפת.

אז אם משווים בין המחיר - שהוא די קרוב, זמן - שהוא לא issue לכולם, ויהיה מספק גם במחשב החזק, ומשקל - שהוא גם די קרוב בין השניים, אני ללא ספק בוחר באח הגדול והחזק של הנטבוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר את זה בעקבות הקליפ שלך.

הוא חוזר ואומר כמה פעמים near 30fps, near real time, רואים שם קירטועים כמעט בכל תנועת ראש ובכל צרור וזה עוד באחת המפות עם הכי מעט פרטים.

זאת הייתה הדגמה טכנולוגית שהפלטפורמה ברמת העיקרון מצליח לטעון משחק תלת מימד מודרני (הדגמת כח מול ה 945 הקשיש) ולא שזאת פלטפורמה שאשכרה אפשר לשחק איתה. בסופו של דבר כסף שלך, תקנה S12 ותעמיס עליו את קרייסיס, MW2 ו סטאלקר, לבריאות, רק אל תבוא לזיין בשכל אח"כ שלא הזהירו אותך, שעבדו עליך ולמה בסרטון זה ככה ולא אחרת. חוץ מזה שבסרטון זאת מערכת רפרנס של NVIDIA שאני יכול להבטיח לך מבחינה תוכנתית היא תפורה לפי מידה, אין שם שום דבר שאיכשהו יכול לזבל את מערכת ההפעלה ולהעמיס על המערכת וכו'

ב-קליפ התחתון ביותר בעמוד הבא:

http://www.slashgear.com/lenovo-ideapad-s12-nvidia-ion-netbook-announced-video-2644707/

אכן הצדק עימך ,התמונה ב- COD4 באמת לא חלקה לגמרי.

אבל זה עדיין שחיק וזה מה שקובע בסופו של דבר.

אתה גם שוכח שלוח אם מבוסס-ION הינו חומרה חדשה יחסית ולכן הדרייברים עבורו לא לגמרי בשלים.

עם הזמן כאשר הם יעברו אופטימיזציה ,סביר להניח ,על סמך ניסיון העבר ,שהשיפור

בביצועים יתבטא באחוזים רבים.

אם תטרח לבחון ביסודיות את הקליפ אתה גם תבחין שניתן להוריד את העומס על הכרטיס הגרפי באמצעות

ביטול אפקטים כמו גשם ו- PARTICALS ובצורה כזו להעלות משמעותית את ה-FPS .

שים גם לב שהמשחק רץ על מסך גדול וברזולוציה גבוהה יחסית ,אם היו מריצים אותו ברזולוציה יותר נמוכה האופיינית למסך 12 אינץ'

אז ה-FPS היה גדל משמעותית.

כמו כן יש לקחת בחשבון שניתן לעשות OC למערכת ובצורה כזו לשפר את הביצועים ב-20 אחוז לערך.

אבל עזוב את COD4 , בוא ניקח משחק ישן יחסית וצנוע בדרישות כמו COD2

פשוט תוריד את הדמו של COD2 ותבדוק בעצמך אם ה-WIND שלך מסוגל בכלל להריץ אותו בכלל:

http://www.gamershell.com/download_10902.shtml

ולגבי פלש בוא תבדוק גם אם אתה יכול לנגן את קיטעי הוידיאו ההולכים ומתרבים ב-YOUTUBE

ברזולוציית HD:

http://www.youtube.com/watch?v=Hz86TsGx3fc

תלחץ על הסמל של HD בפינה הימנית תחתונה .

(אם האינטרנט שלך איטי תלחץ על PAUSE ,עד שהסרט ירד ורק אחר כך על PLAY ).

http://lifehacker.com/5102651/youtube-videos-now-available-in-hd

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...